• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kowalstwo przemysłowe i budowlane

Wyniki dla

Kowalstwo przemysłowe i budowlane - Import eksport

 1. ROBERS LEUCHTEN GMBH

  Niemcy

  Od 1964 r. nasza rodzinna firma w Südlohn produkuje najwyższej jakości oświetlenie różnego rodzaju oraz oprawki. Marka ROBERS oznacza tradycję, trwałość oraz ponadczasowy design. Produkowane oświetlenie i oprawki są projektowane i bardzo starannie ręcznie wykonywane w naszym własnym zakładzie tak, że każdy wyprodukowany element jest wyjątkowy. Możemy produkować wyroby na indywidualne zamówienie. Stosujemy materiały i elementy najwyższej jakości. Wszystkie oprawy szklane są specjalnie ręcznie dmuchane przez najlepszych niemieckich, włoskich i hawajskich specjalistów.

 2. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 3. FER & NOX

  Belgia

 4. METALGROUP

  Belgia

 5. METALEX SZYMA SP. Z O. O.

  Polska

  Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta oryginalnych i niebanalnych projektów przypadnie Państwu do gustu oraz spełni najśmielsze oczekiwania i wymagania najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w tradycyjnym kowalstwie artystycznym oraz ślusarstwie budowlanym. Proponujemy Państwu bogaty wybór stylizowanych oraz nowoczesnych wyrobów wykonywanych według indywidualnie tworzonych projektów lub projektów dostarczonych przez klienta. W przypadku wyboru konceptów wykonywanych przez naszą firmę zapewniamy dostosowanie wyrobów do rodzaju architektury budynku oraz wnętrz.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENCO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Enco z siedzibą w Rybniku powstała w 1999 roku jako Spółka z o.o. Budujemy na terenie Rybnika domy i mieszkania dla wymagających; atrakcyjne zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie, posiadające dopracowaną formę architektoniczną. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji i dewelopera. Chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucie komfortu i satysfakcji z użytkowania wspólnie wybudowanego mieszkania bądź domu.

 2. FERRETERÍA ACENTEJO

  Hiszpania

  Firmy specjalizujące się w zakresie rusztowań, artykułów metalowych, wynajmie maszyn dla sektora budowlanego i placów budowy. Wynajem silników konstrukcyjnych.

 3. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Hiszpania

 4. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  Hiszpania

 5. ALDACO 2002 S.L.

  Hiszpania

 1. GOHR, S.R.O. - YOUR STEEL CONSTRUCTION COMPANY

  Słowacja

 2. TARIFER SERVICIOS,S.L.

  Hiszpania

 1. LECKY SRL

  Włochy

 2. MÉTALLERIE FERRONNERIE CHARPENTE MÉTALLIQUE SALMON FRÈRES

  Francja

 3. INDOOSTRIAL

  Hiszpania

 4. V&V BUILDING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. COMERÇ TURRÓ, S.A.

  Hiszpania

 6. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Republika Czeska

 7. RATIONALSTOCK

  Hiszpania

 8. SC UNIC ROTAREX SRL

  Rumunia

 1. TERMINACIONES PARA CHIMENEAS

  Hiszpania

 2. DP

  Belgia

 3. G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C.

  Włochy

 4. JEREMIE HYNDERICK

  Belgia

 5. FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ

  Belgia

 6. ETS BOURGEOIS FRERES

  Francja

 7. HERRAJES DEL PONIENTE S.L.

  Hiszpania

 8. SIB VASCART DELAMARE

  Francja

 9. HEYMANS TECHNOLOGY

  Belgia

 10. SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L.

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Kowalstwo przemysłowe i budowlane - Import eksport

Liczba wyników

2685 przedsiębiorstwa