BOSPORAS - Leader In Metal Processing Sector

Turcja

Factory icon Producent/ Wytwórca

BOSPORAS
Web icon
7 Produkty

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Linie podające pozwalają zautomatyzować wszystkie operacje „wokół pras”. Oferowane przez nas kompletne linie do pras mogą być stosowane dla różnych typów materiałów, szerokości, grubości, wagi, czy granicy plastyczności. Wykorzystanie linii podających do pras pozwala na większą automatyzację i zwiększenie bezpieczeństwa procesu produkcji, a także wysoką powtarzalność. Oferowane linie do podawania z kręgu są idealnym wyborem dla pras charakteryzujących się dużym tonażem. Linie pozwalają na obsługę różnych materiałów, w tym m.in. stali o wysokiej wytrzymałości, o szerokości do 1600 mm i grubości do 10 mm (aczkolwiek nie ograniczamy się wyłącznie do takich wartości, zawsze staramy się dopasować do potrzeb klientów).

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

waga kręgu: do 30 ton, zakres rozszerzenia hydraulicznego: 480-530 mm, tryb rozwijania: automatyczny i ręczny, prowadnice boczne kręgu: sterowanie serwo, centrowanie: automatyczne samocentrowanie

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

W przypadku linii podających kluczowe jest odpowiednie przygotowanie materiału do dalszej obróbki. Przedstawiona prostowarka jest wyposażona w stół wprowadzający z ramieniem podginającym. Po założeniu kręgu na trzpień odwijaka, jego poprawnym ustawieniu, przytrzymaniu rolką dociskową możemy rozciąć taśmę zabezpieczająca krąg przed rozwinięciem. W kolejnym etapie rozwijamy krąg jednocześnie ustawiając w odpowiedniej pozycji stół wprowadzający, rozsuwając i podnosząc go do odpowiedniej pozycji. Początek kręgu przed wprowadzeniem do prostowarki podginamy przy pomocy rolki podginającej napędzanej hydraulicznie. Rolka podginająca wykonana jest z wysokiej jakości stali, poddanej obróbce cieplnej, twardość sięga HRC60 +/- 2. Prostowarka może być wyposażona od 7 do 13 rolek prostujących, w układzie plastra miodu. Przy prostowarka przystosowanych do szerszych taśm rolki prostujące są dodatkowo podparte w celu wyeliminowana zjawiska ich wyginania rolek pod dużym obciążeniem.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Prasy mechaniczne mimośrodowe znajdują szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle elektrycznym, motoryzacyjnym, wyrobów gospodarstwa domowego i wielu innych. Wśród pras mechanicznych, w zależności od korpusu wyróżnić można prasy wysięgowe oraz bramowe. Korpus wysięgowy umożliwia łatwy dostęp do przestrzeni roboczej dzięki swojej otwartej budowie. Skutkuje to ograniczeniami co do maksymalnego nacisku – z uwagi na to, że korpus podczas pracy maszyny przejmuje wszystkie powstające siły. Wysięgowe prasy mimośrodowe są najliczniejszą grupą urządzeń do obróbki plastycznej metali. Prasy te wyposażone są w tuleje mimośrodowe, umożliwiające manipulację wielkości skoku suwaka. Dlatego możliwe jest ustawienie wartości odpowiadającej aktualnym potrzebom produkcyjnym. Dostęp do obszaru roboczego z trzech lub czterech stron ułatwia eksploatację maszyny.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Bosporas jako profesjonalny producent i dostawca sheet metal cutting machine, zapraszamy do zakupu sheet metal cutting machine z naszej fabryki. Od chwili założenia nasza firma koncentruje się na maszynach do obróbki zwojów, takich jak maszyny do cięcia wzdłużnego zwojów oraz rozwój, projektowanie i produkcja maszyn do cięcia na długość. W ubiegłych latach współpracowaliśmy z wieloma potężnymi firmami wzornictwa przemysłowego i instytucjami naukowo-badawczymi. Opierając się na bogatym doświadczeniu maszyn do obróbki cewek i dużych możliwościach projektowych, z sukcesem wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 150 maszyn rocznie na rynki światowe.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Maszyna do cięcia wzdłużnego zwojów BOSPORAS została specjalnie zaprojektowana do precyzyjnego cięcia zwojów z różnych materiałów i grubości na określone szerokości i przewijania ich. BOSPORAS zaprojektuje różne maszyny do cięcia wzdłużnego zgodnie z różnymi potrzebami produkcyjnymi klientów. Bez względu na rodzaj maszyny do cięcia wzdłużnego, BOSPORAS może zapewnić wysoką jakość maszyny i dostarczyć produkty, które zadowolą klientów. Maszyna do cięcia wzdłużnego zwojów stali jest zawsze używana w hutach stali, transformatorach, silnikach elektrycznych, sprzęcie elektrycznym, częściach samochodowych, materiałach budowlanych i branży opakowań.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Profilarka do blachy to specjalistyczna maszyna służąca do formowania profili z arkusza lub taśmy stalowej oraz wykonanych z innych matali. Umożliwia uzyskanie precyzyjnych, często skomplikowanych kształtów profili na całej długości obrabianego materiału. Formowany materiał może być podawany zarówno w formie arkuszy blachy, jak i rozwijany z kręgu. Warto podkreślić, że profilować można właściwie każdy metal – aluminium, stal, stal nierdzewną, mosiądz, miedź itp., również materiały powlekane czy lakierowane. Gdzie sprawdzą się oferowane profilarki rolkowe: Produkcja materiałów budowlanych, Budownictwo drogowe, Produkcja pokryć dachowych i rynien, Architektura, Przemysł meblowy, Technika magazynowa, Motoryzacja

Poproś o wycenę

Domain icon Producent/ Wytwórca

BOSPORAS

Dudullu OSB.Des Sanayi Sitesi 101 sokak No 36 Ümraniye/Istanbul

34927 Istanbul - Turcja

Skontaktuj się