• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przetwarzanie stali i metali

Wyniki dla

Przetwarzanie stali i metali - Import eksport

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA to portugalska firma założona w 1996 roku i jako najlepszy partner outsourcingowy specjalizuje się w produkcji z zakresu mechaniki precyzyjnej – cięcie 3, 4 lub 5 sztuk (aluminum, stal lub stal nierdzewna). Zaopatrujemy całą Europę Środkową i Północną, świadcząc usługi obróbki precyzyjnej CNC, spawania, opracowywania projektów niestandardowych, outsourcingu na zamówienie, produkcji średnich serii, precyzyjnej obróbki CNC komponentów ze stopów metali, rozwoju projektów i montażu. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO ma zespół ekspertów technicznych, który zapewni Twojej firmie szybkie terminy realizacji oraz wsparcie klienta na wszystkich etapach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 3. DAMEKS

  Polska

  Verified by europages badge

  DAMEKS jest firmą rodzinną, która powstała w 2007 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się: obróbką: metali, stopów lekkich, kompozytów oraz plastików, produkcją: części maszyn i urządzeń, form wtryskowych, wykrojników, tłoczników oraz różnego rodzaju oprzyrządowań dla sektorów takich jak: -przemysł elektroniczny i elektrotechniczny, -przemysł samochodowy, -automatyka i robotyka, -offshore, -przemysł stoczniowy. Posiadamy nowoczesny park maszyn CNC wiodących producentów: DOOSAN, HAAS, DMG, ACCUTEX, których pracę opieramy na nowoczesnych komputerowych systemach wspomagania wytwarzania CAD/CAM takich jak: MASTERCAM, ESPRIT, GEOMAGIC DESIGN. Jesteśmy firmą młodą, energicznie się rozwijającą, podejmującą nowe wyzwania. Zapraszamy do współpracy!

 4. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 5. FRANCKE-ART

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w zakresie produkcji konstrukcji i wyrobów ze stali na rynek krajowy i zagraniczny. Oferujemy usługi spawania lekkich konstrukcji i elementów ze stali metodami MIG i MAG. Wykonujemy cięcie i gięcie blach oraz wycinanie laserem. Świadczymy usługi w zakresie gięcia rur i profili oraz kowalstwa. Malujemy metodą proszkową. Realizujemy zamówienia według projektów powierzonych. Produkujemy konstrukcje metalowe i stalowe w tym meble: szafy, regały, łóżka, komody i stoliki, ramy i nogi stołów, blaty dębowe i sosnowe, stelaże do mebli. W branży budowlanej i przemysłowej: bogato zdobione ręcznie kute bramy, palety metalowe, kosze modułowe, stojaki do rowerów, stojaki do szyb, konstrukcje stołowe, klatki dla zwierząt. Posiadamy wysokiej jakości, dużą, profesjonalną maszynę do szlifowania drewna. Oferujemy szlifowanie drewna, litych blatów stołowych, blatów kuchennych. Możliwość wykonania, m.in. hurtowej ilości blatów dębowych. Wysoka precyzja wykonania. Regularnie wykonujemy zlecenia na terenie Unii Europejskiej m. in. tworząc meble dla sieci hoteli.Swoją ofertę kierujemy do klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Oferujemy rozsądne ceny, terminowość i najwyższą jakość. E-mail: info@francke-art.pl

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STALMA S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy liderem w Polsce i uznanym w Europie producentem prętów stalowych. Współpracujemy z czołowymi producentami stali w Europie. Oferujemy wyroby o najwyższych parametrach jakościowych, wysokiej dokładności wykonania przekroju poprzecznego i maksymalnym stopniu wykończenia powierzchni. Certyfikat IATF 16949: 2016 pozwala nam na współpracę z firmami motoryzacyjnymi, które wymagają specjalnych warunków wykonania. Nasze wyroby mają szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, budowie maszyn i urządzeń, w przemyśle meblarskim, elektroenergetycznym, kolejowym, górniczym, w produkcji maszyn rolniczych, wyrobów złącznych, armatury pneumatycznej i hydraulicznej oraz wielu innych. Dzięki szybkiej realizacji zleceń i własnej bazie transportowej zyskaliśmy zaufanie klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Sprzedajemy nasze wyroby do 28 krajów Europy. Od 2021 produkujemy również Kalibrowane Pręty Precyzyjne. Dzięki innowacyjnemu procesowi technologicznemu, przy zastosowaniu nowoczesnych i wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń oferujemy Państwu pręty o najwyższej jakości, która przekracza wymagane obecnie normy europejskie. Zalety: - Jakość powierzchni - do 4 klasy - Wymiar poprzeczny pręta w założonej tolerancji - na całej długości - Odchyłka okrągłości - poziom max 0, 0261 (IT/3) - Precyzyjna długość - tolerancja do 5 mm - Prostość prętów - do 0, 3 mm/m - Brak odwęglenia powierzchni

 2. TEPROSA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEPROSA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 3. 3METALL DOERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3METALL DOERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Stutensee, Niemcy.

 4. RS METALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RS METALL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Görlitz Ot Hagenwerder, Niemcy.

 5. PROFI METALL & TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROFI METALL & TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Stadtlohn, Niemcy.

 1. JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Przetwarzanie stali i metali, Machining of metals, Frezowanie stali i metali, Przetwarzanie stali i metali, budowa - wyposażenie, i soft carpentry. Ma siedzibę w Thyrnau, Niemcy.

 2. EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Allstedt, Niemcy.

 1. AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Schwäbisch Gmünd, Niemcy.

 2. HEINZ STEPHAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINZ STEPHAN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Steinach, Niemcy.

 3. PMZ PLOTTERMESSER ZIESER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PMZ PLOTTERMESSER ZIESER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Meiningen, Austria.

 4. STANTOOL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STANTOOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przetwarzanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Formowanie stali i metali, Prototypy przemysłowe, Przetwarzanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Saint-Vith, Belgia.

 5. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LASERTECHNIK WÜNSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Przetwarzanie stali i metali, Miedź i stopy miedzi, Części składane CNC, Części dla przemysłu lotniczego, Cięcie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 6. W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Hüllhorst, Niemcy.

 7. CTB LATARNIA

  Polska

  Przedmiotem naszej działalności jest wykonawstwo i montaż konstrukcji metalowych (stal czarna, stal ocynkowana, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, aluminium) oraz szeroko rozumianej ślusarki budowlanej i technicznej. Zamówienia realizujemy w oparciu o przedstawione projekty, jak i indywidualne ustalenia z naszymi klientami. W naszej ofercie, oprócz możliwości realizacji zleceń indywidualnych, posiadamy również gotowe produkty. Oferujemy m.in.: -hale stalowe, wiaty słupy; -kratownice kontenery maszty; -wieże silosy; -zbiorniki pojemniki stalowe; -wanny ociekowe; -przenośniki rolkowe; -wózki i pojemniki transportowe; -drabiny techniczne, serwisowe, ewakuacyjne; -balustrady, podesty; -konstrukcje wsporcze klimatyzatorów/wentylatorów; -odbojnice rurowe; -odbojnice drewniane; -odbojnice słupowe; -bariery drogowe ; -naprowadzacze kół samochodowych; -regały; -osłony regałów; -słupy i konstrukcje reklamowe; -stojaki reklamowe; -bariery ochronne; -schody stalowe; -ogrodzenia, wygrodzenia; Możemy wykonywać całą gamę wyrobów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W zależności od wyrobu możliwość przetwórcza naszego zakładu to 30-70 ton miesięcznie. Działamy na terenie całego kraju!

 8. BAUMANN GMBH

  Niemcy

  Baumann GmbH jest firmą rodzinną średniej wielkości. Firma została założona w 1954 roku i oznacza ponad 65 lat produkcji wyrobów innowacyjnych i precyzyjnych. Nasz asortyment to m.in.: Produkcja i światowa sprzedaż elementów tłoczonych i giętych wysokiej jakości – m.in. jako dostawca branży motoryzacyjnej. Budowa prototypów, konstrukcja narzędzi (do wytłaczania, wykrawania, gięcia, ciągnięnia), budowa maszyn. Wydajna technika formowania, cięcia laserowego, ukosowania z użyciem CNC oraz zautomatyzowane procesy spawania, obróbka wszystkich popularnych materiałów metalowych. Dalsza obróbka części, np. wykańczanie powierzchni z użyciem naszych własnych automatycznych instalacji do malowania proszkowego lub u podwykonawców. Montaż i pakowanie podzespołów lub komponentów gotowych do użycia. Sprzedaż opracowanego przez firmę Baumann systemu montażowego do mocowania modułów słonecznych. Wszechstronny i kompetentny partner w zakresie kompleksowych rozwiązań, wysoko ceniony przez klientów ze zwględu na wiedzę fachową, elastyczność i niezawodność.

 1. GROUPE CARTEL

  Francja

  GRUPA CARTEL jest MŚP specjalizującym się w obróbce metali. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi wykonujemy cięcie, gięcie, obróbkę i montaż poprzez spawanie małych i dużych elementów, przygotowanie powierzchni i malowanie. Nasze mistrzostwo w dziedzinie hydrauliki, pneumatyki czy też zespołów mechanicznych lub zrobotyzowanych czyni nas idealnym partnerem dla podwykonawców i realizacji Państwa projektów. Nasze marki, takie jak Lerin Cartel, Silofarmer czy Robot-System, oferują Wam szeroką gamę maszyn i urządzeń rolniczych do automatycznej dystrybucji suplementów żywnościowych i urządzeń przytrzymujących. Mają Państwo możliwość wyboru spośród naszych różnych urządzeń przeładunkowych, takich jak naczepy do transportu towarów i regały przeładunkowe. Obsługujemy zatem różne sektory działalności: energetykę wiatrową, motoryzację, elektryczność, przetwórstwo spożywcze, rolnictwo, koleje i lotniska.

 2. CNC WORKING

  Polska

  Our company has many years of experience in metalworking. Since 2008 we have specialised in the production of tools for CNC machines. Thanks to the modernisation and development of our machine park, we have extended our services to include the production of any detail that requires precise CNC machining. We have our own production department and a staff of well-trained employees. We manufacture ready-made details of high quality. Within CNC machining services we mainly provide services such as CNC turning, CNC milling, wire cutting, grinding, drilling, threading, nickel plating, anodising, zinc plating, heat treatment: annealing, hardening. Workpiece materials: Aluminium : AL6061 AL6065, AL6063 , AL7075, Stainless steel: SUS303, SUS304, SUS316, SUS316L, SUS430, SUS440, etc Carbon steel: 1010, 1015, 1020, 1025, 1030, 1035, 1040, 1045 Tool steel: HSS, ASP23, H13, 1.2344, D2, 1.2379, etc Plastics: PVC, POM, Teflon, Delrin, PEEK, Nylon, ABS, PC, PP, PA6, PA66, etc Brass: C11000, C10200, C12000, C26000, C36000, etc Copper Bronze

 3. VIMET CNC

  Polska

  Świadczymy profesjonalne usłygi cnc w zakresie obróbki i wycinania metali. Wykonujemy usługi w zakresie -toczenia -frezowania -frezowania profili do 12 m -tłoczenie -wykrawanie -cięcie laserem i wodą -gięcie blach -malowanie proszkowe specjalizujemy się w produkcji: -różnego rodzaju obudowy i osłony -szfy telekomunikacyjne -szafy energetyczne -drzwi do rozdzielni elektrycznych -obudowy filtrów i wentylatorów -obudowy urządzeń mechanicznychwy elektrycznych -części podzespołów wykorzystywanych w przemyśle energetycznym telekomunikacyjnym oświetleniowym motoryzacyjnym. Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie przy wykonywaniu prac cnc dajemy państwu pewność i gwarancję iż sprostamy nawet najbardziej skomlikowanym zamówieniom do który podchodzimy w sposób indywidualny.

 4. WILEX INTERNATIONAL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Wilex International rozpoczęła swoją działalność w 1996r, i od tamtego momentu ciągle się rozwija. Prężnie działamy na terenie całego kraju oraz coraz śmielej wkraczamy na rynek międzynarodowy. Oferujemy palety oraz regały wykorzystywane w gospodarce magazynowej. W naszej ofercie znajdują się palety do składowania oraz transportu opon typu TireRack Big, TireRack Small i MotoRack oraz palet słupkowych StackRack, BagRack, . Palety znane również jako manurack, mobilrack, palety na opony, regały na opony, palety na bigbag. Aby spełnić oczekiwania każdego klienta ciągle rozszerzamy naszą ofertę produktów, nie jest dla nas problemem stworzyć produkt o indywidualnych wymiarach bądź preferencjach klienta. Posiadamy przeszkoloną kadrę pracowniczą co zapewnia bardzo dobrą jakość naszych produktów. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny park maszynowy co wiąże się z szybszym czasem realizacji zamówień oraz jakością oferowanych produktów.

 5. UNIMETAL RECYCLING SP. Z O.O.

  Polska

  Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem skoncentrowanym na skupowaniu i poddawaniu recyklingowi katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń. Aktualnie współpracujemy z firmami z całego świata, świadcząc usługi na najwyższym możliwym poziomie. Na dzień dzisiejszy posiadamy największy w tej części Europy zakład przetwórczy i zajmujemy się przetwórstwem katalizatorów na ogromną skalę, wykorzystując do tego najnowocześniejszy sprzęt, w swojej nowoczesnej siedzibie zlokalizowanej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Trzebini - bezpośrednio przy autostradzie A4. Skupujemy katalizatory i odzyskujemy z nich metale szlachetne w sposób zgodny z przepisami polskiego, jak i unijnego prawa. Oferujemy nie tylko dogodne warunki współpracy i najlepsze ceny, ale też fachowe doradztwo mogące pomóc w rozwinięciu firmy. Zapraszamy do współpracy!

 6. WITKOWSKI - PRODUCENT PANELI OGRODZENIOWYCH

  Polska

  Firma Witkowski - Polski producent solidnych paneli ogrodzeniowych, bram i furtek z metalu.Firma Witkowski działa na rynku już od wielu lat stale rozwijając swoje umiejętności i dopasowując ofertę do zmieniających się potrzeb klientów i rynku.Jeżeli szukasz profesjonalnej obsługi z zakresu produkcji i montażu systemu ogrodzeniowego, znajdujesz się we właściwym miejscu. Dlaczego? Ponieważ Firma Witkowski produkuje z powodzeniem od lat wysokiej jakości panele ogrodzeniowe i oferuje profesjonalny montaż systemów ogrodzeń dzięki temu jest to coś, co nas wyróżnia na rynku i sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy.Firma Witkowski będąc producentem systemów ogrodzeniowych dla klientów indywidualnych, dla dużych obiektów przemysłowych, czy dla obiektów sportowych, oferujemy trwałe i innowacyjne: ogrodzenia panelowe, ogrodzenia boisk - sportowe, bramy, furtki, a także ogrodzenia gabionowe.Nasze produkty wychodzą naprzeciw Twoim potrzebom, ponieważ wyróżniają się: przystępną ceną, łatwym i szybkim montażem, wysoką trwałością, a także bardzo dobrym zabezpieczeniem przeciwkorozyjnym. Dodatkowo każde z zamówień traktujemy indywidualnie i każde jest dla nas równie ważne.Monitorując zmieniające się na rynku trendy, dbamy o wysoką jakość estetyczną naszych ogrodzeń. Dzięki temu oferowane przez nas produkty - panele ogrodzeniowe, czy ogrodzenia gabionowe, zyskują coraz większą popularność, znajdując uznanie wśród zagranicznych klientów.Masz pytania ? Nasi pracownicy chętnie doradzą

 7. PROFESSIONAL WELDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Polska

  Pro Weld zajmuje się profesjonalnym spawaniem stali. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam oferować usługi najwyższej jakości, aby znacząco przyczynić się do sukcesu naszych klientów. Bez naszych pracowników nie było by Pro Weld, są oni gwarantem realizacji naszych wysokich standardów jakości. Oferujemy usługi spawania oraz montażu dla wszystkich rodzajów stali w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz chemicznym. Pracownicy Pro Weld spawają metodami: TIG-141, MAG-135.136, UP-121, E-111. Nasz zespół to również ślusarze, szlifierzy, monterzy ISO. Nasza hala produkcyjna o powierzchni 600 m2 pozwala nam profesjonalną realizację powierzonych nam zamówień. Realizujemy kontrakty na terenie całej Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

 8. DEKO-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Profesjonalna obróbka blach: - cięcie blach laserem, - gięcie blach CNC, - wykrawanie blach, - spawanie laserem, - czyszczenie laserem, - projektowanie CAD, - montaż. Współpracujemy głównie z branżami: budowlana, górnicza, automotiv, meblowa, rolnicza, medyczna, i inne.

 9. MOTOVELOZAVOD LLC

  Białoruś

  AIST oznacza dziś szeroką gamę modeli, w której każdy na pewno znajdzie potrzebny mu rower. Produkujemy ponad 120 różnych modeli dziecięcych rowerów hardtail, rowerów składanych, miejskich pod markami AIST i KRAKKEN. Nasza firma produkuje także motocykle i skutery. Szeroka oferta motocykli z różnymi wielkościami silnika na każdy gust i w dowolnym wzorze. Obecnie, gama modelu M/NSK obejmuje 13 motocykli do różnych zastosowań: Classic, Urban, Enduro, Adventure, Scooter.

 10. REICH GMBH

  Niemcy

  Firma REICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach seryjna obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Mellrichstadt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przetwarzanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

35 177 Przedsiębiorstwa