• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty przemysłowe

Wyniki dla

Automaty przemysłowe - Import eksport

 1. THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES - TCM SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 75 lat firma TCM - THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES służy swoimi umiejętnościami i wiedzą technologiczną. Synonim innowacji i jakości, TCM to : - Projektowanie i produkcja maszyn specjalnych, integracja urządzeń peryferyjnych (robotyka, transport, spawanie, wibracja, optyka itp.) oraz zastosowanie technologii 4.0 dla wszystkich sektorów działalności - Konserwacja i obsługa posprzedażna instalacji (maszyny, linie produkcyjne, infrastruktura) - Modernizacja techniczna, doposażanie i retrofit instalacji istniejących (zwiększenie wydajności, doposażanie i modernizacja mechaniczna, elektryczna i automatyzacja, dodawanie urządzeń peryferyjnych do zdalnej obsługi, nadzoru itp.) - Zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa (zabezpieczenie operatów, wdrożenie zabezpieczeń materialnych lub niematerialnych) - Zarządzanie projektem, od sporządzania specyfikacji po instalację na miejscu, łącznie z projektowaniem i wdrożeniem - Kierownik projektu, który będzie dedykowaną osobą kontaktową dla Twojego projektu - Zespół zmobilizowany na wszystkich poziomach projektu - Potwierdzona szybkość reakcji i elastyczność naszych zespołów, gdyż TCM to biuro projektowe, warsztat obróbki, warsztat blacharski, warsztat montażowy oraz centrum elektryki i automatyki w jednym miejscu. Zapewniamy indywidualne i innowacyjne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że nasze zobowiązania zostaną dotrzymane, a dostarczony sprzęt będzie zgodny z obowiązującymi normami.

 2. STÄHLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Historia firmy Stähle GmbH zaczyna się już w 1984 r. wraz z założeniem przedsiębiorstwa Kurt Stähle Steuergeräte GmbH. Już po kilku latach od założenia firmy proponowano szeroki asortyment produktów z rozwiązaniami specjalnymi w dziedzinie techniki pomiarowej, kontrolnej i medycznej. Na przykład sterujące zawory bezpieczeństwa do pracy w temperaturach roboczych od -265°C do +200°C oraz autopilot AP200 do napędzania samochodów osobowych na siłownikach rolkowych w warunkach klimatycznych od -40°C do +80°C. W dniu 21.09.1987 r. przedsiębiorstwo Kurt Stähle Steuergeräte zostało podzielone na dwie spółki: Stähle GmbH i Ingenieurbüro Kurt Stähle. Wyroby są produkowane i dystrybuowane przez firmę Stähle GmbH. Biuro inżynieryjne Kurt Stähle pracuje nad nowymi i dalszymi udoskonaleniami sprzętu i oprogramowania. Dzięki dużej autonomii produkcji w połączeniu z nowoczesnym, zorientowanym na koszty zarządzaniem, osiągamy wysoki stopień elastyczności przy korzystnych kosztach produkcji.

 3. SP-ROBOTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SP-ROBOTS GmbH z siedzibą w Salzgitter w Dolnej Saksonii została założona na początku 2005 roku, a dzięki swoim głównym kompetencjom w zakresie techniki automatyzacji specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm przemysłowych. Zarówno duzi klienci, jak i klienci z małych i średnich firm ufają naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stałej jakości. Naszym celem jest nie tylko przekonanie Cię naszą technologią, ale także naszym know-how i serwisem. Doradztwo i szkolenia Twoich pracowników, a także wsparcie w realizacji projektu od samego jego początku należą do czołowych elementów oferty usług SP-ROBOTS GmbH. Twoja AUTOMATYZACJA to nasze ZADANIE! Nasza PRACA to Twój POSTĘP!

