• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hutnictwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hutnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. MAGNETIC CONSTRUCTION

  Portugalia

  MAGNETIC CONSTRUCTION to założona w 2016 roku dynamiczna firma specjalizująca się w branży budowlanej, inżynieryjnej, metalurgicznej i rolniczej. Firma zapewnia wyspecjalizowaną siłę roboczą w branży metalowej, przy realizacji projektów przemysłowych, remontowych i stoczniowych, in-shore i off-shore. Misją firmy jest rozwiązywanie potrzeb montażowych podczas realizacji projektów i działań dla wszystkich klientów. Rozwiązania tworzone przez firmę, które integrują cały element wsparcia logistycznego i administracyjnego, są szybkie, elastyczne, niezawodne i dynamiczne. Tworzone przez nas rozwiązania są dostosowane do specyfiki każdego projektu i w pełni odpowiadają potrzebom klienta. Aby sprostać potrzebom montażowym swoich klientów, Magnetic Construction interweniuje w każdej przestrzeni, krajowej i zagranicznej, nawiązując strategiczne partnerstwa. Możliwości interwencyjne MAGNETIC CONSTRUCTION pozwalają na realizację projektów na dużą skalę o wysokich wymaganiach technicznych. Od małych i dużych interwencji, MAGNETIC CONSTRUCTION realizuje projekty średnio- i krótkoterminowe w zakresie remontów statków, aż po długoterminowe projekty budowy statków. W projektach o charakterze przemysłowym firma interweniuje w dziedzinie konstrukcji metalowych, budowy zakładów termoelektrycznych, petrochemicznych i rafinerii. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 2. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ostrzenie – tak dobre jak nowe: Wysoka trwałość i jakość oferowanych przez nas narzędzi to powód, dla którego klienci wracają do nas z kolejnymi zamówieniami. Jednak nawet najlepsze narzędzia, z najlepszych materiałów, o nienagannej konstrukcji i hartowaniu, ulegają zużyciu. Dzięki naszemu serwisowi ostrzenia, do którego podchodzimy z taką samą starannością, jak do produkcji nowych igieł, ponownie otrzymują Państwo precyzyjne narzędzia wysokiej jakości. Obróbka skrawaniem na zlecenie – jesteśmy Państwa tymczasowym zakładem: nasi pracownicy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wykonać Państwa zlecenie tak, jakby było ich własne. Budowa instalacji – to wykonujemy tak czy inaczej: Termin dostawy – to dla nas zazwyczaj żaden problem. Wprawdzie nie potrafimy czarować – ale prawie. A jeśli ponownie zaskoczymy Państwa naszą niesamowitą szybkością i elastycznością, uwierzą Państwo, że jednak potrafimy.

 3. LT ULTRA-PRECISION TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Od naszego założenia w 1995 roku rozwinęliśmy się w jedną z wiodących firm na świecie w dziedzinie ultra-precyzyjnej technologii. Oprócz naszego działu technologii UP (budowa maszyn), gdzie mogą Państwo otrzymać swoje ultra-precyzyjne maszyny (maszyny UP), oferujemy również produkcję kontraktową (optyka i narzędzia metalowe). Nasz dział budowy maszyn zaopatruje Państwa w "pełne spektrum" maszyn do obróbki UP. Oferujemy Państwu nasze maszyny UP do frezowania, toczenia, szlifowania, polerowania, docierania, pomiarów i maszyn specjalnych, wszystko z jednego źródła. W ramach produkcji na zlecenie otrzymacie Państwo elementy optyczne i narzędzia w najwyższej jakości UP, jako pojedyncze elementy lub w małych i dużych seriach. Ta unikalna synergia pozwala nam na ciągłe ulepszanie naszych maszyn UP dzięki stałym informacjom zwrotnym z produkcji. Ponadto, nasz dział technologii UP dostarcza również interferometry i łożyska UP (systemy liniowe i stoły obrotowe).

 4. FÖHRENBACH GMBH

  Niemcy

  Projektant i producent wysoce precyzyjnych komponentów, elementów i systemów do przemieszczania liniowego i obrotowego w dziedzinie technologii automatyzaji i konstrukcji maszyn precyzyjnych. Wyroby firmy Föhrenbach to rozwiązania stosowane w systemach prowadzących, napędowych, przemieszczania, sterowania i pozycjonowania. Uzupełniamy ofertę kompleksowymi konfigurowalnymi rozwiązaniami dla maszyn specjalnych. dostarczane wyroby to np.: wózki przesuwne typu jaskółczy ogon, toczące się i krzyżowe, z precyzyjnym napędem przez prowadnice tulej liniowych KBS / KCS i KCL (napęd bezpośredni), kompaktowe profilowane elementy przesuwne PCL i PFL ze zintegrowanym silnikiem liniowym i układem pomiarowym, profilowane szyny prowadzące z wrzecionem napędowym PFS, bezpośredni napęd obsługi modułów LDH, okrągły stół seria RT2A okrągły stół (z przekładnią ślimakową) i RT3A (z napędem bezpośrednim), przegubowe/uchylne, głowice podziałowe, osie wciskane i ścieżki liniowe.

 5. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FINE TUBES

  Zjednoczone Królestwo

  Fine Tubes Ltd oferuje 70-letnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii precyzyjnej metalu. Wspieramy naszych klientów począwszy od wstępnego etapu projektu, wyboru materiałów, po produkcję i dostawę wysokiej jakości rur, które produkujemy. Opracowywane przez nas wyroby są przeznaczone do zastosowań wymagających krytycznej tolerancji w warunkach ekstremalnych. Produkujemy dwa zasadnicze rodzaje rur: bezpołączeniowe rury ze stali nierdzewnej, rury ze stopów niklu i rury tytanowe, zarówno proste jak i zwijane. Rury spawane, spawane i wyciągane.

 2. KMT PRODUKTIONS- + MONTAGE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. KÄPPLER & PAUSCH GMBH

  Niemcy

 4. HANS KOHLE KG

  Niemcy

 5. KRANBAU KÖTHEN GMBH

  Niemcy

 1. SKS MACHINES

  Belgia

 2. KNÖLL AUTOMATION, INH. HERBERT KNÖLL

  Niemcy

 1. WAHLENMEIER SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. BBM MECCANICA S.R.L.

  Włochy

 3. LCM GERARD PROTAT

  Francja

 4. DOSCH DESIGN KOMMUNIKATIONSAGENTUR GMBH

  Niemcy

 5. HAACON HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  haacon hebetechnik gmbh z siedzibą we Freudenbergu am Main jest producentem specjalnych rozwiązań w technologii podnoszenia. Obszary działalności to Przemysłowe Technologie Podnoszenia, Technika Pojazdów Użytkowych oraz Systemy Podnoszenia. Z technicznego punktu widzenia firma haacon rozwija wciągniki, których przenoszenie sił odbywa się za pomocą wrzeciona, przekładni zębatych lub liny. haacon koncentruje się na jednostkach biznesowych: General Lifting Technology, Pojazd użytkowy oraz Systemy Podnoszenia w sektorze B2B. Pojazdy użytkowe używane są głównie przez producentów przyczep i przyczep (segregatory, pojazdy budowlane i specjalne). Wyspecjalizowane wciągniki "mobilne" do kontenerów stosowane są głównie w logistyce sił zbrojnych i służb ratowniczych (np. Agencja Pomocy Technicznej, straż pożarna, policja). Gwarantują one samowystarczalność operacyjną przy niewielkiej infrastrukturze lub jej braku.

  Wszystkie wyroby na "hutnictwo - maszyny i urządzenia"

 6. RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Instalacje przemysłowe o wielostronnym zastosowaniu – ekologiczne i bezpieczne. Firma Rippert Anlagentechnik GmbH und Co. działa w trzech obszarach: ekologicznych instalacji lakierniczych, instalacji filtracyjnych, jak również wentylatorów przemysłowych, dzięki czemu. z powodzeniem utrzymuje się na rynku. Jako producent systemów od ponad 45 lat projektuje, produkuje i montuje najnowocześniejsze i najbardziej energooszczędne instalacje dla klientów przemysłowych z całego świata. Siedziba przedsiębiorstwa kierowanego przez Thomasa Ripperta znajduje się w miejscowości Herzebrock-Clarholz. Tu i w pięciu innych zakładach na terenie Niemiec, Austrii i Holandii około 350. wykwalifikowanych pracowników pracuje nad rozwojem i budową produktów hightech, zgodnie z życzeniami klientów.

 7. STAL-BET. SPRZEDAŻ STALI I PRODUKTÓW HUTNICZYCH

  Polska

  Hurtownia stali Stal-Bet z Trzebiatowa działa w branży hutniczej już od wielu lat. Prowadzimy sprzedaż stali na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Jednym z naszych sztandarowych produktów są różnego typu profile stalowe, ale też pręty żebrowane i rury stalowe najwyższej jakości. Dbamy nie tylko o różnorodność asortymentu, ale także o wysoki standard obsługi Klienta i stworzenie atrakcyjnych warunków współpracy. Dzięki terminowym realizacjom przyjętych zamówień cieszymy się rosnącym gronem zadowolonych klientów. Zapewniamy, iż na każdy produkowany przez nas materiał udzielamy długoterminowej gwarancji. Produkty, których sami nie wytwarzamy, pozyskujemy od sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczamy Klientom produkt bezpieczny i trwały.

 8. EUROSTORAGE

  Belgia

  Jako europejski dystrybutor systemów składowania dla przemysłu metalurgicznego, Eurostorage oferuje szeroki asortyment rozwiązań do magazynowania blach metalowych oraz rozmaite systemy składowania profili wszelkiego typu o długości do 20 metrów. Wszystkie szafy typu rack są wyposażone w przesuwane szuflady zapewniające natychmiastowy, stały dostęp do blach i profili przeznaczonych do obróbki. Oszczędność czasu i powierzchni oraz bezpieczeństwo pracy stanowią najważniejsze atuty naszej oferty.

 1. GLAMA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Glama Machinenbau GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: •manipulatory kuźnicze• pojazdy do transportu anod w przemyśle aluminiowym• maszyny załadowcze• systemy obsługi• roboty przemysłowe• manipulatory• pojazdy specjalne• rozwiązanie w dziedzinie automatyzacji, dostosowane do potrzeb klienta• technika automatyzacji• technika manipulacyjna dla przemysłu metalowego

 2. ZAMET-BUDOWA MASZYN S.A.

  Polska

  Producent linii technologicznych, maszyn i urządzeń dla hut stali i metali nieżelaznych. Remonty i modernizacje, ciężkie konstrukcje spawane, części, usługi przemysłowe, obróbka mechaniczna.

 3. AMC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Sprzęt i maszyny do płuczek wiertniczych w przemyśle naftowym i gazowym oraz HDD a także w dziedzinie geotermii i specjalnych prac ziemnych oraz tunelowania. Mieszalniki i technologie rozdzielania.

 4. GLOMACHT BV

  Holandia

 5. CENTRAL CATALANA MAQUINARIA S. A.

  Hiszpania

 6. METAL CRIS-JOHN

  Hiszpania

 7. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 8. OPERBER SITALU GROUP S.L.

  Hiszpania

 9. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Francja

 10. HANS DOCKENDORFF GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Hutnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 885 przedsiębiorstwa