• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okładziny i szalunki metalowe

Wyniki dla

Okładziny i szalunki metalowe - Import eksport

 1. SORBA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SORBA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Schöningen, Niemcy.

 2. CYVECAR VALLAS Y CERCADOS S. L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CYVECAR VALLAS Y CERCADOS S. L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi metalowe, drzwi metalowe, SŁUPY, ogrodzenia, OGRODZENIA, i KRATKI. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 3. HELDT BAUELEMENTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELDT BAUELEMENTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 4. SUMACE S.A.

  Hiszpania

  SUMACE S.A. jest przedsiębiorstwem posiadającym 40-letnie doświadczenie w dziedzinie wszelkiego rodzaju żaluzji i zasłon przeciw owadom. Jest ono numerem 1 w kraju w tej specjalności. Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji i sprzedaży zasłon, moskitier plastikowych, aluminiowych, drewnianych i agawowych ; rolety drewniane; żaluzje z Alicante drewniane i PCV; i moskitiery zwijane z aluminium. Oficjalny dystrybutor marki PERSIANA-BARCELONA na całą Europę.

 5. TREFILERIA ALISEDA SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji wszelkiego rodzaju krat metalowych z dużym doświadczeniem w branży. Produkcja i zakładanie siatek metalowych, siatek na ogrodzenia, siatek dla bydła, ogrodzeń do polowań, wytwórnia drutu, prosty splot, żelazny drut kolczasty i żelazny drut komercyjny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DESIGNFACTORY GMBH INNOVATIVE METALLOBERFLÄCHEN AUF EDELSTAHL, ALUMINIUM UND ANDEREN METALLEN

  Niemcy

  Innowacyjna obróbka powierzchniowa blach ze stali szlachetnej i rur. Producent nierdzewnych powierzchni ze stali szlachetnej polerowanych na lustro, piaskowanych, z powłokami PVD. Dodatkowe szlifowanie specjalne oraz powłoki zapobiegające pozostawianiu odcisków palców.

 2. FORTEMA SL

  Hiszpania

  Produkcja i instalacja siatek drucianych, ogrodzeń do polowań, ogrodzeń, ram, kortów do padla, kortów tenisowych.

 3. CORATEC AG

  Szwajcaria

  Firma CORATEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Gunzgen, Szwajcaria.

 4. NICOLLI S.R.L.

  Włochy

  Firma NICOLLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, fasady ciągłe, i okucia aluminiowe. Ma siedzibę w Colceresa, Włochy.

 5. AR-GEN METAL

  Turcja

  Firma AR-GEN METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. PROMALLAS IND ESPAÑA

  Hiszpania

  Firma PROMALLAS IND ESPAÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Siatki, płoty, ogrodzenia, Siatki, płoty, ogrodzenia, steel barriers, electrowelded grilles, i kraty metalowe do ogrodzeń. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. VAN-MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS IBÉRICA

  Hiszpania

  Firma VAN-MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS IBÉRICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach osłony metalowe, i fences. Ma siedzibę w Briviesca, Hiszpania.

 1. MAXCON GMBH ARCHITECTURAL PRODUCTS

  Niemcy

  Firma MAXCON GMBH ARCHITECTURAL PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Dürnau, Niemcy.

 2. POHL METAL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma POHL METAL SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach panel finishing, Siatki cięto-ciągnione, i fasady metalowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. IBV INDUSTRIEBAUTEN-VERKLEIDUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma IBV INDUSTRIEBAUTEN-VERKLEIDUNGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Oberthal, Niemcy.

 4. MUNDAL FENSTER- U. FASSADEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MUNDAL FENSTER- U. FASSADEN-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Ehingen, Niemcy.

 5. MONTANA BAUSYSTEME AG

  Szwajcaria

  Firma MONTANA BAUSYSTEME AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Acoustic ceilings, i blacha falista. Ma siedzibę w Villmergen, Szwajcaria.

 6. FRANCESC CARBONELL I VICÈNÇ

  Hiszpania

  Firma FRANCESC CARBONELL I VICÈNÇ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Alcoi, Hiszpania.

 7. PROFIL C

  Francja

  Firma PROFIL C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Okładziny i szalunki metalowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, przykrycia, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Vaudrey, Francja.

 8. TALLERES PALOMARES MECANIZACIÓN Y CONSTRUCCIONES METÁLICAS

  Hiszpania

  Firma TALLERES PALOMARES MECANIZACIÓN Y CONSTRUCCIONES METÁLICAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Kotlarstwo, Ślusarstwo metalowe, produkcja konstrukcji metalowych do prac publicznych, Okładziny i szalunki metalowe, i Kotlarstwo. Ma siedzibę w Arganda Del Rey (madrid), Hiszpania.

 1. SAS HEMERY LOUIS

  Francja

  Firma SAS HEMERY LOUIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, konstrukcje metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, uszczelnienie od wody, i Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w St Nicolas De Redon, Francja.

 2. EQUATION

  Francja

  Firma EQUATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Blanket, uszczelnienie od wody, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Cournon D'auvergne, Francja.

 3. METECNO

  Francja

  Firma METECNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Miranda De Ebro, Francja.

 4. A.SONDERMANN METALLBAU UND BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Firma A.SONDERMANN METALLBAU UND BAUELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Werandy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Okładziny i szalunki metalowe, Okna aluminiowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Okładziny i szalunki metalowe, ogrody zimowe, i Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

 5. PRODUITS MAULER

  Francja

  Firma PRODUITS MAULER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Wyroby kowalskie, Okładziny i szalunki metalowe, Wyroby drewniane, parkiet, i Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Soultz, Francja.

 6. SERMECA STÉPHANOISE

  Francja

  Firma SERMECA STÉPHANOISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Okładziny i szalunki metalowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, szkielet metalowy, Okładziny i szalunki metalowe, i Blanket. Ma siedzibę w LA RICAMARIE, Francja.

 7. BATIMENT SERVICE

  Francja

  Firma BATIMENT SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, ślusarstwo, szkielet metalowy, Blanket, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Thaon-Les-Vosges Cedex, Francja.

 8. BOUCHET CONSTRUCTION METALLIQUE

  Francja

  Firma BOUCHET CONSTRUCTION METALLIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, konstrukcje metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, i uszczelnienie od wody. Ma siedzibę w Pringy, Francja.

 9. VIDRIOSYSTEM

  Hiszpania

  Firma VIDRIOSYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Humanes De Madrid, Hiszpania.

 10. SETIP BELGIUM

  Belgia

  Firma SETIP BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje dachowe - wykonanie, Okładziny i szalunki metalowe, Konstrukcje dachowe - wykonanie, roboty ziemne, Okładziny i szalunki metalowe, i konstrukcja budynków publicznych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo