• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kowalstwo przemysłowe i budowlane

Wyniki dla

Kowalstwo przemysłowe i budowlane - Import eksport

 1. ROBERS LEUCHTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1964 r. nasza rodzinna firma w Südlohn produkuje najwyższej jakości oświetlenie różnego rodzaju oraz oprawki. Marka ROBERS oznacza tradycję, trwałość oraz ponadczasowy design. Produkowane oświetlenie i oprawki są projektowane i bardzo starannie ręcznie wykonywane w naszym własnym zakładzie tak, że każdy wyprodukowany element jest wyjątkowy. Możemy produkować wyroby na indywidualne zamówienie. Stosujemy materiały i elementy najwyższej jakości. Wszystkie oprawy szklane są specjalnie ręcznie dmuchane przez najlepszych niemieckich, włoskich i hawajskich specjalistów.

 2. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 3. FER & NOX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma FER & NOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo artystyczne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Konstrukcje metalowe lekkie, Ogrodzenia i bramy, Kowalstwo artystyczne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Konstrukcje metalowe lekkie, i Ogrodzenia i bramy. Ma siedzibę w Evere, Belgia.

 4. METALEX SZYMA SP. Z O. O.

  Polska

  Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta oryginalnych i niebanalnych projektów przypadnie Państwu do gustu oraz spełni najśmielsze oczekiwania i wymagania najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w tradycyjnym kowalstwie artystycznym oraz ślusarstwie budowlanym. Proponujemy Państwu bogaty wybór stylizowanych oraz nowoczesnych wyrobów wykonywanych według indywidualnie tworzonych projektów lub projektów dostarczonych przez klienta. W przypadku wyboru konceptów wykonywanych przez naszą firmę zapewniamy dostosowanie wyrobów do rodzaju architektury budynku oraz wnętrz.

 5. ENCO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Enco z siedzibą w Rybniku powstała w 1999 roku jako Spółka z o.o. Budujemy na terenie Rybnika domy i mieszkania dla wymagających; atrakcyjne zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie, posiadające dopracowaną formę architektoniczną. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji i dewelopera. Chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucie komfortu i satysfakcji z użytkowania wspólnie wybudowanego mieszkania bądź domu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIERDZEWKA KRAKÓW

  Polska

  FHU Bodzoń to przedsiębiorstwo z kolosalnym doświadczeniem zajmujące się od 16 lat kowalstwem artystycznym, do najistotniejszych propozycji tej firmy należą balustrady ze stali nierdzewnej, zarówno te zewnętrzne i wewnętrzne. Nierdzewka to szczególny dział kowalstwa artystycznego, którego kluczowymi zaletami są subtelność i dokładność, powodujące, że wykonane balustrady są jednocześnie pożyteczne i piękne. Oczywiście ze stali nierdzewnej można wykonać inne szczegóły wystroju domu.Warto także podkreślić, że wykonywane przez tą firmę balustrady niekoniecznie muszą być wykonane z samej stali, równie dobrze może być to połączenie stali ze szkłem, lub drewnem.FHU Bodzoń działa przede wszystkim na terenie Małopolski, lecz wiele realizacji zostało utworzonych też poza tym terenem. Zapraszamy wskutek tego do odwiedzin firmowej witryny, aby dowiedzieć się wiele więcej o balustradach ze stali.

 2. FERRETERÍA ACENTEJO

  Hiszpania

  Firmy specjalizujące się w zakresie rusztowań, artykułów metalowych, wynajmie maszyn dla sektora budowlanego i placów budowy. Wynajem silników konstrukcyjnych.

 3. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Hiszpania

  Firma MANUFACTURAS MAESTRO S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, i Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  Hiszpania

  Firma SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przemysłowe, zaopatrzenie dla przemysłu, artykuły metalowe - hurt, obrabiarki, i Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Miranda De Ebro, Hiszpania.

 5. ALDACO AVANCE 2022 S.L.

  Hiszpania

  Firma ALDACO AVANCE 2022 S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, drobnica żelazna, higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy, i zaopatrzenie dla przemysłu. Ma siedzibę w Gijon, Hiszpania.

 1. METALGROUP

  Belgia

  Firma METALGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Zwijanie stali i metali, Spawanie stali i metali, wykrawanie metali, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Zwijanie stali i metali, i Spawanie stali i metali. Ma siedzibę w Marcinelle, Belgia.

 2. INDOOSTRIAL

  Hiszpania

  Firma INDOOSTRIAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna, sektor drobnicy żelaznej i oprzyrządowania, i hardware. Ma siedzibę w Abrera, Hiszpania.

 1. G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C.

  Włochy

  Firma G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach drzwi pancerne, balustrady, balustrada żelazna, i ogrodzenia. Ma siedzibę w Cadelbosco Di Sopra, Włochy.

 2. TAQUIN

  Belgia

  Firma TAQUIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Kraty i ruszta metalowe, Schody metalowe, szkielet metalowy, bramy metalowe, i Kraty i ruszta metalowe. Ma siedzibę w Terte, Belgia.

 3. SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L.

  Hiszpania

  Firma SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach hardware, usługi agencyjne i przedstawicielstwa handlowego w sektorze drobnicy żelaznej i narzędzi, sektor drobnicy żelaznej i oprzyrządowania, i artykuły metalowe - hurt. Ma siedzibę w Torrejón De La Calzada, Hiszpania.

 4. SUMINISTROS INDUSTRIALES HERMANOS BILLETE S.L.

  Hiszpania

  Firma SUMINISTROS INDUSTRIALES HERMANOS BILLETE S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Aprowizacja statków - zaopatrzenie ogólne, drobnica żelazna, drobne prace hydrauliczne, Aprowizacja statków - zaopatrzenie ogólne, i materiały do majsterkowania. Ma siedzibę w Lebrija, Hiszpania.

 5. SC UNIC ROTAREX SRL

  Rumunia

  Firma SC UNIC ROTAREX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Crainimat, Rumunia.

 6. RATIONALSTOCK

  Hiszpania

  Firma RATIONALSTOCK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 7. FERRETERÍA INDUSTRIAL NEVADA

  Hiszpania

  Firma FERRETERÍA INDUSTRIAL NEVADA, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla przemysłu, drobnica żelazna, sektor drobnicy żelaznej i oprzyrządowania, i narzędzia do cięcia. Ma siedzibę w Peligros - Granada, Hiszpania.

 8. SIB VASCART DELAMARE

  Francja

  Firma SIB VASCART DELAMARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach window manufacturers, weranda, aluminium, i drzwi i okna. Ma siedzibę w Dieppe, Francja.

 1. COMERÇ TURRÓ, S.A.

  Hiszpania

  Firma COMERÇ TURRÓ, S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Salt, Hiszpania.

 2. FERRETERÍA IMPERIAL S.L.

  Hiszpania

  Firma FERRETERÍA IMPERIAL S.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł - drobne artykuły żelazne, domestic heating equipment, ŚRODKI zapobiegania wypadkom posiadające znak CE, i abrasives. Ma siedzibę w Toledo, Hiszpania.

 3. IMEPSA

  Francja

  Firma IMEPSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Spawanie mechaniczne. Ma siedzibę w Montrem, Francja.

 4. JOSE SANTIAGO VARGAS SA

  Hiszpania

  Firma JOSE SANTIAGO VARGAS SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria kuchenne, i gałki. Ma siedzibę w Lucena, Hiszpania.

 5. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Republika Czeska

  Firma WORKS L&W GROUP S. R. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szkielet metalowy, Przewody rurowe przemysłowe, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Szkielet metalowy, Przewody rurowe przemysłowe, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, i Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Hradec Králové, Republika Czeska.

 6. ETS BOURGEOIS FRERES

  Francja

  Firma ETS BOURGEOIS FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, drobne wyroby metalowe, termolakierowanie, i centra obróbcze do cięcia strumieniem wody. Ma siedzibę w Vrigne-Aux-Bois, Francja.

 7. LECKY SRL

  Włochy

  Firma LECKY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach pręty ze stali nierdzewnej, i rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w San Dona' Di Piave, Włochy.

 8. MÉTALLERIE FERRONNERIE CHARPENTE MÉTALLIQUE SALMON FRÈRES

  Francja

  Firma MÉTALLERIE FERRONNERIE CHARPENTE MÉTALLIQUE SALMON FRÈRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, szkielet metalowy, i Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Morangis, Francja.

 9. FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ

  Belgia

  Firma FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Schody ewakuacyjne, Kotlarstwo precyzyjne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, control cabinets - electricity, i Schody ewakuacyjne. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 10. V&V BUILDING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma V&V BUILDING LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Chelmsford, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kowalstwo przemysłowe i budowlane - Import eksport

Liczba wyników

2681 Przedsiębiorstwa