• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece i kominy przemysłowe

Wyniki dla

Piece i kominy przemysłowe - Import eksport

 1. BTF

  Belgia

  Firma BTF specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie na zamówienie pieców dla wszystkich gałęzi przemysłu, jak również pieców ceramicznych, wszystko pracujące w zakresie temperatur do 1800°C. Mogą być one zaprojektowane do pracy w normalnej atmosferze, w atmosferze gazów obojętnych, próżni lub być przeznaczone do specyficznej obróbki cieplnej, takiej jak hartowanie, odpuszczanie, wyżarzanie, topienie, suszenie, starzenie, podgrzewanie wstępne... Ponadto firma BTF projektuje i produkuje piece do testowania odporności ogniowej materiałów. Towarzyszymy zarόwno działom R&D firm jak i zatwierdzonym laboratoriom. Piece te, wyposażone we własny system kontroli i akwizycji danych, pozwalają na prowadzenie prób zgodnie z różnymi normami (EN-1363-1; EN-1363-2; ASTM-E119; UL-263; BS-476-20; HCM; RWS). Zapewniamy konserwację, naprawy i remonty pieców wszystkich marek, dostarczając części zamienne, takie jak termoelementy, regulatory, materiały izolacyjne i/lub ogniotrwałe, oporniki zwijane lub ekranowane.

 2. FOURS HC

  Belgia

  FOURS HC, to badania, projekty i produkcja wszelkiego rodzaju przemysłowych pieców elektrycznych lub gazowych. Nasze nasze piece są wykonywane na zamówienie, mogą mieć wielkość od kilku dm³ do kilku m³ i być dostosowane do temperatury od 0°C do 1800°C. Produkujemy piece przeznaczone zarówno dla rzemieślników, jak i dla przemysłu, takiego jak produkcja wyrobów szklanych, metalurgia, garncarstwo. Zamówienia są rozpatrywane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami obróbki cieplnej, niezbędnymi dla Twojego zastosowania (suszenie, topienie, wyżarzanie, hartowanie, emaliowanie)

 3. SELLACAN INDUSTRIEOFEN GMBH

  Niemcy

  Firma SELLACAN INDUSTRIEOFEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 4. SNOLTHERM GMBH

  Niemcy

  Firma SNOLTHERM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Neustadt/wied, Niemcy.

 5. HALKA GMBH

  Niemcy

  Firma HALKA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIRTEC THERMOPROCESS GMBH

  Niemcy

  Firma AIRTEC THERMOPROCESS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Rhede, Niemcy.

 2. GLASOFENBAU LEIPZIG GMBH

  Niemcy

  Firma GLASOFENBAU LEIPZIG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 3. H.R. HEINICKE GMBH FEUERUNGS- UND ANLAGENBAU

  Niemcy

  Firma H.R. HEINICKE GMBH FEUERUNGS- UND ANLAGENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Verden, Niemcy.

 4. INDUSTRIEOFEN- & HÄRTEREIZUBEHÖR GMBH UNNA

  Niemcy

  Firma INDUSTRIEOFEN- & HÄRTEREIZUBEHÖR GMBH UNNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 5. INDUSTRIEOFEN- & ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma INDUSTRIEOFEN- & ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Bad Königshofen, Niemcy.

 1. GLASOFEN- UND FEUERUNGSBAU KINLE GMBH

  Niemcy

  Firma GLASOFEN- UND FEUERUNGSBAU KINLE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Plößberg, Niemcy.

 2. THERMCONCEPT GMBH

  Niemcy

  Firma THERMCONCEPT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. IOB INDUSTRIE-OFEN-BAU GMBH

  Niemcy

  Firma IOB INDUSTRIE-OFEN-BAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Weinheim, Niemcy.

 2. CRONITE KLEFISCH GMBH

  Niemcy

  Firma CRONITE KLEFISCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Hürth, Niemcy.

 3. THERMOMELT SRL

  Włochy

  Thermomelt projektuje, produkuje i dostarcza pod klucz elektryczne piece łukowe oraz EAF-EBT. Jest także w stanie projektować, piece kadziowe LF, wieże do przenoszenia kadzi, wózki do transportu kadzi, instalacje próżniowe /odgazowania VD-VOD, chłodnie kominowe, a także wszystkie narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stalowni. Thermomelt zatrudnia branżowych specjalistów, którzy wykorzystują ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rzecz urządzeń do ultra nowoczesnych stalowni. Dzięki doskonałym wynikom osiągniętym do dzisiejszego dnia, Thermomelt zajmuje pozycję wiarygodnego lidera na rynku krajowym i międzynarodowym.

 4. SCHORNSTEINWELT GROSSHANDEL

  Niemcy

  Schornsteinwelt Großhandel jest konkurencyjnym cenowo specjalistą w dziedzinie budowy i renowacji kominów jednościennych, kominów ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach i oferuje zestawy kominowe, kominy lekkie, kominki, rury dymowe, kratki powietrza i akcesoria, a także szeroki wybór pieców kaflowych znanych producentów, kominki, piece na palety lub same wkłady grzewcze np. Cera, Lotus, Koppe, La Nordica, Spartherm i wiele innych marek. Możliwe są również zamówienia na dostawę pojedynczych części do tych produktów. Nasz personel techniczny, fachowe porady i bogaty asortyment produktów, a także profesjonalny montaż w Północnej Nadrenii-Westfalii i w promieniu 100 km wokół zakładu, niezawodny zespół montażowy nie pozostawią nic do życzenia. Jesteśmy właściwym adresem handlowym i dystrybutorem, i w naszej firmie zarejestrowani handlowcy otrzymają bardzo korzystne warunki sprzedaży. Także dla odbiorców końcowych hurtownia kominów oferuje wiele interesujących korzyści

 5. ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH

  Polska

  Nasza firma kominiarska obsługuje Klientów z Piaseczna i całego województwa mazowieckiego już od ponad 15 lat. Staramy się bezustannie poszerzać zakres naszej oferty, aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa i skutecznie zabezpieczyć budynki przed niechcianymi skutkami zaniedbania kominów oraz instalacji gazowych. W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzi nie tylko rutynowe czyszczenie kominów, czy kontrole przewodów kominowych oraz pomiary wentylacji, lecz także wiele innych usług, takich jak: profesjonalne przeprowadzenie okresowych kontroli przewodów kominowych, kompleksowe czyszczenie kominów, kontrola przewodów kominowych z wykorzystaniem kolorowej kamery inspekcyjnej i możliwością zapisu na nośnikach cyfrowych, kontrola nowoczesnych systemów grzewczo-kominowych, pomiar wentylacji mechanicznej wraz z konserwacją, szczegółowa inwentaryzacja przewodów kominowych, okresowe kontrole szczelności urządzeń instalacji gazowej, fachowe pomiary stężenia tlenku węgla

 6. GEBER ENGINEERING INH. ANDREAS GEBER

  Niemcy

 7. STOWAG OFEN- UND WÄRMETECHNIK AG

  Szwajcaria

 8. FEUERUNGSBAU MUTSCHLER GMBH

  Niemcy

 1. SIMTECH PRÜFANLAGEN GMBH

  Austria

 2. ARNOLD SCHRÖDER INDUSTRIEÖFEN GMBH

  Niemcy

 3. JIM ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. BOLDT LABOR & INDUSTRIE WÄRMETECHNIK

  Niemcy

 5. CONVESA SA

  Hiszpania

 6. RAMALHOS S.A

  Portugalia

 7. DRAGLAB TECHNOLOGIES

  Niemcy

 8. JULIO PEREIRA GOMES & FILHOS, LDA.

  Portugalia

 9. ENGEMAN

  Portugalia

 10. SCHLAGER INDUSTRIEOFENBAU GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo