• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kratownice (gretingi) i trapy metalowe

Wyniki dla

Kratownice (gretingi) i trapy metalowe - Import eksport

 1. DRAHT-BINDER OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ponad 60 lat skupiania rozwoju na naszej podstawowej działalności uczyniło nas specjalistą w branży. Produkujemy kratki i siatki wszelkiego rodzaju, zarówno dla handlu jak i klientów końcowych. Firma została założona w 1945 roku jako zakład ślusarski z działami zajmującymi się konstrukcją ogrodzeń i bram. Już w pierwszych latach działalności powstał mały dział konstrukcji maszyn, dzięki któremu powstały maszyny do obróbki drutu na własny użytek. W latach 70. wyrób siatek drucianych rozwinął się w samodzielny dział. W 1978 roku zakupione zostały pierwsze zautomatyzowane linie produkcji siatki plecionej i wytłaczanej, a przedsiębiorstwo zostało przeniesione do Erkrath. Dzięki skupieniu się na produkcji siatki drucianej firma weszła na nowe rynki. W 1995 roku asortyment produktów powiększył się o kratki spawane punktowo i profile montowane. Obecnie produkcja odbywa się na 4 zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

 2. O.M.A.F. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma O.M.A.F. specjalizuje się w produkcji siatek ze stali nierdzewnej INOXLINE, siatek cynkowanych, ogrodzeń i siatek metalowych dla przemysłu i budownictwa. Wszystkie nasze siatki wytwarzane są przy pomocy systemów zautomatyzowanych. O.M.A.F. bogaty katalog wyrobów i akcesoriów dla sektora budowlanego: włazy do ścieków, uszczelnianie siatki i szyby ze stali nierdzewnej.

 3. ALSEN SERVICES LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge
 4. JK TECHNIC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JK TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, Kraty i ruszta metalowe, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, i Pokrycie podłogi przemysłowej. Ma siedzibę w Sarreguemines, Francja.

 5. GEI SA

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma GEI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Poliester, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, Schody kręcone, schody spiralne, kraty zabezpieczające, posadzki przemysłowe, i gratings. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIALCO

  Belgia

  Nialco to dostawca stali: blacha i zwoje płaskie ze stali węglowej (laminowane na gorąco lub zimno, pokrywane, galwanizowane, elektrocynkowane, aluzinc, galvalume, magnelis, aluminiowane, plastykowane i pokrywane PVC). Proponujemy natychmiastowe rozwiązania techniczne i handlowe doskonale przystosowane do potrzeb klientów. Nialco to także dostawca szkła: witraży, profili z aluminium, złącza, akcesoria do zakładania, wyroby uzupełniające, narzędzia i inne.

 2. LICHTGITTER GMBH

  Niemcy

  Producent i dostawca rusztu kratowego, krat profilowych z blachy, wyrobów z TWS oraz schodów kręconych - produkty wyslokiej jakości od 1929 roku - Lichtgitter oryginał

 3. AFRACOM

  Francja

  Firma AFRACOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach tkaniny metalowe, kraty nierdzewne, filtr, i izolowanie akustyczne. Ma siedzibę w Quimper, Francja.

 4. ARNO HENTSCHEL GMBH METALLERZEUGNISSE UND WERKZEUGBAU

  Niemcy

  Firma ARNO HENTSCHEL GMBH METALLERZEUGNISSE UND WERKZEUGBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, i strzemiona mocujące. Ma siedzibę w Oderwitz, Niemcy.

 5. ZINQ HELDRUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma ZINQ HELDRUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Konstrukcje metalowe lekkie, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Konstrukcje metalowe lekkie, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Heldrungen, Niemcy.

 1. MEYER PERFO

  Francja

  Firma MEYER PERFO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Gięcie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Gięcie stali i metali, i galwanizacja. Ma siedzibę w Brumath, Francja.

 2. CONSTRUCTION INDUSTRIELLE DU RHONE

  Francja

  Firma CONSTRUCTION INDUSTRIELLE DU RHONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, schody stalowe, i obrusy. Ma siedzibę w Brignais, Francja.

 1. CAILLEBOTIS POLYESTER FRANCAIS (CPF)

  Francja

  Firma CAILLEBOTIS POLYESTER FRANCAIS (CPF), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, i ogrodzenia. Ma siedzibę w Brindas, Francja.

 2. SICAD CONSTRUCTION METALLIQUE

  Francja

  Firma SICAD CONSTRUCTION METALLIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, konstrukcja metalowa, i konstrukcje metalowe. Ma siedzibę w Villefranche-Sur-Saone, Francja.

 3. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Castrop-Rauxel, Niemcy.

 4. ROLROOSTERWINKEL

  Holandia

  Firma ROLROOSTERWINKEL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach kraty z aluminium. Ma siedzibę w Nijkerk, Holandia.

 5. SC AVACO-ECOKAPA GROUP SRL

  Rumunia

  Firma SC AVACO-ECOKAPA GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Budownictwo przemysłowe, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Oradea, Rumunia.

 6. CAILLEBOTIS EXPRESS

  Francja

  Firma CAILLEBOTIS EXPRESS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Mornant, Francja.

 7. ZINQ HAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZINQ HAGEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Galwanizacja stali i metali, Konstrukcje metalowe lekkie, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Obróbka cieplna stali i metali, Galwanizacja stali i metali, Konstrukcje metalowe lekkie, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 8. GEBR. ZIEGERT E.K

  Niemcy

  Firma GEBR. ZIEGERT E.K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Budownictwo przemysłowe, demontaż warsztatów mechanicznych, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Dachau, Niemcy.

 1. ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cynkowanie elektrolityczne. Jest również obecna w dziedzinach Galwanizacja stali i metali, Konstrukcje metalowe lekkie, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanizacja stali i metali, Konstrukcje metalowe lekkie, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, i Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Ma siedzibę w Neunkirchen, Niemcy.

 2. PBIS

  Francja

  Firma PBIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Veauche, Francja.

 3. ALLMAT GMBH

  Niemcy

  Firma ALLMAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe, i Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. OTTO RENNER GMBH

  Niemcy

  Firma OTTO RENNER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Śruby i nakrętki, Konstrukcje metalowe lekkie, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 5. ZINQ ESSEN GMBH

  Niemcy

  Firma ZINQ ESSEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Budownictwo przemysłowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Cynkowanie elektrolityczne, Budownictwo przemysłowe, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. SALMET GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SALMET GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Cynkowanie elektrolityczne, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Ittlingen, Niemcy.

 7. AGERES UG

  Niemcy

  Firma AGERES UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Herzebrock-Clarholz, Niemcy.

 8. QUEENSBURY SHELTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUEENSBURY SHELTERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, street furniture, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Gateshead, Zjednoczone Królestwo.

 9. EDEL & STAHL GITTERROSTE BRUNO KADRITZKE

  Niemcy

  Firma EDEL & STAHL GITTERROSTE BRUNO KADRITZKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 10. SCHULZ PFLASTERBAU

  Niemcy

  Firma SCHULZ PFLASTERBAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach budowanie chodników. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo