• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tarcica strugana

Wyniki dla

Tarcica strugana - Import eksport

 1. EUROCHENE

  Francja

  EUROCHENE to francuski tartak zajmujący się drewnem dębowym, bukowym oraz różnymi drzewami liściastymi, znajdująca się w samym sercu regionu Burgundii Franche-Comté. EUROCHENE przekształca we Francji liczne gatunki pochodzące z liściastych lasów Francji, posiadających certyfikat PEFC: buk, dąb, jesion, akacja, klon, sykomor, czereśnia. EUROCHENE proponuje szeroką gamę wyrobów drewnianych: dębowe masywne panele, belki dębowe wybór Q-BA, belki dębowe i płyty dębowe, wyselekcjonowane płyty dębowe, belki dębowe ożywione, drewno dębowe ożywione – klepki świeże, listwy BMT dębowe na tarasy, cięcie listw BMT dębowe, terasy i osłony z dębu, gładzica z blaszkami klejona 3 zgięcia z dębu, belki z blaszkami o dużej długości na życzenie. Tartak dostarcza opakowania przystosowane dla przemysłu i rzemieślników. kłody z dębu, buku, jesionu, czereśni, akacji, klonu i sykomora są cięte na panele zrekonstruowane w belki lub deski umieszczane w pakiety a następnie poprawnie pocięte. Świeże drewno jest wycierane w hangarze.

 2. HOLZHANDEL TOPHOLZ24

  Niemcy

  Firma HOLZHANDEL TOPHOLZ24, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Ma siedzibę w Oranienburg, Niemcy.

 3. PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, drewno opałowe, Tarcica strugana, i drewno. Ma siedzibę w Moimacco, Włochy.

 4. SDM S.A.S. DI MOZZATO DAMIANO E MIRKO

  Włochy

  Firma SDM S.A.S. DI MOZZATO DAMIANO E MIRKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Tarcica strugana, Pokrycia drewniane na dachy i podłogi, i Oblicówka z modrzewia. Ma siedzibę w Schiavon, Włochy.

 5. BOR

  Ukraina

  Firma BOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach taras, Tarasy drewniane, i bariera ochronna z drewna. Ma siedzibę w Sinyak, Kiev Regiion, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALOBERA MEDIENA, UAB

  Litwa

  Firma ALOBERA MEDIENA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Drewno budowlane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Tarcica strugana, Drewno budowlane, Drewno - galanteria drewniana, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 2. LALOYAUX-BOIS

  Belgia

  Firma LALOYAUX-BOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Suszenie drewna, Tarcica strugana, planing, Suszenie drewna, i Sprzedaż drewna. Ma siedzibę w Beaumont, Belgia.

 3. BELTIMBER TRADE GMBH

  Niemcy

  Firma BELTIMBER TRADE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno HEBLOWANE. Ma siedzibę w Rötha, Niemcy.

 4. KOLES D.O.O.

  Słowenia

  Firma KOLES D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Kočevje, Słowenia.

 5. LLC "EXPRESSOSNOVA"

  Białoruś

  Firma LLC "EXPRESSOSNOVA", jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach Transport międzynarodowy towarów, heblowane drewno import-eksport, drewno cięte, i tablice - hurt. Ma siedzibę w Shklov, Białoruś.

 1. V.E.H TUINCONSTRUCTIES

  Belgia

  Firma V.E.H TUINCONSTRUCTIES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble ogrodowe, Tarcica strugana, Meble ogrodowe, parasole do ogrodów, garden sheds, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Ronse, Belgia.

 2. CANDAN KERESTE

  Turcja

  Firma CANDAN KERESTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach drobne części dla przemysłu drewnianego. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. HSLES D.O.O.

  Słowenia

  Firma HSLES D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno - wyroby gotowe, Drewno budowlane, Drewno przemysłowe, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno - wyroby gotowe, Drewno budowlane, i Drewno przemysłowe. Ma siedzibę w Kočevska Reka, Słowenia.

 2. BELTOPBAT LLC

  Białoruś

  Firma BELTOPBAT LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, drewno cięte, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Smolevichi, Białoruś.

 3. LLC UKRLISEXPO

  Ukraina

  Firma LLC UKRLISEXPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach cięte drewno brzozowe. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 4. HASLACHER DRAULAND HOLZINDUSTRIEGES.M.B.H.

  Austria

  Firma HASLACHER DRAULAND HOLZINDUSTRIEGES.M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Feistritz, Austria.

 5. SÄGEWERK PUTZ

  Austria

  Firma SÄGEWERK PUTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Oberwang, Austria.

 6. SÄGEWERK HOLZHAUSEN GEBR. RINK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SÄGEWERK HOLZHAUSEN GEBR. RINK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Greifenstein, Niemcy.

 7. SÄGEWERK MÜHLAUER

  Austria

  Firma SÄGEWERK MÜHLAUER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Fusch, Austria.

 8. PELLET DA CASA

  Włochy

  Firma PELLET DA CASA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Ma siedzibę w Ciriè, Włochy.

 1. HANS FRAAS & SOHN SÄGEWERK OHG

  Niemcy

  Firma HANS FRAAS & SOHN SÄGEWERK OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Arzberg, Niemcy.

 2. MARTIN WALDHART

  Austria

  Firma MARTIN WALDHART, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Nenzing, Austria.

 3. HOGRA-HOLZ GMBH

  Niemcy

  Firma HOGRA-HOLZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Limbach, Niemcy.

 4. JOSEF LIEBENBERGER KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Austria

  Firma JOSEF LIEBENBERGER KOMMANDITGESELLSCHAFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Nußdorf-Debant, Austria.

 5. SCIERIE DE NIEDERVISSE

  Francja

  Firma SCIERIE DE NIEDERVISSE, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach Fornir i drewno okładzinowe, Trociny i wióry drewniane, Tarcica strugana, Drewno użytkowe niestrugane, Fornir i drewno okładzinowe, Trociny i wióry drewniane, Tarcica strugana, i Drewno użytkowe niestrugane. Ma siedzibę w Niedervisse, Francja.

 6. LOGEMANN & WAIBEL OHG

  Niemcy

  Firma LOGEMANN & WAIBEL OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Lobbach, Niemcy.

 7. SAIZ HOLZ

  Niemcy

  Firma SAIZ HOLZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Barweiler, Niemcy.

 8. HOLZFACHZENTRUM POTSDAM

  Niemcy

  Firma HOLZFACHZENTRUM POTSDAM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach drewno budowlane. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 9. LUDWIG SCHEURINGER

  Austria

  Firma LUDWIG SCHEURINGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Rainbach, Austria.

 10. STEYRERMÜHL SÄGEWERKSGES.M.B.H. NFG. KG

  Austria

  Firma STEYRERMÜHL SÄGEWERKSGES.M.B.H. NFG. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Steyrermühl, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo