• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczenie- wytrawianie- kąpiele- odtłuszczanie stali i metali

Wyniki dla

Czyszczenie- wytrawianie- kąpiele- odtłuszczanie stali i metali - Import eksport

 1. GRÜNEWALD FEINMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GRÜNEWALD FEINMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, wały napędowe, wały napędowe z przekładnią zębatą, spawanie laserowe, i Automotive. Ma siedzibę w Grävenwiesbach, Niemcy.

 2. LAVADORAS INDUSTRIALES BAUFOR - HYDRORESA

  Hiszpania

  Zmywarki przemysłowe i instalacje odtłuszczające do części metalowych. Hydroresa, S.L. posiada 50-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zmywarek przemysłowych do wstępnej obróbki powierzchni metalowych. Przedsiębiorstwo szkoli swoich pracowników tak, by zawsze mogli jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Mycie i odtłuszczanie części przez spryskiwanie na gorąco lub zimno, z dodatkiem detergentów podlegających biodegradacji w środowisku alkalicznym, kwasowym lub neutralnym. Zmywarki przemysłowe Baufor.

 3. METURGEN INDUSTRIECHEMIE UND SERVICE GMBH

  Austria

  Nasza firma zajmuje się produkcją i handlem produktami chemicznymi dla przemysłu metalurgicznego oraz konserwacją i czyszczeniem zakładów przemysłowych. Nasze mocne strony to przede wszystkim produkty do wytrawiania stali nierdzewnej, środki czyszczące, smary i produkty do ochrony przed korozją. Zaopatrujemy przemysł metalurgiczny oraz producentów żywności, ale również zajmujemy się czyszczeniem pośrednim i podstawowym czyszczeniem powierzchni metalowych, kamiennych i elastycznych wykładzin podłogowych. Chętnie przeszkolimy Państwa pracowników w zakresie stosowania naszych produktów. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty wysokiej jakości. Co więcej, większość środków czystości jest produkowana przez nas samych. Sami pracujemy z tymi środkami dlatego mamy z nimi duże doświadczenie. Również w zastosowaniu! Przede wszystkim mamy ponad 40 lat doświadczenia w naszej dziedzinie.

 4. LABORATOIRE ACI

  Francja

  Stworzona w 1974 r. firma LABORATOIRES ACI ma na celu: tworzenie, opracowywanie i dystrybucję produktów chemicznych i biologicznych, ponadto koncepcję zastosowania w celach higienicznych, obróbkę przemysłową i powierzchniową. Zajmujemy się trzema podstawowymi etapami: opracowanie i tworzenie produktu w naszych laboratoriach, produkcja, dystrybucja na terenie Francji za pomocą wyłącznie sieci V.R.P. o najwyższej jakości usług, dystrybucja w około 30 krajach przez Laboratoires ACI International, za pomocą sieci wyłącznych dystrybutorów. Nasza gama składająca się z 200 produktów jest podzielona na 6 kategorii: Higiena, dezynfekcja, uzdatnianie, oczyszczanie wody, usuwanie tłuszczu i przygotowanie chemiczne powierzchni, pokrycie powierzchni, różnego rodzaju obsługa, oraz obróbka zapraw

 5. G.M.A. PULITURA METALLI

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. PROTEC TRADING GMBH

  Austria

 3. SUZHOU GANG JIE COLOR PLATE CO.,LTD

  Chiny

 4. EDELTEC - LIMPIEZA POR ULTRASONIDOS

  Hiszpania

 5. PERO FRANCE SARL

  Francja

 1. LEVALIM SERVICIOS SLU

  Hiszpania

 2. COUGARTRON

  Dania

 1. ADEFY

  Francja

 2. GB STAHL + BLECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. KSP MACHINE

  Turcja

 4. SINAPTEC

  Francja

 5. CVNINUSTRIES

  Belgia

 6. GALVA HILD

  Francja

 7. SN DECAP59

  Francja

 8. SINEA SARL

  Francja

 1. INTENSE CLEAN

  Zjednoczone Królestwo

 2. POLYLASE

  Francja

 3. YENITEK CORPORATE GROUP

  Turcja

 4. POZZATO LEONARDO POLISHING AND CALENDERING METALS

  Włochy

 5. ADC DUMOULIN

  Francja

 6. ALBI NETTOYAGE ULTRASONS

  Francja

 7. RICERCA CHIMICA GROUP

  Włochy

 8. GAÏAMOTECH

  Francja

 9. PMT DESIGN MARZENA PREYZNER

  Polska

 10. SONICLIMP

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo