• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • surowce i materiały budowlane

Wyniki dla

Surowce i materiały budowlane - Import eksport

 1. STROBEL QUARZSAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ponad 135 lat Strobel Quarzsand. Długa tradycja. Nasza wysoka gotowość do inwestowania oraz duch innowacyjności pozwalają nam poradzić sobie z przyszłymi wyzwaniami. Dzięki ciągłym inwestycjom w przyszłość przedsiębiorstwa wszystkie pokolenia w długiej historii firmy położyły podwaliny w pomyślny dalszy rozwój firmy. Stale rosnąca liczba możliwych zastosowań piasku kwarcowego, nasze zabezpieczone na długi czas złoża surowca oraz wysoka jakość produktów sprawiają, że optymistycznie patrzymy w przyszłość. Dzięki nowym pomysłom, realizowanym przez zaangażowanych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, także w przyszłości będziewmy w stanie sprostać życzeniom naszych klientów. W ten sposób chcemy zapewnić długofalowy sukces firmy, zachować miejsca pracy i tworzyć nowe.

 2. RVG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Handel - Odzysk - Usuwanie Założona w 2001 roku spółka RVG mbH z siedzibą w Dinslaken to międzynarodowa firma specjalizująca się w handlu stałymi i płynnymi produktami ubocznymi, nośnikami energii, zastępczymi środkami redukującymi, chemikaliami i odpadami. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach coraz ważniejsze staje się rozsądne gospodarowanie cennymi surowcami, które są dostępne na Ziemi. W ścisłej współpracy z firmami przemysłowymi stale dążymy do bardziej efektywnego wykorzystywania odpadów przemysłowych i produktów ubocznych. Rozwiązaniem powinna być utylizacja i nieszkodliwy dla środowiska odzysk, który jest jednocześnie efektywny kosztowo dla naszych klientów.

 3. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 4. SBF WASSER UND UMWELT NIEDERLASSUNG DER GHC GERLING HOLZ & CO. HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SBF WASSER UND UMWELT NIEDERLASSUNG DER GHC GERLING HOLZ & CO. HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. EUROKRET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROKRET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Waghäusel, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WIRTH NATURSTEIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIRTH NATURSTEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Lohr, Niemcy.

 2. HERMANN OTTO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMANN OTTO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Fridolfing, Niemcy.

 3. KONRAD ENSSNER OHG BAUSTOFFE ERBAU TRANSPORTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KONRAD ENSSNER OHG BAUSTOFFE ERBAU TRANSPORTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Wilhermsdorf, Niemcy.

 4. SARKÖZY DICHTSTOFFWERK OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SARKÖZY DICHTSTOFFWERK OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Freigericht, Niemcy.

 5. KUHN BAUZENTRUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUHN BAUZENTRUM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Triefenstein, Niemcy.

 1. HORST WINKLER MONTAGEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORST WINKLER MONTAGEBAU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Wöllstadt, Niemcy.

 2. HOFFMANN TRAPEZBLECHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOFFMANN TRAPEZBLECHE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 1. WIKA ISOLIER- UND DÄMMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIKA ISOLIER- UND DÄMMTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

 2. MHI NATURSTEIN & BAUSTOFFSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MHI NATURSTEIN & BAUSTOFFSERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Wächtersbach, Niemcy.

 3. BERNHARD JÄGER BETONWERK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERNHARD JÄGER BETONWERK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Mengen, Niemcy.

 4. ANHYDRITEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANHYDRITEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 5. BAUCHEMIE RÖSSLER E.K. INH. HOLGER RÖSSLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAUCHEMIE RÖSSLER E.K. INH. HOLGER RÖSSLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Königsee-Rottenbach, Niemcy.

 6. TRANSPORTBETON KÜHNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPORTBETON KÜHNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Viernheim, Niemcy.

 7. MARMOR- UND GRANITWERK HEMMERICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARMOR- UND GRANITWERK HEMMERICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Barsbüttel, Niemcy.

 8. JOWA BETONWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOWA BETONWERK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Leutershausen, Niemcy.

 1. ANTON SCHNEIDER 5. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANTON SCHNEIDER 5. GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. KNAPP-MATEX

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KNAPP-MATEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 3. HEIM KIESWERK NOBITZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEIM KIESWERK NOBITZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Nobitz, Niemcy.

 4. FTO FERTIGTEILWERK OBERMAIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FTO FERTIGTEILWERK OBERMAIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Marktzeuln, Niemcy.

 5. WEBER BETONWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEBER BETONWERKE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Ippesheim, Niemcy.

 6. DIART DÄMMSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIART DÄMMSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 7. HELMUT KÄLBERER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELMUT KÄLBERER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Süßen, Niemcy.

 8. PORAGLASS SP. Z O.O.

  Polska

  Jako przedstawiciel producenta na rynek Unii Europejskiej specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze producentów i dużych odbiorców z możliwością dostaw od 22 ton do nawet 800 ton jednorazowo. Posiadamy 7 frakcji GRANUGLASU (Perlit utwardzony i spieczony do postaci szkła - nie jest to perlit kspandowany) - znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, ogrodnictwo, izolacje termiczne, produkcja lekkich betonów, filtracja wody, a także jako dodatek tynków (zwieksza wytrzymałość i termoizolację), farb (matowienie) , mas szpachlowych (zmniejsza ich wagę oraz poprawie termoizolację) . Jego lekkość ( od 270 do 400kg/m3), izolacyjne właściwości oraz zdolność do przechowywania i przemieszczania wody sprawiają, że perlit GRANUGLASS jest materiałem wielofunkcyjnym.

 9. WESTERBUD SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy WESTERBUD jest: - prowadzenie inwestycji począwszy od procedur administracyjnych pozwalających rozpocząć budowę poprzez generalne wykonawstwo do stanu "pod klucz", - projektowanie hal produkcyjno-magazynowych, - kompleksowa realizacja w systemie generalnego wykonawstwa obiektów budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej, - budowa, sprzedaż i wynajem obiektów handlowych, - budowa domów mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, - wykańczanie wnętrz i budowa do stanu "pod klucz", - produkcja i sprzedaż betonu towarowego, - produkcja i sprzedaż drobnowymiarowych wyrobów betonowych: słupki graniczne, - produkcja i sprzedaż elementów stalowych: dźwigary, płatwie kratowe, słupy itp. na zlecenie inwestora lub wg naszych opracowań, - wynajem sprzętu budowlanego: dźwigów samochodowych 6t, 25t; koparko-ładowarki JCB 3CX SUPER, JCB 4CX, zestawu niskopodwoziowego, spycharek, betonomieszarki 6m3, 9m3; wywrotek samochodowych, itp.

 10. GRAFIT ZPH

  Polska

  Firma Grafit specjalizuje się w dystrybucji materiałów budowlanych. Pod jednym dachem oferujemy Państwu szeroką gamę produktów, a w szczególności materiały do wykończenia wnętrz domów i mieszkań. Nasz asortyment obejmuje blisko 100.000 pozycji. Dzięki wieloletniej bliskiej współpracy największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce i na świecie, możemy wszystkim Klientom zaoferować towary najwyższej jakości w przystępnej cenie. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu w wyborze odpowiednich dla siebie produktów. Dodatkowo zapewniamy szybki, bezpłatny transport

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Surowce i materiały budowlane - Import eksport

Liczba wyników

16 427 Przedsiębiorstwa