• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • docieranie i szlifowanie - obrabiarki

Wyniki dla

Docieranie i szlifowanie - obrabiarki - Import eksport

 1. FLP MICROFINISHING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLP MICROFINISHING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, systems service, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, produkty cierne i polerujące, polerowanie metali, Surface treatment, mikroostrzenie, Machining of metals, i docierarki przemysłowe. Ma siedzibę w Zörbig, Niemcy.

 2. BIERTHER SUBMIKRON GMBH

  Niemcy

  Wykańczanie powierzchni jest naszą misją od ponad 30 lat. Submikron jest nie tylko producentem maszyn, ale również stworzył kompletny system do procesu docierania i polerowania poprzez opracowanie własnych materiałów eksploatacyjnych i ściernic docierających. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom naszych klientów. Pomagamy zoptymalizować procesy, aby łatwo uzyskać doskonałe powierzchnie i najlepsze wyniki w zakresie geometrii i chropowatości powierzchni oraz ilości usuwanego materiału. Naszym celem jest to, aby produkcja była ekonomiczna. By mόc to zagwarantować, stosujemy techniki obrόbki w taki sposób, aby czas i etapy przetwarzania zostały zredukowane do minimum. Oprócz tworzenia i optymalizacji kompletnych koncepcji produkcyjnych, oferujemy wsparcie klienta, doradztwo techniczne i szkolenia w zakresie technik docierania i polerowania.

 3. PRECISION SURFACING SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od dziesięcioleci wszystkie marki firmy PRECISION SURFACING SOLUTIONS z powodzeniem opracowują efektywne kosztowo rozwiązania obróbcze w zakresie szlifowania dokładnego, szlifowania profili i z posuwem pełzającym, honowania i wykańczania otworów, docierania/polerowania i metalografii poprzez rozwijającą się sieć biur sprzedaży i serwisu na całym świecie. Firma Precision Surfacing Solutions wspiera producentów w wielu różnych branżach, w których szeroko stosuje się szlifowanie precyzyjne, docieranie, polerowanie, gratowanie oraz zaawansowane urządzenia do obróbki materiałów Marka Peter Wolters jest od wieków obecna na rynku wysokowydajnych, precyzyjnych maszyn i urządzeń do obróbki wykańczającej różnych materiałów Nasze produkty są z powodzeniem stosowane wszędzie tam, gdzie muszą być skutecznie spełnione najwyższe wymagania dotyczące jakości powierzchni, równoległości płaszczyzn, płaskości i dokładności wymiarowej

 4. DNCR GROUP/DINCER MAKINE MÜHENDISLIK

  Turcja

  Firma DNCR GROUP/DINCER MAKINE MÜHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach złamywarka do papieru i kartonu, Bigówka introligatorska, klejarki do papieru i kartonu, i klejarki papieru ciągłego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. PERFECBORE AG

  Szwajcaria

  Firma PERFECBORE AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Port, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STÄHLI LÄPP-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma STÄHLI LÄPP-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Weil im Schönbuch, Niemcy.

 2. COPIER BEVELMACHINES

  Holandia

  Firma COPIER BEVELMACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do fazowania, pipe bending machines, Gięcie przewodów, i Welders. Ma siedzibę w Giessen, Holandia.

 3. MELCHIORRE S.R.L.

  Włochy

  Firma MELCHIORRE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Mechanika precyzyjna, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Mechanika precyzyjna, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Bollate, Włochy.

 4. GRENOBLE RODAGE INDUSTRIE

  Francja

  Firma GRENOBLE RODAGE INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Rives, Francja.

 5. LISKA RECTIFICATION

  Francja

  Firma LISKA RECTIFICATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, doszlifowywanie, szlifierki sterowane numerycznie cnc, docieranie metali, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Montesson, Francja.

 1. NANO ABRASIVES GMBH

  Niemcy

  Firma NANO ABRASIVES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach polerowanie metali, i produkty cierne i polerujące. Ma siedzibę w Harbke, Niemcy.

 2. PALMECA

  Francja

  Firma PALMECA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Polerowanie, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Metale - obróbka skrawaniem, i śrutowanie. Ma siedzibę w Eaubonne, Francja.

 1. STAHLI

  Francja

  Firma STAHLI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki płaskie, i szlifierka cylindryczna. Ma siedzibę w Saint Paul En Jarez, Francja.

 2. STÄHLI LÄPP TECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma STÄHLI LÄPP TECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Pieterlen, Szwajcaria.

 3. LAPMASTER WOLTERS

  Niemcy

  Firma LAPMASTER WOLTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki - części i osprzęt, i Obrabiarki - części i osprzęt. Ma siedzibę w Rendsburg, Niemcy.

 4. KOVO KÖRNER S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KOVO KÖRNER S.R.O., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie matrycowe i wygniatanie, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Mechanika okrętowa, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Kucie matrycowe i wygniatanie, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Mechanika okrętowa, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Šumperk, Republika Czeska.

 5. MICRO ABRASIVES GMBH

  Niemcy

  Firma MICRO ABRASIVES GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Steinenbronn, Niemcy.

 6. NS - MÁQUINAS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalia

  Firma NS - MÁQUINAS INDUSTRIAIS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach precyzyjne polerki i szlifierki do obróbki metali, i szlifierki. Ma siedzibę w Gondomar, Portugalia.

 7. BOTZIAN-KIRCH GMBH

  Niemcy

  Firma BOTZIAN-KIRCH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścierniwa naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, Ostrzenie - obrabiarki, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Polerowanie, materiały i urządzenia, Ostrzenie - obrabiarki, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 8. COSTA LEVIGATRICI S.P.A.

  Włochy

  Firma COSTA LEVIGATRICI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Polerowanie metali - urządzenia, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, i Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 1. DAMEC SRL

  Włochy

  Firma DAMEC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach kamienie ścierne. Ma siedzibę w Nerviano, Włochy.

 2. FEMI S.P.A.

  Włochy

  Firma FEMI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki przenośne zasilane, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Szlifierki przenośne zasilane, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Castel Guelfo Di Bologna, Włochy.

 3. EFFECIEMME ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma EFFECIEMME ( S.N.C. ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Polerowanie metali - urządzenia, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, i Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Bernareggio, Włochy.

 4. FIAR DUE S.R.L.

  Włochy

  Firma FIAR DUE S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Szlifierki przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Polerowanie metali - urządzenia, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, i Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Pasiano Di Pordenone, Włochy.

 5. LVD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LVD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Banbury, Zjednoczone Królestwo.

 6. WYTWARZANIE SEGMENTOW SCIERNYCH KRZEMEX G W GUSTYNSCY SPOLKA JAWNA

  Polska

  Firma WYTWARZANIE SEGMENTOW SCIERNYCH KRZEMEX G W GUSTYNSCY SPOLKA JAWNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Zywiec, Polska.

 7. BOGNÁR OTTÓ EGYÉNI VÁLLALKOZÓ

  Węgry

  Firma BOGNÁR OTTÓ EGYÉNI VÁLLALKOZÓ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Györ, Węgry.

 8. RIABIZ GIANFRANCO & C. S.N.C.

  Włochy

 9. ZOF MAURIZIO & C.

  Włochy

 10. P.S. DI PIZZAMIGLIO VANNI & C. S.N.C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo