• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • krochmal i skrobia przemysłowa

Wyniki dla

Krochmal i skrobia przemysłowa - Import eksport

 1. AGRANA STARCH

  Austria

  Verified by europages badge

  Szczególne zalety zrównoważonej współpracy B2B: wolne od GMO i silnie zorientowane na bio przedsiębiorstwo AGRANA Stärke GmbH przetwarza i przetwarza surowce takie jak kukurydza, ziemniaki i zboże w różne produkty skrobiowe. Są one przeznaczone głównie dla przemysłu spożywczego i napojów, paszowego, ale także dla sektorów niespożywczych, takich jak np. papierniczy, tekstylny, kosmetyczny i materiałów budowlanych. Głównym celem firmy jest produkcja skrobi na najwyższym poziomie, z zastosowaniem nowoczsnych metod przyjaznych środowisku. AGRANA Stärke GmbH zaopatruje liczne gałęzie przemysłu w naturalne i niemodyfikowane genetycznie skrobie i wyroby skrobiowe. Jest również producentem bioetanolu - przyjaznego środowisku paliwa. Nasze produkty: pasze naturalne, zagęszczacze dla przemysłu spożywczego, skrobia, pasze, zagęszczacze dla przemysłu kosmetycznego, skrobia modyfikowana, dodatki farmaceutyczne, produkty Bio

 2. BIRMINGHAM INDUSTRIES (UK, INDIA)

  Zjednoczone Królestwo

  Jesteśmy zespołem osób o różnorodnych umiejętnościach reprezentujących rozmaite dyscypliny zawodowe. Zespół założycielski składa się z lekarza ze zdrową obsesją na punkcie standardów jakości, inżyniera, który zarządzał projektami na rzecz rządów UE oraz Amazon, a także absolwenta szkoły biznesu posiadającego doświadczenie w prowadzeniu działalności start-upowej, zarządzaniu operacjami realizacyjnymi oraz zespołami rozwojowymi SAAS. Dysponujemy również wyjątkowym zespołem wsparcia składającym się z bystrych, zaangażowanych stażystów i pracowników, reprezentujących śmietankę absolwentów brytyjskich i indyjskich szkół biznesu i prawa. Korzystamy z porad doradców i inwestorów, którzy mają ponad 30 lat doświadczenia w biznesie, zebrane z każdego możliwego punktu widzenia.

 3. VIMAL PPCE

  Ukraina

  Firma VIMAL PPCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach skrobia ziemniaczana, i dekstryna. Ma siedzibę w Chernihiv, Ukraina.

 4. VIMAL GIDA

  Turcja

  Firma VIMAL GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki spożywcze, Dodatki spożywcze, i czosnek odwodniony. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. ROQUETTE

  Francja

  Firma ROQUETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach produkcja granulatu poliolefinowego, i skrobia modyfikowana. Ma siedzibę w Lestrem, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANGEL STARCH AND FOOD PVT LTD

  Indie

  Firma ANGEL STARCH AND FOOD PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach skrobia kukurydziana, dekstryna ze skrobi kukurydzianej, skrobia ziemniaczana, i skrobie spożywcze. Ma siedzibę w Erode, Indie.

 2. ARLES AGROALIMENTAIRE

  Francja

  Firma ARLES AGROALIMENTAIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia spożywcza. Jest również obecna w dziedzinach Krochmal i skrobia przemysłowa, Emulgatory spożywcze, Krochmal i skrobia przemysłowa, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Rognac Cedex, Francja.

 3. BASAR TICARET A.S.

  Turcja

  Firma BASAR TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. AL MONAIRY FOR CORN PRODUCTS

  Egypt

  Firma AL MONAIRY FOR CORN PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach syropy glukozowe, i fruktoza w proszku i w syropie. Ma siedzibę w Al Sharkia, Egypt.

 5. VISCO STARCH MANUFACTURERS

  Indie

  Firma VISCO STARCH MANUFACTURERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach skrobia modyfikowana, i dekstryna ze skrobi kukurydzianej. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 1. SUNCHUNG STARCH INDUSTRIAL CO., LTD

  Wietnam

  Firma SUNCHUNG STARCH INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Ma siedzibę w Tan Chau, Wietnam.

 2. LYCKEBY AMYLEX, A.S.

  Republika Czeska

  Firma LYCKEBY AMYLEX, A.S., roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe, Krochmal i skrobia spożywcza, Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe, i Krochmal i skrobia spożywcza. Ma siedzibę w Horazdovice, Republika Czeska.

 1. BENDERY STARCH PRODUCTS WORKS

  Mołdawia

  Firma BENDERY STARCH PRODUCTS WORKS, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Krochmal i skrobia spożywcza, i Krochmal i skrobia spożywcza. Ma siedzibę w Bendery, Mołdawia.

 2. F.BALL & CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma F.BALL & CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Krochmal i skrobia przemysłowa, i Krochmal i skrobia przemysłowa. Ma siedzibę w Leek, Zjednoczone Królestwo.

 3. CHEMIPAT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHEMIPAT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Krochmal i skrobia przemysłowa, i Krochmal i skrobia przemysłowa. Ma siedzibę w Salford, Zjednoczone Królestwo.

 4. MALSENA, AB

  Litwa

  Firma MALSENA, AB, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Ma siedzibę w Panevezys, Litwa.

 5. SVERIGES STARKELSEPRODUCENTERS FORENING UPA

  Szwecja

  Firma SVERIGES STARKELSEPRODUCENTERS FORENING UPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Ma siedzibę w Solvesborg, Szwecja.

 6. BIM UNITED KINGDOM LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. CARGILL AUSTRIA HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 8. H.B. FULLER GROUP LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. BENDERY STARCH PRODUCTS COMPLEX LTD

  Mołdawia

 2. FENTAC ADHESIVES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 3. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "krochmal i skrobia przemysłowa"