 4. CMS AUTOMATISME

  Francja

  Verified by europages badge

  CMS Automatisme jest producentem maszyn specjalnych w Schweyen, w regionie Mozeli we wschodniej Francji. Nasze biura projektowe zajmujące się mechaniką i automatyką służą swoją wiedzą specjalistyczną w zakresie rozwiązań projektowych i programistycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb Twoich maszyn i zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Zapewniamy także instalację Twojej maszyny specjalnej w wyznaczonej lokalizacji, jej uruchomienie i konserwację na miejscu. CMS Automatisme programuje roboty przemysłowe i współpracujące rożnych marek (ABB, Fanuc, KUKA, Stäubli, Universal Robots…). Jako producent maszyn specjalnych Made in France, towarzyszymy naszym klientom na całym świecie. Eksportujemy w szczególności do krajów graniczących z regionem Grand-Est, takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia. Jesteśmy dostawcą maszyn specjalnych do montażu, obróbki skrawaniem, kontroli, testowania i obsługi Twoich produktów w branży motoryzacyjnej, kosmetycznej oraz sprzętu i wyposażenia.

 5. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  Włochy

  Verified by europages badge

  Campetella Robotic Center jest włoską firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji robotów i manipulatorów kartezjańskich. Firma zajmuje się projektowaniem mechanicznym i produkcją, ale także projektowaniem oprogramowania, instalowaniem systemów, sprzedażą i usługami posprzedażnymi dla przemysłu. Naszą podstawową działalnością są rozwiązania zrobotyzowane dla sektora formowania tworzyw sztucznych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLA CLINICAL LABORATORY AUTOMATION SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CLA CLINICAL LABORATORY AUTOMATION SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach System wizji przemysłowej, Automaty przemysłowe, Automatyzacja przemysłowa, Automatyka, systemy przenośnikowe do automatyzacji, Automatyzacja zakładów produkcyjnych, czujnik momentu, Automatyzacja łańcuchów montażowych, i System wizji przemysłowej. Ma siedzibę w Delémont, Szwajcaria.

 2. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty spawalnicze, Automaty montażowe, Automaty do malowania, Automaty spawalnicze, Automaty montażowe, Automaty do malowania, zastosowanie robotów, i robotyka maszyn przemysłowych. Ma siedzibę w Pannes, Francja.

 3. MTA ROBOTICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MTA ROBOTICS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, systemy dozujące, metering pumps, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, i lutowanie. Ma siedzibę w Gals, Szwajcaria.

 4. STÄUBLI TEC-SYSTEMS GMBH ROBOTICS BETRIEBSSTÄTTE ÖSTERREICH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma STÄUBLI TEC-SYSTEMS GMBH ROBOTICS BETRIEBSSTÄTTE ÖSTERREICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Ma siedzibę w Asten, Austria.

 5. SW AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SW AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Ma siedzibę w Tettnang, Niemcy.

 1. PRO-ASSEM SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma PRO-ASSEM SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, obróbka mechaniczna, łączenie automatyczne, urządzenia do łączenia, projektowanie i budowa maszyn, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Skawina, Polska.

 2. PPH ELEKTRONIK-RADBIT

  Polska

  Firma Radbit jest producentem domofonów cyfrowych i analogowych oraz bramofonów, systemów kontroli dostępu i innych urządzeń elektronicznych. Funkcjonujemy na rynku od czerwca 1987 roku. Obecnie opracowanych zostało wiele nowych rozwiązań konstrukcyjnych, zarówno do unifonów cyfrowych jak i analogowych. W kasetach wprowadzone zostały czytniki pamięci "DALLAS", czytniki zbliżeniowych kart UNIQUE, zastosowano wyświetlacze LCD a konstrukcje oparto na układach mikroprocesorowych. W naszej ofercie znajdą Państwo domofony jedno i wieloabonentowe, obsługujące jedno lub wiele wejść. Projektując instalacje domofonowe opieramy się na urządzeniach własnej produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie w dowolnej chwili i dowolnym czasie zapewnić pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 1. IAI INDUSTRIEROBOTER GMBH

  Niemcy

  AI jest wiodącym dostawcą komponentów i rozwiązań systemowych dla technologii automatyki bezpowietrznej. Od ponad 40 lat firma rozwija i produkuje energooszczędne siłowniki elektryczne i roboty przemysłowe. Jest to jeden z powodów, dla których asortyment produktów jest obecnie uważany za najbardziej wszechstronny na rynku. Oferta obejmuje elektryczne minisiłowniki, siłowniki podnoszące, serwoprasy, napędy obrotowe i wahadłowe oraz chwytaki elektryczne. Ponadto proponujemy szeroką gamę robotów kartezjańskich, robotów stołowych i robotów SCARA do zautomatyzowanej produkcji. Oprócz wersji standardowej wiele produktów jest dostępnych również w wersjach chronionych przed pyłem i wodą z odpowiednimi klasami ochrony IP lub w wersjach przeznaczonych do pomieszczeń czystych. Ofertę uzupełniają odpowiednie sterowniki ze wszystkimi popularnymi złączami fieldbus. Oprócz produktów katalogowych IAI oferuje również produkty wykonywane na zamówienie i opracowuje odpowiednie rozwiązania systemowe dla indywidualnych wymagań. Elektryczne siłowniki i roboty przemysłowe IAI są stosowane w wielu firmach produkcyjnych w celu zaoszczędzenia do 90% energii w porównaniu z konwencjonalną pneumatyką. Oprócz wysokiej jakości, klienci i konstruktorzy maszyn z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, optycznej, medycznej, farmaceutycznej i wielu innych doceniają kompaktową konstrukcję i niskie wymagania konserwacyjne.

 2. AGS AUTOMATION GREIFSYSTEME SCHWOPE GMBH

  Niemcy

  Zajmujemy się rozwojem i produkcją innowacyjnych części chwytaków, kompletnych chwytaków i indywidualnych rozwiązań dla klientów. Między innymi z inteligentnymi systemami podającymi, stacjami cięcia lub robotami. Naszym celem jest oferowanie Państwu rozwiązań tworzonych zgodnie z naszym mottem "Wszystko co genialne jest proste". Cały łańcuch wartości dodanej zawarty jest w naszej firmie. Daje nam to dużą elastyczność, a Tobie bezpieczeństwo niezbędne do realizacji Twoich projektów. Nasze systemy chwytakowe i chwytaki produkowane są zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2016. Range of Services: Gripper kit Grippersystem EOAT End of Arm Tooling Robothand

 3. ESKA-WELT GMBH

  Niemcy

  Firma ESKA-Welt GmbH prowadzi sprzedaż i pośredniczy w sprzedaży na specjalne zamówienie maszyn i robotów przemysłowych wszelkiego rodzaju. Firma istnieje od 2008 roku i zatrudnia wysokowykwalifikowany zespół pracowników. Nasz asortyment obejmuje obrabiarki do obróbki metalu, do przetwórstwa tworzyw sztucznych i automatyzacji z użyciem robotów przemysłowych. Sprzedajemy również kompletne linie produkcyjne dostosowane do powierzchni każdej wielkości i posiadamy duży magazyn części zamiennych dla następujących marek producentów przemysłowych: Siemens - Fanuc - Heidenhain - Indramat - Bosch Rexroth. Chętnie spełniamy specjalne życzenia klientów i dostarczamy odpowiednią maszynę. Krótkie terminy dostaw dzięki wysokim zapasom i szybka dostawa części zamiennych są dla nas oczywiste. Nasz budynek zakładowy zajmuje powierzchnię 2000 metrów kwadratowych i jest wyposażony w nanowocześniejszą technologię.

 4. IGM ROBOTERSYSTEME AG

  Austria

  Członek Global Welding Technologies, mamy 50-letnie doświadczenie jako lider w dziedzinie automatyki spawalniczej. Z oddziałami i dystrybutorami w ponad 20 krajach, jesteśmy jedynym na świecie producentem i dostawcą zautomatyzowanej technologii spawania i cięcia, od łuku, przez laser, po wiązkę elektronów. Jako jedyny austriacki producent robotów specjalnie opracowanych do spawania łukowego, oferujemy naszym klientom obszerną wiedzę fachową dla wszystkich zastosowań. Systemy dla przemysłu samochodowego, produkcji koparek, budowy kolei, produkcji kotłów i budowy statków są eksportowane na cały świat i stanowią trzon dobrze znanych zakładów produkcyjnych. Asortyment produktów rozciąga się od podsystemów do automatycznego spawania do kompletnych systemów składających się z kilku komórek robotycznych tworzących pełne linie produkcyjne.

 5. ASG ROBOTICS OÜ

  Estonia

  ASG Robotic Ltd to nowoczesne przedsiębiorstwo europejskie zajmujące się budową maszyn. Firma została założona w 2010 r. jako filia renomowanej rosyjskiej firmy Kvadrat SG Ltd, która od 1985 r. zaangażowana jest w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży automatycznych rozwiązań pod klucz dla takich gałęzi przemysłu jak: automatyka, stoczniowy, rurociągi, przemysł chemiczny i żywnościowy. W sumie wykonaliśmy z sukcesem ponad 800 różnych projektów. Obie firmy to firmy rodzinne, na których czele stoi Sergey Gadalov.

 6. SCHWEIKERT AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Oferujemy naszym klientom ekonomiczne roboty używane i kompletne rozwiązania. W naszym magazynie znajduje się ok.: 200 robotów, a także różne komponenty robotów do spawania, zgrzewania punktowego, przenoszenia itp. Nasza klientela składa się głównie z małych i średnich firm w kraju i za granicą, które potrzebują taniego i efektywnego rozwiązania automatyzacyjnego. Krótkie terminy dostaw dzięki wysokim stanom magazynowym i dostawom części zamiennych są dla nas rzeczą oczywistą. Zapytaj nas o rozwiązanie dla Twojego zadania automatyzacji w zakresie spawania, obsługi, klejenia, montażu itp. a my z przyjemnością przedstawimy Ci dostosowaną ofertę.

 7. GRIPPER-POL ANETA KOŚLAKOWICZ

  Polska

  Zajmujemy się automatyzacją procesów produkcyjnych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oferujemy najwyższej jakości komponenty do budowy chwytaków, kompatybilne ze wszystkimi stosowanymi systemami. Obsługujemy wtryskownie wykonując automatyzacje : chwytaki do odbioru detali z form wtryskowych, stacje cięcia, chwytaki do podawania insertów do obtrysku. Oferujemy profesjonalną pomoc w dziedzinie projektowania i budowy chwytaków. Wdrażamy systemy automatyzacji procesów, dzięki którym produkcja jest wydajniejsza i bezpieczniejsza. Zajmujemy się również programowaniem i integracją robotów.

 8. NEURA ROBOTICS GMBH

  Niemcy

  Misją NEURA Robotics jest ostateczne zlikwidowanie przepaści między robotami a ludźmi, a tym samym uczynienie robotów dostępnymi dla wszystkich. Założona w 2019 roku firma opracowała już w tym celu trzy serie robotów. Wysokowydajny cobot LARA, inteligentny AMR o nazwie MAV i pierwszy dostępny na rynku robot kognitywny MAiRA. W szczególności robot MAiRA, który wyróżnia się intuicyjną obsługą, jest symbolem robotyki przyszłości, w której lekka robotyka, czujniki percepcji środowiska i sztuczna inteligencja są połączone w jednym produkcie. W NEURA Robotics wierzymy, że ludzie powinni być w stanie robić to, co leży u podstaw ludzkiej natury. Ludzie powinni wyrażać swoją kreatywność i skupiać się bardziej na interakcjach społecznych, zamiast wykonywać niezdrowe i monotonne prace nadal będące w społeczeństwie bardzo powszechne. Dlatego wszystko, co robimy, odbywa się pod hasłem „WE SERVE HUMANITY“.

 1. APINEL

  Polska

  Jesteśmy firmą wykonującą usługi w zakresie diagnostyki, naprawy i wymiany elektrycznych i elektronicznych urządzeń automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w zakresie szerokiego wachlarza usług związanych z maszynami przemysłowymi opartymi na napędach i silnikach marki Nidec Control Techniques i Nidec Leroy-Somer. Gwarantujemy szybkie, rzetelne i profesjonalne usługi remontów i modernizacji istniejącej elektroniki przemysłowej (szczególnie opartej na falownikach Emerson) jak również projektujemy, dostarczamy i montujemy nowe systemy napędowe - przede wszystkim szafy sterownicze, serwo silniki oraz silniki elektryczne. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Nidec w zakresie urządzeń marek Control Techniques i Leroy-Somer - wykonujemy naprawy oraz pomiary i przeglądy techniczne przemienników częstotliwości (falowników), silników DC i AC, serwosilników i serwonapedów. Posiadamy magazyn części oraz zamienników do przemienników częstotliwości Emerson Unidrive (Classic, SP, M200, M300) oraz Emerson Commander SK i SE, dzięki czemu możemy szybko reagować w przypadkach awarii napędów u naszych Klientów jak również sprawnie przeprowadzić wymiany na nowsze odpowiedniki falowników wycofanych z produkcji.

 2. ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH SP. Z O. O.

  Polska

  Firma ASC Automatyka Systemów Chłodniczych powstała w 1992 roku , była pierwszym w Polsce autoryzowanym przez firmę DANFOSS importerem i dystrybutorem automatyki chłodniczej i przemysłowej. Z biegiem lat w miarę wprowadzania na polski rynek przez DANFOSS nowych branż poszerzaliśmy zakres świadczonych usług i oferowanych produktów. Obecnie koncentrując się na obsłudze klientów z różnych dziedzin przemysłu jesteśmy w stanie sprostać nawet nietypowym wyzwaniom z dziedziny chłodnictwa, sterowań i napędów elektrycznych.

 3. SMT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  SMT Systemtechnik GmbH specjalizuje się w produkcji zrobotyzowanych maszyn stosowanych we wszystkich procesach związanych ze spawaniem. Szczególną uwagę poświęcamy zrobotyzowanym stanowiskom do cięcia, obróbki i paletowania. Nasze produkty: zrobotyzowane stanowiska do spawania, roboty spawalnicze, systemy robotyczne, zrobotyzowane stanowiska do cięcia, systemy obróbcze z uwzględnieniem robotów przemysłowych, roboty paletyzujące, stoły obrotowe, zrobotyzowane maszyny i urządzenia, roboty przemysłowe, zrobotyzowane stanowiska montażowe

 4. ELASTER AUTOMATYKA ANDRZEJ RYDUCHOWSKI

  Polska

  Firmy, które nie wdrażają nowoczesnych rozwiązań i udogodnień do swych procesów produkcji i innych, nie mogą liczyć na dotrzymanie kroków konkurencji i osiąganie satysfakcjonujących zysków. Nowoczesne systemy z zakresu automatyki przemysłowej i elektrotechniki mają na celu między innymi: • przyspieszanie i usprawnianie określonych procesów, • ograniczenie wkładu człowieka w pracę, • zoptymalizowanie kosztów produkcji, zmniejszenie ilości czerpanej energii itp. Wykonywaniem takich systemów zajmuje się firma Elaster Automatyka, obecna na rynku od dawna, dzięki czemu doskonale zna oczekiwania klientów z różnych branż. Przedsiębiorstwu temu można zlecić różne zadania, jak również zaczerpnąć fachowej porady, jakie udogodnienia warto wprowadzić w swej firmie. W grę wchodzą takie możliwości jak na przykład uruchamianie nowych, nowoczesnych linii produkcyjnych, prefabrykacja szaf automatyki przemysłowej, montaż aparatury do kontroli i pomiarów czy budowanie paneli sterowania. Firma tworzy te systemy od A do Z, projektując je, programując, wdrażając, a także zajmując się ich profesjonalnym serwisem, zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu.

 5. PRIMACON

  Polska

  Portal internetowy to witryna prezentująca szeroki zbiór produktów związany z przenośnymi napędami. Dziś tego rodzaju akcesoria wykorzystuje się na szeroką skalę w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, gdzie bez solidnej taśmy i przekładni nierealne byłoby właściwe funkcjonowanie zakładu. Na witrynie odnajdziesz zatem informacje techniczne i opisy takich produktów jak przekładnie ślimakowe, bębny hydrauliczne czy taśmy siatkowe stalowe. W razie potrzeby lub braku w ofercie wybranego modelu można w łatwy i szybki sposób porozmawiać z pracownikami poprzez zamieszczony na witrynie formularz do kontaktu. Portal internetowy to witryna prezentująca szeroki zbiór produktów związany z przenośnymi napędami. Dziś tego rodzaju akcesoria wykorzystuje się na szeroką skalę w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, gdzie bez solidnej taśmy i przekładni nierealne byłoby właściwe funkcjonowanie zakładu. Na witrynie odnajdziesz zatem informacje techniczne i opisy takich produktów jak przekładnie ślimakowe, bębny hydrauliczne czy taśmy siatkowe stalowe. W razie potrzeby lub braku w ofercie wybranego modelu można w łatwy i szybki sposób porozmawiać z pracownikami poprzez zamieszczony na witrynie formularz do kontaktu.

 6. SAAUT

  Polska

  SAAUT to profesjonalna firma z Bielawy, która świadczy swoje usługi od lat. Specjaliści z tego przedsiębiorstwa zajmują się projektowaniem, wdrażaniem oraz utrzymaniem w ruchu rozbudowanych systemów automatyki przemysłowej. Fachowcy pomagają zarówno sektorowi produkcyjnemu, jak i budowlanemu. Ich praca koncentruje się na usprawnieniu funkcjonowania zakładu, zwiększeniu jego produktywności i zoptymalizowaniu kosztów. Wszelkie proponowane innowacje są niezawodne. Wynika to ze stosowania jedynie najwyższej jakości, wytrzymałych urządzeń uznanych producentów. Podmiot współpracuje bowiem z liderami rynku, jakimi są cenione na całym świecie takie marki jak: Siemens, ABB, Eaton, Rittal. Klienci mogą liczyć na doradztwo, przeprowadzenie napraw lub prac konserwacyjnych oraz kompleksowe stworzenie systemu automatycznego zarządzania procesami. Ceny należą do konkurencyjnych, a ekipa gwarantuje szybkie wykonanie pracy. Do współpracy zaproszone są zarówno olbrzymie koncerny dysponujące potężnymi halami, jak i mniejsze firmy.

 7. HTCONTROL

  Polska

  Automatyka przemyslowa, sterowniki PLC i systemy wizualizacji SCADA to nasza specjalizacja i pasja. Dostarczamy Inteligentne Systemy Sterowania dla przemysłu oparte o produkty renomowanych firm. Automatyka w naszym wykonaniu jest dopasowywana indywidualnie do każdego projektu. Naszym klientom dostarczamy najnowocześniejsze urządzenia które powodują obniżenie kosztów eksploatacji instalacji elektrycznych, instalacji sterowniczych i AKPiA jednocześnie ponosząc komfort i bezpieczeństwo. Jednym z najważniejszych elementów instalacji automatyki jest jej estetyka. W naszych instalacjach kładziemy duży nacisk na wygląd systemów wizualizacji SCADA oraz paneli operatorskich HMI.

 8. LMS S.C.

  Polska

  Chcąc kupić wysokiej jakości tokarkę lub pilarkę w dobrej cenie, warto sprawdzić, co ma do zaproponowania firma LMS Maszyny. W jej ofercie znajdują się urządzenia przeznaczone do obróbki: • drewna, • metalu. Tokarki sprzedawane przez przedsiębiorstwo z siedzibą w Jarocinie są produkowane przez znaną markę ZMM Bulgaria, która gwarantuje wysoką jakość i wykonanie z trwałych, starannie dobranych materiałów. Maszyny dają dostęp do wielu przydatnych funkcji pozwalających na uzyskanie dokładnie takich wyników pracy, jakich się oczekuje. Z kolei pilarki do drewna dostępne w asortymencie LMS Maszyny są produkowane przez markę REMA-RESZEL, która również zapewnia precyzję i staranność wykonania swoich wyrobów. Poza sprzedażą produktów, firma oferuje także serwis. Warto go wykonywać regularnie raz na kilkanaście miesięcy, a także w razie ewentualnej awarii czy spadku wydajności działania maszyn. Przedsiębiorstwo dysponuje doświadczonym zespołem fachowców i specjalistycznym sprzętem, co pozwala na świadczenie kompleksowych usług serwisowych w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, w których wykorzystuje się tokarki i pilarki.

 9. GLAMA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Glama Machinenbau GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: •manipulatory kuźnicze• pojazdy do transportu anod w przemyśle aluminiowym• maszyny załadowcze• systemy obsługi• roboty przemysłowe• manipulatory• pojazdy specjalne• rozwiązanie w dziedzinie automatyzacji, dostosowane do potrzeb klienta• technika automatyzacji• technika manipulacyjna dla przemysłu metalowego

 10. SDS AUTOMATYKA

  Polska

  Oferujemy szeroką gamę urządzeń oraz usług z zakresu automatyki przemysłowej. W swojej ofercie posiadamy produkty Simensa z zakresu Simatic s7 i s5, a także diagnostykę sieci PROFIBUS, panele operatorskie, sterowniki PLC VIPA. Prowadzimy również szkolenia w języku polskim z zakresu CANbus.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo