• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okładziny i szalunki metalowe

Wyniki dla

Okładziny i szalunki metalowe - Import eksport

 1. SORBA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SORBA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Schöningen, Niemcy.

 2. CYVECAR VALLAS Y CERCADOS S. L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CYVECAR VALLAS Y CERCADOS S. L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi metalowe, drzwi metalowe, SŁUPY, ogrodzenia, OGRODZENIA, i KRATKI. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 3. HELDT BAUELEMENTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELDT BAUELEMENTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 4. SUMACE S.A.

  Hiszpania

  SUMACE S.A. jest przedsiębiorstwem posiadającym 40-letnie doświadczenie w dziedzinie wszelkiego rodzaju żaluzji i zasłon przeciw owadom. Jest ono numerem 1 w kraju w tej specjalności. Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji i sprzedaży zasłon, moskitier plastikowych, aluminiowych, drewnianych i agawowych ; rolety drewniane; żaluzje z Alicante drewniane i PCV; i moskitiery zwijane z aluminium. Oficjalny dystrybutor marki PERSIANA-BARCELONA na całą Europę.

 5. TREFILERIA ALISEDA SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji wszelkiego rodzaju krat metalowych z dużym doświadczeniem w branży. Produkcja i zakładanie siatek metalowych, siatek na ogrodzenia, siatek dla bydła, ogrodzeń do polowań, wytwórnia drutu, prosty splot, żelazny drut kolczasty i żelazny drut komercyjny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DESIGNFACTORY GMBH INNOVATIVE METALLOBERFLÄCHEN AUF EDELSTAHL, ALUMINIUM UND ANDEREN METALLEN

  Niemcy

  Innowacyjna obróbka powierzchniowa blach ze stali szlachetnej i rur. Producent nierdzewnych powierzchni ze stali szlachetnej polerowanych na lustro, piaskowanych, z powłokami PVD. Dodatkowe szlifowanie specjalne oraz powłoki zapobiegające pozostawianiu odcisków palców.

 2. FORTEMA SL

  Hiszpania

  Produkcja i instalacja siatek drucianych, ogrodzeń do polowań, ogrodzeń, ram, kortów do padla, kortów tenisowych.

 3. CORATEC AG

  Szwajcaria

  Firma CORATEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Gunzgen, Szwajcaria.

 4. NICOLLI S.R.L.

  Włochy

  Firma NICOLLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, fasady ciągłe, i okucia aluminiowe. Ma siedzibę w Colceresa, Włochy.

 5. AR-GEN METAL

  Turcja

  Firma AR-GEN METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. PROMALLAS IND ESPAÑA

  Hiszpania

  Firma PROMALLAS IND ESPAÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Siatki, płoty, ogrodzenia, Siatki, płoty, ogrodzenia, steel barriers, electrowelded grilles, i kraty metalowe do ogrodzeń. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. VAN-MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS IBÉRICA

  Hiszpania

  Firma VAN-MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS IBÉRICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach osłony metalowe, i fences. Ma siedzibę w Briviesca, Hiszpania.

 1. FRANCESC CARBONELL I VICÈNÇ

  Hiszpania

  Firma FRANCESC CARBONELL I VICÈNÇ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Alcoi, Hiszpania.

 2. POHL METAL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma POHL METAL SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach panel finishing, Siatki cięto-ciągnione, i fasady metalowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. IBV INDUSTRIEBAUTEN-VERKLEIDUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma IBV INDUSTRIEBAUTEN-VERKLEIDUNGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Oberthal, Niemcy.

 4. MAXCON GMBH ARCHITECTURAL PRODUCTS

  Niemcy

  Firma MAXCON GMBH ARCHITECTURAL PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Dürnau, Niemcy.

 5. MUNDAL FENSTER- U. FASSADEN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MUNDAL FENSTER- U. FASSADEN-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Ehingen, Niemcy.

 6. MONTANA BAUSYSTEME AG

  Szwajcaria

  Firma MONTANA BAUSYSTEME AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Acoustic ceilings, i blacha falista. Ma siedzibę w Villmergen, Szwajcaria.

 7. CERRAMIENTOS ALBACETE

  Hiszpania

  Firma CERRAMIENTOS ALBACETE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach palisady. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 8. ISOLATION NOUVELLE

  Belgia

  Firma ISOLATION NOUVELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, izolatory akustyczne, Sheet metalwork, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Grace-Hollogne, Belgia.

 1. METALINOV ALLINGES

  Francja

  Firma METALINOV ALLINGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, konstrukcje metalowe ciężkie, konstrukcja budynków rolniczych, i ekspertyzy dla sektora budowlanego. Ma siedzibę w Allinges, Francja.

 2. FEILMEIER AG

  Niemcy

  Firma FEILMEIER AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha falista żelazna, Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki z metali kolorowych, Instalacje hydrauliczne, Blacha falista żelazna, Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki z metali kolorowych, i Instalacje hydrauliczne. Ma siedzibę w Osterhofen, Niemcy.

 3. ALUMINIOS Y PVC GERARDO DE LA RIVA

  Hiszpania

  Firma ALUMINIOS Y PVC GERARDO DE LA RIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, window manufacturers, Okładziny i szalunki metalowe, panele z materiałów kompozytowych, i drzwi aluminiowe. Ma siedzibę w Leon, Hiszpania.

 4. EQUATION

  Francja

  Firma EQUATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Blanket, uszczelnienie od wody, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Cournon D'auvergne, Francja.

 5. ATELIERS PHILIPPE JOWA

  Belgia

  Firma ATELIERS PHILIPPE JOWA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Okładziny i szalunki metalowe, Schody metalowe, Budownictwo przemysłowe, konstrukcje metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, i Schody metalowe. Ma siedzibę w Cerexhe-Heuseux, Belgia.

 6. STE INDUSTRIELLE DE SERRURERIE

  Francja

  Firma STE INDUSTRIELLE DE SERRURERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Budownictwo przemysłowe, Wyroby kowalskie, Okładziny i szalunki metalowe, Budownictwo przemysłowe, i Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Draguignan, Francja.

 7. SOCOTOIT

  Belgia

  Firma SOCOTOIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje dachowe - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, konstrukcja drewniana, Okładziny i szalunki metalowe, konstrukcje przemysłowe, i konstrukcja rolnicza. Ma siedzibę w Gouvy, Belgia.

 8. METECNO

  Francja

  Firma METECNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Miranda De Ebro, Francja.

 9. POLYPROFILS SA

  Francja

  Firma POLYPROFILS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Meyzieu, Francja.

 10. A.SONDERMANN METALLBAU UND BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Firma A.SONDERMANN METALLBAU UND BAUELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Werandy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Okładziny i szalunki metalowe, Okna aluminiowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Okładziny i szalunki metalowe, ogrody zimowe, i Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo