• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mąka- grysiki- kasze

Wyniki dla

Mąka- grysiki- kasze - Import eksport

 1. TAMPIERI SPA

  Włochy

  Tampieri Spa, lider w produkcji olejów roślinnych surowych i rafinowanych do użytku zootechnicznego i na paliwo. Przedsiębiorstwo posiada urządzenia do obróbki produktów ubocznych produkcji wina. Produkuje oleje spożywcze rafinowane i surowe, alkohole, produkty destylowane, grappę i mąki do użytku zootechnicznego oraz winiany; panele łatwopalne. Europejski lider w produkcji oleju z pestek winogron.

 2. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

 3. EDEN SPPED NEGOCE

  Tunezja

 4. DI.GI.MA.

  Włochy

  DI.GI.MA. 70-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i obróbce produktów ubocznych uboju, z surowców przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Uzyskiwany materiał jest selekcjonowany i przetwarzany w celu produkcji tłuszczów i mączek mięsnych. Zróżnicowana oferta i wyselekcjonowane surowce.

 5. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRENDY FOODS

  Belgia

 2. HARIMSA

  Hiszpania

 3. JB HANDELSWELT JANINE BERNECKER

  Niemcy

 4. VIRIDI FOODS GMBH

  Niemcy

 5. UPGRAIN AG

  Szwajcaria

 1. SOUTH STREAM E.K.

  Niemcy

 2. GRÖNAVERDE GMBH

  Niemcy

 1. SUNGRANO GMBH

  Niemcy

 2. SAMEXPORT

  Francja

 3. BROMEX SP. Z O.O.

  Polska

  Działania sprzedażowe firma prowadzi z 2 spółek: Bromex Sp. z o.o. i Vega Dry Sp. z o.o. Produkujemy i przetwarzamy ziarna, zboża, kasze, różnego rodzaju przyprawy i susze warzywne. W naszej ofercie znajdują się między innymi len brązowy, len złoty, kasza jaglana, kasza gryczana, kasza jęczmienna, proso, słonecznik łuszczony, sezam, mak, pestka dyni, ciecierzyca, soczewica, kminek, gorczyca sarepska, gorczyca biała, gorczyca czarna, mączka z gorczycy oraz przyprawy takie jak kolendra, oregano, majeranek, tymianek, pieprz czarny ziarnisty, cząber, czosnek niedźwiedzi, oraz warzywa suszone: natka pietruszki, młody jęczmień mielony, cukinia suszona, burak czerwony suszony, pasternak suszony, marchew suszona, szczypiorek i wiele innych. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne w skład których wchodzą maszyny typu kolor sorter, x-ray oraz sterylizator parowy. Pracujemy w najwyższych standardach jakościowych czego dowodem jest certyfikat BRC food, dodatkowo posiadamy certyfikaty Eko, Halal, Kosher.

  Wszystkie wyroby na "mąka- grysiki- kasze"

 4. LEGRANO ZBIGNIEW CIUPAK

  Polska

  Jesteśmy polską firmą zajmującą się przetwórstwem zbóż oraz produkcją kasz, mąk oraz płatków. Głównymi surowcami na których pracujemy są : gryka oraz proso żółte. Każdy przyjmowany na magazyn surowiec zostaje przebadany, współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Odbiorcami naszych produktów są firmy działające na terenie Unii Europejskiej. Główne produkty: -kasza gryczana biała; -kasza gryczana prażona; -kasza jaglana; -groch żółty połówka; W ofercie znajdują się również: -kasza gryczana palona; -płatki jaglane; -płatki owsiane; -mąka jaglana; -mąka gryczana jasna (biała); -mąka gryczana ciemna (palona). Zapraszam do kontaktu zarówno dystrybutorów tych produktów, jak i dostawców surowców

  Wszystkie wyroby na "mąka- grysiki- kasze"

 5. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Francja

  SAS VENTOUX EPEAUTRE jest producentem 100% francuskiej pszenicy samopszy (produkcja tradycyjna). Przedsiębiorstwo produkuje i zbiera pszenicę samopszę na terenie będącym kolebką tego zboża (obszar Mont Ventoux, Alpes de Haute Provence, Drôme, Vaucluse). Pszenica samopsza jest uprawiana na zmianę z roślinami do produkcji perfum lub pasz, w związku z czym nie wymaga żadnych nakładów. Pozwala to na prowadzenie całkowicie naturalnej produkcji. Po każdych zbiorach, ziarna magazynowane są w silosach, bez żadnego dodatku. Następnym etapem jest łuskanie, polegające po prostu na oddzieleniu łuski otaczającej ziarno. Aby maksymalnie zapewnić czystość produkcji, system ssania oddziela plewy i wszystko to, co jest lżejsze od ziarna. Zespoły sortowników oddzielą elementy dłuższe i krótsze od ziarna. Na koniec, sortownik optyczny precyzyjnie oddzieli niepożądane ziarna. Ostatnim etapem jest kontrola jakości!

 6. TPK VARNA, LLC

  Rosja

  "TPK" Varna" LLC jest firmą spożywczą specjalizującą się w dostawach produktów spożywczych następujących marek: "Tsar" (makaron, mąka, kasza, płatki wieloskładnikowe, płatki błyskawiczne, kaszka owsiana, płatki owsiane, ciasto mrożone, olej jadalny); " Soyuzpischeprom" (makaron), "Zdrowe menu" (płatki zbożowe, makarony, krakersy, OLEJ JADALNY, płatki zbożowe pełne, napoje roślinne). Asortyment firmy obejmuje ponad sto nazw produktów, które są bardzo lubiane i znane klientom nie tylko w Federacji Rosyjskiej i krajach Unii Celnej, ale także w USA, Chinach, Kanadzie, Izraelu i Korei Południowej. Producent wyrobów jest wpisany do Rosyjskiego Rejestru Producentów i Dostawców Produktów Bezpiecznych dla Przyrody i Środowiska i otrzymał najwyższe nagrody Międzynarodowego Funduszu Ekologicznego. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń w produkcji pozwala osiągnąć jakość produktu, która spełnia najwyższe światowe standardy.

 7. GARNEC LLC

  Rosja

  "Garnec" jest liderem w produkcji bezglutenowej mąki i mieszanek do pieczenia. Jako pierwsi w Rosji uzyskaliśmy prawo do oznaczania naszych produktów znakiem "Crossed Grain Trademark”. Ten znak towarowy jest znakiem bezpieczeństwa dla produktów bezglutenowych Stowarzyszenia Europejskich Towarzystw Celiakii, rozpoznawanym w większości krajów rozwiniętych. Stosujemy również zielone technologie: nasze produkty są wytwarzane na urządzeniach przyjaznych dla środowiska, z wykorzystaniem technologii mielenia na zimno. Mielenie na zimno odbywa się w temperaturze poniżej 40°C, dzięki czemu mąka zachowuje większość witamin i minerałów. Ponadto, całkowicie zrezygnowaliśmy z rafinowania naszej produkcji, a także ze wszystkich dodatków smakowych i konserwantów. Produkujemy szeroką gamę produktów zdrowej żywności - każdy znajdzie coś dla siebie. Garnec: Inne produkty żywnościowe dla całej rodziny.

 8. INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL

  Włochy

  Industria Molitoria Mininni to jedna z najważniejszych firm przemysłowych na skalę krajową w sektorze młynarstwa pszenicy twardej przeznaczonej do produkcji semoliny mielonej dwa razy oraz semoliny na makaron najwyższej jakości. Nowy zakład, oparty na nowoczesnych technologiach w dziedzinie młynarstwa rozwijanych prze firmę Buhler, posiada zdolność przerobu 470 ton w ciągu 24 godzin.

 1. KOMPLET ITALIA SRL

  Włochy

  Mająca siedzibę w Grassobbio we Włoszech, spółka Komplet Italia jest włoską filią niemieckiej, wielonarodowej firmy Abel Schaefer, która mieści się w Voelklingen (D) i zajmuje wiodącą pozycję w Europie w dziedzinie wytwarzania półproduktów i surowców dla piekarni i cukierni.

 2. ASLAN FOOD SP Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem herbaty cejlońskiej oraz kaszy bulgur . Jako partnerzy fabryk możemy oferować naszym klientom towary które mamy na magazynach, z ustalona ceną oraz szybkim transportem. Nasza herbata to zielone i czarne herbaty najwyższej jakości w przystępnej cenie . Nasza kasza to najsmaczniejsza kasza z rejonu Mardin , certyfikowana znakiem jakość " mardin bulgur" . Poza produkcja herbaty i kaszy bulgur zajmujemy się również importem i sprzedażą przypraw oraz roślin strączkowych .

 3. SP. Z O.O. AGRO-TECH

  Ukraina

 4. HARINAS DE PELEGRIN - HALASA

  Hiszpania

  Mąki i kasze. Harinas de pelegrín, Halasa.

 5. MYNATURA BY CHRISTIAN JESKE

  Niemcy

 6. MAISON WACOLS

  Francja

 7. ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES

  Egypt

 8. FOODISH S.R.O.

  Republika Czeska

 9. MOLENS VANDEN BEMPT

  Belgia

 10. PRIMUSAGRO OU

  Ukraina

Filtry

Wyniki dla

Mąka- grysiki- kasze - Import eksport

Liczba wyników

1450 przedsiębiorstwa