• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • beczki i pojemniki metalowe

Wyniki dla

Beczki i pojemniki metalowe - Import eksport

 1. HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i pojemniki metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Opakowania spożywcze, Beczki i pojemniki metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Opakowania spożywcze, i Opakowania metalowe. Ma siedzibę w Dombasle Sur Meurthe, Francja.

 2. ICON INTERNATIONAL CONTAINER SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ICON INTERNATIONAL CONTAINER SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. LT CASES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LT CASES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Hausen, Niemcy.

 4. CARL MOSER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL MOSER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 5. RINGOPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RINGOPLAST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Ringe, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAGERCONTAINERXXL BY ELEKTRONIK POINT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAGERCONTAINERXXL BY ELEKTRONIK POINT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Mühlhausen, Niemcy.

 2. DECKER-CONTAINERBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECKER-CONTAINERBAU GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Sankt Wolfgang, Niemcy.

 3. PETER BARTHAU FAHRZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER BARTHAU FAHRZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Wettringen, Niemcy.

 4. LIQUICON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LIQUICON GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Münsing, Niemcy.

 5. CONTAINERPRODUKTION MONZA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONTAINERPRODUKTION MONZA DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 1. WERIT (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WERIT (SCHWEIZ) AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Regensdorf, Szwajcaria.

 2. GALORE-FLIGHTCASE OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GALORE-FLIGHTCASE OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Rehburg/loccum, Niemcy.

 1. DIPPL STAHLGITTERBOXEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIPPL STAHLGITTERBOXEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Eslarn, Niemcy.

 2. B. & F. TAMMLING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B. & F. TAMMLING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. BTRALOG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BTRALOG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Kleinblittersdorf, Niemcy.

 4. ALBERT DAUB GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALBERT DAUB GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 5. TONELERÍA MANUEL CABELLO

  Hiszpania

  Tradycja, doświadczenie oraz innowacja to słowa klucze w Tonelería Manuel Cabello Márquez, firmie cieszącej się doskonałą renomą od chwili powstania w regionie winnic Montilla-Moriles. Dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości podczas całego procesu produkcji, firmie chlubiącej się czterdziestoletnim doświadczeniem udało się wypromować kompletną gamę beczek z drewna czerwonego dębu amerykańskiego.

 6. BECZKOPOL SP. Z O.O. WYTWORNIA OPAKOWAN BLASZANYCH

  Polska

  WOB Beczkopol oferuje bębny stalowe: - z wiekiem niezdejmowanym o poj. od 15 do 250 dm3- z wiekiem zdejmowanym o poj. 210 i 212 dm3- stożkowe z wiekiem zdejmowanym o poj. od 30-60 dm3 oraz pierścienie zaciskowe do bębnówWszystkie produkowane bębny posiadają certyfikaty UN i są przeznaczone do pakowania, przechowywania i transportu materiałów niebezpiecznych, zgodnie z międzynarodowymi przepisami ADR, RID, INDG-Code, IATA-DGR.Od 2002 r. Beczkopol posiada certyfikat jakości ISO 9001: 2008

 7. CDS CONTAINER DEPOT STUTTGART GMBH

  Niemcy

  Firma CDS CONTAINER DEPOT STUTTGART GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Weinstadt, Niemcy.

 8. GRIEPE CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Firma GRIEPE CONTAINER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. ABC CONTAINER

  Niemcy

  Firma ABC CONTAINER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Neubiberg, Niemcy.

 2. LATTNER METALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma LATTNER METALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Mühlgrub, Austria.

 3. ERNST HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma ERNST HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Pliezhausen, Niemcy.

 4. ETILOG GMBH

  Niemcy

  Firma ETILOG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Stamsried, Niemcy.

 5. SKUFA-GMBH

  Niemcy

  Firma SKUFA-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Alveslohe, Niemcy.

 6. FAGSI VERTRIEBS- UND VERMIETUNGS-GMBH

  Niemcy

  Firma FAGSI VERTRIEBS- UND VERMIETUNGS-GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Morsbach, Niemcy.

 7. LEAN PRODUCTION SHOP INH. MARCEL KINDERMANN

  Niemcy

  Firma LEAN PRODUCTION SHOP INH. MARCEL KINDERMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. ISL VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ISL VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Serba, Niemcy.

 9. PLASTFORMA GMBH

  Niemcy

  Firma PLASTFORMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 10. MTS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MTS MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Mengen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo