• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urzadzenia introligatorskie

Wyniki dla

Maszyny i urzadzenia introligatorskie - Niemcy

Niemcy
 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Portfolio produktów sprzedawanych pod marką POLAR było stale rozszerzane przez ostatnie dziesięciolecia i obejmuje dzisiaj oprócz szybkich maszyn tnących, kompleksowe i w pełni zautomatyzowane systemy do wycinania, systemy do etykiet wycinanych i perforowanych, systemy na zamówienie dla hurtowni papieru, trójnoże i kompaktowe maszyny tnące do druku małoformatowego. Slogan: POLAR - power and precision in postpress.

 3. GRAPHIC SYSTEMS

  Niemcy

  Firma GRAPHIC SYSTEMS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Import-eksport - branża drukarska i wydawnicza. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Maszyny i urządzenia introligatorskie, flexography - machines, maszyny do druku offsetowego, Okazyjne maszyny i urządzenia, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 4. D & S METALLTECHNIK INH. STEFAN STAUCH

  Niemcy

  Firma D & S METALLTECHNIK INH. STEFAN STAUCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Tarmstedt, Niemcy.

 5. GEBRAUCHTMASCHINENHANDEL MANFRED MASSOW

  Niemcy

  Firma GEBRAUCHTMASCHINENHANDEL MANFRED MASSOW, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Wasbek, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SYSTEM GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG PRODUKTIONSSYSTEME UND SERVICE

  Niemcy

  Firma SYSTEM GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG PRODUKTIONSSYSTEME UND SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. GRAFISCHE MASCHINEN & ZUBEHÖR

  Niemcy

  Firma GRAFISCHE MASCHINEN & ZUBEHÖR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. SOUREN GRAPHIC- & PRINTSERVICE

  Niemcy

  Firma SOUREN GRAPHIC- & PRINTSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 4. B. KRUSE-BSAT GMBH

  Niemcy

  Firma B. KRUSE-BSAT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Minden, Niemcy.

 5. DGR GRAPHIC GMBH

  Niemcy

  Firma DGR GRAPHIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Espelkamp, Niemcy.

 1. BINDESYSTEME-JETBIND® E.K.

  Niemcy

  Firma BINDESYSTEME-JETBIND® E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Tettnang, Niemcy.

 2. THEODOR ATTENBERGER BUCHBINDEREI GMBH

  Niemcy

  Firma THEODOR ATTENBERGER BUCHBINDEREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. H. HOLLE BUCHBINDEREIMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma H. HOLLE BUCHBINDEREIMASCHINEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Bad Essen, Niemcy.

 2. HEIDELBERG POSTPRESS DEUTSCHLAND GMBH WERK LEIPZIG

  Niemcy

  Firma HEIDELBERG POSTPRESS DEUTSCHLAND GMBH WERK LEIPZIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 3. GHP GRAPHISCHE MASCHINEN HERMANN PUHR JUN.

  Niemcy

  Firma GHP GRAPHISCHE MASCHINEN HERMANN PUHR JUN., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Gessertshausen, Niemcy.

 4. SHORT RUN ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma SHORT RUN ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 5. WALTER & MACKH GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER & MACKH GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia introligatorskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, i Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. BIMAS MASCHINENHANDEL

  Niemcy

  Firma BIMAS MASCHINENHANDEL, roku i działającą w sektorze Tektura - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia introligatorskie, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 7. KARL TRÄNKLEIN GMBH

  Niemcy

  Firma KARL TRÄNKLEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Schönaich, Niemcy.

 8. RIMA SYSTEM

  Niemcy

  Firma RIMA SYSTEM, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Maszyny i urządzenia introligatorskie. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. MHS GRAPHICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MHS GRAPHICS GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia introligatorskie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, i Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Birenbach, Niemcy.

 2. PAPYRUS MASCHINENHANDELS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. DÖRING BINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. WIRA GRAFIK GMBH

  Niemcy

  Nasza firma istnieje od 30 lat i rozwinęła się w wysoko wykwalifikowanego partnera w przemyśle poligraficznym w Niemczech i Europie. Jako wysoce kompetentny partner w dziedzinie maszyn graficznych, chcielibyśmy doradzać, informować i pomagać Państwu, by wspólnie z nami znajdować najlepszą z możliwych ofert. Założona jako jednoosobowa firma „Graphische Maschinen Razgorsek", firma zdobyła bogate doświadczenie w handlu maszynami graficznymi oraz dobrą reputację na rynku europejskim. W ten sposób nasza firma ciągle rozwija się i nie opiera się na sukcesie z lat ubiegłych. Jesteśmy średnim przedsiębiorstwem rodzinnym. Wyróżniamy się na tle konkurencji dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, międzynarodowemu podejściu rynkowemu, elastyczności i wiedzy technicznej. Nasze wartości to niezawodność, życzliwość, uczciwość, sprawiedliwość, nakierowanie na wyniki.

 5. WERBETECHNIKER-SHOP BY MK ADVERTISING MEDIA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WERBETECHNIKER-SHOP BY MK ADVERTISING MEDIA GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, maszyny i urzadzenia do druku cyfrowego, ploter, Folia samochodowa, i Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rhauderfehn, Niemcy.