• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blachy - rury

Wyniki dla

Blachy - rury - Import eksport

 1. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Blacha kształtowa żelazna, Blachy - rury, Rury ze stali nierdzewnej, Materiały budowlane, stal do konstrukcji, stal do konstrukcji metalowych, Profiled sheets, i Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 3. DOGRAR METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DOGRAR METAL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blachy - rury, Kształtowniki żelazne, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, Rury ze stali nierdzewnej, Metal work, wycinanie laserowe, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Blachy - rury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, złączki ze stali nierdzewnej, Zawory sterowane elektrycznie, Akcesoria przewody rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, opaski dociskowe, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 5. CESAL ELEKTRO S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma CESAL ELEKTRO S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach blachy, spawanie, wyginanie po łuku, perforacja cnc, odróbka CNC, szafy metalowe, przebijanie blachy, zginarki do blach, i blachy metalowe. Ma siedzibę w Blovice , Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blachy - rury, Profiled sheets, blachy perforowane na wymiar, blachy perforowane, blachy aluminiowane, i Blachy - rury. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 2. COLDEX

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma COLDEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Unterägeri, Szwajcaria.

 3. ERNST VOGELSANG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST VOGELSANG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Herscheid, Niemcy.

 4. PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Stetten, Niemcy.

 5. ADRIAN MICHEL GROUP AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ADRIAN MICHEL GROUP AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Schmiedrued, Szwajcaria.

 1. THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Breisach, Niemcy.

 2. GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Alfdorf, Niemcy.

 1. GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Bad Marienberg, Niemcy.

 2. HERKULES WETZLAR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERKULES WETZLAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Solms, Niemcy.

 3. JEHLE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma JEHLE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Etzgen, Szwajcaria.

 4. HUWER MASCH-TEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUWER MASCH-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Oberreidenbach, Niemcy.

 5. CMM MECCANICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CMM MECCANICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blachy - rury, obróbka metali, spawanie metali, Blachy - rury, i cięcie metali. Ma siedzibę w Santa Lucia Di Piave, Włochy.

 6. FEINBLECH FESTL GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEINBLECH FESTL GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Scheyern, Niemcy.

 7. NEUMETALL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma NEUMETALL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Erschwil, Szwajcaria.

 8. KAISER PROTOTYPENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAISER PROTOTYPENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Erndtebrück, Niemcy.

 1. SINCON TECHNOLOGY GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SINCON TECHNOLOGY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Einsiedeln, Szwajcaria.

 2. GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 4. PROMEX BG

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PROMEX BG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Gięcie metali - obrabiarki, Blachy - rury, Blacha tłoczna, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 5. HUSTER & SANTENBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUSTER & SANTENBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 6. ALFA-TECH

  Polska

  Przedsiębiostwo Alfa-Tech Stal Jakościowa, oferuje hutnicze wyroby ze stali gatunkowych stopowych i wysokostopowych (pręty, blachy, rury, odkuwki), według norm polskich PN, PN/EN, BN, europejskich EN, niemieckich DIN, LW, rosyjskich GOST, TU, OST, amerykańskich norm ASTM, AISI, UNS, SAE, międzynarodowych ISO, chińskich GB/T i innych. Import wyrobów stalowych z Ukrainy, Rosji, Szwajcarii, Chin, oraz stale pochodzące z krajów należących do Unii Europejskiej w tym: Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Czeska Republika, Słowenia, Słowacja, Hiszpania, Austria, Szwecja, Finlandia, Litwa i inne. Oferowane gatunki to między innymi 36NiCrMo16, 1.4835, 1.4539, 1.4542, 1.4547, 1.4550, 1.4112, 1.4125, 1.4034, 1.4028, 1.4021, 1.4006, 1.4003, 1.4000, 1.4313, 30HGSA, 40HNMA, 45HNMF, 40Ch10S2M, 1.4841, 1.4828, 1.4713, 1.4724, 1.4746, X8CrTi25, 39NiCrMo3, 1.4762, 1.4512, 1.4509, 10CrMo9-10, 13CrMo4-5, 25CrMo4, 15NiCuMoNb5-6-4, 20CrMoVTiB4-10, 24CrMoV5-5, 1.3401, , 30CrMoV9, X22CrMoV12-1, X120Mn12, 15CrNi6, 21NiCrMo2-2, 18CrNi8, 34CrNiMo6, 30CrNiMo8, 36CrNiMo4, 32CrMo12, 31CrMo12, 34CrAlMo5, 1.4541, 1.4571, 1.4878, 1.4057, 1.4122, 1.4539 i wiele innych, zapraszamuy do składania zapytań ofertwoych.

 7. FISTAL POLSKA SP Z O.O.

  Polska

  W naszej stałem ofercie z magazynu , stale żaroodporne , nierdzewne - kwasoodporne a także blachy trudnościeralne . Palimy elementy z blach na wymiar takimi technikami jak : plazma woda laser po więcej informacji zapraszamy na stronę www.fistal.pl PRĘTY ŻAROODPORNE –ŻAROWYTRZYMAŁE Od fi 4 do fi 200 ciągnione na zimo EN 10278 / DIN 671 h9, długość około 3000-6000 mm Od fi 4 do fi 200 walcowane, łuszczone EN 10060 / DIN 1013 k12; długości 3000 – 6000 mm BLACHY ŻAROODPORNE -ŻAROWYTRZYMAŁE Grubości od 0, 5 mm… do 50mm. Formaty blach Żaroodpornych/Żarowytrzymałych: 1000 mmx 2000mm, 1250 x 2500, 1500 x 3000, 1500 x 6000, 2000 x6000mm.Blachy docinamy na każdy wymiar. W naszej ofercie znajda państwa blachy według poniższych norm-gatunków: Rury Żaroodporne/żarowytrzymałe ze szwem według norm SEW 470 EN 10217-7 EN 10296-2 w gatunkach 1.4841 i 1.4828 w zakresie wymiarowym od : śr zew x20mm do x 323, 9 mm w grubościach ściankę od 2 mm do 12, 7 w tolerancji wymiarów EN ISO 1127/96 Świadczymy usługi walcowania- zwijania blach żaroodpornych – nierdzewnych i innych, Rury żaroodporne bezszwowe : norma SEW 470 EN 10297-2 ASTM A213 / A213M / A312 / A312M / B407 w podstawowych gatunkach 1, 4841, 1, 4845, 1, 4876, 1, 4878 tolerancja wymiarów EN ISO 1127/96 ASTM A269 / A999 w zakresie wymiarowym od : śred. Zew x4 do średnicy x244, 5 mm w grubościach ściankę od 1 mm do 12, 7 mm

 8. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

 9. NIRONIT EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. Firma NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. KG jest znana od prawie 40 lat z pozyskiwania, przechowywania i handlu najwyższej klasy stalą nierdzewną. Oferujemy blachę, stal surową i prętową wykonaną ze stali nierdzewnej we wszystkich standardowych gatunkach i specjalnościach, a także stopy niklu i tytanu. Dzięki naszym ultranowoczesnym procesom cięcia, wykroje są produkowane przez strumień wody, plazmę i piłę w krótkim czasie, zgodnie z wymaganiami klienta. NIRONIT dostarcza stal nierdzewną na całym świecie i nasze wyroby są poszukiwane w prawie wszystkich gałęziach przemysłu: handlu chemicznym i petrochemicznym, budowie elektrowni, inżynierii mechanicznej i aparaturowej, technologii morskiej i lądowej, przemyśle stoczniowym, budowie pomp, budowie pojazdów szynowych i handlowych, technologii cięcia, technologii ochrony środowiska, przemyśle cukrowniczym i rolniczym, konstrukcji stalowych.

 10. TGS GAS SPRINGS LTD. CO.

  Turcja

  Przedsiębiorstwo TGS zaczęło swoją przygodę w przemyśle we wczesnych latach 70, wytwarzając produkty przeznaczone do obróbki sprężyn gazowych i różnych zastosowań przemysłowych. Początek produkcji naszych sprężyn gazowych sięga 1992 roku. Dzień po dniu, doskonalimy nasze technologie produkcji i park maszynowy, osiągając standardy światowe. Wszystkie nasze wyroby są zaprojektowane, wyprodukowane i dostarczone zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości. Nasz doświadczony i specjalistycznie wyszkolony personel monitoruje przestrzeganie kryteriów wysokiej jakości na każdym etapie procesu produkcji. Posiadamy certyfikat zgodności DIN ISO 9001: 2008. Nasz program zapewnienia wysokiej jakości zaczyna się od wdrożenia surowych metod kontroli jakości naszych transakcji kupna. W 2008 roku, rozpoczęliśmy eksport naszych wyrobów do krajów europejskich i założyliśmy nasze przedsiębiorstwo eksportowe Tunatek Ltd. Co. na rzecz organizacji naszych operacji eksportowych. Prawie ćwierć wieku doświadczenia w produkcji sprężyn gazowych dopinguje nas w dostarczaniu naszych produktów na prestiżowe rynki. Obecnie, produkujemy siedem różnych serii wyrobów stalowych i ze stali nierdzewnej o wielu zastosowaniach. Klienci z około 50 krajów i wielu sektorów przemysłowych korzystają z różnych rodzajów sprężyn gazowych wyprodukowanych przez TGS. Wyroby TGS są bez przerwy testowane, aby zapewnić ich niezawodność, długą żywotność i ogólne bezpieczeństwo produktu i maksymalnie usatysfakcjonować Cię. Nasze zespoły działu badawczo-rozwojowego prowadzą bez przerwy badania służące opracowaniu naszych produktów i technologii. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Blachy - rury - Import eksport

Liczba wyników

6225 Przedsiębiorstwa