• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha falista z metali kolorowych

Wyniki dla

Blacha falista z metali kolorowych - Import eksport

 1. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Republika Czeska

  Firma PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Blacha falista z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Blacha falista z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Lipnik Nad Becvou, Republika Czeska.

 2. X-ENERGY.RO S.R.L.

  Rumunia

  Firma X-ENERGY.RO S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha falista z metali kolorowych. Ma siedzibę w Recas, Rumunia.

 3. YIXING KEXING ALLOY MATERIALS CO., LTD

  Chiny

  Firma YIXING KEXING ALLOY MATERIALS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha falista z metali kolorowych. Ma siedzibę w Yixing, Chiny.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha falista z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Import-eksport stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Siedlce, Polska.

 5. BUTTERWORTH STEEL PROCESSING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PORFIRI S.N.C. DI PORFIRI LUCIANO & C.

  Włochy

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 3. FEILMEIER AG

  Niemcy

  Firma FEILMEIER AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha falista żelazna, Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki z metali kolorowych, Instalacje hydrauliczne, Blacha falista żelazna, Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki z metali kolorowych, i Instalacje hydrauliczne. Ma siedzibę w Osterhofen, Niemcy.

 4. SAHEL DISTRIBUTION

  Burkina Faso

  Firma SAHEL DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ouagadougou, Burkina Faso.

 5. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. KISS-EXCENTER LEMEZ-ES FEMMEGMUNKALO KFT

  Węgry

  Firma KISS-EXCENTER LEMEZ-ES FEMMEGMUNKALO KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Nagytarcsa, Węgry.

 2. STAR MET S A

  Rumunia

  Firma STAR MET S A, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, Rudy żelaza i metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, i Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Comuna Dumbrava Rosie, Rumunia.

 1. FABRICA DE PERSIANAS METALICAS CIERRES DEL HOGAR SL

  Hiszpania

 2. ACERALIA TRANSFORMADOS S.A.

  Hiszpania

 3. WALZEN IRLE GMBH

  Niemcy

  Firma WALZEN IRLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Blacha walcowana z metali kolorowych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Netphen, Niemcy.

 4. PMB ROLLERS GMBH

  Niemcy

  Firma PMB ROLLERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Goch, Niemcy.

 5. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgia

  Firma STAALHANDEL STERNOTTE CH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Handel stalą, produkty stalownicze, i blachy stalowe. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 6. VETCHBERRY

  Zjednoczone Królestwo

 7. SEM DIS TICARET A S

  Turcja

  Firma SEM DIS TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. EMET SP. Z O.O.

  Polska

  Firma EMET SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Budownictwo przemysłowe, Blacha i taśma z metali kolorowych, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Szczecinek, Polska.

 1. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Niemcy

  Firma WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Walcownie metali żelaznych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Walcownie metali żelaznych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

 2. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

  Firma KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Firma EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Tenneck, Austria.

 4. RI INOX SL

  Hiszpania

 5. AK ALUMINYUM SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

 6. TUYAUTERIE SOUDURE CHAUFFAGE

  Francja

 7. UZIMET B.V.

  Holandia

  Firma UZIMET B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, i Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Rijswijk Zh, Holandia.

 8. SIDERMAR S.R.L.

  Włochy

  Firma SIDERMAR S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza i metali kolorowych, Stal, Rudy żelaza i metali kolorowych, i Stal. Ma siedzibę w Miglionico, Włochy.

 9. FI.MA. NASTRI S.N.C.

  Włochy

 10. LONGOFER

  Maroko

  Firma LONGOFER, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Tit Mellil, Maroko.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo