• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jagody- owoce jagodowe

Wyniki dla

Jagody- owoce jagodowe - Import eksport

 1. YAGODY KARELII

  Rosja

  Firma Yagody Karelii jest jednym z liderów w zbieraniu i przetwarzaniu owoców leśnych (malina moroszka, czarna jagoda, borówka brusznica, żurawina, rokitnik) i dzikich grzybów (buławnik, podgrzybek osikowy, podgrzybek brzozowy, Xerocomus) w Rosji i Europie. Spółka Yagody Karelii dostarcza następujące artykuły do ​​firm przemysłu spożywczego i farmaceutycznego: -Indywidualnie szybko mrożone (IQF) jagody i grzyby; -liofilizowane jagody, grzyby, warzywa i owoce; -mrożony przecier z owoców jagodowych, soki z owoców jagodowych NFC; -infuzowane owoce jagodowe; -miód pszczeli, w tym miód zmieszany z liofilizowanymi owocami jagodowymi; -czaga brzozowa (Inonotus obliquus); -sok brzozowy. Spółka produkuje również ponad 100 jednostek SKU produktów jagodowych dla odbiorców końcowych, dostarcza je do sieci handlowych oraz eksportuje do różnych krajów poprzez sieć dystrybucji. Spółka Yagody Karelii została założona w 2004 roku. Zakłady produkcyjne spółki znajdują się w Kostomukszy w Republice Karelii, Rosja. Firma posiada całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne pochodzące z Europy, które produkują ponad 50.000 ton naturalnej żywności rocznie. Wszystkie produkty są wytwarzane w ścisłej zgodności z normami bezpieczeństwa i jakości. System zarządzania jakością jest zgodny z certyfikatem FSSC 22000 (SGS). Znaczna część naszych produktów jest certyfikowana jako ekologiczna zgodnie z przepisami UE. Nie używamy żadnych barwników, aromatów, sztucznych dodatków ani GMO (Organizmów Zmodyfikowanych Genetycznie) i śledzimy proces produkcji od sezonowego zbioru jagód do pakowania.

 2. SAB TRANSPORTE GMBH

  Szwajcaria

  Dużą część naszej działalności stanowi import i eksport jagód Bio ekologicznych, a także jagód nieekologicznych i soków owocowych. Promowanie produktów ekologicznych jest dla nas ważne, ponieważ wpływa to korzystnie na środowisko i zdrowie. Oferowane przez nas produkty pochodzą z naturalnych upraw ekologicznych z bogatych zapasów. Świeżość i jakość naszych produktów jest bardzo ważna.

 3. LIMITED LIABILITY COMPANY FRESHBERRY

  Rosja

  FRESHBERRY LLC specjalizuje się w zbieraniu i przetwórstwie dzikich jagód i grzybów, dzikich i uprawnych ziół. Przedsiębiorstwo zbiera i eksportuje oraz importuje dietetyczne i naturalne produkty spożywcze: błyskawicznie zamrażane jagody (żurawinę, moroszki, czarme jagody, borówki) do 4000 ton rocznie, stale zwiększając wielkość zbioru. Własna sieć dostawców FRESHBERRY w 9 regionach Rosji i Białorusi umożliwia firmie śledzenie jakości produktów w trakcie całego cyklu produkcyjnego: od zbioru grzybów i jagód, ich zamrożenia, czyszczenia i przetworzenia po wysyłkę do konsumenta. Linia produkcyjna przedsiębiorstwa do zamrażania i czyszczenia jagód jest wyposażona w sprzęt od czołowych europejskich producentów. Produkty są mrożone metodą IQF (indywidualne szybkie mrożenie) tunel zamrażalniczy. Firma stosuje optyczne i laserowe maszyny do oddzielania jakichkolwiek obcych substancji i wadliwych surowców oraz do sortowania naturalnych produktów według zmiennych parametrów. Sezonowe zakłady FRESHBERRY zatrudniają ponad 100 pracowników, moce produkcyjne sprzętu pozwalają zwiększyć wielkość rocznego przetwórstwa do 12000 ton jagód. Producent żywności posiada certyfikat zgodności ze standardem FSSC 22000 systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności i kontroluje laboratoryjnie poziom napromieniowania wszystkich surowców oraz wyrobów gotowych.

 4. HARENA ÉPICES

  Francja

 5. GEORG BAIER GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PHYTOSYROVYNA PE

  Ukraina

 2. BERRITUM SP. Z O.O.

  Polska

  Berritum to zespół ludzi posiadających długoletnie doświadczenie w uprawie oraz organizacji łańcucha dostaw w obszarze owoców jagodowych. Nasz model biznesowy opiera się na zaufaniu, transparentności, wysokiej jakości dostarczanych produktów oraz skróceniu dystansu między producentem, a finalnym klientem. Skupiamy się na kategorii produktów, w której jesteśmy specjalistami i która jest najbliższa naszym sercom. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane wysokiej jakości owoce, do których nasi klienci z przyjemnością chcą wracać. Ofertę dopełnia kompleksowa usługa przygotowania do sprzedaży i dostarczenia owoców na rynku europejskim. Technologia i doświadczenie pozwalają nam pomagać w: pakowaniu/przepakowaniu, sortowaniu, etykietowaniu, kontroli jakości, dystrybucji produktu do klientów końcowych oraz odsprzedaży na rynkach lokalnych. Firma oferuje Export borówki, maliny, jeżyny, czerwonej porzeczki i innych owoców. Pakowanie owoców. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi producentami, którzy bezkompromisowo cenią sobie nasze wysokie standardy pracy. Produkujemy owoce odmian deserowych, które spełniają oczekiwania wymagających klientów. Zapewniamy naszym producentom wsparcie w zakresie produkcji poprzez współpracę z doświadczonymi doradcami. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty; GlobalG.A.P. z GRASP, IFS Food oraz SMETA.

 3. BERRYPOINT SP. Z O.O.

  Polska

  Berry Point jest firmą handlową skoncentrowaną na sprzedaży owoców miękkich a w szczególności borówki amerykańskiej. Spółka rozpoczęła działalność w 2008 r i w większości jest własnością producentów owoców borówki amerykańskiej. Obecnie firma realizuje programy do największych sieci handlowych na teraniu UE i na bliskim wschodzie. Kooperujemy z 23 producentami borówki amerykańskiej na terenie całego kraju. Dywersyfikacja produkcji gwarantuje realizacje programów sprzedażowych, pozwala wyspecjalizować ofertę, oraz uniezależnia nas od zmiennych warunków pogodowych. W naszej ofercie znajdują się głównie owoce odmian: Duke, Spartan, Bluecrop, Nelson, Brigitte Blue, Blue Gold, Liberty, Aurora, Drapper, Elliot. W ofercie znajdują się również owoce przechowywyane w kontrolowanej atmosferze oraz produkcja organiczna Wszyscy producenci posiadają Certyfikaty GG, baza logistyczna posiada certyfikat BRC, producenci wpięci są do baz danych SEDEX i FoodExpert.

 4. TANDEMUS, JSC

  Litwa

  JSC TANDEMUS zajmuje się importem i eksportem naturalnie rosnących i uprawnych grzybów, naturalnie rosnących i uprawnych jagód, warzyw i owoców, przetworzonych w różny sposób. Produkty są sortowane, kalibrowane i pakowane zgodnie z życzeniem klienta. Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną oraz zajmuje się wyrobem pojemników drewnianych do różnych zastosowań - koszy i pudełek, koszy wiklinowych różnych rozmiarów.

 5. EXTRX OY

  Finlandia

  Wizją Extrx jest produkcja funkcjonalnej żywności z dzikich arktycznych owoców jagodowych pochodzących z tego regionu w połączeniu z ekstraktem z antocyjanów. Gama naszych produktów składa się z soków, koncentratów, świeżych puree z wysoką zawartością błonnika i innych produktów z owoców jagodowych, które z założenia wykorzystują każdą części owocu jagodowego. Ekstrakty z antocyjanów i owoców jagodowych będą wkrótce dostępne. W skład naszej gamy owoców jagodowych wchodzą między innymi borówka czarna, bażyna czarna i borówka brusznica. Posiadamy doświadczenie i pasję do wytwarzania najwyższej klasy produktów z czystych surowców naturalnych, zarówno na rynek lokalny, jak i międzynarodowy. Chcemy zachęcić ludzi do dbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie poprzez świadome dokonywanie wyborów. Extrx specjalizuje się w produktach B2B dla przemysłu spożywczego, żywieniowego, farmaceutycznego i kosmetycznego, które mają na celu pomóc klientom w tworzeniu produktów o wysokiej wartości dodanej z naturalnej, zdrowej żywności jaką są jagody arktyczne. Dzikie jagody arktyczne są ręcznie zbierane i natychmiast mrożone, dzięki czemu te super jagody nie tracą ani jednego składnika.

 1. AGRI-UNITED, SOCIEDADE UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  AGRI-UNITED jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i sprzedażą czerwonych owoców: jeżyny (odmiana słodka Prime-Ark 45), winogrona (odmiana czerwona Pinot Noir) do produkcji wina i roślin ozdobnych. Pragniemy nawiązać międzynarodowe stosunki handlowe, konkretnie w Europie, Afryce i w Azji. MŚP, posiadające certyfikat z numerem operatora w branży owoców i warzyw oraz certyfikat Zielony Punkt, spełniamy wszystkie warunki, by eksportować wysoką jakość naszych produktów.

 2. HOLLYBERRY

  Holandia

 1. HASAN ONGUN

  Turcja

 2. WEST BERRY

  Ukraina

 3. LUCAS WALD PRODUKTE

  Rumunia

 4. MIDOVIC FRUITS D.O.O

  Serbia

 5. O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA

  Portugalia

 6. FRUITLIFE

  Ukraina

 7. BEIRABAGA

  Portugalia

 8. BIONERICA LLC

  Ukraina

 1. SVIT FRUKTU LLC

  Ukraina

 2. AGRAL PROD

  Rumunia

 3. PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA

  Portugalia

 4. VOLS BLUEBERRIES

  Rumunia

 5. POLAR BERRY

  Rosja

 6. ARONIA

  Rosja

 7. SADI DONBASSA, LTD

  Ukraina

 8. ORGANIC ESCARGO

  Ukraina

 9. CAMPOBERRY

  Hiszpania

 10. TERSET WEST JLLC

  Białoruś