• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hutnictwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hutnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ostrzenie – tak dobre jak nowe: Wysoka trwałość i jakość oferowanych przez nas narzędzi to powód, dla którego klienci wracają do nas z kolejnymi zamówieniami. Jednak nawet najlepsze narzędzia, z najlepszych materiałów, o nienagannej konstrukcji i hartowaniu, ulegają zużyciu. Dzięki naszemu serwisowi ostrzenia, do którego podchodzimy z taką samą starannością, jak do produkcji nowych igieł, ponownie otrzymują Państwo precyzyjne narzędzia wysokiej jakości. Obróbka skrawaniem na zlecenie – jesteśmy Państwa tymczasowym zakładem: nasi pracownicy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wykonać Państwa zlecenie tak, jakby było ich własne. Budowa instalacji – to wykonujemy tak czy inaczej: Termin dostawy – to dla nas zazwyczaj żaden problem. Wprawdzie nie potrafimy czarować – ale prawie. A jeśli ponownie zaskoczymy Państwa naszą niesamowitą szybkością i elastycznością, uwierzą Państwo, że jednak potrafimy.

 3. FÖHRENBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektant i producent wysoce precyzyjnych komponentów, elementów i systemów do przemieszczania liniowego i obrotowego w dziedzinie technologii automatyzaji i konstrukcji maszyn precyzyjnych. Wyroby firmy Föhrenbach to rozwiązania stosowane w systemach prowadzących, napędowych, przemieszczania, sterowania i pozycjonowania. Uzupełniamy ofertę kompleksowymi konfigurowalnymi rozwiązaniami dla maszyn specjalnych. dostarczane wyroby to np.: wózki przesuwne typu jaskółczy ogon, toczące się i krzyżowe, z precyzyjnym napędem przez prowadnice tulej liniowych KBS / KCS i KCL (napęd bezpośredni), kompaktowe profilowane elementy przesuwne PCL i PFL ze zintegrowanym silnikiem liniowym i układem pomiarowym, profilowane szyny prowadzące z wrzecionem napędowym PFS, bezpośredni napęd obsługi modułów LDH, okrągły stół seria RT2A okrągły stół (z przekładnią ślimakową) i RT3A (z napędem bezpośrednim), przegubowe/uchylne, głowice podziałowe, osie wciskane i ścieżki liniowe.

 4. LT ULTRA-PRECISION TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od naszego założenia w 1995 roku rozwinęliśmy się w jedną z wiodących firm na świecie w dziedzinie ultra-precyzyjnej technologii. Oprócz naszego działu technologii UP (budowa maszyn), gdzie mogą Państwo otrzymać swoje ultra-precyzyjne maszyny (maszyny UP), oferujemy również produkcję kontraktową (optyka i narzędzia metalowe). Nasz dział budowy maszyn zaopatruje Państwa w "pełne spektrum" maszyn do obróbki UP. Oferujemy Państwu nasze maszyny UP do frezowania, toczenia, szlifowania, polerowania, docierania, pomiarów i maszyn specjalnych, wszystko z jednego źródła. W ramach produkcji na zlecenie otrzymacie Państwo elementy optyczne i narzędzia w najwyższej jakości UP, jako pojedyncze elementy lub w małych i dużych seriach. Ta unikalna synergia pozwala nam na ciągłe ulepszanie naszych maszyn UP dzięki stałym informacjom zwrotnym z produkcji. Ponadto, nasz dział technologii UP dostarcza również interferometry i łożyska UP (systemy liniowe i stoły obrotowe).

 5. CLEVELAND LINEARTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEVELAND LINEARTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach osie liniowe. Ma siedzibę w Löffingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ETP STEUERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ETP STEUERUNGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gingen, Niemcy.

 2. HANS KOHLE KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANS KOHLE KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 3. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SKS MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Cegielnie - maszyny i urządzenia, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Metale - maszyny i sprzęt, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 4. WAHLENMEIER SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WAHLENMEIER SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Korb, Niemcy.

