• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kratownice (gretingi) i trapy metalowe

Wyniki dla

Kratownice (gretingi) i trapy metalowe - Import eksport

 1. DRAHT-BINDER OHG

  Niemcy

  Ponad 60 lat skupiania rozwoju na naszej podstawowej działalności uczyniło nas specjalistą w branży. Produkujemy kratki i siatki wszelkiego rodzaju, zarówno dla handlu jak i klientów końcowych. Firma została założona w 1945 roku jako zakład ślusarski z działami zajmującymi się konstrukcją ogrodzeń i bram. Już w pierwszych latach działalności powstał mały dział konstrukcji maszyn, dzięki któremu powstały maszyny do obróbki drutu na własny użytek. W latach 70. wyrób siatek drucianych rozwinął się w samodzielny dział. W 1978 roku zakupione zostały pierwsze zautomatyzowane linie produkcji siatki plecionej i wytłaczanej, a przedsiębiorstwo zostało przeniesione do Erkrath. Dzięki skupieniu się na produkcji siatki drucianej firma weszła na nowe rynki. W 1995 roku asortyment produktów powiększył się o kratki spawane punktowo i profile montowane. Obecnie produkcja odbywa się na 4 zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

 2. O.M.A.F. SRL

  Włochy

  Firma O.M.A.F. specjalizuje się w produkcji siatek ze stali nierdzewnej INOXLINE, siatek cynkowanych, ogrodzeń i siatek metalowych dla przemysłu i budownictwa. Wszystkie nasze siatki wytwarzane są przy pomocy systemów zautomatyzowanych. O.M.A.F. bogaty katalog wyrobów i akcesoriów dla sektora budowlanego: włazy do ścieków, uszczelnianie siatki i szyby ze stali nierdzewnej.

 3. ALSEN SERVICES LDA.

  Portugalia

  Założona w 2020 roku firma Alsen Services Ltd. jest międzynarodową firmą podwykonawczą z Portugalii. Świadczymy usługi podwykonawcze w różnych dziedzinach, takich jak produkcja metali, prace spawalnicze, montaż metali. Nasza oferta obejmuje prace na takich konstrukcjach metalowych jak kotły, statki i okręty w stoczniach, zbiorniki wszelkiego rodzaju, prace spawalnicze dla MIG-MAG 135-136, TIG 141 oraz MMAW 111. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "kratownice (gretingi) i trapy metalowe"

 4. JK TECHNIC

  Francja

  Firma JK TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, Kraty i ruszta metalowe, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, i Pokrycie podłogi przemysłowej. Ma siedzibę w Sarreguemines, Francja.

 5. GEI SA

  Luksemburg

  Firma GEI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Poliester, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, Schody kręcone, schody spiralne, kraty zabezpieczające, posadzki przemysłowe, i gratings. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIALCO

  Belgia

  Nialco to dostawca stali: blacha i zwoje płaskie ze stali węglowej (laminowane na gorąco lub zimno, pokrywane, galwanizowane, elektrocynkowane, aluzinc, galvalume, magnelis, aluminiowane, plastykowane i pokrywane PVC). Proponujemy natychmiastowe rozwiązania techniczne i handlowe doskonale przystosowane do potrzeb klientów. Nialco to także dostawca szkła: witraży, profili z aluminium, złącza, akcesoria do zakładania, wyroby uzupełniające, narzędzia i inne.

 2. LICHTGITTER GMBH

  Niemcy

  Producent i dostawca rusztu kratowego, krat profilowych z blachy, wyrobów z TWS oraz schodów kręconych - produkty wyslokiej jakości od 1929 roku - Lichtgitter oryginał

 3. AFRACOM

  Francja

 4. SC AVACO-ECOKAPA GROUP SRL

  Rumunia

 5. CAILLEBOTIS POLYESTER FRANCAIS (CPF)

  Francja

 1. ROLROOSTERWINKEL

  Holandia

 2. ARNO HENTSCHEL GMBH METALLERZEUGNISSE UND WERKZEUGBAU

  Niemcy

 1. CAILLEBOTIS EXPRESS

  Francja

 2. CONSTRUCTION INDUSTRIELLE DU RHONE

  Francja

 3. PBIS

  Francja

 4. GFELLEX GMBH

  Szwajcaria

 5. SCHULZ PFLASTERBAU

  Niemcy

 6. MEISER FAMECO

  Belgia

 7. STACO

  Belgia

 8. CAW ANNEALED WIRE CO., LTD

  Chiny

 1. ECHO

  Belgia

 2. HEBEI DONGYAO METAL PRODUCTS CO., LTD.

  Chiny

 3. FORMO EOOD

  Bułgaria

 4. M.C.FILTRE TEKNIK METAL DOKUMA

  Turcja

 5. LOSSL & LEITNER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 6. MEYER PERFO

  Francja

 7. VZ-ROHSTOFFE GMBH

  Niemcy

 8. UWE STRASSER GMBH

  Niemcy

 9. STILMAT SUISSE

  Szwajcaria

 10. QUEENSBURY SHELTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo