• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • izolacja termiczna - materiały

Wyniki dla

Izolacja termiczna - materiały - Import eksport

 1. ILD DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ILD® w 111 słowach. Masz przeciekający dach płaski, ale nie wiesz, gdzie dokładnie jest przeciek? A może planują Państwo nowy dach płaski i chcą go długotrwale chronić? Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci słowem i czynem! Jako znani na całym świecie eksperci w zakresie szybkiego i niezawodnego wykrywania przecieków, jesteśmy Twoim pierwszym rozmówcą w dziedzinie bezpieczeństwa dachów płaskich. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej i dążeniu do postępu możemy dostosować nasze zintegrowane rozwiązania systemowe w zakresie predykcyjnego monitorowania uszkodzeń dachów płaskich do Państwa indywidualnych potrzeb - o wysokiej jakości, trwałości i w przystępnej cenie. Naszymi klientami są osoby prywatne, samorządy, miasta i gminy oraz osoby odpowiedzialne za budownictwo. Ufają ekspertyzie ILD® - i słusznie! Nasz kompleksowy serwis i indywidualne doradztwo dla klientów na wyciagnięcie ręki są do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

 2. ISOSPAN BAUSTOFFWERK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  ISOSPAN GmbH od dziesięcioleci wyróżnia się z jednej strony innowacyjnymi rozwiązaniami, a z drugiej długoterminowo zorientowaną polityką firmy. Przedsiębiorstwo z Salzburga działa w całej Europie i specjalizuje się w produkcji: pustaków z betonu drzewnego, gotowych modułów ściennych oraz płyt izolacyjnych z betonu drzewnego. Szeroka oferta pozwala spełnić niemal każde wyzwanie architektoniczne. Nasze wyroby: • półfabrykaty budowlane • płyty wiórowo-betonowe • okładziny ścienne z kamienia naturalnego • palety • materiały wygłuszające do ścian wewnętrznych • izolacja termiczna wtryskowa

 3. PLASTFIT PVC PROFILE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Plastfit PVC Profil jest szybko rozwijającą się i działającą od ponad 30 lat w Turcji firmą produkującą wytłaczane rozwiązania uszczelniające z PCV, TPE i TPV. Firma projektuje i produkuje typy uszczelek stosowanych w dziesiątkach różnych obszarów, przede wszystkim w wewnętrznych drzwiach pokojowych, drzwiach zewnętrznych, drzwiach przeciwpożarowych i oknach w swojej fabryce w Hadımköy, Stambule. Firma opracowała model biznesowy nastawiony na rozwiązania, co pozwala nam myśleć wielowymiarowo i szybko osiągać konkretne wyniki dla wielu rozwiązań uszczelniających. Priorytetem Plastfit jest wprowadzenie w życie najbardziej precyzyjnych rozwiązań uszczelniających dla najbardziej krytycznych zastosowań swoich klientów. Jednakże Plastfit jest zaangażowany w misję, ponieważ rozumie, jak ważny jest każdy z jego produktów dla produktu końcowego i stara się, aby każdy produkt był częścią całości. Plastfit stale aktualizuje swój park maszynowy i linię produkcyjną, aby zapewnić swoim klientom stałą jakość produktów i stale ulepszać najnowsze innowacje. Stosując zasadę dostarczania precyzyjnych rozwiązań uszczelniających jako wartość podstawową, firma dąży do tego, aby stać się zaufanym dostawcą dla długoterminowych partnerstw. Wizją firmy jest dostarczenie zrównoważonych rozwiązań w zakresie uszczelnień do wszystkich potrzeb, poprzez aktualizację naszego doświadczenia w sposób, który zawsze modernizuje. Tak długo, jak Plastfit działa dla branży rozwiązań w zakresie uszczelniania, gwarantujemy, że dopasujemy się do Państwa biznesu. #wefitanywhere

 4. LA MISOLET

  Włochy

  Verified by europages badge

  La Misolet specjalizuje się w obróbce materiałów dielektrycznych, termoizolacyjnych, termoelektrycznych, elektromechanicznych i termomechanicznych, wykorzystywanych w branży elektronicznej, oświetleniowej, transportowej, energetyce oraz źródłach odnawialnych. Od ponad 50 firma wykonuje detale na zamówienie, z takich materiałów jak bakelit, płótno bakelizowane, papier bakelizowany, wetronit epoksydowy (G10, FR4, G11, FR5), wetronit melaminowy (G5), wetronit silikonowy (G7), szkło poliestrowe (GPO3), materiały termoizolacyjne (Mica, Misoglass1, Misotherm500), materiały termoplastyczne, poliwęglan. Najważniejsze oferowane metody obróbki to: frezowanie i toczenie CNC; wykrawanie z użyciem pras, form i matryc; cięcie na wymiar w pasy, panele, bloki. Z upływem lat firma włączyła do oferty różne usługi odpowiadające na zapotrzebowanie rynkowe, są to między innymi: kalibrowanie, szlifowanie, gięcie (na gorąco i na zimno), montaż, klejenie, nitowanie, sprzedaż bezpośrednia płyt, kształtek, profili.

  Wszystkie wyroby na "izolacja termiczna - materiały"

 5. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Wszystkie wyroby na "izolacja termiczna - materiały"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOKKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma BOKKA SP. Z O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach termoizolacja, materiały termoizolacyjne, Płyty PIR, izolacje PIR, izolacja termiczna PIR, Płyty izolacyjne PIR, i kompozytowe płyty izolacyjne PIR. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

 2. STIFERITE S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma STIFERITE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, materiały ciepłochronne dla budownictwa, STIFERITE, płyty izolujące, Izolacja termiczna - materiały, dostawy dla robót publicznych, materiały dla budownictwa, materiały termoizolacyjne, i izolacje termiczne. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 3. MONTANELLI 3 S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MONTANELLI 3 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach izolacje termiczne, i izolacje termiczne i akustyczne. Ma siedzibę w Burago Di Molgora, Włochy.

 4. ISOMAR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ISOMAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, specjalista od produktów do izolacji, Izolacja akustyczna - materiały, izolacje budowlane, izolacje dla przemysłu, izolacje do rur, akcesoria do montażu materiałów izolacyjnych, wełna mineralna do izolacji, i poliuretan do izolacji. Ma siedzibę w Couillet, Belgia.

 5. INSTALADORES RME

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma INSTALADORES RME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje prefabrykowane aluminiowe, thermal insulation, oszczędność energii, przewodzenie ciepła i zimna, instalacje grzewcze, powlekanie aluminium, i izolacja cieplna. Ma siedzibę w Villarrubia De Santiago-Toledo, Hiszpania.

 1. HTS ALTE TEMPERATURE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HTS ALTE TEMPERATURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja elektryczna i magnetyczna, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, skarpetki plecione, materiały z papieru i kartonu do izolacji cieplnej, Izolacja elektryczna i magnetyczna, panele do izolacji termicznej, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, płyty do izolacji cieplnej, i materiały z wełny szklanej do izolacji cieplnej. Ma siedzibę w Costa Di Mezzate, Włochy.

 2. ETS WATHELET

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ETS WATHELET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Izolacja termiczna - materiały, Płyty wiórowe, drewno egzotyczne, Drewno tarcicowe i konserwowane, Izolacja termiczna - materiały, i Płyty wiórowe. Ma siedzibę w Sambreville (namur), Belgia.

 1. FRANZ ROTTNER BI-FOAM SCHAUMGLAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRANZ ROTTNER BI-FOAM SCHAUMGLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Oranienbaum-Wörlitz, Niemcy.

 2. K. HOFFMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma K. HOFFMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 3. INVENTUM POLSKA SP. Z.O.O

  Polska

  Inventum Polska – dynamicznie rozwiająca się firma, która prowadzi działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej od 2018 roku. Firma specjalizuje się w wykonaniu robót termoizolacyjnych. Zajmujemy się termoizolacją kotłów, elektrofiltrów, separatorów, wentylatorów, zbiorników, rurociągów, rurociągów parowych, kanałów wentylacyjnych i innych obiektów, które wymagają systemów wysokotemperaturowych. Bycie profesjonalnym wykonawcą oraz dostawcą usług w sferze izolacji cieplnej to główny cel firmy. Inventum Polska dostarcza również nowoczesne energooszczędne materiały termoizolacyjne na bazie włókna ceramicznego własnej marki Termo Protekt. Naszą misją jest zwiększenie wydajności agregatów cieplnych, obniżenie wydatków na energię elektryczną i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska poprzez wykorzystanie innowacyjnych materiałów i zastosowanie profesjonalnego wykonania prac termoizolacyjnych. Termo Protekt - prawdziwy efekt.

 4. BAMEX SP. Z O. O.

  Polska

  Twój wiarygodny partner Bamex Sp. z o.o. jest firmą doradczo-handlową. Reprezentujemy niszowych producentów rozwiązań, którzy podnoszą rentowności przedsiębiorstw innowacyjnymi usprawnieniami technicznymi. Nasi klienci doceniają fachowe doradztwo, nietuzinkowe spojrzenie i dbałość o ich interes. Większość naszych realizacji dotyczy termomodernizacji, kultury smarowania i krojonych na miarę potrzeb przemysłu rozwiązań techniczno-tekstylnych. Misją Bamexu jest eliminowanie strat w procesach przemysłowych naszych klientów i przyczynianie się do wzrostu ich opłacalności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne. Zmniejsz koszty i chroń środowisko! Poznaj korzyści stosowania izolacji i smarów w produkcji przemysłowej: większa opłacalność produkcji bezpieczeństwo pracowników mniejsza emisja gazów zwiększających efekt cieplarniany dłuższa żywotność elementów produkcyjnych zgodność z najnowszymi wymogami unijnymi

  Wszystkie wyroby na "izolacja termiczna - materiały"

 5. JORIS IDE

  Belgia

  Grupa Joris Ide jest jednym z największych niezależnych producentów materiałów elewacyjnych i dachowych w Europie, bardzo nastawionym na przyszłość. Grupa JI jest kompleksowym dostawcą, obecnym w całym procesie budowlanym z odpowiednimi produktami. Ta wszechstronność przejawia się poprzez jej działalność w zakresie budownictwa przemysłowego, dla branży rolniczej, sektora usług i mieszkaniowego. Jej długie doświadczenie i dobre stosunki z klientami sprawiają, że grupa JI jest właściwym podmiotem przyczyniającym się do rozwoju rynku. Gwarancje, wymogi ochrony przeciwpożarowej, kryteria estetyczne i termiczne są tylko kilkoma przykładami. Oferuje odpowiednie rozwiązania nie tylko w zakresie konstrukcji nowej, lecz także dla sektora renowacji. Łącząc precyzyjnie projekt z produktem JI, osiąga się trwały i oszczędny wynik końcowy. Aby zagwarantować Państwu szybką dostawę, firma posiada duży zapas produktów. Jedyna w swoim rodzaju gama produktów, trwała i kompletna.

 6. DBM TECHNOLOGIE

  Francja

  Producent osłon termicznych przed wysoką temperaturą miękkich lub twardych. Osłony termiczne twarde zintegrowane lub częściowo zintegrowane. Miękkie ochrony izolujące. Producent miękkich osłon termicznych wysokowydajnych, miękkich osłon akustycznych wysokowydajnych. Osłony ogniowe miękkie, osłony ogniowe twarde. Osłona odniowa do ochrony pasażerów transportu publicznego. Osłona ogniowa do pojazdów wojskowych. Ochrona przed ogniem dla branży lotniczej i kolejowej. Skorupa izolująca i grzejąca twarda odporna na wysokie temperatury.

 7. BETONBAU GMBH UND CO. KG

  Niemcy

  Szerokie spektrum ofert, zapewniające optymalne dostosowanie się do wymogów i potrzeb naszych klientów. Produkty o konstrukcji modułowej, doskonale sprawdzające się zarówno oddzielnie, jak i w systemie. Serwis od momentu planowania i długo po terminowej realizacji zamówienia. Satysfakcja klientów korzystających z naszej specjalistycznej wiedzy branżowej. Jakość ma przyszłość. Taka jest nasza dewiza. Chętnie urzeczywistnimy ją wraz z Państwem! Nasi konstruktorzy – doświadczeni specjaliści w zakresie budownictwa nadziemnego i podziemnego, a także konstrukcji stalowych – to wytrawni eksperci, dla których montaż modułów przestrzennych nie ma tajemnic. Nasz cel to oparta na relacjach partnerskich rozmowa z naszymi klientami na temat rozwiązań technicznych. Z tego względu w działach dystrybucyjnych, konstrukcyjnych i produkcyjnych zatrudniamy doświadczonych inżynierów, fachowców i techników specjalizujących się w elektrotechnice, konstrukcji instalacji i maszyn oraz klasycznym budownictwie nadziemnym i podziemnym.

 8. MAAD SP. Z O.O.

  Polska

  Maad Sp. z o.o. została założona w 2007 roku. Od początku istnienia firma prężnie się rozwija oraz poszerza swoją działalność. Od momentu założenia firma współpracuje z zagranicznymi producentami wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości. Maad Sp. z o.o. jest producentem elementów izolacji akustycznej i termicznej. Posiadamy zaplecze maszynowe i wiedzę technologiczną pozwalające na zagwarantowanie najwyższej jakości naszych produktów oraz ich skuteczności. Aby spełniać oczekiwania naszych klientów i zapewnić im najwyższą jakość rozwiązań opracowano i wdrożono politykę zintegrowanego systemu zarządzania jakością ISO. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów na wysokiej jakości procesy klejenia pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny procesu klejenia wg. DIN 6701-2 w klasie A2. W celu sprostania wysokim wymogom stawianym przez naszych klientów, Maad poszerza swoją wiedzę, działalność oraz zaplecze maszynowe. Nasi projektanci mają możliwość korzystania z nowoczesnego oprogramowania i nowych technologii, które pozwalają na wykonanie skomplikowanych projektów naszych klientów. Dysponujemy maszynami przeznaczonymi do cięcia materiałów do grubości 100 mm. Posiadamy urządzenia służące do nakładania warstw klejących oraz innych warstw wg życzenia klienta.

 1. BIURO HANDLU ZAGRANICZNEGO WILMAŃSKI & PAWLIK

  Polska

  Biuro Handlu Zagranicznego Wilmański & Pawlik zajmuje się obsługą polskich producentów w zakresie sprzedaży zagranicznej. Reprezentujemy polskie firmy w kontaktach z klientami zagranicznymi. Nasza oferta obejmuje materiały budowlane - systemy ociepleń: - siatka podtynkowa, - profile okienne, zakończeniowe PCV, - narożniki z siatką, - bonia i dylatacje, - styropiany, - chemia budowlana: tynki, grunty, kleje, farby, - okładziny elewacyjne, - kołki i zamocowania - inne... Ceny producenta! Najwyższa jakość produktów. Możliwość otrzymania próbek przez złożeniem zamówienia. Oferujemy wsparcie techniczne, marketingowe dla naszych partnerów. Poszukujemy współpracy z hurtowniami zagranicznymi, składami budowlanymi, importerami, agentami handlowymi na terytorium UE. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy, wycenimy i nawiążemy długoterminową współpracę.

 2. ARMACELL GMBH

  Niemcy

  Armacell jest wiodącym światowym producentem elastycznych materiałów izolacyjnych w dziedzinie izolacji instalacji oraz pianek technicznych. Izolacja instalacji technicznych jest jedną z kluczowych technologii poprawiających efektywność energetyczną w przemyśle i budynkach handlowych i mieszkaniowych. Materiały izolacyjne Armacell są przeznaczone zarówno dla nowych instalacji, jak do modernizacji instalacji już istniejących. Pianki techniczne są wykorzystywane w różnych obszarach, takich jak energia wiatrowa, przemysł samochodowy i elektryczny, branża sportowa i rekreacyjna, budownictwo, transport, przemysł stoczniowy i inne dziedziny przemysłu.

 3. EKODOM - MATERIAŁY BUDOWLANE

  Polska

  Sklep internetowy EKO-DOM to znakomita opcja dla tych, którzy mają za mało czasu na chodzenie po sklepach i poszukiwanie koniecznych materiałów budowlanych. Tutaj znajduje się wszystko, co tylko jest potrzebne do budowy czy też remontu. Duży asortyment oraz wyborna, sprawdzona jakość oferowanych towarów gwarantują udane zakupy. W łatwy sposób, bez wychodzenia z domu można tutaj kupić wszystko, co tylko jest potrzebne do remontu mieszkania. Sklep internetowy EKO-DOM prowadzi sprzedaż takich materiałów jak: papa termozgrzewalna, płyty gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, styropian, tynk silikonowy, papa nawierzchniowa i wiele, wiele innych materiałów budowlanych. Wszystko w nader przystępnych cenach.

 4. COOLED SOLUTIONS

  Holandia

  COOLED SOLUTIONS jest jednym z europejskich liderów w produkcji osłon termicznych i folii izolacyjnych. Od swojego założenia w 1972 roku, Cooled Solutions dostarcza rozwiązania opakowaniowe klientom na terenie i spoza Europy, którzy prowadzą działalność w sektorach spożywczym, medycznym, rybnym i kwiatowym. Czy szukasz odpowiedniego rozwiązania opakowaniowego? Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 5. RAVAGO BUILDING SOLUTIONS POLAND

  Polska

  Ravago Building Solutions Poland w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów izolacji termicznej oraz izolacji akustycznej - XPS Ravatherm czy Ethafoam. Specjalizujemy się również w sprzedaży fasad i elewacji wentylowanych, płyty włókno-cementowe marki EQUITONE oraz CEMBRIT, płyty kompozytowe ETALBOND, płyty kompozytowe ALPOLIC oraz płyty HPL TRESPA Meteon. Zajmujemy się również sprzedażą oraz dystrybucją chemii budowlanej, hydroizolacji i geotekstylii.

 6. SOPREMA

  Belgia

  Soprema jest jednym z liderów na rynku belgijskim rozwiązań uszczelniających do budynków i konstrukcji. Aby wesprzeć swoją główną działalność, czyli uszczelnianie budynków, Soprema jest także odpowiedzialna za przedsiębiorstwo belgijskie Sibli Andenne. Przedsiębiorstwo to nie tylko zapewnia dystrybucję, lecz także produkuje i sprzedaje gamę mineralnych materiałów izolacyjnych na bazie perlitu i wermikulitu.

 7. NATURMAT

  Belgia

  Naturmat: renowacja energetyczna i urządzanie wnętrz. Globalne zarządzanie robót przez kompetentną i dynamiczną ekipę interdyscyplinarne. Przedsiębiorstwo aktywne i zatwierdzone na terytorium Wielkiego Księstwa Luksemburga i en Walonii. Urządzanie wnętrza: drzwi, parkiet, sufity napinane. Naturmat: Izolacja ścian, puste ściany, elewacja, dach, podłogi, piwnice: prace wysokiej jakości z uszczelnianiem powietrznym, test szczelności (Blowerdoor-test). Naturmat: Poprawa komfortu akustycznego.

 8. STAWOZ IZOLACJE

  Polska

  Oferujemy usługi izolacji wełną celulozową. Wtryskiwanie celulozy to bezpieczne dla środowiska ocieplenie domu. Wełna celulozowa świetnie nadaje się do ocieplania domów jednorodzinnych, bloków wielorodzinnych, ocieplania domów drewnianych, a także do naprawiania izolacji termicznej wykonanej w innej technologii.

 9. SILPUR NATRYSK PIANKI POLIURETANOWEJ TERMOIZOLACJE

  Polska

  Silpur Sp. z o.o. Świadczy usługi w zakresie natrysku pianki poliuretanowej ( termoizolacja budynków ), jest dostawca chemii stosowanej przy wydobyciu węgla - piany i kleje sylikatowe.

 10. DORTECH.EU

  Polska

  Firma DORTECH.EU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki - akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, uszczelnienia ognioodporne, sznury-złącza termiczne, Izolacja termiczna - materiały, i materiały z wełny szklanej do izolacji cieplnej. Ma siedzibę w Tarnów, Polska.

  Wszystkie wyroby na "izolacja termiczna - materiały"

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Izolacja termiczna - materiały - Import eksport

Liczba wyników

7633 Przedsiębiorstwa