• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kucie i wygniatanie stali i metali

Wyniki dla

Kucie i wygniatanie stali i metali - Import eksport

 1. OZKA ENDUSTRIYEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ozka group companies posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie formowania metalu. Celem dążeń naszej firmy jest bycie partnerem bardziej niż dostawcą. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Cała nasza firma i nasz zespół pracują dla 100% zadowolenia klienta. Gwarantujemy 0 wad na 1000 przy całkowicie zautomatyzowanym i ręcznym zespole kontroli jakości. OZKA Industrial Solutions to firma oferująca rozwiązania dla klientów, którzy szukają specjalnej linii produkcyjnej obejmującej tłoczenie, formowanie na zimno, montaż i cel 0 wad na 1000. OZKA Heaters jest jedyną firmą w Turcji produkującą przenośne grzejniki gazowe. OZKA Kitchenwares specjalizuje się w aluminiowych patelniach nieprzywierających i innych urządzeniach do gotowania. Firma OZKA Stamping jest wyspecjalizowana w kształtowaniu wszelkiego rodzaju blach, w tym obróbki cieplnej i galwanizacji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową naszej grupy, a następnie kliknąć na odpowiednią firmę.

 2. GNUTTI CIRILLO SPA STAMPAGGIO METALLI A CALDO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gnutti Cirillo spa to firma specjalizująca su e w formowaniu na gorąco i mechanicznym kształtowaniu mosiądzu, aluminium i innych metali nieżelaznych. Firma Gnutti Cirillo spa, założona w 1951 przez Cirillo Gnutti jako producent narzędzi i form, od ponad 50 lat jest międzynarodowym liderem w swoim sektorze. Nasza wiedza techniczna pozwala nam zadowolić różne potrzeby klienta, realizować produkty od fazy koncepcji po fazę produkcji, oferują wsparcie techniczne w trakcie całego procesu (co-engineering). System kontroli jakości stosowany przez Gnutti Cirillo ma na celu zadowolenie klienta poprzez ulepszenia obejmujące całe przedsiębiorstwo. Jakość naszych produktów jest owocem zaangażowania wszystkich usług i opiera się na waloryzacji zasobów ludzkich. Nasza jakość jest też wynikiem uzyskanych certyfikatów, które potwierdzają nasze strategiczne wybory. Certyfikat: UNI EN ISO 9001.

 3. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 4. XUFENG TOOL TECH GROUP LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma XuFeng Tool Tech została założona w 2003 roku. Od ponad 15 lat skupiamy się na dostarczaniu Państwu doskonałych usług w zakresie obróbki CNC, szybkiego oprzyrządowania, formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dzięki naszemu międzynarodowemu zespołowi inżynierów i techników, oferujemy wysokiej jakości części dostosowane do potrzeb klienta. Części są sprawdzane i monitorowane zarówno na etapie produkcji, jak i podczas pakowania, montażu i wysyłki, aby zagwarantować produkt wysokiej jakości w odpowiedniej cenie.

 5. VARESINA STAMPI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Varesina Stampi została założona w Varèse w 1950 r. Poświęciliśmy pierwsze lata naszej działalności produkcji forem do tworzyw sztucznych i kauczuku. W 1955 r. firma przeniosła siedzibę do Quinzano S. Pietro (VA) i ciągle się tam znajdujemy. Działalność skoncentrowała się wtedy na aktualnym rodzaju produkcji: projektowanie forem i formowanie stali na gorąco. Vittoria Pozzi – założyciela i aktualnego dyrektora – wspomagają w tym momencie w prowadzeniu firmy bracia Elio i Luigi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METALPRESS S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Obróbka i tłoczenie na zimno blach i stali, nierdzewnej i węglowej, za pomocą pras mechanicznych i hydraulicznych. Głębokie tłoczenie do produkcji den wypukłych typu D i typu E. Dna wypukłe i z kołnierzami dla branży termosanitarnej, żywieniowej, chemiczno-farmaceutycznej, kriogenicznej, do produkcji zbiorników, zbiorników ciśnieniowych i do LNG, do pieców, urządzeń AGD i pomp. Mycie i odtłuszczanie, skrawanie, wiercenie. Kontrola grubości i wartości CP-CPK.

 2. STM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 4. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. CAVALETTO MARIO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. FORMCAD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 5. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 6. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. MERONI FRATELLI

  Włochy

  Verified by europages badge
 8. VITTONE

  Włochy

  Vittone jest nowoczesnym przedsibiorstwem, które produkuje elementy ze stali formowanej na gorąco, przeznaczone dla różnych branż, takich jak motoryzacyjna, maszyny rolnicze, roboty ziemne, sprężarki, pojazdy przemysłowe i wojskowe. Nasze linie formierskie produkują różne komponenty, w stanie surowym/wykończone, w przedziale wagowym od 1 do 20 kg; są półautomatyczne, z ogrzewaniem indukcyjnym, i składają się z pras od 1000 do 3500 t. Śrutowanie jest zwieńczeniem cyklu produkcji przed pakowaniem i wysyłką.

 9. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Chiny

  Profesjonalni dostawcy odlewów ciśnieniowych, odlewów piaskowych, elementów kutych, elementów tłoczonych, produktów poddanych obróbce i produktów wytwarzanych z różnego rodzaju materiałów, szczególnie z metalu.

 10. FP DI BRIGNOLI SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w odlewe na gorąco stali do obróbki i nawęglania. Formy wykonane są techniką obróbki elektroerozyjnej, warsztat tokarski CNC. Części są ogrzewane w piecach indukcyjnych a następnie odlewane za pomocą prasy śrubowej. Produkty odlane ze stali mają certyfikat ISO 9002. Produkujemy elementy mechaniczne odlewane na gorąco wg projektu klienta dla sektora pojazdów przemysłowych, maszyn rolniczych i sprzętu do robót ziemnych.

 1. MP SRL

  Włochy

  Dziś, zaufanie setek klientów na całym świecie, poprzez PONAD 200 ELEMENTÓW WYKONANYCH na zamówienie i setki artykułów będących jeszcze w produkcji, ZUŻYWANIE METALI w wysokości prawie 1 MILLIONA KG/ROCZNIE, sprawia że MP jest przykładem dla wszystkich przedsiębiorstw, które dążą do innowacji w ich działalności odczuwając swobodę pod względem technicznym.

 2. TRYON, S.R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja narzędzi wytłaczanych do formowania na płasko to jedna z naszych głównych działalności produkcyjnych. Produkcja oparta jest na dokumentacji klienta lub naszej własnej dokumentacji projektów. Zajmujemy się również naprawami narzędzi (średnie naprawy, kompletne remonty i serwis). Precyzyjna obróbka maszynowa, składanie podzespołów wg życzenia klienta to nasza następna działalność produkcyjna. Część naszej produkcji to urządzenia zaciskowe i kontrolne do produkcji seryjnej.

 3. MAWI GMBH

  Niemcy

  Dzięki naszemu know-how w zakresie budowy maszyn, objętościowej obróbki plastycznej i wyciskania na zimno możemy i chcemy zaoferować Państwu perfekcyjny serwis obejmujący poniższe punkty: wybór modernizacji używanej maszyny i optymalizacji zastosowania, automatyzacja oraz najnowocześniejsze sterowanie elektryczne, doradztwo w kwestiach procesowych, umowy konserwatorskie, części zamienne, kupno-sprzedaż, technika automatyzacji, części zamienne do pras, używane prasy, naprawa pras, wytłaczarki.

 4. G.P. TECNICA SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo G.P. Tecnica działa w branży tłoczenia na zimno blachy i jest wyspecjalizowane w produkcji form do tłoczenia do elementów karoserii i układów wydechowych w branży motoryzacyjnej. Zatrudniając 45 osób, przedsiębiorstwo zajmuje całkowitą powierzchnię 10 000 m2, w tym 4 000 m2 wnętrz, podzielonych na biura, hale i magazyny. Firma G.P. Tecnica produkuje formy i elementy tłoczone z blachy do podwozi/nadwozi samochodowych układów wydechowych.

 5. SIMPAC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Simpac dostarcza od ponad 40 lat maszyny i urządzenia dla przemysłu metalowego. Szeroka gama produktów obejmuje prasy mechaniczne i hydrauliczne, serwoprasy i linie tandemowe.

 6. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 7. LAMIPRESS S.R.L.

  Włochy

 8. IMORTAS A.S.

  Turcja

 9. WORLD PRECISE MACHINERY (NANJING) CO.,LTD.

  Chiny

 10. GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA

  Portugalia