 5. HAACON HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  haacon hebetechnik gmbh z siedzibą we Freudenbergu am Main jest producentem specjalnych rozwiązań w technologii podnoszenia. Obszary działalności to Przemysłowe Technologie Podnoszenia, Technika Pojazdów Użytkowych oraz Systemy Podnoszenia. Z technicznego punktu widzenia firma haacon rozwija wciągniki, których przenoszenie sił odbywa się za pomocą wrzeciona, przekładni zębatych lub liny. haacon koncentruje się na jednostkach biznesowych: General Lifting Technology, Pojazd użytkowy oraz Systemy Podnoszenia w sektorze B2B. Pojazdy użytkowe używane są głównie przez producentów przyczep i przyczep (segregatory, pojazdy budowlane i specjalne). Wyspecjalizowane wciągniki "mobilne" do kontenerów stosowane są głównie w logistyce sił zbrojnych i służb ratowniczych (np. Agencja Pomocy Technicznej, straż pożarna, policja). Gwarantują one samowystarczalność operacyjną przy niewielkiej infrastrukturze lub jej braku.

 1. RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Instalacje przemysłowe o wielostronnym zastosowaniu – ekologiczne i bezpieczne. Firma Rippert Anlagentechnik GmbH und Co. działa w trzech obszarach: ekologicznych instalacji lakierniczych, instalacji filtracyjnych, jak również wentylatorów przemysłowych, dzięki czemu. z powodzeniem utrzymuje się na rynku. Jako producent systemów od ponad 45 lat projektuje, produkuje i montuje najnowocześniejsze i najbardziej energooszczędne instalacje dla klientów przemysłowych z całego świata. Siedziba przedsiębiorstwa kierowanego przez Thomasa Ripperta znajduje się w miejscowości Herzebrock-Clarholz. Tu i w pięciu innych zakładach na terenie Niemiec, Austrii i Holandii około 350. wykwalifikowanych pracowników pracuje nad rozwojem i budową produktów hightech, zgodnie z życzeniami klientów.

 2. ARNO FUCHS GMBH

  Niemcy

  Od początku założenia naszej firmy przez Arna Fuchsa w roku 1950 jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Na początku rozmawialiśmy o materiałach izolacyjnych do silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj informujemy naszych klientów na całym świecie o możliwościach konfekcjonowania kabli. W szczególności przy małych i średnich seriach jesteśmy właściwym partnerem w zakresie indywidualnych rozwiązań. Partnerstwo z ponad 40 producentami stanowi podstawę obszernej i efektywnej opieki nad klientem. Naszym celem jest fachowe doradzanie, dostarczanie maszyn wysokiej jakości i zapewnianie Państwu doskonałej obsługi. Przekonajcie się Państwo sami! Nasze produkty: maszyny do usuwania izolacji i zaciskarki; maszyny do zdejmowania izolacji z kabli; maszyny przycinania kabli na długość ; maszyny do przycinania na długość; narzędzia do zdejmowania izolacji; narzędzia do zaciskania; maszyny do usuwania izolacji z drutu; maszyny do przycinania drutu na długość; maszyny specjalne dla przemysłu produkcji kabli; noże do maszyn do obróbki kabli

 1. IAG -INDUSTRIE AUTOMATISIERUNGSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Budowa maszyn specjalnych w sektorze przemysłowym, głównie dla techniki okładzin ciernych, technika kontrolna, technika naśnieżania, zapobieganie emisji zanieczyszczeń, zwalczanie pożarów. Szukamy partnerów handlowych! Nasze produkty: budowa maszyn specjalnych na podstawie rysunków, analizatory spalin samochodowych, technika automatyzacji, budowa maszyn specjalnych, prasy do okładzin ciernych, urządzenia do pomiaru emisji spalin, instalacje zraszające do odpylania, instalacje nawilżające do wiązania cząstek pyłu, systemy do analizy spalin, armatki śnieżne i znacznie więcej.

 2. STAL-BET. SPRZEDAŻ STALI I PRODUKTÓW HUTNICZYCH

  Polska

  Hurtownia stali Stal-Bet z Trzebiatowa działa w branży hutniczej już od wielu lat. Prowadzimy sprzedaż stali na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Jednym z naszych sztandarowych produktów są różnego typu profile stalowe, ale też pręty żebrowane i rury stalowe najwyższej jakości. Dbamy nie tylko o różnorodność asortymentu, ale także o wysoki standard obsługi Klienta i stworzenie atrakcyjnych warunków współpracy. Dzięki terminowym realizacjom przyjętych zamówień cieszymy się rosnącym gronem zadowolonych klientów. Zapewniamy, iż na każdy produkowany przez nas materiał udzielamy długoterminowej gwarancji. Produkty, których sami nie wytwarzamy, pozyskujemy od sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczamy Klientom produkt bezpieczny i trwały.

 3. EUROSTORAGE

  Belgia

  Jako europejski dystrybutor systemów składowania dla przemysłu metalurgicznego, Eurostorage oferuje szeroki asortyment rozwiązań do magazynowania blach metalowych oraz rozmaite systemy składowania profili wszelkiego typu o długości do 20 metrów. Wszystkie szafy typu rack są wyposażone w przesuwane szuflady zapewniające natychmiastowy, stały dostęp do blach i profili przeznaczonych do obróbki. Oszczędność czasu i powierzchni oraz bezpieczeństwo pracy stanowią najważniejsze atuty naszej oferty.

 4. GLAMA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Glama Machinenbau GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: •manipulatory kuźnicze• pojazdy do transportu anod w przemyśle aluminiowym• maszyny załadowcze• systemy obsługi• roboty przemysłowe• manipulatory• pojazdy specjalne• rozwiązanie w dziedzinie automatyzacji, dostosowane do potrzeb klienta• technika automatyzacji• technika manipulacyjna dla przemysłu metalowego

 5. ZAMET-BUDOWA MASZYN S.A.

  Polska

  Producent linii technologicznych, maszyn i urządzeń dla hut stali i metali nieżelaznych. Remonty i modernizacje, ciężkie konstrukcje spawane, części, usługi przemysłowe, obróbka mechaniczna.

 6. AMC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Sprzęt i maszyny do płuczek wiertniczych w przemyśle naftowym i gazowym oraz HDD a także w dziedzinie geotermii i specjalnych prac ziemnych oraz tunelowania. Mieszalniki i technologie rozdzielania.

 7. HANS DOCKENDORFF GMBH

  Niemcy

  Firma HANS DOCKENDORFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bockenau, Niemcy.

 8. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Kucie i wygniatanie stali i metali, Maszyny do zastosowań specjalnych - producenci, cięcie laserowe 3D, i Metal and engineering industry constructions. Ma siedzibę w Hettstedt, Niemcy.

 1. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gwinciarki wewnętrzne, Frezarki, Przeciągacze, Wiertła, Gwinciarki wewnętrzne, Frezarki, Przeciągacze, i Wiertła. Ma siedzibę w Soest, Niemcy.

 2. CENTRAL CATALANA MAQUINARIA S. A.

  Hiszpania

  Firma CENTRAL CATALANA MAQUINARIA S. A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach bending and combined machines for construction, i frezarka cnc. Ma siedzibę w Parets Del Valles, Hiszpania.

 3. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Francja

  Firma GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Naprawa urządzeń przemysłowych, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do obrabiarek, Konserwacja instalacji przemysłowych, Naprawa urządzeń przemysłowych, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Barr, Francja.

 4. OPERBER SITALU GROUP S.L.

  Hiszpania

  Firma OPERBER SITALU GROUP S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w La Pobla De Claramunt, Hiszpania.

 5. METAL CRIS-JOHN

  Hiszpania

  Firma METAL CRIS-JOHN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Water jet cutting. Ma siedzibę w L'alcudia, Valencia, Hiszpania.

 6. GLOMACHT BV

  Holandia

  Firma GLOMACHT BV, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia laserowe, sprzęt do spawania, Maszyny do drewna, i used forklift truck. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 7. KMT PRODUKTIONS- + MONTAGE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KMT PRODUKTIONS- + MONTAGE-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 8. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Węgry

  Firma ÁP-TECHNOLOGY KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Nyíregyháza, Węgry.

 9. KÄPPLER & PAUSCH GMBH

  Niemcy

  Firma KÄPPLER & PAUSCH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Neukirch/lausitz, Niemcy.

 10. ITH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ITH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Meschede, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Hutnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

14 021 Przedsiębiorstwa