• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe

Wyniki dla

Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe - Import eksport

 1. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SKS MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Cegielnie - maszyny i urządzenia, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Metale - maszyny i sprzęt, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 2. RASTAL GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Szkło konsumpcyjne: Wzornictwo firmy RASTAL cieszy się międzynarodową renomą i jest synonimem innowacyjnych wzorów szklanek. Kompetencje firmy pozwalają markom oferującym napoje zadbać o nowoczesny, oryginalny wizerunek. Założone w 1919 roku niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Höhr-Grenzhausen specjalizuje się w dekoracjach, co zaowocowało współpracą z globalnym rynkiem napojów w zakresie tworzenia niepowtarzalnego wizerunku. Szkło RASTAL – jest od dziesięcioleci obecne wszędzie tam, gdzie celebruje się radość życia i biesiadowania.

 3. STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Gosport, Zjednoczone Królestwo.

 4. SKY TECH

  Rosja

  Firma SKY TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło artystyczne, Szkło malowane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie i lustra, Szkło artystyczne, Szkło malowane, i Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Zheleznogorsk, Rosja.

 5. FRATELLI PEZZA S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI PEZZA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drobne części dla przemysłu szklarskiego, i maszyny i urządzenia dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Clusone, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRAETOR TRADE

  Turcja

  Firma PRAETOR TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, akcesoria do ościeżnic drzwiowych pcv, ceramics, electrical ceramics, technical, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 2. LIE-MA-TEC, INH. WOLFGANG LIEBST

  Niemcy

  Firma LIE-MA-TEC, INH. WOLFGANG LIEBST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Unsleben, Niemcy.

 3. LUOYANG GANGXIN GLASS TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma LUOYANG GANGXIN GLASS TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Luoyang, Chiny.

 4. GLOBAL FILTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLOBAL FILTERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i urządzenia do filtrowania powietrza. Ma siedzibę w Verwood, Zjednoczone Królestwo.

 5. ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Harlow, Zjednoczone Królestwo.

 1. KALIX

  Francja

  Firma KALIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, maskara, i Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Courcouronnes, Francja.

 2. CONSTRUKTGLAS

  Belgia

  Firma CONSTRUKTGLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie zbrojone, Tafle szklane, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie zbrojone, i Tafle szklane. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 1. MEDIPRINT APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MEDIPRINT APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Grafing B. München, Niemcy.

 2. AFYON CAM MOZAIK

  Turcja

  Firma AFYON CAM MOZAIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach szkło dla budownictwa, witromozaika, mosaic tiles, i ceramics for bathrooms. Ma siedzibę w Afyonkarahisar, Turcja.

 3. MODAARTS CONCEPT

  Turcja

  Firma MODAARTS CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. GUOFENG CERAMICS TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUOFENG CERAMICS TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie z ceramiki artystycznej. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 5. 3M TECHNICAL CERAMICS

  Wyspy Alandzkie

  Firma 3M TECHNICAL CERAMICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Neuss, Wyspy Alandzkie.

 6. GEM-PROJECTS

  Belgia

  Firma GEM-PROJECTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Nijlen, Belgia.

 7. GUANGZHOU HUICHI GLASS TECHNICAL CO.

  Chiny

  Firma GUANGZHOU HUICHI GLASS TECHNICAL CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 8. FABERGLASS

  Włochy

  Firma FABERGLASS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Terni, Włochy.

 1. BOTTERO GMBH

  Niemcy

  Firma BOTTERO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło płaskie i lustra, Szkło kształtowe i naczyniowe, i budowa - maszyny. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 2. HEINZ SCHOLL AG

  Szwajcaria

  Firma HEINZ SCHOLL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Gwatt, Szwajcaria.

 3. GLAS-TECHNIK-OBJEKTBERATUNG A. HARK

  Niemcy

  Firma GLAS-TECHNIK-OBJEKTBERATUNG A. HARK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Wilsdruff, Niemcy.

 4. GMC GMBH

  Niemcy

  Firma GMC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. SIEGFRIED SEIDL

  Austria

  Firma SIEGFRIED SEIDL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Steyr, Austria.

 6. C-TECHNOLOGY

  Holandia

  Firma C-TECHNOLOGY, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, Ceramika przemysłowa, Ceramika ogniotrwała, Energetyka - elementy ceramiczne, Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, Ceramika przemysłowa, Ceramika ogniotrwała, i Energetyka - elementy ceramiczne. Ma siedzibę w Waalwijk, Holandia.

 7. EUREKA SYSTEM

  Włochy

  Firma EUREKA SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, working of marbles, granites and stones, i Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Castelnuovo Rangone, Włochy.

 8. NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK

  Niemcy

  Firma NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Prace budowlane wykończeniowe, Narzędzia przenośne zasilane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 9. WINTEC AG

  Niemcy

  Firma WINTEC AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody używane, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, i Samochody używane. Ma siedzibę w Limburg, Niemcy.

 10. KAIZENINOX

  Turcja

  Firma KAIZENINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, Door knobs, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, zawiasy ze stali nierdzewnej, i zawiasy ze znalu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

3329 Przedsiębiorstwa