• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kucie i wygniatanie stali i metali

Wyniki dla

Kucie i wygniatanie stali i metali - Import eksport

 1. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 3. METALPRESS S.P.A.

  Włochy

  Obróbka i tłoczenie na zimno blach i stali, nierdzewnej i węglowej, za pomocą pras mechanicznych i hydraulicznych. Głębokie tłoczenie do produkcji den wypukłych typu D i typu E. Dna wypukłe i z kołnierzami dla branży termosanitarnej, żywieniowej, chemiczno-farmaceutycznej, kriogenicznej, do produkcji zbiorników, zbiorników ciśnieniowych i do LNG, do pieców, urządzeń AGD i pomp. Mycie i odtłuszczanie, skrawanie, wiercenie. Kontrola grubości i wartości CP-CPK.

 4. VARESINA STAMPI SPA

  Włochy

  Varesina Stampi została założona w Varèse w 1950 r. Poświęciliśmy pierwsze lata naszej działalności produkcji forem do tworzyw sztucznych i kauczuku. W 1955 r. firma przeniosła siedzibę do Quinzano S. Pietro (VA) i ciągle się tam znajdujemy. Działalność skoncentrowała się wtedy na aktualnym rodzaju produkcji: projektowanie forem i formowanie stali na gorąco. Vittoria Pozzi – założyciela i aktualnego dyrektora – wspomagają w tym momencie w prowadzeniu firmy bracia Elio i Luigi.

 5. FORVASA

  Hiszpania

  Firma FORVASA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach kute elementy stalowe, kucie matrycowe do zastosowań przemysłowych, kucie metali, i customised forged parts. Ma siedzibę w Bedia (vizcaya), Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STM SRL

  Włochy

  Firma STM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie na ciepło, erozja elektryczna, i Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 2. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Niemcy

  Firma MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 3. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Austria

  Firma AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w St. Pölten, Austria.

 4. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma LUDWIG MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Wutöschingen, Niemcy.

 5. HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -

  Niemcy

  Firma HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Dermbach Ot Diedorf, Niemcy.

 1. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

  Firma ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 2. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Wies, Austria.

 1. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  Włochy

  Firma FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach odlewanie stali, kucie na gorąco, akcesoria z kutej stali, i formowanie metali. Ma siedzibę w Erba, Włochy.

 2. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Chiny

  Firma DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spawanie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blacharstwo przemysłowe, Kucie i wygniatanie stali i metali, wykrawanie metali, blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Części wytłaczane precyzyjnie. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 3. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Niemcy

  Firma PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  Włochy

  Firma P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Kucie i wygniatanie stali i metali, zawór kulowy, krany i zawory bezpieczeństwa do płynów łatwopalnych, SMALL METAL PARTS, zawory oleodynamiczne, Kucie i wygniatanie stali i metali, urządzenia mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne, i armatura. Ma siedzibę w Sarezzo, Włochy.

 5. MERONI FRATELLI

  Włochy

  Firma MERONI FRATELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach spawanie, FRESA, wykrawanie metali, formowanie metali na zimno, cięcie metali, formowanie metali, cięcie i tłoczenie blach, wytłaczanie metali, i dziurkowanie metali. Ma siedzibę w Dolzago, Włochy.

 6. VITTONE

  Włochy

  Vittone jest nowoczesnym przedsibiorstwem, które produkuje elementy ze stali formowanej na gorąco, przeznaczone dla różnych branż, takich jak motoryzacyjna, maszyny rolnicze, roboty ziemne, sprężarki, pojazdy przemysłowe i wojskowe. Nasze linie formierskie produkują różne komponenty, w stanie surowym/wykończone, w przedziale wagowym od 1 do 20 kg; są półautomatyczne, z ogrzewaniem indukcyjnym, i składają się z pras od 1000 do 3500 t. Śrutowanie jest zwieńczeniem cyklu produkcji przed pakowaniem i wysyłką.

 7. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Chiny

  Profesjonalni dostawcy odlewów ciśnieniowych, odlewów piaskowych, elementów kutych, elementów tłoczonych, produktów poddanych obróbce i produktów wytwarzanych z różnego rodzaju materiałów, szczególnie z metalu.

 8. FP DI BRIGNOLI SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w odlewe na gorąco stali do obróbki i nawęglania. Formy wykonane są techniką obróbki elektroerozyjnej, warsztat tokarski CNC. Części są ogrzewane w piecach indukcyjnych a następnie odlewane za pomocą prasy śrubowej. Produkty odlane ze stali mają certyfikat ISO 9002. Produkujemy elementy mechaniczne odlewane na gorąco wg projektu klienta dla sektora pojazdów przemysłowych, maszyn rolniczych i sprzętu do robót ziemnych.

 1. MP SRL

  Włochy

  Dziś, zaufanie setek klientów na całym świecie, poprzez PONAD 200 ELEMENTÓW WYKONANYCH na zamówienie i setki artykułów będących jeszcze w produkcji, ZUŻYWANIE METALI w wysokości prawie 1 MILLIONA KG/ROCZNIE, sprawia że MP jest przykładem dla wszystkich przedsiębiorstw, które dążą do innowacji w ich działalności odczuwając swobodę pod względem technicznym.

 2. MAWI GMBH

  Niemcy

  Dzięki naszemu know-how w zakresie budowy maszyn, objętościowej obróbki plastycznej i wyciskania na zimno możemy i chcemy zaoferować Państwu perfekcyjny serwis obejmujący poniższe punkty: wybór modernizacji używanej maszyny i optymalizacji zastosowania, automatyzacja oraz najnowocześniejsze sterowanie elektryczne, doradztwo w kwestiach procesowych, umowy konserwatorskie, części zamienne, kupno-sprzedaż, technika automatyzacji, części zamienne do pras, używane prasy, naprawa pras, wytłaczarki.

 3. TRYON, S.R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja narzędzi wytłaczanych do formowania na płasko to jedna z naszych głównych działalności produkcyjnych. Produkcja oparta jest na dokumentacji klienta lub naszej własnej dokumentacji projektów. Zajmujemy się również naprawami narzędzi (średnie naprawy, kompletne remonty i serwis). Precyzyjna obróbka maszynowa, składanie podzespołów wg życzenia klienta to nasza następna działalność produkcyjna. Część naszej produkcji to urządzenia zaciskowe i kontrolne do produkcji seryjnej.

 4. G.P. TECNICA SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo G.P. Tecnica działa w branży tłoczenia na zimno blachy i jest wyspecjalizowane w produkcji form do tłoczenia do elementów karoserii i układów wydechowych w branży motoryzacyjnej. Zatrudniając 45 osób, przedsiębiorstwo zajmuje całkowitą powierzchnię 10 000 m2, w tym 4 000 m2 wnętrz, podzielonych na biura, hale i magazyny. Firma G.P. Tecnica produkuje formy i elementy tłoczone z blachy do podwozi/nadwozi samochodowych układów wydechowych.

 5. SIMPAC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Simpac dostarcza od ponad 40 lat maszyny i urządzenia dla przemysłu metalowego. Szeroka gama produktów obejmuje prasy mechaniczne i hydrauliczne, serwoprasy i linie tandemowe.

 6. LAMIPRESS S.R.L.

  Włochy

 7. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. WORLD PRECISE MACHINERY (NANJING) CO.,LTD.

  Chiny

 9. IMORTAS A.S.

  Turcja

 10. SHEAN (CANGZHOU) CORP. LTD

  Chiny

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo