• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • beczki i pojemniki metalowe

Wyniki dla

Beczki i pojemniki metalowe - Import eksport

 1. HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS

  Francja

  Firma HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i pojemniki metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Opakowania spożywcze, Beczki i pojemniki metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Opakowania spożywcze, i Opakowania metalowe. Ma siedzibę w Dombasle Sur Meurthe, Francja.

 2. LAGERCONTAINERXXL BY ELEKTRONIK POINT GMBH

  Niemcy

  Firma LAGERCONTAINERXXL BY ELEKTRONIK POINT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Mühlhausen, Niemcy.

 3. LT CASES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LT CASES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Hausen, Niemcy.

 4. DECKER-CONTAINERBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma DECKER-CONTAINERBAU GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Sankt Wolfgang, Niemcy.

 5. CARL MOSER GMBH

  Niemcy

  Firma CARL MOSER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CONZEPT CONTAINER MODULBAU & HANDEL GMBH

  Austria

  Firma CONZEPT CONTAINER MODULBAU & HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Straßwalchen, Austria.

 2. ICON INTERNATIONAL CONTAINER SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma ICON INTERNATIONAL CONTAINER SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. PETER BARTHAU FAHRZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma PETER BARTHAU FAHRZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Wettringen, Niemcy.

 4. RINGOPLAST GMBH

  Niemcy

  Firma RINGOPLAST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Ringe, Niemcy.

 5. LIQUICON GMBH

  Niemcy

  Firma LIQUICON GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Münsing, Niemcy.

 1. LEAN PRODUCTION SHOP INH. MARCEL KINDERMANN

  Niemcy

  Firma LEAN PRODUCTION SHOP INH. MARCEL KINDERMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. WERIT (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

  Firma WERIT (SCHWEIZ) AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Regensdorf, Szwajcaria.

 1. GALORE-FLIGHTCASE OHG

  Niemcy

  Firma GALORE-FLIGHTCASE OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Rehburg/loccum, Niemcy.

 2. CONTAINERPRODUKTION MONZA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma CONTAINERPRODUKTION MONZA DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 3. DIPPL STAHLGITTERBOXEN GMBH

  Niemcy

  Firma DIPPL STAHLGITTERBOXEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Eslarn, Niemcy.

 4. BTRALOG GMBH

  Niemcy

  Firma BTRALOG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Kleinblittersdorf, Niemcy.

 5. B. & F. TAMMLING

  Niemcy

  Firma B. & F. TAMMLING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. ALBERT DAUB GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ALBERT DAUB GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 7. TONELERÍA MANUEL CABELLO

  Hiszpania

  Tradycja, doświadczenie oraz innowacja to słowa klucze w Tonelería Manuel Cabello Márquez, firmie cieszącej się doskonałą renomą od chwili powstania w regionie winnic Montilla-Moriles. Dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości podczas całego procesu produkcji, firmie chlubiącej się czterdziestoletnim doświadczeniem udało się wypromować kompletną gamę beczek z drewna czerwonego dębu amerykańskiego.

 8. BECZKOPOL SP. Z O.O. WYTWORNIA OPAKOWAN BLASZANYCH

  Polska

  WOB Beczkopol oferuje bębny stalowe: - z wiekiem niezdejmowanym o poj. od 15 do 250 dm3- z wiekiem zdejmowanym o poj. 210 i 212 dm3- stożkowe z wiekiem zdejmowanym o poj. od 30-60 dm3 oraz pierścienie zaciskowe do bębnówWszystkie produkowane bębny posiadają certyfikaty UN i są przeznaczone do pakowania, przechowywania i transportu materiałów niebezpiecznych, zgodnie z międzynarodowymi przepisami ADR, RID, INDG-Code, IATA-DGR.Od 2002 r. Beczkopol posiada certyfikat jakości ISO 9001: 2008

 1. ETILOG GMBH

  Niemcy

 2. LATTNER METALLTECHNIK GMBH

  Austria

 3. SKUFA-GMBH

  Niemcy

 4. CDS CONTAINER DEPOT STUTTGART GMBH

  Niemcy

 5. GRIEPE CONTAINER GMBH

  Niemcy

 6. ABC CONTAINER

  Niemcy

 7. ERNST HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 8. FAGSI VERTRIEBS- UND VERMIETUNGS-GMBH

  Niemcy

 9. ISL VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. PLASTFORMA GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo