• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obróbka cieplna stali i metali

Wyniki dla

Obróbka cieplna stali i metali - Import eksport

 1. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 2. LEIFERT INDUCTION GMBH

  Niemcy

  Firma Leifert Induction GmbH opracowuje i produkuje innowacyjne systemy ogrzewania indukcyjnego do łączenia i rozluźniania połączeń kurczliwych oraz do podgrzewania elementów.

 3. ITG INDUKTIONSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma ITG Induktionsanlagen GmbH jest członkiem grupy firm SYSTEC i jednym z wiodących producentów w dziedzinie indukcyjnych systemów grzewczych. Oprócz realizacji specyficznych dla klienta zadań w klasycznych, jak i nowych obszarach zastosowań techniki indukcyjnej, oferujemy na całym świecie kompetentny serwis naszych systemów. Wykwalifikowani specjaliści są do Państwa dyspozycji i wspólnie z Państwem opracowują koncepcję systemu, która spełnia Państwa oczekiwania. Typowe zastosowania to hartowanie, wyżarzanie, podgrzewanie, topienie, , kucie, odpuszczanie i powlekanie. Sami rozwijamy i produkujemy dostarczamy energię. Nasze spektrum przetwornic w zakresie średnich i wysokich częstotliwości rozciąga się od 50 Hz do 1000 kHz przy mocy od 2 kW do kilku megawatów. Efektywność energetyczna, oszczędność energii i globalne wymagania w zakresie "zielonej gospodarki" są w centrum uwagi naszej technologii przetwarzania.

 4. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Niemcy

  6 dziesięcioleci kompetencji w dziedzinie indukcji, witamy! Inductoheat Europe to partner w zakresie rozwiązań związanych z indukcyjnym podgrzewaniem i obróbką cieplną! Jako część działającej globalnie grupy Inductotherm jesteśmy w Europie liderem technologicznym w dziedzinie indukcyjnego podgrzewania. W naszym głównym zakładzie w Reichenbach tworzymy, produkujemy i sprzedajemy instalacje podgrzewania indukcyjnego dla różnych zastosowań przemysłowych. Produkujemy standardowe oraz specjalne instalacje do hartowania, jak również szeroką gamę przetwornic. Oprócz tego Inductoheat Europe dysponuje dwoma hartowniami usługowymi w Reichenbach i w Darmstadt, w których są hartowane małe i duże serie dla naszych klientów. Nasza produkcja indukcyjna produkuje dla specyficznych zastosowań części eksploatacyjne w jakości części oryginalnych, na życzenie również w terminach ekspresowych!

 5. SURCOTEC SA

  Szwajcaria

  Firma SURCOTEC SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obróbka cieplna stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Plan-Les-Ouates Ge, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WILHELM ALTE GMBH

  Niemcy

  Firma WILHELM ALTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 2. PLASMANITRIERTECHNIK DR. BÖHM GMBH

  Niemcy

  Firma PLASMANITRIERTECHNIK DR. BÖHM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 3. TRUMPF HÜTTINGER GMBH + CO. KG.

  Niemcy

  Firma TRUMPF HÜTTINGER GMBH + CO. KG., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 4. TECMA SRL

  Włochy

  Firma TECMA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, hartowanie metali, hartowanie w wyniku tworzenia się bainitu, Obróbka cieplna stali i metali, Ulepszanie metali, węgloazotowanie metali, utwardzanie węglowe, azotowanie metali, i łagodne azotowanie. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 5. GLÜHEREI GMBH MAGDEBURG

  Niemcy

  Firma GLÜHEREI GMBH MAGDEBURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 1. CEWOTEC GGMBH

  Niemcy

  Firma CEWOTEC GGMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 2. VACUHEAT GMBH

  Niemcy

  Firma VACUHEAT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Limbach-Oberfrohna, Niemcy.

 1. SIEGENER WERKZEUG- UND HÄRTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SIEGENER WERKZEUG- UND HÄRTETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 2. HÄRTETECHNIK FELLBACH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÄRTETECHNIK FELLBACH GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 3. UMLAUF INDUKTIONSTECHNIK

  Niemcy

  Firma UMLAUF INDUKTIONSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 4. RUDOLF RIEKER GMBH

  Niemcy

  Firma RUDOLF RIEKER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Leingarten, Niemcy.

 5. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  Włochy

  Firma TECNO PERF - LAMIERE FORATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Blacharstwo przemysłowe, zginanie metali, przebijanie, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, blachy perforowane dla kopalń i kamieniołomów, Blacharstwo przemysłowe, i blachy. Ma siedzibę w Rivalta Di Torino, Włochy.

 6. AFD ENGINEERING ANLAGEN UND MASCHINEN FÜR LACKIER-, TROCKNUNGS-, UMWELTTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma AFD ENGINEERING ANLAGEN UND MASCHINEN FÜR LACKIER-, TROCKNUNGS-, UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 7. EUROTEC SRL TEMPRA METALLI AD INDUZIONE

  Włochy

  Firma EUROTEC SRL TEMPRA METALLI AD INDUZIONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, hartowanie indukcyjne, hartowanie metali, Prostowanie stali i metali, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 8. HELMUT ROHDE GMBH

  Niemcy

  Firma HELMUT ROHDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Prutting, Niemcy.

 1. PLASMA-IONIC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PLASMA-IONIC GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Besigheim, Niemcy.

 2. H+K HÄRTE- UND OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma H+K HÄRTE- UND OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH + CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Aldingen, Niemcy.

 3. BALLESTRACCI S.R.L.

  Włochy

  Firma BALLESTRACCI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Obróbka cieplna stali i metali, piaskowanie metali, obróbka metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, polerowanie metali, Obróbka cieplna stali i metali, lakierowanie, i obróbki powierzchniowe metali. Ma siedzibę w Biassono, Włochy.

 4. IVA SCHMETZ GMBH

  Niemcy

  Firma IVA SCHMETZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 5. GEBR. LÖCHER GLÜHEREI GMBH

  Niemcy

  Firma GEBR. LÖCHER GLÜHEREI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Hilchenbach, Niemcy.

 6. DURFERRIT GMBH

  Niemcy

  Firma DURFERRIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 7. HÄRTEREI WEBER UND WALLNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÄRTEREI WEBER UND WALLNER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Starnberg, Niemcy.

 8. HTU HÄRTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HTU HÄRTETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Uhldingen-Mühlhofen, Niemcy.

 9. HQM HÄRTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HQM HÄRTETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 10. SMIT INDUSTRIAL HEAT TREATMENT

  Niemcy

  Firma SMIT INDUSTRIAL HEAT TREATMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obróbka cieplna stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

8936 Przedsiębiorstwa