• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece i kominy przemysłowe

Wyniki dla

Piece i kominy przemysłowe - Import eksport

 1. BTF

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. FOURS HC

  Belgia

  Verified by europages badge

  FOURS HC, to badania, projekty i produkcja wszelkiego rodzaju przemysłowych pieców elektrycznych lub gazowych. Nasze nasze piece są wykonywane na zamówienie, mogą mieć wielkość od kilku dm³ do kilku m³ i być dostosowane do temperatury od 0°C do 1800°C. Produkujemy piece przeznaczone zarówno dla rzemieślników, jak i dla przemysłu, takiego jak produkcja wyrobów szklanych, metalurgia, garncarstwo. Zamówienia są rozpatrywane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami obróbki cieplnej, niezbędnymi dla Twojego zastosowania (suszenie, topienie, wyżarzanie, hartowanie, emaliowanie)

 3. SELLACAN INDUSTRIEOFEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SELLACAN INDUSTRIEOFEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 4. AIRTEC THERMOPROCESS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AIRTEC THERMOPROCESS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Rhede, Niemcy.

 5. HALKA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HALKA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SNOLTHERM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SNOLTHERM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Neustadt/wied, Niemcy.

 2. INDUSTRIEOFEN- & ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEOFEN- & ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Bad Königshofen, Niemcy.

 3. H.R. HEINICKE GMBH FEUERUNGS- UND ANLAGENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H.R. HEINICKE GMBH FEUERUNGS- UND ANLAGENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Verden, Niemcy.

 4. INDUSTRIEOFEN- & HÄRTEREIZUBEHÖR GMBH UNNA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEOFEN- & HÄRTEREIZUBEHÖR GMBH UNNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 5. GLASOFEN- UND FEUERUNGSBAU KINLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GLASOFEN- UND FEUERUNGSBAU KINLE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Plößberg, Niemcy.

 1. IOB INDUSTRIE-OFEN-BAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IOB INDUSTRIE-OFEN-BAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Weinheim, Niemcy.

 2. CRONITE KLEFISCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CRONITE KLEFISCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Hürth, Niemcy.

 1. THERMCONCEPT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMCONCEPT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. THERMOMELT SRL

  Włochy

  Thermomelt projektuje, produkuje i dostarcza pod klucz elektryczne piece łukowe oraz EAF-EBT. Jest także w stanie projektować, piece kadziowe LF, wieże do przenoszenia kadzi, wózki do transportu kadzi, instalacje próżniowe /odgazowania VD-VOD, chłodnie kominowe, a także wszystkie narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stalowni. Thermomelt zatrudnia branżowych specjalistów, którzy wykorzystują ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rzecz urządzeń do ultra nowoczesnych stalowni. Dzięki doskonałym wynikom osiągniętym do dzisiejszego dnia, Thermomelt zajmuje pozycję wiarygodnego lidera na rynku krajowym i międzynarodowym.

 3. SCHORNSTEINWELT GROSSHANDEL

  Niemcy

  Schornsteinwelt Großhandel jest konkurencyjnym cenowo specjalistą w dziedzinie budowy i renowacji kominów jednościennych, kominów ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach i oferuje zestawy kominowe, kominy lekkie, kominki, rury dymowe, kratki powietrza i akcesoria, a także szeroki wybór pieców kaflowych znanych producentów, kominki, piece na palety lub same wkłady grzewcze np. Cera, Lotus, Koppe, La Nordica, Spartherm i wiele innych marek. Możliwe są również zamówienia na dostawę pojedynczych części do tych produktów. Nasz personel techniczny, fachowe porady i bogaty asortyment produktów, a także profesjonalny montaż w Północnej Nadrenii-Westfalii i w promieniu 100 km wokół zakładu, niezawodny zespół montażowy nie pozostawią nic do życzenia. Jesteśmy właściwym adresem handlowym i dystrybutorem, i w naszej firmie zarejestrowani handlowcy otrzymają bardzo korzystne warunki sprzedaży. Także dla odbiorców końcowych hurtownia kominów oferuje wiele interesujących korzyści

 4. ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH

  Polska

  Nasza firma kominiarska obsługuje Klientów z Piaseczna i całego województwa mazowieckiego już od ponad 15 lat. Staramy się bezustannie poszerzać zakres naszej oferty, aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa i skutecznie zabezpieczyć budynki przed niechcianymi skutkami zaniedbania kominów oraz instalacji gazowych. W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzi nie tylko rutynowe czyszczenie kominów, czy kontrole przewodów kominowych oraz pomiary wentylacji, lecz także wiele innych usług, takich jak: profesjonalne przeprowadzenie okresowych kontroli przewodów kominowych, kompleksowe czyszczenie kominów, kontrola przewodów kominowych z wykorzystaniem kolorowej kamery inspekcyjnej i możliwością zapisu na nośnikach cyfrowych, kontrola nowoczesnych systemów grzewczo-kominowych, pomiar wentylacji mechanicznej wraz z konserwacją, szczegółowa inwentaryzacja przewodów kominowych, okresowe kontrole szczelności urządzeń instalacji gazowej, fachowe pomiary stężenia tlenku węgla

 5. CREMATEC TABO SYSTEMS

  Szwecja

  Producent pieców kremacyjnych i urządzeń wyposażenia dla spopielarni zwłok. Systemy sterowania kremacją, filtry spalin dla krematoriów, urządzenia wprowadzeniowe do pieców kremacyjnych, analizatory spalin z kremacji, chłodnie. Producent oferuje kompleksowe rozwiązania techniczne dla krematoriów i zakładów pogrzebowych. Bardzo duże doświadczenie w obsłudze spopielarni zwłok, optymalne piece kremacyjne - ekologiczne i bezpieczne dla otoczenia, ekonomiczne w eksploatacji - minimalne zużycie paliwa na pojedyncze spopielenie zwłok, niski koszt przeprowadzenia kremacji i serwisu piece kremacyjnego. Sprawdzone w Polsce piece kremacyjne, wykorzystywane w największych krematoriach w Polsce. Producent pieców kremacyjnych firma Crematec TABO oferuje jedyny na rynku zintegrowany system sterowania pozwalający na autonomiczny system nadzoru ekologicznego nad pracą krematorium przez niezależne służby. Crematec jest najbezpieczniejszym systemem sterowania kremacjami i pracą filtrów spalin.

 6. GLASREM

  Polska

  GLASREM specjalizuje się w wymurówkach ogniotrwałych w piecach i urządzeniach cieplnych. Wykonujemy remonty i budowy nowych ww. obiektów wraz z konstrukcją stalową , suszeniem , rozgrzewem na własnych palnikach oraz kontrolowanym studzeniem pieców. Posiadamy wysokowykwalifikowaną kadrę kierowniczą i wykonawczą.

 7. SIMTECH PRÜFANLAGEN GMBH

  Austria

  Firma SIMTECH PRÜFANLAGEN GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Felixdorf, Austria.

 8. ARNOLD SCHRÖDER INDUSTRIEÖFEN GMBH

  Niemcy

  Firma ARNOLD SCHRÖDER INDUSTRIEÖFEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Flörsheim, Niemcy.

 1. GEBER ENGINEERING INH. ANDREAS GEBER

  Niemcy

  Firma GEBER ENGINEERING INH. ANDREAS GEBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. FEUERUNGSBAU MUTSCHLER GMBH

  Niemcy

  Firma FEUERUNGSBAU MUTSCHLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Neckartenzlingen, Niemcy.

 3. STOWAG OFEN- UND WÄRMETECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma STOWAG OFEN- UND WÄRMETECHNIK AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Schmerikon, Szwajcaria.

 4. GLASOFENBAU LEIPZIG GMBH

  Niemcy

  Firma GLASOFENBAU LEIPZIG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 5. JIM ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JIM ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach piece do laboratoriów, Piece i kominki elektryczne, i wylęgarki. Ma siedzibę w St Helens, Zjednoczone Królestwo.

 6. BOLDT LABOR & INDUSTRIE WÄRMETECHNIK

  Niemcy

  Firma BOLDT LABOR & INDUSTRIE WÄRMETECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Biebertal, Niemcy.

 7. JULIO PEREIRA GOMES & FILHOS, LDA.

  Portugalia

  Firma JULIO PEREIRA GOMES & FILHOS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 8. MAKFRY PRESSURE FRYERS

  Turcja

  Firma MAKFRY PRESSURE FRYERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 9. ELEKTRA-LINDAU ELEKTRISCHE HEIZSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKTRA-LINDAU ELEKTRISCHE HEIZSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece do obróbki cieplnej, i Piece do obróbki cieplnej. Ma siedzibę w Lindau, Niemcy.

 10. BAEYENS M CHEMINEES

  Belgia

  Firma BAEYENS M CHEMINEES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, Kanały kominów przemysłowych, Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, czyszczenie kominów, i Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Braine-L'alleud, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo