• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wanny i kadzie metalowe

Wyniki dla

Wanny i kadzie metalowe - Import eksport

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Silosy modułowe, z możliwością dopasowania, dostosowane do możliwości przemysłowych składowania każdego produktu luzem, a także pozwalające na całkowite opróżnienie i wypełnienie innym produktem bez uprzedniego wyczyszczenia. Silosy DOHOGNE SYSTEM ocynkowane lub ze stali z gładkimi ściankami, zbudowane z giętych paneli, mocowane śrubami zewnętrznie, samoczyszczące, z możliwością demontażu, zamienne, grubość od 2 do 4 mm, wymiary standardowe 940 x 1940 mm. Silosy szczelne i solidne, 50 lat doświadczenia, regulowane normą europejską EN 1991-4 odpowiadające na specyficzne wymogi statyczne i dynamiczne składowania. Silosy prefabrykowane przewoźne, a więc: Łączenie elementów do danej istniejącej już całości jest możliwe, dzięki dostawie na miejsce silosu w segmentach nie wymagających odpowiedniej drogi wjazdu tak jak to było niezbędne dla tradycyjnego silosu kotłowego. Szybki montaż nie wymaga dużych przedsięwzięć infrastrukturalnych. Silos z zabezpieczeniem przed wybuchem wg norm ATEX i Europejskich.

 2. OFNE EMALIA S.A.

  Polska

  Our factory is the biggest producer of steel enamelled bathtubes and shower trays. We are producing great acrylic bathtube in few shapes and dimensions. Company was established at 1907. Our offer includes steel enamelled and stainless stell kitchen sinks. We are reliable partners in business, If You need high class product in fair price, feel free to contact our company. We are searching for wholesale partners because We are expanding with our sales net. We are importing our materials needed in production process only from UE countries. All products was made with eco friendly technology. Our acrylic bathtube are lighter and more resistant because of good quality acrylic sheets and our Green Sir foam - it gives better thermal isolation, is not as harmfull to environment as fiberglass.

 3. BOYER

  Francja

  BOYER ® to francuski producent działający od 80 lat, produkujący drzwi i włazy standardowe oraz na miarę, zapewniające całkowite bezpieczeństwo. Przedsiębiorstwo produkuje drzwi i włazy okrągłe, prostokątne lub owalne, otwierane na zewnątrz lub uszczelniające, ze stali nierdzewnej, pod ciśnieniem. Przeznaczone dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, rolno-spożywczego, uzdatniania wody, kosmetycznego, winiarskiego, obróbki powierzchniowej. BOYER to firma na skalę światową, lider na rynku.

 4. ARSILAC

  Francja

  Firma ARSILAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach komory chłodnicze, zbiorniki stalowe, Cysterny kontenerowe ze stali nierdzewnej do produktów spożywczych, i zbiorniki ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Monteux, Francja.

 5. HERPASA

  Hiszpania

  Firma HERPASA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach komory chłodnicze. Ma siedzibę w Castellbisbal, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIS ACCES INNOVATIONS SERVICES

  Francja

  Firma AIS ACCES INNOVATIONS SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, głowice czyszczące, Wanny i kadzie metalowe, i autoclave lids. Ma siedzibę w Cestas, Francja.

 2. LA TECHNI SOUDURE

  Francja

  Firma LA TECHNI SOUDURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Przewody rurowe przemysłowe, Wanny i kadzie metalowe, Przewody rurowe przemysłowe, kotlarstwo przemysłowe, i obróbka na miarę. Ma siedzibę w Eschau, Francja.

 3. MOREAU METAL

  Francja

  Firma MOREAU METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, i kotlarstwo spawanie automatyczne. Ma siedzibę w Les-Epesses, Francja.

 4. NISON

  Francja

  Firma NISON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Wanny i kadzie metalowe, Kontenery, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Wanny i kadzie metalowe, i kadzie. Ma siedzibę w Bobigny Cedex, Francja.

 5. SA CRESSENT

  Francja

  Firma SA CRESSENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Wanny i kadzie metalowe, Kotlarstwo, Wanny i kadzie metalowe, i formy i szkielety do elementów z żelbetu i betonu. Ma siedzibę w Sains-En-Gohelle, Francja.

 1. CPFI - MATÉRIEL DE PROCESS D'OCCASION OU RECONDITIONNÉ

  Francja

  Firma CPFI - MATÉRIEL DE PROCESS D'OCCASION OU RECONDITIONNÉ, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, mieszalniki dla przemysłu spożywczego, Pompy, i linie proszkowania. Ma siedzibę w La Rivière De Corps, Francja.

 2. VITIELLO

  Belgia

  Firma VITIELLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Wanny i kadzie metalowe, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

 1. NIROBLECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NIROBLECH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Ma siedzibę w Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy.

 2. CM DERWAEL

  Belgia

  Firma CM DERWAEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Kasy pancerne i sejfy, Wanny i kadzie metalowe, konstrukcja przewodów i zestawów rur, cięcie gazowe, i Kasy pancerne i sejfy. Ma siedzibę w Chênée, Belgia.

 3. ANJOU INOX

  Francja

  Firma ANJOU INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, i Kotlarstwo. Ma siedzibę w Moze Sur Louet, Francja.

 4. ETABLISSEMENTS ARTIGAS SA

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS ARTIGAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły miedziane, Kotły miedziane, Industry, kotły miedziane, i kotlarstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Mazères-Sur-Salat, Francja.

 5. CHAUDRONNERIE SERRURERIE ALBIGEOISE CSA

  Francja

  Firma CHAUDRONNERIE SERRURERIE ALBIGEOISE CSA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Retention tank, Wanny i kadzie metalowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Valderies, Francja.

 6. CHAUDRONNERIE DU RIED

  Francja

  Firma CHAUDRONNERIE DU RIED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, Kotły nierdzewne, Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, i Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Saasenheim, Francja.

 7. A. PANNECOUCKE

  Belgia

  Firma A. PANNECOUCKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Kotlarstwo, Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Kotlarstwo, i Silosy metalowe. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 8. ALGOR S.R.L.

  Włochy

  Firma ALGOR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Cysterny metalowe, Wanny i kadzie metalowe, Cysterny metalowe, stainless steel containers for wine, i stainless steel containers for oil. Ma siedzibę w Villa Del Conte, Włochy.

 1. GIMAR S.R.L.

  Włochy

  Firma GIMAR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Cysterny metalowe, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Cysterny metalowe, wytwórcy win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, i zbiorniki do składowania. Ma siedzibę w Occimiano, Włochy.

 2. EBM

  Belgia

  Firma EBM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Słupy stalowe, Wanny i kadzie metalowe, Słupy stalowe, konstrukcje metalowe, Wanny i kadzie metalowe, i tippers. Ma siedzibę w Quievrain, Belgia.

 3. DELLIS ETS

  Belgia

  Firma DELLIS ETS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Oczyszczanie środowiska - usługi, kotły grzewcze do użytku domowego, Wanny i kadzie metalowe, Odgazowywanie zbiorników - firmy usługowe, i Oczyszczanie środowiska - usługi. Ma siedzibę w Neuville, Belgia.

 4. CDE SAS

  Francja

  Firma CDE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki stalowe, i kotlarstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Saints-Geosmes, Francja.

 5. MULTITANKS INTERNATIONAL

  Francja

  Firma MULTITANKS INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Chłodzenie - środki gazowe, i air conditioner accessories. Ma siedzibę w Montbrison, Francja.

 6. SERVICE EQUIPEMENT

  Francja

  Firma SERVICE EQUIPEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Wanny i kadzie metalowe, Blacharstwo przemysłowe, Kotlarstwo ciężkie, Kotlarstwo, Wanny i kadzie metalowe, Blacharstwo przemysłowe, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w St Calais, Francja.

 7. EST INDUSTRIES

  Francja

  Firma EST INDUSTRIES, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Kotlarstwo, Blacharstwo przemysłowe, Kotlarstwo ciężkie, Silosy metalowe, Kotlarstwo, Blacharstwo przemysłowe, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Sarralbe, Francja.

 8. CHAUDRONNERIE GENERALE SURGERIENNE

  Francja

  Firma CHAUDRONNERIE GENERALE SURGERIENNE, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Kotlarstwo precyzyjne, Silosy metalowe, Zbiorniki metalowe, Wanny i kadzie metalowe, Kotlarstwo precyzyjne, Silosy metalowe, i Zbiorniki metalowe. Ma siedzibę w Surgères, Francja.

 9. ETS VAILLANT

  Francja

  Firma ETS VAILLANT, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Silosy metalowe, Blacharstwo przemysłowe, Kotlarstwo ciężkie, Wanny i kadzie metalowe, Silosy metalowe, Blacharstwo przemysłowe, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Fontenay Sur Loing, Francja.

 10. GRAFF (STÉ)

  Francja

  Firma GRAFF (STÉ), roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Kotlarstwo, Wanny i kadzie metalowe, Budownictwo przemysłowe, Kotlarstwo, i Wanny i kadzie metalowe. Ma siedzibę w Fameck, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo