• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki - części i osprzęt

Wyniki dla

Obrabiarki - części i osprzęt - Import eksport

 1. ORMAK CNC METAL VE MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI

  Turcja

  Przedsiębiorstwo ORMAK, założone w 1998 roku jako firma prywatna, jest jednym z czołowych w Turcji pod względem wykorzystywania maszyn CNC w przemyśle wytwórczym. Bogaci w 23 letnie doświadczenie w produkcji elementów toczonych i frezowanych CNC, wytwarzamy elementy oraz komponenty techniczne z metali i tworzyw sztucznych. Naszym głównym priorytetem jest wysoka jakość i obsługa, a także oferowanie konkurencyjnych cen naszym klientom. Dlatego też proponujemy szybkie rozwiązania w zakresie Twoich projektów inżynieryjnych z metali i tworzyw sztucznych po konkurencyjnych cenach. Działamy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością (QMS), według najlepszych praktyk przemysłowych ISO 9001: 2015, zgodnie z wymaganiami prawnymi i innej natury. Poddajemy regularnemu przeglądowi każdy aspekt Systemu Jakości aby promować kulturę ciągłego doskonalenia, przynoszącą korzyści zarówno klientowi, jak i przedsiębiorstwu. Oferujemy: -Toczenie/ Frezowanie CNC -Obróbka skrawaniem CNC -Cięcie laserowe CNC -Projektowanie -Szlifowanie -Obróbka cieplna -Obróbka powierzchniowa -Montaż & Prace wykończeniowe oraz wiele innych, o których mowa na naszej stronie internetowej! Obsługujemy naszych klientów z branży motoryzacyjnej, maszyn rolniczych, lotniczej, przemysłu okrętowego i wielu innych. Dziś mamy przyjemność poinformować o naszym certyfikacie gratulacyjnym bycia w czołówce 1000 eksporterów wyrobów metalowych w Stambule. Bez wahania skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 3. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SMW-AUTOBLOK to lider w dziedzinie technologii zaciskowych obracanych i stacjonarnych do elementów obrabianych. Firma operuje na całym świecie i posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Meckenbeuren / Niemcy i Caprie / Włochy. Firma SMW-AUTOBLOK posiada sieć sprzedaży i serwisu na całym świecie w ponad 50 krajach. Klient korzysta z profesjonalnego, zorientowanego na rozwiązania doradztwa oraz wsparcia posprzedażnego najwyższej klasy bezpośrednio w każdej lokalizacji. Optymalna logistyka dystrybucyjna gwarantuje również na całym świecie dostawę części zamiennych w krótkim czasie. SMW-AUTOBLOK to partner technologiczny zajmujący się globalnymi wymaganiami klientów. Duża liczba zgłoszeń patentowych ilustruje innowacyjność firmy. Nowo opracowane wyroby high-tech są proste w konserwacji, gotowe do skonfigurowania, zgodne z normą przemysłową 4.0 lub przystosowane do automatyzacji procesów obróbki.

 4. VWH GMBH

  Niemcy

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 5. OT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG SCHWERIN

  Niemcy

  Obróbka i powlekanie maszyn i części maszyn, szczególnie wytwarzanie i regenerowanie, ja również pośrednictwo w zakresie tych prac. Nasza oferta: piaskowanie na zlecenie; próżniowa obróbka cieplna; łopatki turbinowe; cięcie strumieniem wodnym na zlecenie; spawanie techniką WIG; badania ultradźwiękowe; badania wiroprądowe; napawanie laserowe; usuwanie lakieru z części metalowych; powlekanie powierzchni (spieki ceramiczne)

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Niemcy

  Firma ROEMHELD wraz ze specjalistami w dziedzinie techniki mocowania, HILMA i STARK, tworzy grupę przedsiębiorstw oferującą kompleksowy asortyment produktów w zakresie technik mocowania przeznaczonych dla technologii produkcji. Asortyment produktów uzupełniony jest licznymi elementami hydraulicznymi do ogólnego zastosowania w przemyśle oraz komponentami i systemami do montażu i techniki napędowej. Ze względu na różnorodność produktów i wieloletnie doświadczenie w ich zastosowaniu Grupa ROEMHELLD jest w stanie opracowywać i oferować rozwiązania dla różnych firm. Grupa ROEMHELLD zatrudnia łącznie 510 osób i osiąga roczny obrót w wysokości ok. 105 mln euro. Oprócz klientów krajowych, którzy są kompleksowo obsługiwani przez 17 biur sprzedaży i partnerów handlowych w Niemczech, coraz większe znaczenie zyskuje eksport. Römheld posiada już około 50% udział w eksporcie, który biorąc pod uwagę eksport pośredni wzrasta do ponad 65%.

 2. SATIMACO INDUSTRIES CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Obiecujemy wysoką jakość: • Sprawozdanie z kontroli przy każdym zamówieniu. • Kontrola wszystkich elementów przy pomocy zaawansowanych urządzeń do kontroli jakości, włącznie z CMM •FAS, kontrola procesu, Kontrola gotowych elementów • Wszyscy partnerzy produkcji są poddawanu dokładnemu audytowi i zarządzaniu • Certyfikat zarządzania jakością ISO9001 • Gwarancja wysokiej jakości. Wszystkie elementy są wykonane zgodnie z rysunkiem • Dostępna certyfikacja materiałów. Zawsze starannie wykonujemy każdy element metalowy poddany obróbce maszynowej OEM, aby spełnić wymagania klienta. Przyjmujemy wymagające przedsięwzięcia, rozwiązujemy napotkane trudności poprzez naszą ciężką pracę i wytrwałość. Nasz fachowy i profesjonalny personel zapewnia fachową i rzetelną komunikację. Szeroka oferta produktowa do wyboru: Proponowane przez nas produkty obejmują odlewy aluminiowe, w tym formowanie trwałe i odlewy grawitacyjne, profile aluminiowe wytłaczane, metalowe elementy maszyn, precyzyjne elementy matrycowane i zespoły w ramach produkcji kontraktowej. Kierujemy się następującymi zasadami: • Proaktywne podejście i myślenie na każdym etapie produkcji • Wysyłki nie są zwolnione przed pomyślnym przejściem testów QA • W przypadkach niespełniania standardów QA, ponosimy 100% odpowiedzialności. Nasza przewaga konkurencyjna to: • potencjał PPAP • jednoetapowe pozyskiwanie aluminum • potencjał OEM • potencjał projektowanych narzędzi • potencjał inżynierii produkcji.

 3. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 4. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG - RUSSIA

  Rosja

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 25 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku kładzie nacisk na samonapędzające się narzędzia mocujące, takie jak klasyczna dźwignia mocująca KIPP. Firma zatrudnia ponad 350 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach.

 5. GRIFFING D.O.O.

  Słowenia

  Firma Griffing od ponad 45 lat zajmuje się obróbką metali CNC, a od ponad 20 lat produkcją okuć do drzwi wejściowych (klamki, uchwyty, dźwignie drzwiowe, elementy złączne, rozety, wrzeciona, zatrzaski sprężynowe, grawerowanie laserowe). Okucia do drzwi wejściowych: Wiodącymi produktami są nowoczesne klamki drzwiowe połączone w 3 linie od basic do premium. Klienci otrzymują klamkę dobrej jakości za najlepszą możliwą cenę, szeroki wybór stylów, a także klamki premium z wkładkami, osobistym wystrojem i dodatkami, takimi jak skaner linii papilarnych i oświetlenie LED. Griffing jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie obróbki metali CNC, pracującym głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, farmaceutycznego i robotycznego, gdzie wymagana jest wysoka jakość. Oprócz frezowania i toczenia, firma zapewnia dodatkową obróbkę metalu (polerowanie, szlifowanie, spawanie itp.) oraz produkcję na zamówienie. Najwyższą jakość zapewnia im certyfikat ISO 9001, a Griffing stosuje wyłącznie materiały z certyfikatem 3.1.

 1. BALTIQUE PRECISION

  Polska

  Baltique Precision jest mieszczącym się w Polsce przedsiębiorstwem profesjonalnego, szybkiego prototypowania do produkcji. Specjalizujemy się w obróbce elementów metalowych i z tworzyw sztucznych na specjalne zamówienie klienta. Jesteśmy podwykonawcą w zakresie wysokiej jakości elementów toczonych i frezowanych. Nasze produkty są stosowane w najbardziej zróżnicowanych sektorach, takich jak przemysł narzędziowy, motoryzacyjny i rolniczy. Baltique Precision jako profesjonalny podwykonawca to: •Usługi frezowania CNC •Usługi toczenia CNC •Obróbka tradycyjna •Zespół ekspertów, który będzie mógł udzielać Ci wskazówek technicznych odnośnie projektów Twoich elementów i narzędzi niezbędnych do ich produkcji, •Wysoka jakość, której towarzyszą regularny monitoring i kontrola, •Gwarancja ochrony poufności danych Twojego projektu, Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 2. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 1. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 2. FRANZ KROPE MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Franz Krope od 50 lat działa z dużym powodzeniem w dziedzinie budowy maszyn i narzędzi. O blisko 30 lat firma Franz Krope prowadzi kompleksowy rozwój i niezależną budowę wytłaczarek specjalnie zaprojektowanych do wyrobu okładzin z tworzywa sztucznego i powłok. Wraz z budową wytłaczarek, czyli również przed 30 laty, firma Franz Krope rozpoczęła wytwarzanie wysokiej jakości okładzin z tworzywa sztucznego wykonywanych metodą wytłaczania (wkładania) tworzywa w armaturę przeznaczoną do pomiaru i regulacji i rozwinęła ten proces w dojrzałą technologię. Produkcja okładzin i powłok z tworzyw sztucznych do urządzeń do pomiaru przepływu jest dzisiaj główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i naszej wiedzy fachowej w wytwarzaniu okładzin do armatury zdobyliśmy uznanie wielu renomowanych użytkowników.

 3. OMCA S.R.L.

  Włochy

 4. TORCAMES

  Portugalia

 5. HSD SCHULZE-DREHTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. NUOVA PROFILATRICI ARTA

  Włochy

 7. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Niemcy

 8. HERMAS MECANITZATS

  Hiszpania

 1. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. ASLAN MAKINA

  Turcja

 3. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

  Wszystkie wyroby na "obrabiarki - części i osprzęt"

 4. DIDELON MACHINES OUTILS

  Francja

  Firma DIDELON MACHINES OUTILS proponuje Państwu nowe oraz używane obrabiarki do prac mechanicznych i obróbki blachy. Ponad 1000 maszyn reprezentujących wszystkie marki: HURON, MICROCUT, ZAYER, SAFAN DARLEY, GEKA, IBARMIA, ADFORM, MSA, COSEN, PERFECT, PEDRAZZOLI, FMB, DANOBAT i wiele innych można zobaczyć w jej salonie wystawowym o powierzchni ponad 11000 m2. Zatwierdzona organizacja szkoleniowa, DMO zapewnia poprzez swoich techników, uruchamianie sprzętu, szkolenia oraz obsługę posprzedażną maszyn oferowanych swoim klientom.

 5. BÖNI AG

  Szwajcaria

  Böni AG jest firmą rodzinną zarządzaną dzisiaj przez 3. pokolenie właścicieli. Od swojego założenia w 1933 roku firma projektuje i wytwarza narzędzia precyzyjne do obróbki metali. W ramach swojego wieloletniego doświadczenia w produkcji narzędzi precyzyjnych wyspecjalizowała się w dziedzinie narzędzi do wytłaczania (narzędzi do znakowania do maszyn CNC) oraz narzędzi do radełkowania. Ze względu na coraz większe wymagania pod względem jakości i czasu eksploatacji, zarówno maszyny, jak i narzędzia podlegają bardzo dużym obciążeniom. Nasza bogata oferta narzędzi standardowych spełnia te wysokie wymagania i daje naszym klientom zdecydowaną przewagę konkurencyjną. Nasze kluczowe kompetencje koncentrują się wokół narzędzi do radełkowania lub znakowania części toczonych. Szeroka oferta produktów umożliwia naszym klientom wydajną i opłacalną obróbkę detali.

