• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • izolacja termiczna - materiały

Wyniki dla

Izolacja termiczna - materiały - Import eksport

 1. MULTI-FOIL NEW MATERIALS CO., LTD

  Chiny

  Verified by Europages badge

  Przedsiębiorstwo Multi-Foil New Materials Co., Ltd specjalizuje się w laminowaniu folią od 2001 roku. Od tego czasu, powiększyliśmy nasze zdolności produkcyjne, wytwarzamy watolinę klejoną spray, folię laminowaną i wielowarstwowe maty izolacyjne. Produkujemy także inne materiały izolacyjne, w tym wielofoliowy materiał izolacyjny, folie aluminiowe, taśmy aluminiowe, paroizolacje, czy też folie odblaskowe, jak również pęcherzykowe folie izolacyjne i izolację piankową. Są one przeznaczone zarówno do izolacji akustycznej, jak i termicznej, umożliwiając Ci zaoszczędzenie pieniędzy i energii poprzez lepsze wykorzystanie zasobów. Ponadto, mogą być wykorzystywane do izolacji dachów, ścian i podłóg. Materiały te mają zaletę bycia lekkimi, bezpiecznymi, łatwymi w instalacji i oddychającymi. Oferujemy także gamę nieoddychających wielofoliowych materiałów izolacyjnych. W dniu dzisiejszym, eksportujemy nasze produkty na cały świat, głównie do krajów europejskich, USA i Australii. Wszystkie nasze wyroby są dostosowane do potrzeb. Opracowujemy nowe produkty zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

  Witryna www Open In New icon
 2. ILD DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Firma ILD® w 111 słowach. Masz przeciekający dach płaski, ale nie wiesz, gdzie dokładnie jest przeciek? A może planują Państwo nowy dach płaski i chcą go długotrwale chronić? Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci słowem i czynem! Jako znani na całym świecie eksperci w zakresie szybkiego i niezawodnego wykrywania przecieków, jesteśmy Twoim pierwszym rozmówcą w dziedzinie bezpieczeństwa dachów płaskich. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej i dążeniu do postępu możemy dostosować nasze zintegrowane rozwiązania systemowe w zakresie predykcyjnego monitorowania uszkodzeń dachów płaskich do Państwa indywidualnych potrzeb - o wysokiej jakości, trwałości i w przystępnej cenie. Naszymi klientami są osoby prywatne, samorządy, miasta i gminy oraz osoby odpowiedzialne za budownictwo. Ufają ekspertyzie ILD® - i słusznie! Nasz kompleksowy serwis i indywidualne doradztwo dla klientów na wyciagnięcie ręki są do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

  Witryna www Open In New icon
 3. PACKAGING SLOVENIA, KADROVIK D.O.O.

  Słowenia

  Verified by Europages badge

  KADROVIK D.O.O. od 2010 roku zajmuje się drukiem opakowań oraz produkcją maszyn pakujących. Każdego miesiąca dostarczamy do słoweńskich i włoskich klientów kilka transportowych kontenerów materiałów i produktów. Naszą podstawową działalnością jest druk i sprzedaż opakowań do produktów konsumenckich. Uzupełnieniem działalności jest produkcja maszyn pakujących. Naszą główną misją jest umożliwienie firmom łatwego pakowania produktów po niższych kosztach. Pracujemy z bogatą gamą naszych produktów i usług - z opakowaniami i maszynami pakującymi dostosowanymi do potrzeb klientów. Nasza strategia opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju i znajduje odzwierciedlenie w trosce o pracowników i środowisko. Konsolidujemy naszą pozycję jako jednego z wiodących dostawców opakowań i maszym pakujących w Słowenii. Robimy to niezależnie, wzmacniając długofalowe relacje biznesowe i partnerstwa w zakresie rozwoju, zaopatrzenia i marketingu. Sprzedajemy nasze produkty w Słowenii i we Włoszech. W ramach strategii biznesowej postawiliśmy sobie za cel zrównoważoną sprzedaż w pięciu różnych obszarach: w Słowenii, Europie Południowo-Wschodniej, Europie Wschodniej, Europie Środkowej i Europie Zachodniej. Intensywnie rozwijamy innowacyjne opakowania i maszyny o dużej wartości dodanej, będące owocem naszej własnej wiedzy fachowej i zapewniające produkty o kluczowych zaletach przez wiele lat po ich wejściu na rynek. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. CHINA HUATAO GROUP

  Chiny

  Verified by Europages badge

  Firma HUATAO GROUP LTD została założona w 2008 roku. Huatao oferuje szeroki zakres produktów, takich jak części zamienne dla kamieniołomów i górnictwa, materiały dla przemysłu izolacji cieplnej itp. Oferujemy profesjonalne usługi na całym świecie. Ekran poliuretanowy to nasz nowy produkt. Posiadamy wyspecjalizowany dział ich rozwoju. Poliuretanowy ekran siatkowy jest szeroko stosowany w przemyśle energii jądrowej, petrochemii, uzdatniania wody, spożywczym, stalowym, górniczym itp. HUATAO oferuje również szeroką gamę produktów i profesjonalnych usług związanych z wszelkiego rodzaju kocami aerożelowymi, używanymi do poszukiwania ropy naftowej, systemów rafinacji ropy naftowej, projektów sieci miejskiej, osłony gorących rur itp. Dostarczając najlepsze produkty, profesjonalny design i odpowiedzialne podejście do usług, poświęcamy się tworzeniu naszej unikalnej marki "HUATAO" na całym świecie. Produkty "HUATAO" zostały wyeksportowane do ponad 20 krajów. Nasze produkty i usługi zostały uznane i zdobyły zaufanie użytkowników końcowych. Wierzymy, że "HUATAO" będzie Państwa najbardziej niezawodnym partnerem na drodze do sukcesu.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. ISOSPAN BAUSTOFFWERK GMBH

  Austria

  Verified by Europages badge

  ISOSPAN GmbH od dziesięcioleci wyróżnia się z jednej strony innowacyjnymi rozwiązaniami, a z drugiej długoterminowo zorientowaną polityką firmy. Przedsiębiorstwo z Salzburga działa w całej Europie i specjalizuje się w produkcji: pustaków z betonu drzewnego, gotowych modułów ściennych oraz płyt izolacyjnych z betonu drzewnego. Szeroka oferta pozwala spełnić niemal każde wyzwanie architektoniczne. Nasze wyroby: • półfabrykaty budowlane • płyty wiórowo-betonowe • okładziny ścienne z kamienia naturalnego • palety • materiały wygłuszające do ścian wewnętrznych • izolacja termiczna wtryskowa

  Witryna www Open In New icon
 2. COOLED SOLUTIONS

  Holandia

  Verified by Europages badge

  COOLED SOLUTIONS jest jednym z europejskich liderów w produkcji osłon termicznych i folii izolacyjnych. Od swojego założenia w 1972 roku, Cooled Solutions dostarcza rozwiązania opakowaniowe klientom na terenie i spoza Europy, którzy prowadzą działalność w sektorach spożywczym, medycznym, rybnym i kwiatowym. Czy szukasz odpowiedniego rozwiązania opakowaniowego? Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by Europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Witryna www Open In New icon
 4. BOKKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by Europages badge
 5. MONTANELLI 3 S.R.L.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 6. STIFERITE S.P.A.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 1. ISOMAR

  Belgia

  Verified by Europages badge
 2. INSTALADORES RME

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 3. HTS ALTE TEMPERATURE SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. ETS WATHELET

  Belgia

  Verified by Europages badge
 5. K. HOFFMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 6. FRANZ ROTTNER BI-FOAM SCHAUMGLAS GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 7. ACTIVE FCF FEUERFESTES MATERIAL PRODUKTIONS- UND HANDELS GMBH

  Austria

  Verified by Europages badge
 8. INVENTUM POLSKA SP. Z.O.O

  Polska

  Inventum Polska – dynamicznie rozwiająca się firma, która prowadzi działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej od 2018 roku. Firma specjalizuje się w wykonaniu robót termoizolacyjnych. Zajmujemy się termoizolacją kotłów, elektrofiltrów, separatorów, wentylatorów, zbiorników, rurociągów, rurociągów parowych, kanałów wentylacyjnych i innych obiektów, które wymagają systemów wysokotemperaturowych. Bycie profesjonalnym wykonawcą oraz dostawcą usług w sferze izolacji cieplnej to główny cel firmy. Inventum Polska dostarcza również nowoczesne energooszczędne materiały termoizolacyjne na bazie włókna ceramicznego własnej marki Termo Protekt. Naszą misją jest zwiększenie wydajności agregatów cieplnych, obniżenie wydatków na energię elektryczną i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska poprzez wykorzystanie innowacyjnych materiałów i zastosowanie profesjonalnego wykonania prac termoizolacyjnych. Termo Protekt - prawdziwy efekt.

 9. CONTINENTAL TRADE SP. Z O.O.

  Polska

  Dostarczamy: -szkło techniczne i laboratoryjne, borokrzemowe i kwarcowe, płyty, rury, pręty, kapilary, szkło kolorowe, szkło wzierne, płynowskazowe (transparentne, refleksyjne), elementy rurociągów szklanych, -mikę naturalną i syntetyczną - płytki, osłony, płatki, mikę mieloną, mikę barwioną, papier mikowy, pigmenty, -wyroby z mikanitu – płyty sztywne, elastyczne, rury, tuleje, taśmy, folie, izolatory, -uszczelnienia płaskie - płyty firm Klinger, Temac, taśmy i sznury, uszczelki i tuleje skórzane i grafitowe, -armaturę wraz z osprzętem: płynowskazy, wzierniki, wizjery, zawory, kołnierze, ramki do wspawania, wycieraczki, oświetlenie. Doradzamy i pomagamy: -jaki rodzaj miki wybrać do aplikacji klienta, -jak dobrać szkło do warunków pracy, -w doborze uszczelnień i osłon mikowych, -w wyborze armatury płynowskazowej i wziernej. Wykonujemy: -kształtki (nietypowe i precyzyjne) z miki i z mikanitu wg rysunków klienta, -aparaty szklane (borokrzemowe i kwarcowe) wg projektów zamawiającego. Nasze specjalności to: - mika (arkusze, mika blokowa), mika mielona, mika w płatkach, mikronizowana, kolorowa, pigmenty - mikanit, płyty mikanitowe, pręty mikanitowe, rury mikanitowe, izolatory mikanitowe - szkło techniczne, typu float, hartowane, borokrzemowe szkła wzierne, płynowskazowe (transparentne i refleksyjne), płyty, pręty, rury borokrzemowe, - szkło kwarcowe (rury, pręty, płyty), aparatura kwarcowe, IR, UV, ozon free (bezozonowa) - armatura przemysłowa (płynowskazy, wzierniki)

 10. BAMEX SP. Z O. O.

  Polska

  Twój wiarygodny partner Bamex Sp. z o.o. jest firmą doradczo-handlową. Reprezentujemy niszowych producentów rozwiązań, którzy podnoszą rentowności przedsiębiorstw innowacyjnymi usprawnieniami technicznymi. Nasi klienci doceniają fachowe doradztwo, nietuzinkowe spojrzenie i dbałość o ich interes. Większość naszych realizacji dotyczy termomodernizacji, kultury smarowania i krojonych na miarę potrzeb przemysłu rozwiązań techniczno-tekstylnych. Misją Bamexu jest eliminowanie strat w procesach przemysłowych naszych klientów i przyczynianie się do wzrostu ich opłacalności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne. Zmniejsz koszty i chroń środowisko! Poznaj korzyści stosowania izolacji i smarów w produkcji przemysłowej: większa opłacalność produkcji bezpieczeństwo pracowników mniejsza emisja gazów zwiększających efekt cieplarniany dłuższa żywotność elementów produkcyjnych zgodność z najnowszymi wymogami unijnymi

 1. DBM TECHNOLOGIE

  Francja

  Producent osłon termicznych przed wysoką temperaturą miękkich lub twardych. Osłony termiczne twarde zintegrowane lub częściowo zintegrowane. Miękkie ochrony izolujące. Producent miękkich osłon termicznych wysokowydajnych, miękkich osłon akustycznych wysokowydajnych. Osłony ogniowe miękkie, osłony ogniowe twarde. Osłona odniowa do ochrony pasażerów transportu publicznego. Osłona ogniowa do pojazdów wojskowych. Ochrona przed ogniem dla branży lotniczej i kolejowej. Skorupa izolująca i grzejąca twarda odporna na wysokie temperatury.

 2. JORIS IDE

  Belgia

  Grupa Joris Ide jest jednym z największych niezależnych producentów materiałów elewacyjnych i dachowych w Europie, bardzo nastawionym na przyszłość. Grupa JI jest kompleksowym dostawcą, obecnym w całym procesie budowlanym z odpowiednimi produktami. Ta wszechstronność przejawia się poprzez jej działalność w zakresie budownictwa przemysłowego, dla branży rolniczej, sektora usług i mieszkaniowego. Jej długie doświadczenie i dobre stosunki z klientami sprawiają, że grupa JI jest właściwym podmiotem przyczyniającym się do rozwoju rynku. Gwarancje, wymogi ochrony przeciwpożarowej, kryteria estetyczne i termiczne są tylko kilkoma przykładami. Oferuje odpowiednie rozwiązania nie tylko w zakresie konstrukcji nowej, lecz także dla sektora renowacji. Łącząc precyzyjnie projekt z produktem JI, osiąga się trwały i oszczędny wynik końcowy. Aby zagwarantować Państwu szybką dostawę, firma posiada duży zapas produktów. Jedyna w swoim rodzaju gama produktów, trwała i kompletna.

 3. BETONBAU GMBH UND CO. KG

  Niemcy

  Szerokie spektrum ofert, zapewniające optymalne dostosowanie się do wymogów i potrzeb naszych klientów. Produkty o konstrukcji modułowej, doskonale sprawdzające się zarówno oddzielnie, jak i w systemie. Serwis od momentu planowania i długo po terminowej realizacji zamówienia. Satysfakcja klientów korzystających z naszej specjalistycznej wiedzy branżowej. Jakość ma przyszłość. Taka jest nasza dewiza. Chętnie urzeczywistnimy ją wraz z Państwem! Nasi konstruktorzy – doświadczeni specjaliści w zakresie budownictwa nadziemnego i podziemnego, a także konstrukcji stalowych – to wytrawni eksperci, dla których montaż modułów przestrzennych nie ma tajemnic. Nasz cel to oparta na relacjach partnerskich rozmowa z naszymi klientami na temat rozwiązań technicznych. Z tego względu w działach dystrybucyjnych, konstrukcyjnych i produkcyjnych zatrudniamy doświadczonych inżynierów, fachowców i techników specjalizujących się w elektrotechnice, konstrukcji instalacji i maszyn oraz klasycznym budownictwie nadziemnym i podziemnym.

 4. MAAD SP. Z O.O.

  Polska

  Maad Sp. z o.o. została założona w 2007 roku. Od początku istnienia firma prężnie się rozwija oraz poszerza swoją działalność. Od momentu założenia firma współpracuje z zagranicznymi producentami wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości. Maad Sp. z o.o. jest producentem elementów izolacji akustycznej i termicznej. Posiadamy zaplecze maszynowe i wiedzę technologiczną pozwalające na zagwarantowanie najwyższej jakości naszych produktów oraz ich skuteczności. Aby spełniać oczekiwania naszych klientów i zapewnić im najwyższą jakość rozwiązań opracowano i wdrożono politykę zintegrowanego systemu zarządzania jakością ISO. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów na wysokiej jakości procesy klejenia pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny procesu klejenia wg. DIN 6701-2 w klasie A2. W celu sprostania wysokim wymogom stawianym przez naszych klientów, Maad poszerza swoją wiedzę, działalność oraz zaplecze maszynowe. Nasi projektanci mają możliwość korzystania z nowoczesnego oprogramowania i nowych technologii, które pozwalają na wykonanie skomplikowanych projektów naszych klientów. Dysponujemy maszynami przeznaczonymi do cięcia materiałów do grubości 100 mm. Posiadamy urządzenia służące do nakładania warstw klejących oraz innych warstw wg życzenia klienta.

 5. ARMACELL GMBH

  Niemcy

  Armacell jest wiodącym światowym producentem elastycznych materiałów izolacyjnych w dziedzinie izolacji instalacji oraz pianek technicznych. Izolacja instalacji technicznych jest jedną z kluczowych technologii poprawiających efektywność energetyczną w przemyśle i budynkach handlowych i mieszkaniowych. Materiały izolacyjne Armacell są przeznaczone zarówno dla nowych instalacji, jak do modernizacji instalacji już istniejących. Pianki techniczne są wykorzystywane w różnych obszarach, takich jak energia wiatrowa, przemysł samochodowy i elektryczny, branża sportowa i rekreacyjna, budownictwo, transport, przemysł stoczniowy i inne dziedziny przemysłu.

 6. BIURO HANDLU ZAGRANICZNEGO WILMAŃSKI & PAWLIK

  Polska

  Biuro Handlu Zagranicznego Wilmański & Pawlik zajmuje się obsługą polskich producentów w zakresie sprzedaży zagranicznej. Reprezentujemy polskie firmy w kontaktach z klientami zagranicznymi. Nasza oferta obejmuje materiały budowlane - systemy ociepleń: - siatka podtynkowa, - profile okienne, zakończeniowe PCV, - narożniki z siatką, - bonia i dylatacje, - styropiany, - chemia budowlana: tynki, grunty, kleje, farby, - okładziny elewacyjne, - kołki i zamocowania - inne... Ceny producenta! Najwyższa jakość produktów. Możliwość otrzymania próbek przez złożeniem zamówienia. Oferujemy wsparcie techniczne, marketingowe dla naszych partnerów. Poszukujemy współpracy z hurtowniami zagranicznymi, składami budowlanymi, importerami, agentami handlowymi na terytorium UE. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy, wycenimy i nawiążemy długoterminową współpracę.

 7. EKODOM - MATERIAŁY BUDOWLANE

  Polska

  Sklep internetowy EKO-DOM to znakomita opcja dla tych, którzy mają za mało czasu na chodzenie po sklepach i poszukiwanie koniecznych materiałów budowlanych. Tutaj znajduje się wszystko, co tylko jest potrzebne do budowy czy też remontu. Duży asortyment oraz wyborna, sprawdzona jakość oferowanych towarów gwarantują udane zakupy. W łatwy sposób, bez wychodzenia z domu można tutaj kupić wszystko, co tylko jest potrzebne do remontu mieszkania. Sklep internetowy EKO-DOM prowadzi sprzedaż takich materiałów jak: papa termozgrzewalna, płyty gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, styropian, tynk silikonowy, papa nawierzchniowa i wiele, wiele innych materiałów budowlanych. Wszystko w nader przystępnych cenach.

 8. ABRISO

  Belgia

  Abriso specjalizuje się w wytłaczaniu pianki polietylenowej, foliach bąbelkowych i polistyrenie. Nasze produkty są przeznaczone przede wszystkim dla przemysłu opakowań i dla budownictwa. Począwszy od powstania naszej firmy w 1985 roku, zdobyliśmy solidną pozycję na europejskim rynku materiałów do opakowań i materiałów izolacyjnych. W międzyczasie stworzyliśmy cztery zakłady produkcyjne; w Belgii, Francji, Słowacji i w Polsce, a także magazyn w Republice Czeskiej.

Filtry

Wyniki dla

Izolacja termiczna - materiały - Import eksport

Liczba wyników

9113 przedsiębiorstwa