• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczenie- wytrawianie- kąpiele- odtłuszczanie stali i metali

Wyniki dla

Czyszczenie- wytrawianie- kąpiele- odtłuszczanie stali i metali - Import eksport

 1. GRÜNEWALD FEINMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRÜNEWALD FEINMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, wały napędowe, wały napędowe z przekładnią zębatą, spawanie laserowe, i Automotive. Ma siedzibę w Grävenwiesbach, Niemcy.

 2. LAVADORAS INDUSTRIALES BAUFOR - HYDRORESA

  Hiszpania

  Zmywarki przemysłowe i instalacje odtłuszczające do części metalowych. Hydroresa, S.L. posiada 50-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zmywarek przemysłowych do wstępnej obróbki powierzchni metalowych. Przedsiębiorstwo szkoli swoich pracowników tak, by zawsze mogli jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Mycie i odtłuszczanie części przez spryskiwanie na gorąco lub zimno, z dodatkiem detergentów podlegających biodegradacji w środowisku alkalicznym, kwasowym lub neutralnym. Zmywarki przemysłowe Baufor.

 3. METURGEN INDUSTRIECHEMIE UND SERVICE GMBH

  Austria

  Nasza firma zajmuje się produkcją i handlem produktami chemicznymi dla przemysłu metalurgicznego oraz konserwacją i czyszczeniem zakładów przemysłowych. Nasze mocne strony to przede wszystkim produkty do wytrawiania stali nierdzewnej, środki czyszczące, smary i produkty do ochrony przed korozją. Zaopatrujemy przemysł metalurgiczny oraz producentów żywności, ale również zajmujemy się czyszczeniem pośrednim i podstawowym czyszczeniem powierzchni metalowych, kamiennych i elastycznych wykładzin podłogowych. Chętnie przeszkolimy Państwa pracowników w zakresie stosowania naszych produktów. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty wysokiej jakości. Co więcej, większość środków czystości jest produkowana przez nas samych. Sami pracujemy z tymi środkami dlatego mamy z nimi duże doświadczenie. Również w zastosowaniu! Przede wszystkim mamy ponad 40 lat doświadczenia w naszej dziedzinie.

 4. LABORATOIRE ACI

  Francja

  Stworzona w 1974 r. firma LABORATOIRES ACI ma na celu: tworzenie, opracowywanie i dystrybucję produktów chemicznych i biologicznych, ponadto koncepcję zastosowania w celach higienicznych, obróbkę przemysłową i powierzchniową. Zajmujemy się trzema podstawowymi etapami: opracowanie i tworzenie produktu w naszych laboratoriach, produkcja, dystrybucja na terenie Francji za pomocą wyłącznie sieci V.R.P. o najwyższej jakości usług, dystrybucja w około 30 krajach przez Laboratoires ACI International, za pomocą sieci wyłącznych dystrybutorów. Nasza gama składająca się z 200 produktów jest podzielona na 6 kategorii: Higiena, dezynfekcja, uzdatnianie, oczyszczanie wody, usuwanie tłuszczu i przygotowanie chemiczne powierzchni, pokrycie powierzchni, różnego rodzaju obsługa, oraz obróbka zapraw

 5. MICROSEMI

  Francja

  Specjalista prowadzący działalność od roku 1985 w dziedzinie czyszczenia ultradźwiękowego - MICROSEMI, oferuje kompletne rozwiązania techniczne zgodne z potrzebami i budżetem klientów. Prosimy o kontakt w celu rozwiązania wszelkich problemów związanych z czyszczeniem, napotykanych w toku prowadzonej działalności, potrafimy Państwu pomóc w realizacji różnych projektów. Dla każdego typu części, obrabianych lub poddawanych konserwacji, możemy określić zestaw niezbędnych środków czyszczących, wykonując odpowiednie testy w naszym laboratorium. Następnie analizujemy wspólnie, jakie wyposażenie jest najlepiej dostosowane do danego przypadku: pojedyncze zbiorniki do systemów ultradźwiękowych, kompletne linie, zanurzeniowe moduły ultradźwiękowe, projekty wykonane na indywidualne zamówienie itd. Mogą Państwo również powierzyć nam części do czyszczenia. Dzięki dużej ilości różnego sprzętu, jaki posiadamy na miejscu (urządzenia ultradźwiękowe, kabiny do mycia poprzez zraszanie, suszarki próżniowe, kontrola jednostkowa itd.), oferujemy kompleksowe i zróżnicowane usługi, które pozwolą Państwu wyeliminować wszelkie trudności.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. G.M.A. PULITURA METALLI

  Włochy

  Firma G.M.A. PULITURA METALLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, maszyny do obróbki metali, szlifierki do metali, i Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Vito D'asio, Włochy.

 2. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, pulverisers, piaskowanie na zlecenie, Odtłuszczanie stali i metali, i Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 3. PROTEC TRADING GMBH

  Austria

  Firma PROTEC TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i Spawanie elektryczne - spawarki i materiały. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 4. SUZHOU GANG JIE COLOR PLATE CO.,LTD

  Chiny

  Firma SUZHOU GANG JIE COLOR PLATE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 5. LEVALIM SERVICIOS SLU

  Hiszpania

  Firma LEVALIM SERVICIOS SLU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy sprzątające. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, usługi czyszczenia przemysłowego, przedsiębiorstwa usług czystościowych, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i restaurowanie elewacji. Ma siedzibę w Novelda, Hiszpania.

 1. PERO FRANCE SARL

  Francja

  Firma PERO FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Courtaboeuf Cedex, Francja.

 2. ADEFY

  Francja

  Firma ADEFY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i ekologiczne środki trawiące. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 1. COUGARTRON

  Dania

  Firma COUGARTRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Herlev, Dania.

 2. KSP MACHINE

  Turcja

  Firma KSP MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i spare part washing. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. SINAPTEC

  Francja

  Firma SINAPTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, ultradźwiękowe urządzenia czyszczące, i sonotrody. Ma siedzibę w Lezennes, Francja.

 4. GB STAHL + BLECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GB STAHL + BLECH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Toczenie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Nesselwang, Niemcy.

 5. EDELTEC - LIMPIEZA POR ULTRASONIDOS

  Hiszpania

  Firma EDELTEC - LIMPIEZA POR ULTRASONIDOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Sant Cugat, Hiszpania.

 6. CVNINUSTRIES

  Belgia

  Firma CVNINUSTRIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 7. DREUMEX

  Francja

  Firma DREUMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w St Gregoire, Francja.

 8. POLYLASE

  Francja

  Firma POLYLASE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, czyszczenie, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Limoges, Francja.

 1. GALVA HILD

  Francja

  Firma GALVA HILD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Galwanizacja stali i metali, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, galwanizacja, i Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Jebsheim, Francja.

 2. AQUILA CONCEPT

  Francja

  Firma AQUILA CONCEPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Trawienie i oczyszczanie powierzchni - maszyny, oczyszczanie stali nierdzewnej, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, i dekapowanie budowli drewnianych. Ma siedzibę w Seclin, Francja.

 3. EBM DESIGN EXCLUSIVE BRILLENMODE GMBH

  Niemcy

  Firma EBM DESIGN EXCLUSIVE BRILLENMODE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt, Zegarmistrzostwo, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Wyroby gumowe, Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt, Zegarmistrzostwo, i Urządzenia do wykonywania prób i testów. Ma siedzibę w Passau, Niemcy.

 4. ADC DUMOULIN

  Francja

  Firma ADC DUMOULIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Lesquin, Francja.

 5. INTENSE CLEAN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INTENSE CLEAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach czyszczenie, i pranie PRZEMYSŁOWE. Ma siedzibę w 14 Westerdale, Lu4 9ya, Luton, United Kingdom, Zjednoczone Królestwo.

 6. POZZATO LEONARDO POLISHING AND CALENDERING METALS

  Włochy

  Firma POZZATO LEONARDO POLISHING AND CALENDERING METALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, i Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Vignate, Włochy.

 7. SN DECAP59

  Francja

  Firma SN DECAP59, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach śrutowanie. Ma siedzibę w Trith Saint Leger, Francja.

 8. ACR (ALL CHEMICALS RESEARCH)

  Belgia

  Firma ACR (ALL CHEMICALS RESEARCH), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Papeteria - artykuły, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 9. YENITEK CORPORATE GROUP

  Turcja

  Firma YENITEK CORPORATE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. SINEA SARL

  Francja

  Firma SINEA SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Florange, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo