• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego

Wyniki dla

Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego - Import eksport

 1. CHOQUENET SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 1925 r. firma CHOQUENET specjalizuje się w projektowaniu i wyrobie pras filtracyjnych i filtrów zagęszczających dla przemysłu. Projektujemy prasy filtracyjne lub filtry talerzowe i zagęszczające bądź świecowe w zależności od potrzeb klienta, w celu optymalizacji filtrowania lud odwadniania produktów poddanych filtracji odpowiednio do objętości i gęstości. Produkujemy szeroką gamę urządzeń filtracyjnych, aby umożliwić łatwe dostosowanie do każdej instalacji, a także o różnej pojemności od 50L do 17000L, odpowiednich do ciśnień od 2 do 50 barów. Sektory naszej działalności to przemysł cukrowniczy, rolno-spożywczy, chemiczny, metalurgiczny, farmaceutyczny, uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych, górniczy i papierniczy. Nasi klienci to SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyonnaise des eaux i inni.

  Wszystkie wyroby na "szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego"

 2. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SKS MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Cegielnie - maszyny i urządzenia, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Metale - maszyny i sprzęt, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 3. TERRACO

  Polska

  Maszyny i części zamienne dla przemysłu szkła płaskiego W naszej ofercie posiadamy maszyny do obrabiania, drukarki oraz automatyczne myjki do szkła płaskiego i innych powierzchni. Dostarczamy oryginalne części zamienne do urządzeń naszych partnerów oraz maszyn wyprodukowanych przez firmę CMB Besana. Środki: silikony i uszczelniacze do szkła. Dostarczamy również PBT.

  Wszystkie wyroby na "szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego"

 4. BOGUSŁAW PAWLIKIEWICZ EXPOGLASS

  Polska

  Jesteśmy Polskim producentem maszyn do obróbki szkła. Produkty są przez nas zaprojektowane oraz wyprodukowane na terenie RP.

 5. TEKNIPRONTO

  Portugalia

  Firma TEKNIPRONTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach grille, i akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Santarem, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Gosport, Zjednoczone Królestwo.

 2. SKY TECH

  Rosja

  Firma SKY TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło artystyczne, Szkło malowane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie i lustra, Szkło artystyczne, Szkło malowane, i Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Zheleznogorsk, Rosja.

 3. COM.A.V. SRL

  Włochy

  Firma COM.A.V. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Mosiądz, farba do szkła, Ołów i stopy ołowiu, kształtowniki z ołowiu, i Mosiądz. Ma siedzibę w Sansepolcro, Włochy.

 4. ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Harlow, Zjednoczone Królestwo.

 5. LINYI ALL-NEED MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma LINYI ALL-NEED MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Linyi, Chiny.

 1. GLOBAL FILTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLOBAL FILTERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i urządzenia do filtrowania powietrza. Ma siedzibę w Verwood, Zjednoczone Królestwo.

 2. PIETERMAN GLASTECHNIEK

  Belgia

  Firma PIETERMAN GLASTECHNIEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Szkło, Szkło, cięcie szkła, i Natural stonework. Ma siedzibę w Paal-Beringen, Belgia.

 1. CCM GLASS MACHINERY

  Turcja

  Firma CCM GLASS MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 2. COMASCOTEC

  Francja

  Firma COMASCOTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. NOVAMOULES

  Francja

  Firma NOVAMOULES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy i modele odlewnicze, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Givors, Francja.

 4. SM INNOTECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SM INNOTECH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 5. DGT ANLAGEN UND SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma DGT ANLAGEN UND SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Sauerlach, Niemcy.

 6. VASIGLASS - FÁBRICA VIDRO PLANO PARA CONSTRUÇÃO, LDA

  Portugalia

  Firma VASIGLASS - FÁBRICA VIDRO PLANO PARA CONSTRUÇÃO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szklane, materiały ze szkła hartowanego dla budownictwa, płaskie szkło, Konstrukcje szklane, i płaskie szkło hartowane. Ma siedzibę w Évora, Portugalia.

 7. ARAMAR

  Hiszpania

  Firma ARAMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Kryształy, Glass fittings, Kryształy, i szklane drzwi suwane. Ma siedzibę w Almoradi ( Alicante ), Hiszpania.

 8. GMC GMBH

  Niemcy

  Firma GMC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. WINTEC AG

  Niemcy

  Firma WINTEC AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody używane, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, i Samochody używane. Ma siedzibę w Limburg, Niemcy.

 2. THERMOSEAL GLASS EQUIPMENT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THERMOSEAL GLASS EQUIPMENT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i podwójne oszklenie. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 3. ARKIGLASS

  Maroko

  Firma ARKIGLASS, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodzenia i bramy, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Szkło płaskie i lustra, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Ogrodzenia i bramy, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Szkło płaskie i lustra, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Mohammedia, Maroko.

 4. POLPUR S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma POLPUR S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Turnov, Republika Czeska.

 5. WILMS GMBH

  Niemcy

  Firma WILMS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Zamki, zasuwy i klucze, Narzędzia diamentowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Narzędzia przenośne zasilane, Zamki, zasuwy i klucze, Narzędzia diamentowe, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 6. KALIMBA MAKINE MUHENDISLIK SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma KALIMBA MAKINE MUHENDISLIK SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. VETROX AG

  Szwajcaria

  Firma VETROX AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Szkło kształtowe i naczyniowe, Narzędzia przenośne zasilane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Pfaffikon, Szwajcaria.

 8. NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK

  Niemcy

  Firma NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Prace budowlane wykończeniowe, Narzędzia przenośne zasilane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 9. ÖZMEN CAM VE MAKINA SANAYI

  Turcja

  Firma ÖZMEN CAM VE MAKINA SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach szklana płyta pod umywalkę, szkło dla budownictwa, i elewacje szklane. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 10. ERCAN TURAN

  Turcja

  Firma ERCAN TURAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Zlewy, zlewozmywaki, umywalki szklane, umywalki, i Zlewy, zlewozmywaki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo