• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tarcica strugana

Wyniki dla

Tarcica strugana - Import eksport

 1. EUROCHENE

  Francja

  EUROCHENE to francuski tartak zajmujący się drewnem dębowym, bukowym oraz różnymi drzewami liściastymi, znajdująca się w samym sercu regionu Burgundii Franche-Comté. EUROCHENE przekształca we Francji liczne gatunki pochodzące z liściastych lasów Francji, posiadających certyfikat PEFC: buk, dąb, jesion, akacja, klon, sykomor, czereśnia. EUROCHENE proponuje szeroką gamę wyrobów drewnianych: dębowe masywne panele, belki dębowe wybór Q-BA, belki dębowe i płyty dębowe, wyselekcjonowane płyty dębowe, belki dębowe ożywione, drewno dębowe ożywione – klepki świeże, listwy BMT dębowe na tarasy, cięcie listw BMT dębowe, terasy i osłony z dębu, gładzica z blaszkami klejona 3 zgięcia z dębu, belki z blaszkami o dużej długości na życzenie. Tartak dostarcza opakowania przystosowane dla przemysłu i rzemieślników. kłody z dębu, buku, jesionu, czereśni, akacji, klonu i sykomora są cięte na panele zrekonstruowane w belki lub deski umieszczane w pakiety a następnie poprawnie pocięte. Świeże drewno jest wycierane w hangarze.

 2. BITRAD PPHU EXPORT-IMPORT

  Polska

  Sprzedaż wyrobów z drewna sosnowego, impregnowanego ciśnieniowo. W ofercie pale toczone dla sektora ogrodowego oraz pale korowane do winnic i sadów. La produzione e la vendita` dei legnami di pino silvestre. Offriamo pali torniti di pino silvestre per il settore gardinaggio, pali scortecciati per vigneti ed frutteti, legno massello impregnato: travi in legno massello per l`esterno, listoni, listelli, tavole per esterni, perline e molto altro. La fabrication et la vente de produits en pin provenant des forêts polonaises. Bois de pin traite`. Dans notre offre vous trouverez pin traite` autoclave: piquets et rondins fraisés, piquets pour les vignes et les vergers, bois de construction: poteaux, traverses, madriers, planches, lames de terrasse, bois pour bardage et beaucoup plus. Herstellung und den Verkauf von Produkten in Kiefer. Wir bieten Ihnen: Rundhölzer, Palisaden, Rundholzpalisaden gespitzt, Halbholzpalisaden, Rundpfosten, Stangen, Kantholz und viele mehr.

 3. JWM PARKIET

  Polska

  We produce lamellas: - natural oak - smoked oak dark -smoked oak medium - smoked oak light

 4. HOLZHANDEL TOPHOLZ24

  Niemcy

  Firma HOLZHANDEL TOPHOLZ24, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Ma siedzibę w Oranienburg, Niemcy.

 5. PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, drewno opałowe, Tarcica strugana, i drewno. Ma siedzibę w Moimacco, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SDM S.A.S. DI MOZZATO DAMIANO E MIRKO

  Włochy

  Firma SDM S.A.S. DI MOZZATO DAMIANO E MIRKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno użytkowe strugane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Tarcica strugana, Pokrycia drewniane na dachy i podłogi, i Oblicówka z modrzewia. Ma siedzibę w Schiavon, Włochy.

 2. BOR

  Ukraina

  Firma BOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach taras, Tarasy drewniane, i bariera ochronna z drewna. Ma siedzibę w Sinyak, Kiev Regiion, Ukraina.

 3. BELTIMBER TRADE GMBH

  Niemcy

  Firma BELTIMBER TRADE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno HEBLOWANE. Ma siedzibę w Rötha, Niemcy.

 4. HSLES D.O.O.

  Słowenia

  Firma HSLES D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno - wyroby gotowe, Drewno budowlane, Drewno przemysłowe, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno - wyroby gotowe, Drewno budowlane, i Drewno przemysłowe. Ma siedzibę w Kočevska Reka, Słowenia.

 5. LLC "EXPRESSOSNOVA"

  Białoruś

  Firma LLC "EXPRESSOSNOVA", jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach Transport międzynarodowy towarów, heblowane drewno import-eksport, drewno cięte, i tablice - hurt. Ma siedzibę w Shklov, Białoruś.

 1. V.E.H TUINCONSTRUCTIES

  Belgia

  Firma V.E.H TUINCONSTRUCTIES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble ogrodowe, Tarcica strugana, Meble ogrodowe, parasole do ogrodów, garden sheds, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Ronse, Belgia.

 2. LALOYAUX-BOIS

  Belgia

  Firma LALOYAUX-BOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Suszenie drewna, Tarcica strugana, planing, Suszenie drewna, i Sprzedaż drewna. Ma siedzibę w Beaumont, Belgia.

 1. ALOBERA MEDIENA, UAB

  Litwa

  Firma ALOBERA MEDIENA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Drewno budowlane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Tarcica strugana, Drewno budowlane, Drewno - galanteria drewniana, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 2. KOLES D.O.O.

  Słowenia

  Firma KOLES D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Kočevje, Słowenia.

 3. FALLKLANDY

  Polska

  Firma FALLKLANDY, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Bębny i szpule do kabli, Kable - bębny i szpule, Tarcica strugana, i bębny nawojowe. Ma siedzibę w ZAHUTYN, Polska.

 4. BELTOPBAT LLC

  Białoruś

  Firma BELTOPBAT LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, drewno cięte, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Smolevichi, Białoruś.

 5. CANDAN KERESTE

  Turcja

  Firma CANDAN KERESTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach drobne części dla przemysłu drewnianego. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 6. LLC UKRLISEXPO

  Ukraina

  Firma LLC UKRLISEXPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach cięte drewno brzozowe. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 7. BENNETTS TIMBER CLADDING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BENNETTS TIMBER CLADDING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach pokrycia drewniane konstrukcji przemysłowych. Ma siedzibę w Grimsby, Zjednoczone Królestwo.

 8. FRANZ HABELITZ GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma FRANZ HABELITZ GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Tarcica strugana, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Tarcica strugana, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Mitwitz, Niemcy.

 1. SÄGEWERK FRANZ BURGER

  Austria

  Firma SÄGEWERK FRANZ BURGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Statzendorf, Austria.

 2. JÜRGEN SUTTER

  Niemcy

  Firma JÜRGEN SUTTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Hohentengen, Niemcy.

 3. ASIATIK INDO

  Indonezja

  Firma ASIATIK INDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Ma siedzibę w Semarang, Indonezja.

 4. LUDWIG SCHEURINGER

  Austria

  Firma LUDWIG SCHEURINGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Rainbach, Austria.

 5. OTAKAR DUBSKÝ-DREVOVÝROBA

  Republika Czeska

  Firma OTAKAR DUBSKÝ-DREVOVÝROBA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tarcica strugana. Jest również obecna w dziedzinach Płyty wiórowe, Elementy i zestawy meblowe, Płyty drewniane, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Płyty wiórowe, Elementy i zestawy meblowe, Płyty drewniane, i Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Ma siedzibę w Vodnany , Republika Czeska.

 6. CEVE

  Belgia

  Firma CEVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, i Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Ma siedzibę w Kruishoutem, Belgia.

 7. ORTNER-HOLZ GMBH

  Austria

  Firma ORTNER-HOLZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Tragwein, Austria.

 8. ANTON LUKIN - LUKIN HOLZHANDEL

  Niemcy

  Firma ANTON LUKIN - LUKIN HOLZHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 9. SÄGEWERK BÖÖK

  Niemcy

  Firma SÄGEWERK BÖÖK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Materiały drewniane tarte, nieobrobione, Tarcica strugana, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Dunum, Niemcy.

 10. HERMANN STADLER, SÄGE HOBEL PAKETTWERK / VERLEGUNG

  Austria

  Firma HERMANN STADLER, SÄGE HOBEL PAKETTWERK / VERLEGUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Tarcica strugana, Płyty drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Hellmonsödt, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo