• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece do ceramiki i emalii

Wyniki dla

Piece do ceramiki i emalii - Import eksport

 1. BTF

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. FOURS HC

  Belgia

  Verified by europages badge

  FOURS HC, to badania, projekty i produkcja wszelkiego rodzaju przemysłowych pieców elektrycznych lub gazowych. Nasze nasze piece są wykonywane na zamówienie, mogą mieć wielkość od kilku dm³ do kilku m³ i być dostosowane do temperatury od 0°C do 1800°C. Produkujemy piece przeznaczone zarówno dla rzemieślników, jak i dla przemysłu, takiego jak produkcja wyrobów szklanych, metalurgia, garncarstwo. Zamówienia są rozpatrywane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami obróbki cieplnej, niezbędnymi dla Twojego zastosowania (suszenie, topienie, wyżarzanie, hartowanie, emaliowanie)

 3. SI.GA. FORNI - SOCIETA' COOPERATIVA A RL

  Włochy

  Struktura naszej firmy pozwala nam na bezpośredni kontakt z klientami, którym zapewniamy pomoc w realizacji pieców, w tym nietypowych, robionych na życzenie. Uwaga skupiona na innowacji bez pomijania aspektów tradycyjnej pracy rzemieślniczej jest gwarancją wysokiego poziomu jakości. Dział pomocy technicznej i projektowania jest oparty na zintegrowanym systemie stworzonym, aby zapewnić wsparcie na wszystkich etapach, od projektu po budowę i zastosowanie.

 4. PAGNOTTA TERMOMECCANICA S.R.L

  Włochy

  Firma PAGNOTTA TERMOMECCANICA S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Jest również obecna w dziedzinach Piece do obróbki cieplnej, slide-trolley furnaces, Piece do obróbki cieplnej, manufacturing of industrial electric furnaces, i przemysłowe piece elektryczne do obróbek cieplnych. Ma siedzibę w Deruta, Włochy.

 5. SOLUTIONS CÉRAMIQUES

  Francja

  Firma SOLUTIONS CÉRAMIQUES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Rozrywka kreatywna - Artykuły, Piece do ceramiki i emalii, piece dla przemysłu szklarskiego, wypalanie ceramiki, Rozrywka kreatywna - Artykuły, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Saint-Georges-D'orques, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RVM HOLDING

  Holandia

  Firma RVM HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Jest również obecna w dziedzinach piece na gaz. Ma siedzibę w Bemmel, Holandia.

 2. ANDREA WOLBRING KERAMIK- UND TÖPFEREIBEDARF GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ANDREA WOLBRING KERAMIK- UND TÖPFEREIBEDARF GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, Farby i lakiery, Emalie, Materiały i wyroby ogniotrwałe, Piece do ceramiki i emalii, Farby i lakiery, Emalie, i Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Baldham, Niemcy.

 3. ADOTHERM

  Turcja

  Firma ADOTHERM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Jest również obecna w dziedzinach wypalanie ceramiki, ceramika, porcelana, i kiln for ceramics. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. RANTZAUER TÖPFERBEDARF A. MOHR

  Niemcy

  Firma RANTZAUER TÖPFERBEDARF A. MOHR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, Farby i lakiery, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Barmstedt, Niemcy.

 5. LEHMHUUS AG

  Szwajcaria

  Firma LEHMHUUS AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Obróbka cieplna stali i metali, Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aesch, Szwajcaria.

 1. MICHEL KERAMIKBEDARF

  Szwajcaria

  Firma MICHEL KERAMIKBEDARF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, Emalie, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, Emalie, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 2. GEYCO

  Belgia

  Firma GEYCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Jest również obecna w dziedzinach kiln for ceramics, i praca w przemyśle ceramicznym. Ma siedzibę w Braine-Le-Château, Belgia.

 1. ENITHERM SARL

  Francja

  Firma ENITHERM SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, Piece do ceramiki i emalii, i piece dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Deluz, Francja.

 2. MTL-BROCK

  Niemcy

  Firma MTL-BROCK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Piece do ceramiki i emalii, Wyroby garncarskie dekoracyjne, i Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Diedorf, Niemcy.

 3. FOMET S.R.L.

  Włochy

  Firma FOMET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, przemysłowe piece elektryczne o dużej częstotliwości, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. CERITHERM

  Francja

  Firma CERITHERM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Oradour Sur Vayres, Francja.

 5. LINEA SPRAY S.R.L.

  Włochy

  Firma LINEA SPRAY S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Piece do ceramiki i emalii, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Castelfranco Emilia, Włochy.

 6. PRALITAL S.R.L.

  Włochy

  Firma PRALITAL S.R.L., roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 7. EMILIE OÜ

  Estonia

  Firma EMILIE OÜ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, Piece do ceramiki i emalii, Glina i glinka kaolinowa, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 8. PREDERI VITTORIO & FIGLI S.N.C. DI PREDERI FRANCO E GIAMPIETRO

  Włochy

  Firma PREDERI VITTORIO & FIGLI S.N.C. DI PREDERI FRANCO E GIAMPIETRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, piece dla przemysłu szklarskiego, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. NUOVA O.M.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVA O.M.P. S.R.L., roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Settimo Milanese, Włochy.

 2. FORNS ROMAGUERA

  Hiszpania

  Firma FORNS ROMAGUERA, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Jest również obecna w dziedzinach Piece elektryczne, Piece elektryczne, i piece elektryczne. Ma siedzibę w La Bisbal D'emporda-Girona, Hiszpania.

 3. LUIS FILIPE - PLACAS ESMALTADAS

  Portugalia

  Firma LUIS FILIPE - PLACAS ESMALTADAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Jest również obecna w dziedzinach emalie, i fotoceramika kolorowa. Ma siedzibę w Matosinhos, Portugalia.

 4. NEMECEK OFENBAU GMBH

  Austria

  Firma NEMECEK OFENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Wieselburg An Der Erlauf, Austria.

 5. CHR. AGATHOCLEOUS LTD

  Cypr

  Firma CHR. AGATHOCLEOUS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Egkomi, Cypr.

 6. SASCOM PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SASCOM PRODUCTS LTD, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Oldbury, Zjednoczone Królestwo.

 7. ROCA LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROCA LTD, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Coalville, Zjednoczone Królestwo.

 8. KITTEC GMBH

  Niemcy

  Firma KITTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, i Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Rosenheim, Niemcy.

 9. BARBER WILSON & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BARBER WILSON & CO LTD, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 10. WINDSOR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WINDSOR, roku i działającą w sektorze Piece do ceramiki i emalii. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo