• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cięcie stali i metali

Wyniki dla

Cięcie stali i metali - Import eksport

 1. CHMIELINSKI

  Polska

  Verified by europages badge

  CHMIELIŃSKI jest firmą rodzinną, z siedzibą w Walbrzychu na Dolnym Śląsku. Od 2010 roku, specjalizujemy się w usługach cięcia strumieniem wody szerokiej gamy materiałów, w tym stali, metali nieżelaznych, gumy, tworzyw sztucznych, szkła i kamienia. Nasz nowoczesny park maszynowy obejmuje trzy maszyny do cięcia strumieniem wody renomowanej firmy FLOW, wykorzystujące najnowocześniejszą technologię, wyposażone, między innymi, w głowicę Dynamic Waterjet do cięcia precyzyjnego 2D i 3D. Ponadto, stosujemy system wiercenia Ultra Pierce, umożliwiający nam pracę z materiałami kompozytowymi i kruchymi, takimi jak marmur, kamień i szkło. Zakres naszego potencjału sięga materiałów o maksymalnym rozmiarze 2000 x 4000mm i grubości do 200mm. Dzięki pompom wysokociśnieniowym, osiągającym ciśnienia o wartości do 6500 bar, jesteśmy w stanie skutecznie zoptymalizować koszty produkcji. Wyróżnia nas niezachwiane przywiązanie do jakości, poparte innowacyjną technologią, krótkimi terminami realizacji i kompleksową obsługą klienta. Z przyjemnością przedstawimy bezpłatną wycenę usług. Możemy przetwarzać zapytania w postaci plików DXF/DWG. Dodatkowo oferujemy usługi projektowe, na podstawie specyfikacji technicznych, bądź odręcznych szkiców. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem!

 2. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 3. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 4. ESTIMET SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w cięciu blach i obróbce elementów metalowych. Ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny. Świadczymy usługi: cięcie laserem (stoły 2x4m i 1, 5x3m); cięcie wodą; cięcie plazmą; cięcie gazem; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; wiercenie; spawanie TIG; spawanie MAG. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ISO 1090 i ISO 3834-2. Usługi, które świadczymy: - Cięcie blach laserem do 4000 x 2000 mm, grubość 25 mm; - Cięcie blach plazmą do 6000 x 2000 mm, grubość 40 mm; - Cięcie blach grubych gazem ze sterowaniem CNC do 6000 mm x 2000 mm, grubość 150 mm; - Cięcie wodą do 4000 x 2000 mm, grubość maksymalna 200 mm; - Gięcie do długości 4000 mm z naciskiem 320 ton przy bardzo bogatym magazynie narzędzi gnących, które pozwalają na gięcie nawet bardzo skomplikowanych elementów; - Zwijanie blach do długości 3000 mm i grubości do 25 mm; - Cięcie piłą elementów o długości do 12000 mm i średnicy 300 mm; w tym rur i profili - Wykonujemy także wiercenie, gwintowanie, fazowanie otworów, a także nitowanie czy montaż nitonakrętek, wstrzeliwanie czy zgrzewanie komponentów. - Satynowanie stali - Spawanie stali czarnej metodą Mag i stali nierdzewnej metodą TIG - Pakowanie elementów na zgrzewarce próżniowej Zapraszamy do kontaktu: sales@estimet.com Siedziba firmy: ul. Kartuska 2, Miechucino k/Kartuz / Polska Biuro handlowe: ul. Gdańska 43, Kartuzy / Polska Oddział produkcyjny: ul. Miastecka 33, Koczała / Polska

 5. MECANIC SYSTEMS SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Utworzona w roku 1978 firma Mecanic Systems wykorzystuje swoje doświadczenie w wykrawaniu i obróbce blachy na potrzeby klientów, stawiając sobie za główny cel zapewnienie doskonałej jakości produktów i obsługi, które w maksymalnym stopniu spełnią wymogi klientów. Długotrwały sukces Mecanic Systems opiera się na takich elementach jak: Nieustanny rygor, na każdym etapie powstawania produktu. Jeden z największych parków maszyn w Belgii, składający się z najbardziej wydajnych urządzeń na obecnym rynku, pozwalający na cięcie na płasko wszystkich materiałów w małych lub dużych seriach. Stały zapas materiałów i surowców (stal, stal nierdzewna, aluminium, pleksi, pcv, itp.). To pozwala nam zadowolić klientów w Europie, produkować kilka różnych typów elementów miesięcznie! Jeśli nie macie najnowocześniejrzych narzędzi produkcji lub wasze urządzenia nie mają wystarczającej zdolności produkcyjnej, wykorzystajcie nasze.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 2. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 3. ITALSTAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

 4. MPRODUCT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. HAASTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAASTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Kappelrodeck, Niemcy.

 1. INDO AUTOTECH LIMITED

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDO AUTOTECH LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Renchen, Niemcy.

 2. ZENTNER ELEKTRIK-MECHANIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZENTNER ELEKTRIK-MECHANIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Freiburg Im Breisgau, Niemcy.

 1. CB-ELMEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CB-ELMEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Radeberg, Niemcy.

 2. LST-LASERSCHNEIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LST-LASERSCHNEIDTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Hövelhof, Niemcy.

 3. 14.05.2018 BAUM ZERSPANUNGSTECHNIK E.KFR.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 14.05.2018 BAUM ZERSPANUNGSTECHNIK E.KFR., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Marl, Niemcy.

 4. ALFRED BUNTENBACH FACON- UND CNC-DREHEREI INHABER MUHTAT YAGIR E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFRED BUNTENBACH FACON- UND CNC-DREHEREI INHABER MUHTAT YAGIR E. K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. GUSTAV GEHNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GUSTAV GEHNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 6. ALFRED HERMANN GMBH & CO. KG BLECHTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFRED HERMANN GMBH & CO. KG BLECHTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 7. OEHLER LADENSYSTEM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OEHLER LADENSYSTEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Bad Saulgau, Niemcy.

 8. HARALD PIHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARALD PIHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 1. MASCHINENBAU KÖTZ & KÖTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASCHINENBAU KÖTZ & KÖTZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Mockrehna, Niemcy.

 2. MSW FERTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSW FERTIGUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Weißenthurm, Niemcy.

 3. MBS METALLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBS METALLBEARBEITUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Ahlen, Niemcy.

 4. ZONELIGHT GMBH METALLBAU-DIENSTLEISTER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZONELIGHT GMBH METALLBAU-DIENSTLEISTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 5. BRÄNDLE WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BRÄNDLE WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Schwarzenbach, Szwajcaria.

 6. HUSS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUSS MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Sehmatal-Neudorf, Niemcy.

 7. AUGUST MANSER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma AUGUST MANSER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Altstätten, Szwajcaria.

 8. WITTENBECHER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WITTENBECHER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 9. KAISER METALL & IDEE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAISER METALL & IDEE GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 10. WARNING METALLTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WARNING METALLTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Ma siedzibę w Versmold, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cięcie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5922 Przedsiębiorstwa