 6. ANDRITZ KAISER GMBH

  Niemcy

  Zakład inżynierii i produkcji automatów do wykrawania i formowania, w tym urządzeń peryferyjnych, a także obsługa serwisowa maszyn do wykrawania i formowania. Nasza nazwa oznacza najwyższą jakość w dziedzinie technologii formowania. Obok maszyn standardowych dostarczamy rozwiązania dostosowane do każdego zastosowania - od pojedynczych pras po kompletne linie produkcyjne z systemami przenośników i automatyką. Modułowa konstrukcja zapewnia uniwersalne możliwości zastosowania z szeroką standardyzacją głównych modułów. Ponadto nasz zespół inżynierów optymalnie dostosowuje każdy system do lokalnych warunków. Nasze produkty: kompletne linie produkcyjne do wykrawania i formowania elementów, maszyny do wykrawania elementów okrągłych i płytek, konwencjonalne maszyny KAISER do wykrawania i formowania od 630 do 25.000 kN, prasy serwo KAISER od 1000 do 25.000 kN, prasy szybkobieżne od 630 do 4000 kN, systemy transferowe 2D i 3D z napędami liniowymi, podajniki rolkowe KWV, w pełni automatyczne systemy wymiany narzędzi.

 7. SAFREC

  Francja

  Produkcja i ostrzenie Frezów i wierteł. Maszyna S11 Deckel z kamerą do produkcji narzędzi specjalnych. Produkcja i ostrzenie Frezów piłkowych. Produkcja i ostrzenie pił tarczowych węglikowych. Produkcja i ostrzenie gilotyn i rozdrabniarek. Produkcja narzędzi standardowych i specjalnych z wszelkiego gatunku Węglików wysokiej jakości. Stal (szybkotnąca) HSS 8 % Kobaltu. Producent wszelkiego rodzaju powłok dostosowanych. Szybka dostawa w terminie 48 godz. Producent frezów, wierteł i wierteł 3/4, gwintowników, rozwiertaków, narzędzi do tokarek, frezów 3-rozmiarowych, płytek węglikowych. Producent pił tarczowych węglikowych, ostrzy wyrówniarek, ostrzy do gzymsowania, frezów węglikowych, wierteł do drewna. Produkcja ostrzy rozdrabniarek, elektrod, ostrzy prostych, przebijaków matryc. Producent dłutaków, siatek i wałków do maszynek do mielenia, frezów piłkowych, pił tarczowych węglikowych, tasaków dla branży rolno-spożywczej.

 8. CLÖSSNER GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy partnerem przy budowie maszyn specjalnych, budowie narzędzi, budowie urządzeń, podzespołów, montażu, wsparcia konstrukcyjnego, technik programowania CNC/rozwiązywania problemów. W ponad 50 centrach obróbkowych CNC tworzymy prototypy, wykonania specjalne i produkujemy seryjnie z niemalże wszystkich materiałów. Przy użyciu nowoczesnego oprogramowania CAD/CAM są generowane powierzchnie o swobodnych kształtach 3D, a na ich podstawie są tworzone programy do produkcji. Procesy produkcyjne są sterowane przy użyciu najnowszego oprogramowania ERP, planowane i monitorowane na stanowisku rozrządczym. Nasza produkcja jest w całości klimatyzowana.

 9. TEDYMAG

  Hiszpania

  Projektowanie i wyrób maszyn i akcesoriów metalowych na zamówienie: części metalowe, części zamienne, dystrybutory automatyczne, kotlarstwo, balustrady, kraty... Prototypy i produkcja seryjna. Dokonujemy obróbki: stali miękkiej, nierdzewnej 304, 316, 321, przeciwzużyciowej, kortenu, tytanu, aluminium, monelu 400.

 10. MULTI MACHINES TRADE - MMT

  Francja

  Firma Multi Machines Trade MMT jest dystrybutorem obrabiarek dla branży mechanicznej i blacharskiej. Jej usytuowanie w odległości 1 godz. 30 od Paris i 1 godz. od Hawru i Rouen pozwala odpowiedzieć na wszystkie potrzeby w zakresie eksportu i importu obrabiarek. Powierzchnia składowa 5000 m² z możliwością podnoszenia do 30 T. Regularne odnawianie parku maszynowego, w którym są składowane największe marki maszyn dla mechaniki i blacharstwa, jak też oprzyrządowania.

Filtry

Wyniki dla

Obrabiarki - części i osprzęt - Import eksport

Liczba wyników

5030 przedsiębiorstwa