• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kucie i wygniatanie stali i metali

Wyniki dla

Kucie i wygniatanie stali i metali - Import eksport

 1. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 2. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 3. PROFIPACK S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Profipack opracowuje i produkuje narzędzia do wytłaczania zarówno dla branży graficznej, jak i tworzyw sztucznych. Nasze narzędzia znajdują zastosowanie w licznych sektorach przemysłu, takich jak papierniczy, tekturowy, opakowań luksusowych, druku książek, motoryzacyjny, farmaceutyczny, kosmetyczny i wielu innych. Wyznaczamy najwyższe standardy jakości, precyzji i krótkoterminowej dostępności naszych tłoczników i narzędzi. Profipack jest firmą rodzinną, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. TŁOCZENIE FOLIĄ NA GORĄCO: Wymaga precyzyjnego transferu folii do tłoczenia na materiały. TŁOCZENIE WYPUKŁE: Ta technika powoduje zaakcentowanie uwypuklenia na materiałach, bez włączenia folii. Nasze, dostępne matryce do tłoczenia wypukłego są mosiężne, zaś stosowane przez nas stemple są wykonane z mosiądzu lub twardych tworzyw sztucznych. NARZĘDZIA SZTANCUJĄCE ZE ZINTEGROWANYM TŁOCZENIEM WYPUKŁYM: Narzędzia te ułatwiają jednoczesne wykonywanie tłoczenia wklęsłego i cięcia w ramach jednego procesu. FOLIA ROWKOWANA: Narzędzie to łączy w sobie tłoczenie wypukłe i tłoczenie folią na gorąco w ramach jednego procesu. MIKROWYPUKŁOŚĆ / HOLOGRAMY / ELEMENTY ZABEZPIECZAJĄCE: Folia o delikatnej strukturze daje intrygujące efekty. Tworzymy elementy zabezpieczające bez użycia folii holograficznej. WYPUKŁE WYDRUKI W ALFABECIE BRAILLE'A: Za sprawą uniwersalnych matryc żeńskich, a także głównych czcionek alfabetu Braille'a, stosowanych w Europie. NARZĘDZIA SILIKONOWE: Umożliwiają transfer folii przy wykorzystywaniu tworzyw sztucznych, za pomocą matryc silikonowych. NARZĘDZIA Z TECHNOLOGIĄ CIENKOPŁYTKOWĄ: Zastosowanie mosiężnych matryc, zamontowanych na płytach stalowych, zgodnie z parametrami Twojego urządzenia.

 4. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Kovinoplastika Lož to międzynarodowa firma z 70-letnią tradycją, z siedzibą w Słowenii. Naszym celem jest spełnienie wymagań naszych klientów w zakresie produktów funkcjonalnych i jakościowych z możliwością wykonania komponentów niestandardowych na zamówienie. Nasze podejście typu "ONE-STOP-SHOP" czyli kompleksowej obsługi zapewnia rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, od badań i rozwoju po produkt końcowy. Działając zgodnie z międzynarodowymi standardami, możemy poszczycić się certyfikatami takimi jak ISO 9001, ISO 14001 i IATF 16949. Specjalizujemy się w różnych branżach, w tym motoryzacyjnej, sportowej, elektronicznej, bezpieczeństwa, rolniczej i budowlanej i jesteśmy zaufanym partnerem w dążeniu do doskonałości produkcji. Nasze kompetencje i najnowsze technologie zapewniają znakomitą wydajność wszystkich naszych głównych linii produkcji. Obejmuje to odlewanie ciśnieniowe stopów cynku, mechaniczną transformację stali, głębokie tłoczenie, wyrób narzędzi, galwaniczną obróbkę powierzchni i montaż. Nasze zaangażowanie w precyzję i satysfakcję przyczynia się do naszego sukcesu w różnych sektorach.

 5. METALPRESS S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Obróbka i tłoczenie na zimno blach i stali, nierdzewnej i węglowej, za pomocą pras mechanicznych i hydraulicznych. Głębokie tłoczenie do produkcji den wypukłych typu D i typu E. Dna wypukłe i z kołnierzami dla branży termosanitarnej, żywieniowej, chemiczno-farmaceutycznej, kriogenicznej, do produkcji zbiorników, zbiorników ciśnieniowych i do LNG, do pieców, urządzeń AGD i pomp. Mycie i odtłuszczanie, skrawanie, wiercenie. Kontrola grubości i wartości CP-CPK.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VARESINA STAMPI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Varesina Stampi została założona w Varèse w 1950 r. Poświęciliśmy pierwsze lata naszej działalności produkcji forem do tworzyw sztucznych i kauczuku. W 1955 r. firma przeniosła siedzibę do Quinzano S. Pietro (VA) i ciągle się tam znajdujemy. Działalność skoncentrowała się wtedy na aktualnym rodzaju produkcji: projektowanie forem i formowanie stali na gorąco. Vittoria Pozzi – założyciela i aktualnego dyrektora – wspomagają w tym momencie w prowadzeniu firmy bracia Elio i Luigi.

 2. MARXAM PROJECT

  Polska

  Verified by europages badge
 3. STM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma STM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie na ciepło, erozja elektryczna, i Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 4. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUDWIG MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Wutöschingen, Niemcy.

 5. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w St. Pölten, Austria.

 1. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 2. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 1. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Wies, Austria.

 2. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach odlewanie stali, kucie na gorąco, akcesoria z kutej stali, i formowanie metali. Ma siedzibę w Erba, Włochy.

 3. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spawanie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blacharstwo przemysłowe, Kucie i wygniatanie stali i metali, wykrawanie metali, blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Części wytłaczane precyzyjnie. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 5. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Kucie i wygniatanie stali i metali, zawór kulowy, krany i zawory bezpieczeństwa do płynów łatwopalnych, SMALL METAL PARTS, zawory oleodynamiczne, Kucie i wygniatanie stali i metali, urządzenia mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne, i armatura. Ma siedzibę w Sarezzo, Włochy.

 6. MERONI FRATELLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MERONI FRATELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach spawanie, FRESA, wykrawanie metali, formowanie metali na zimno, cięcie metali, formowanie metali, cięcie i tłoczenie blach, wytłaczanie metali, i dziurkowanie metali. Ma siedzibę w Dolzago, Włochy.

 7. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

 8. WACHTENDORF & SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Wachtendorf & Schmidt jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które działa w sektorze obróbki metali od 1938 roku. Specjalizujemy się w produkcji elementów wytłaczanych i uzyskiwanych w procesie spęczniania na zimno. Uzyskane przez nas certyfikaty DIN EN ISO 9001, QS 9000 oraz TS 16949 sprawiły, że do naszych stałych klientów należą renomowane firmy reprezentujące przemysł motoryzacyjny w skali całego świata. Spektrum naszych usług obejmuje indywidualne rozwiązania branżowe, np. dla przemysłu meblarskiego, elektrotechnicznego, materiałów budowlanych lub branży reklamowej.

 1. VITTONE

  Włochy

  Vittone jest nowoczesnym przedsibiorstwem, które produkuje elementy ze stali formowanej na gorąco, przeznaczone dla różnych branż, takich jak motoryzacyjna, maszyny rolnicze, roboty ziemne, sprężarki, pojazdy przemysłowe i wojskowe. Nasze linie formierskie produkują różne komponenty, w stanie surowym/wykończone, w przedziale wagowym od 1 do 20 kg; są półautomatyczne, z ogrzewaniem indukcyjnym, i składają się z pras od 1000 do 3500 t. Śrutowanie jest zwieńczeniem cyklu produkcji przed pakowaniem i wysyłką.

 2. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Chiny

  Profesjonalni dostawcy odlewów ciśnieniowych, odlewów piaskowych, elementów kutych, elementów tłoczonych, produktów poddanych obróbce i produktów wytwarzanych z różnego rodzaju materiałów, szczególnie z metalu.

 3. TALLERES ALTOMAR

  Hiszpania

  W Talleres Altomar, C.B., produkujemy elementy metalowe do: dźwigów osobowych, motoryzacji, komponenty metalowe do wałków, gaśnic. Korpusy metalowe do lamp i żarówek. Nasz zakład specjalizuje się w każdym rodzaju matrycowania metali przy użyciu pras do wycinania sterowanych cyfrowo, maszyn formierskich, wytłaczarek o dużej głębokości, itp. Nasze duże doświadczenie w branży i wiedza naszego zespołu są naszą wizytówką.

 4. FP DI BRIGNOLI SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w odlewe na gorąco stali do obróbki i nawęglania. Formy wykonane są techniką obróbki elektroerozyjnej, warsztat tokarski CNC. Części są ogrzewane w piecach indukcyjnych a następnie odlewane za pomocą prasy śrubowej. Produkty odlane ze stali mają certyfikat ISO 9002. Produkujemy elementy mechaniczne odlewane na gorąco wg projektu klienta dla sektora pojazdów przemysłowych, maszyn rolniczych i sprzętu do robót ziemnych.

 5. MP SRL

  Włochy

  Dziś, zaufanie setek klientów na całym świecie, poprzez PONAD 200 ELEMENTÓW WYKONANYCH na zamówienie i setki artykułów będących jeszcze w produkcji, ZUŻYWANIE METALI w wysokości prawie 1 MILLIONA KG/ROCZNIE, sprawia że MP jest przykładem dla wszystkich przedsiębiorstw, które dążą do innowacji w ich działalności odczuwając swobodę pod względem technicznym.

 6. TRYON, S.R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja narzędzi wytłaczanych do formowania na płasko to jedna z naszych głównych działalności produkcyjnych. Produkcja oparta jest na dokumentacji klienta lub naszej własnej dokumentacji projektów. Zajmujemy się również naprawami narzędzi (średnie naprawy, kompletne remonty i serwis). Precyzyjna obróbka maszynowa, składanie podzespołów wg życzenia klienta to nasza następna działalność produkcyjna. Część naszej produkcji to urządzenia zaciskowe i kontrolne do produkcji seryjnej.

 7. MAWI GMBH

  Niemcy

  Dzięki naszemu know-how w zakresie budowy maszyn, objętościowej obróbki plastycznej i wyciskania na zimno możemy i chcemy zaoferować Państwu perfekcyjny serwis obejmujący poniższe punkty: wybór modernizacji używanej maszyny i optymalizacji zastosowania, automatyzacja oraz najnowocześniejsze sterowanie elektryczne, doradztwo w kwestiach procesowych, umowy konserwatorskie, części zamienne, kupno-sprzedaż, technika automatyzacji, części zamienne do pras, używane prasy, naprawa pras, wytłaczarki.

 8. INVERNIZZI PRESSE

  Włochy

  Od ponad pięćdziesięciu lat firma Invernizzi specjalizuje się w dziedzinie produkcji, realizacji i sprzedaży pras mechanicznych do formowania na zimno. Firma stosuje do produkcji najnowocześniejszy sprzęt i maszyny, proponując technologię, solidność, wielofunkcyjność, funkcjonalność i trwałość w czasie.

 9. G.P. TECNICA SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo G.P. Tecnica działa w branży tłoczenia na zimno blachy i jest wyspecjalizowane w produkcji form do tłoczenia do elementów karoserii i układów wydechowych w branży motoryzacyjnej. Zatrudniając 45 osób, przedsiębiorstwo zajmuje całkowitą powierzchnię 10 000 m2, w tym 4 000 m2 wnętrz, podzielonych na biura, hale i magazyny. Firma G.P. Tecnica produkuje formy i elementy tłoczone z blachy do podwozi/nadwozi samochodowych układów wydechowych.

 10. SIMPAC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Simpac dostarcza od ponad 40 lat maszyny i urządzenia dla przemysłu metalowego. Szeroka gama produktów obejmuje prasy mechaniczne i hydrauliczne, serwoprasy i linie tandemowe.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo