• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jagody- owoce jagodowe

Wyniki dla

Jagody- owoce jagodowe - Import eksport

 1. HUBCYCLE

  Francja

 2. ALTE FOODS

  Ukraina

  Firma ALTE FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jagody, owoce jagodowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Owoce mrożone, i maliny. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 3. ECO BERRY FARM

  Ukraina

  Firma ECO BERRY FARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jagody, owoce jagodowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce liofilizowane, Owoce, Owoce mrożone, Rolnictwo - import-export, jeżyny, Jagody mrożone, jagody paczkowane, truskawki, i truskawki paczkowane. Ma siedzibę w Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukraina.

 4. GEORG BAIER GMBH

  Niemcy

  Firma GEORG BAIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jagody, owoce jagodowe. Jest również obecna w dziedzinach Berry fruits, fresh, Delicatessen, i grzybki Shiitake. Ma siedzibę w Pressath, Niemcy.

 5. PHYTOSYROVYNA PE

  Ukraina

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YAGODY KARELII

  Rosja

  Firma Yagody Karelii jest jednym z liderów w zbieraniu i przetwarzaniu owoców leśnych (malina moroszka, czarna jagoda, borówka brusznica, żurawina, rokitnik) i dzikich grzybów (buławnik, podgrzybek osikowy, podgrzybek brzozowy, Xerocomus) w Rosji i Europie. Spółka Yagody Karelii dostarcza następujące artykuły do ​​firm przemysłu spożywczego i farmaceutycznego: -Indywidualnie szybko mrożone (IQF) jagody i grzyby; -liofilizowane jagody, grzyby, warzywa i owoce; -mrożony przecier z owoców jagodowych, soki z owoców jagodowych NFC; -infuzowane owoce jagodowe; -miód pszczeli, w tym miód zmieszany z liofilizowanymi owocami jagodowymi; -czaga brzozowa (Inonotus obliquus); -sok brzozowy. Spółka produkuje również ponad 100 jednostek SKU produktów jagodowych dla odbiorców końcowych, dostarcza je do sieci handlowych oraz eksportuje do różnych krajów poprzez sieć dystrybucji. Spółka Yagody Karelii została założona w 2004 roku. Zakłady produkcyjne spółki znajdują się w Kostomukszy w Republice Karelii, Rosja. Firma posiada całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne pochodzące z Europy, które produkują ponad 50.000 ton naturalnej żywności rocznie. Wszystkie produkty są wytwarzane w ścisłej zgodności z normami bezpieczeństwa i jakości. System zarządzania jakością jest zgodny z certyfikatem FSSC 22000 (SGS). Znaczna część naszych produktów jest certyfikowana jako ekologiczna zgodnie z przepisami UE. Nie używamy żadnych barwników, aromatów, sztucznych dodatków ani GMO (Organizmów Zmodyfikowanych Genetycznie) i śledzimy proces produkcji od sezonowego zbioru jagód do pakowania.

 2. LIMITED LIABILITY COMPANY FRESHBERRY

  Rosja

  FRESHBERRY LLC specjalizuje się w zbieraniu i przetwórstwie dzikich jagód i grzybów, dzikich i uprawnych ziół. Przedsiębiorstwo zbiera i eksportuje oraz importuje dietetyczne i naturalne produkty spożywcze: błyskawicznie zamrażane jagody (żurawinę, moroszki, czarme jagody, borówki) do 4000 ton rocznie, stale zwiększając wielkość zbioru. Własna sieć dostawców FRESHBERRY w 9 regionach Rosji i Białorusi umożliwia firmie śledzenie jakości produktów w trakcie całego cyklu produkcyjnego: od zbioru grzybów i jagód, ich zamrożenia, czyszczenia i przetworzenia po wysyłkę do konsumenta. Linia produkcyjna przedsiębiorstwa do zamrażania i czyszczenia jagód jest wyposażona w sprzęt od czołowych europejskich producentów. Produkty są mrożone metodą IQF (indywidualne szybkie mrożenie) tunel zamrażalniczy. Firma stosuje optyczne i laserowe maszyny do oddzielania jakichkolwiek obcych substancji i wadliwych surowców oraz do sortowania naturalnych produktów według zmiennych parametrów. Sezonowe zakłady FRESHBERRY zatrudniają ponad 100 pracowników, moce produkcyjne sprzętu pozwalają zwiększyć wielkość rocznego przetwórstwa do 12000 ton jagód. Producent żywności posiada certyfikat zgodności ze standardem FSSC 22000 systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności i kontroluje laboratoryjnie poziom napromieniowania wszystkich surowców oraz wyrobów gotowych.

 3. BERRITUM SP. Z O.O.

  Polska

  Berritum to zespół ludzi posiadających długoletnie doświadczenie w uprawie oraz organizacji łańcucha dostaw w obszarze owoców jagodowych. Nasz model biznesowy opiera się na zaufaniu, transparentności, wysokiej jakości dostarczanych produktów oraz skróceniu dystansu między producentem, a finalnym klientem. Skupiamy się na kategorii produktów, w której jesteśmy specjalistami i która jest najbliższa naszym sercom. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane wysokiej jakości owoce, do których nasi klienci z przyjemnością chcą wracać. Ofertę dopełnia kompleksowa usługa przygotowania do sprzedaży i dostarczenia owoców na rynku europejskim. Technologia i doświadczenie pozwalają nam pomagać w: pakowaniu/przepakowaniu, sortowaniu, etykietowaniu, kontroli jakości, dystrybucji produktu do klientów końcowych oraz odsprzedaży na rynkach lokalnych. Firma oferuje Export borówki, maliny, jeżyny, czerwonej porzeczki i innych owoców. Pakowanie owoców. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi producentami, którzy bezkompromisowo cenią sobie nasze wysokie standardy pracy. Produkujemy owoce odmian deserowych, które spełniają oczekiwania wymagających klientów. Zapewniamy naszym producentom wsparcie w zakresie produkcji poprzez współpracę z doświadczonymi doradcami. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty; GlobalG.A.P. z GRASP, IFS Food oraz SMETA.

 4. BERRYPOINT SP. Z O.O.

  Polska

  Berry Point jest firmą handlową skoncentrowaną na sprzedaży owoców miękkich a w szczególności borówki amerykańskiej. Spółka rozpoczęła działalność w 2008 r i w większości jest własnością producentów owoców borówki amerykańskiej. Obecnie firma realizuje programy do największych sieci handlowych na teraniu UE i na bliskim wschodzie. Kooperujemy z 23 producentami borówki amerykańskiej na terenie całego kraju. Dywersyfikacja produkcji gwarantuje realizacje programów sprzedażowych, pozwala wyspecjalizować ofertę, oraz uniezależnia nas od zmiennych warunków pogodowych. W naszej ofercie znajdują się głównie owoce odmian: Duke, Spartan, Bluecrop, Nelson, Brigitte Blue, Blue Gold, Liberty, Aurora, Drapper, Elliot. W ofercie znajdują się również owoce przechowywyane w kontrolowanej atmosferze oraz produkcja organiczna Wszyscy producenci posiadają Certyfikaty GG, baza logistyczna posiada certyfikat BRC, producenci wpięci są do baz danych SEDEX i FoodExpert.

 5. TANDEMUS, JSC

  Litwa

  JSC TANDEMUS zajmuje się importem i eksportem naturalnie rosnących i uprawnych grzybów, naturalnie rosnących i uprawnych jagód, warzyw i owoców, przetworzonych w różny sposób. Produkty są sortowane, kalibrowane i pakowane zgodnie z życzeniem klienta. Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną oraz zajmuje się wyrobem pojemników drewnianych do różnych zastosowań - koszy i pudełek, koszy wiklinowych różnych rozmiarów.

 1. BLACK BEE

  Polska

  Jesteśmy firmą handlową oferującą wysokiej jakości żywność - owoce, w tym jabłka i borówkę amerykańską, w jakości premium oraz mąkę i przetworzone mięso. Jesteśmy również przedstawicielem dużego producenta mleka dla niemowląt, obecnego w ponad dwudziestu krajach. Eksportujemy także pasze dla zwierząt z Polski (NON-GMO). Reprezentujemy producentów żywności sprzedających swoje produkty na rynkach unijnych i pozaunijnych.

  Wszystkie wyroby na "jagody- owoce jagodowe"

 2. EXTRX OY

  Finlandia

  Wizją Extrx jest produkcja funkcjonalnej żywności z dzikich arktycznych owoców jagodowych pochodzących z tego regionu w połączeniu z ekstraktem z antocyjanów. Gama naszych produktów składa się z soków, koncentratów, świeżych puree z wysoką zawartością błonnika i innych produktów z owoców jagodowych, które z założenia wykorzystują każdą części owocu jagodowego. Ekstrakty z antocyjanów i owoców jagodowych będą wkrótce dostępne. W skład naszej gamy owoców jagodowych wchodzą między innymi borówka czarna, bażyna czarna i borówka brusznica. Posiadamy doświadczenie i pasję do wytwarzania najwyższej klasy produktów z czystych surowców naturalnych, zarówno na rynek lokalny, jak i międzynarodowy. Chcemy zachęcić ludzi do dbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie poprzez świadome dokonywanie wyborów. Extrx specjalizuje się w produktach B2B dla przemysłu spożywczego, żywieniowego, farmaceutycznego i kosmetycznego, które mają na celu pomóc klientom w tworzeniu produktów o wysokiej wartości dodanej z naturalnej, zdrowej żywności jaką są jagody arktyczne. Dzikie jagody arktyczne są ręcznie zbierane i natychmiast mrożone, dzięki czemu te super jagody nie tracą ani jednego składnika.

 1. SAB TRANSPORTE GMBH

  Szwajcaria

  Dużą część naszej działalności stanowi import i eksport jagód Bio ekologicznych, a także jagód nieekologicznych i soków owocowych. Promowanie produktów ekologicznych jest dla nas ważne, ponieważ wpływa to korzystnie na środowisko i zdrowie. Oferowane przez nas produkty pochodzą z naturalnych upraw ekologicznych z bogatych zapasów. Świeżość i jakość naszych produktów jest bardzo ważna.

 2. HARENA ÉPICES

  Francja

 3. HASAN ONGUN

  Turcja

 4. WEST BERRY

  Ukraina

 5. MIDOVIC FRUITS D.O.O

  Serbia

 6. LUCAS WALD PRODUKTE

  Rumunia

 7. O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA

  Portugalia

 8. FRUKTONA

  Ukraina

 1. AGRAL PROD

  Rumunia

 2. FRUITLIFE

  Ukraina

 3. SVIT FRUKTU LLC

  Ukraina

 4. BEIRABAGA

  Portugalia

 5. PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA

  Portugalia

 6. VANRIK

  Gruzja

 7. VOLS BLUEBERRIES

  Rumunia

 8. HUBEL AGRÍCOLA

  Portugalia

 9. SADI DONBASSA, LTD

  Ukraina

 10. BACCHE DI GOJI CIBOCRUDO

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo