• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kuchenki i piece kuchenne

Wyniki dla

Kuchenki i piece kuchenne - Import eksport

 1. CTI PROCESS APS

  Dania

  Verified by europages badge

  CTI PROCESS APS, pionierskie przedsiębiorstwo o zakorzenionej tożsamości duńskiej, wykazuje się niezachwianym zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości zaawansowanych urządzeń, wytrzymałości i trwałości. Nasza działalność to więcej niż zwykłe przedsięwzięcie; Jest to nieustanne dążenie do wyznaczania nowych standardów przemysłowych. W sercu każdej maszyny, technologii i projektu znajduje się klarowna wizja. Bycie Duńczykiem wykracza poza pochodzenie geograficzne; jest to wyraz przywiązania do precyzji, rzetelności i głębokiej wiary w potencjał przekształceniowy projektu. Wierzymy w możliwość sprostania każdemu wymaganiu – dlatego, dostosowujemy projekt naszych urządzeń, aby w jak największym stopniu odpowiadały one potrzebom klientów. Praca naszych zespołów ekspertów z zakresu inżynierii, projektowania, a także profesjonalistów z dziedziny techniki wykracza ponad tradycyjne zadania. Pełnią oni rolę doradców przemysłowych i partnerów w zakresie procesów, wspólnie dostarczając urządzenia o wysokim poziomie technologicznym, kluczowe dla produkcji żywności. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego zespołu – kolektywnego wcielenia doskonałości, innowacji i zaangażowania na rzecz przewyższania standardów przemysłowych. CTI PROCESS APS oferuje zróżnicowany portfel produktów, obejmujący zamrażarkę ze spiralą krawędziową, zamrażarkę tunelową IQF, parowar IQC oraz parowar do gotowania na statkach. Te zaawansowane technologicznie produkty odpowiadają potrzebom wielu sektorów, w tym wypieków, przemysłu nabiałowego, rybnego, mięsnego, drobiarskiego, owoców morza, krewetek i warzyw. Każdy produkt jest starannie wyprodukowany, aby spełnić specyficzne wymagania tych branż, co wzmacnia nasze zaangażowanie na rzecz dostarczania indywidualnych i wydajnych rozwiązań.

 2. SAT GRANDI CUCINE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAT GRANDI CUCINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, kuchnie przemysłowe, Kuchenki i piece kuchenne, kuchnie profesjonalne, i kuchnie dla społeczności. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 3. SCHORNSTEINWELT GMBH

  Niemcy

  Schornsteinwelt GmbH jest producentem wodnych wkładów kominkowych oraz kominów ze stali nierdzewnej. Sprzedaż hurtowa i detaliczna kominków, pieców, instalacji solarnych. Wystawa na powierzchni 500m². Kominek bezpośrednio od producenta! W Gelsenkirchen znajdziesz naszą ekskluzywną przestrzeń wystawienniczą, gdzie możesz zapoznać się z całą naszą ofertą. Ciesz się spokojnie atmosferą, którą stworzyliśmy dla domowego otoczenia. Na naszej powierzchni wystawowej prezentujemy nieustannie ponad 250 kominków i 50 stałych opraw kominkowych. Niektóre z naszych kominków gazowych, zestawów kominkowych, pieców kaflowych i pieców stalowych są podłączone i gotowe do użytku, dzięki czemu można doświadczyć przyjemności iskrzącego ognia, migoczących płomieni i kojącego ciepła w realnych warunkach, a także niepowtarzalne wrażenia autentycznego ognia. Nasz kompetentny, fachowy i przyjazny personel jest do Państwa dyspozycji i pomaga swoimi radami oraz konretnym działaniem.

 4. OVEN LORD BARTŁOMIEJ CHAMIOŁO

  Polska

  Smak ma znaczenie! Myśląc o dobrej pizzy, myślisz o najlepszej włoskiej pizzerni. Firma Ovenlord sprowadza Wam włoską pizzernię do Waszego ogrodu za pomocą wysokiej jakości piecy do wypieku pizzy. Nasze piece są zaprojektowane przez wykwalifikowanych konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Są produkowane pod okiem właściciela, który dba o funkcjonalność, jakość oraz design piecy. Piece do pizzy firmy OVEN LORD to możliwość posiadania własnej pizzerii w zaciszu swojego ogrodu. Mogą Państwo mieć swój własny piec do pizzy, który nie zajmuje dużo miejsca i cieszyć się nim w każdym miejscu. Dzięki niemu poczujecie tradycyjny smak pizzy gdziekolwiek chcecie. W piecu śmiało możemy wypiekać chleb, a także sprawdzi się on jako zamiennik grilla, w którym możemy wypiekać mięsa / warzywa na brytfannach. Jest on przenośny, więc łatwo można zmienić jego miejsce, urozmaicając nie jedną imprezę u rodziny lub znajomych. Dzięki naszym piecom nie ma potrzeby budowania wielkiego pieca do pizzy z kamienia, który nie jest mobilny, długo się rozpala, a dodatkowo jest kosztowny. Nasze piece można schować do pomieszczeń gospodarczych w okresie zimowym. Ich dodatkową zaletą jest to, że są wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele lat Piece Onevlord to gwarancja udanej pizzy!

 5. GORACAKUCHNIA.PL

  Polska

  Sklep internetowy GoracaKuchnia.pl oferuje Państwu wysokiej jakości sprzęt gospodarstwa domowego. W ofercie znajdziecie jedynie produkty sprawdzonych producentów, w tym Bosch, Siemens, Smeg, Teka i wielu innych. Strona sklepu umożliwia sortowanie produktów po danym producencie, dzięki czemu możecie Państwo szybko znaleźć sprzęt spełniające Wasze wymagania. Firma istnieje na rynku od wielu lat, zdobyła przez ten czas cenne doświadczenie pozwalające zaoferować Państwu także kompetentne doradztwo w zakresie wyboru urządzenia. Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancją - są nowe, sprawne i gotowe do użycia.Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BERTAZZONI SPA

  Włochy

  W Guastalla, między Reggio Emilia i Parmą, firma rodzinna łączy dwie najlepsze tradycje regionu Emilia Romagna, mianowicie sztukę kulinarną i inżynierię. Bertazzoni jest dziedzicem spuścizny gastronomicznej regionu, na którą składa się szynka parmeńska, kiełbasa i mortadela, Parmigiano Reggiano i ocet balsamiczny. Dlatego właśnie miłośnicy gotowania używają kuchenek i płyt grzejnych Bertazzoni, wyprodukowanych z pasją i kompetencją przez ekspertów w dziedzinie kuchni.

 2. IREM BAKALIT PLASTIK VE KALIP SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma IREM BAKALIT PLASTIK VE KALIP SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Bakelit, uchwyt, Cookers, Bakelit, i Crêpe griddle. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. OVENPORT GAZ ARMATURLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma OVENPORT GAZ ARMATURLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach palniki do kuchenek, i urządzenia do gotowania do użytku domowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. AKSA EV ESYALARI LTD STI

  Turcja

  Firma AKSA EV ESYALARI LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach piec kuchenny na gaz, palniki na gaz naturalny, i elektryczny piec kuchenny. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. TURNA BAKIR ENDUSTRIYEL MUTFAK EŞYALARI

  Turcja

  Firma TURNA BAKIR ENDUSTRIYEL MUTFAK EŞYALARI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, Szkło, Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, i Szkło. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 1. DRN ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Turcja

  Firma DRN ENDÜSTRIYEL MUTFAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, kuchnie przemysłowe, frytownice dla kolektywów, i Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ODUL TROPY

  Turcja

  Firma ODUL TROPY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach built-in ovens, Okapy do zabudowy, i agd do zabudowy. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. NEWFORMSDESIGN SNC

  Włochy

  Firma NEWFORMSDESIGN SNC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble domowe. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, i Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Meda, Włochy.

 2. ELETTROLEGNO PEPE SAS DI PEPE SALVATORE & C.

  Włochy

  Firma ELETTROLEGNO PEPE SAS DI PEPE SALVATORE & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, kuchnie, kuchnia murowana, Kuchenki i piece kuchenne, i okapy kuchenne. Ma siedzibę w Gragnano, Włochy.

 3. SOBRE COCINAS

  Hiszpania

  Firma SOBRE COCINAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. SAFREMAR

  Hiszpania

  Firma SAFREMAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Valencia De Don Juan, Hiszpania.

 5. NALCOCEL LDA

  Portugalia

  Firma NALCOCEL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Aljubarrota, Portugalia.

 6. GRAND METAL SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma GRAND METAL SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, garnki, imbryczki do herbaty, Kuchenki i piece kuchenne, i Coffee pods. Ma siedzibę w Kahramanmaras, Turcja.

 7. SIULQ

  Portugalia

  Firma SIULQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Vila-Verde, Portugalia.

 8. BERGNER EUROPE S.L.

  Hiszpania

  Firma BERGNER EUROPE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 1. GROOTKEUKENTECHNIEK VDM

  Belgia

  Firma GROOTKEUKENTECHNIEK VDM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie restauracji, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Kuchenki i piece kuchenne, Wyposażenie restauracji, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, lodówki dla handlu, i Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Tielt-Winge, Belgia.

 2. CULINA FORNUIZEN

  Belgia

  Firma CULINA FORNUIZEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie restauracji, Kuchenki i piece kuchenne, Wyposażenie restauracji, Kuchenki i piece kuchenne, piece elektryczne, i artykuły hotelarskie. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 3. ENGELEN HEERE

  Belgia

  Firma ENGELEN HEERE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Szafki-chłodziarki, maszyny do robienia kostek lodu, Kuchenki i piece kuchenne, i Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 4. VITROKITCHEN

  Hiszpania

  Firma VITROKITCHEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Aldaia, Hiszpania.

 5. FOSHAN SHUNDE JIAMING GAS APPLIANCE CO., LTD

  Chiny

  Firma FOSHAN SHUNDE JIAMING GAS APPLIANCE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 6. BEROTU

  Hiszpania

  Firma BEROTU, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe opalane drewnem, Piece przemysłowe opalane drewnem, Kuchnie na drewno, piecyk kuchenny, i kuchnie rustykalne. Ma siedzibę w Azkoitia-Guipúzcoa, Hiszpania.

 7. BLAKE & BULL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLAKE & BULL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Bradford On Avon, Zjednoczone Królestwo.

 8. NICKEY'S INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma NICKEY'S INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, Kuchenki i piece kuchenne, spłuczki toaletowe, kran, i garnki. Ma siedzibę w Merelbeke, Belgia.

 9. KLASS

  Turcja

  Firma KLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Piece elektryczne, i Piece elektryczne. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 10. KP HOME - CATAPLANAS ARTESANALES

  Hiszpania

  Firma KP HOME - CATAPLANAS ARTESANALES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo