• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obróbka cieplna stali i metali

Wyniki dla

Obróbka cieplna stali i metali - Import eksport

 1. LEIFERT INDUCTION GMBH

  Niemcy

  Firma Leifert Induction GmbH opracowuje i produkuje innowacyjne systemy ogrzewania indukcyjnego do łączenia i rozluźniania połączeń kurczliwych oraz do podgrzewania elementów.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 3. ITG INDUKTIONSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma ITG Induktionsanlagen GmbH jest członkiem grupy firm SYSTEC i jednym z wiodących producentów w dziedzinie indukcyjnych systemów grzewczych. Oprócz realizacji specyficznych dla klienta zadań w klasycznych, jak i nowych obszarach zastosowań techniki indukcyjnej, oferujemy na całym świecie kompetentny serwis naszych systemów. Wykwalifikowani specjaliści są do Państwa dyspozycji i wspólnie z Państwem opracowują koncepcję systemu, która spełnia Państwa oczekiwania. Typowe zastosowania to hartowanie, wyżarzanie, podgrzewanie, topienie, , kucie, odpuszczanie i powlekanie. Sami rozwijamy i produkujemy dostarczamy energię. Nasze spektrum przetwornic w zakresie średnich i wysokich częstotliwości rozciąga się od 50 Hz do 1000 kHz przy mocy od 2 kW do kilku megawatów. Efektywność energetyczna, oszczędność energii i globalne wymagania w zakresie "zielonej gospodarki" są w centrum uwagi naszej technologii przetwarzania.

 4. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Niemcy

  6 dziesięcioleci kompetencji w dziedzinie indukcji, witamy! Inductoheat Europe to partner w zakresie rozwiązań związanych z indukcyjnym podgrzewaniem i obróbką cieplną! Jako część działającej globalnie grupy Inductotherm jesteśmy w Europie liderem technologicznym w dziedzinie indukcyjnego podgrzewania. W naszym głównym zakładzie w Reichenbach tworzymy, produkujemy i sprzedajemy instalacje podgrzewania indukcyjnego dla różnych zastosowań przemysłowych. Produkujemy standardowe oraz specjalne instalacje do hartowania, jak również szeroką gamę przetwornic. Oprócz tego Inductoheat Europe dysponuje dwoma hartowniami usługowymi w Reichenbach i w Darmstadt, w których są hartowane małe i duże serie dla naszych klientów. Nasza produkcja indukcyjna produkuje dla specyficznych zastosowań części eksploatacyjne w jakości części oryginalnych, na życzenie również w terminach ekspresowych!

 5. INVEST-TECH SP. Z O.O.

  Polska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WILHELM ALTE GMBH

  Niemcy

 2. TRUMPF HÜTTINGER GMBH + CO. KG.

  Niemcy

 3. GLÜHEREI GMBH MAGDEBURG

  Niemcy

 4. CEWOTEC GGMBH

  Niemcy

 5. VACUHEAT GMBH

  Niemcy

 1. SIEGENER WERKZEUG- UND HÄRTETECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. HÄRTETECHNIK FELLBACH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. PLASMANITRIERTECHNIK DR. BÖHM GMBH

  Niemcy

 2. TECMA SRL

  Włochy

 3. UMLAUF INDUKTIONSTECHNIK

  Niemcy

 4. RUDOLF RIEKER GMBH

  Niemcy

 5. EUROTEC SRL TEMPRA METALLI AD INDUZIONE

  Włochy

 6. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  Włochy

 7. HELMUT ROHDE GMBH

  Niemcy

 8. AFD ENGINEERING ANLAGEN UND MASCHINEN FÜR LACKIER-, TROCKNUNGS-, UMWELTTECHNIK GMBH

  Austria

 1. PLASMA-IONIC GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. H+K HÄRTE- UND OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

 3. IVA SCHMETZ GMBH

  Niemcy

 4. GEBR. LÖCHER GLÜHEREI GMBH

  Niemcy

 5. DURFERRIT GMBH

  Niemcy

 6. BALLESTRACCI S.R.L.

  Włochy

 7. HTU HÄRTETECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. HQM HÄRTETECHNIK GMBH

  Niemcy

 9. SMIT INDUSTRIAL HEAT TREATMENT

  Niemcy

 10. HÄRTEREI WEBER UND WALLNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Obróbka cieplna stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

8440 przedsiębiorstwa