• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury elastyczne z metali kolorowych

Wyniki dla

Rury elastyczne z metali kolorowych - Import eksport

 1. FLEXOMAT GMBH

  Niemcy

  Flexomat GmbH jest uznanym producentem kompensatorów, mieszków metalowych i węży metalowych. Założyciele firmy zajmują się od 1975 roku pow. produktami we wszystkich fazach ich realizacji. Obliczenia dotyczące mieszków metalowych i kompensatorów są wykonywane zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami przy użyciu sprawdzonych metod, a następnie konstruowane z zastosowaniem CAD. System PPS umożliwia wytwarzanie produktów na najnowocześniejszych przecinarkach, obrabiarkach i zgrzewarkach. Jako producent Flexomat zapewnia zgodność z AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 i DIN EN ISO 3834-2 i ma certyfikat TÜV SÜD oraz GL i DVGW. Flexomat stosuje system zarządzania jakością zgody z ISO 9001: 2015.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 3. HEITZ GMBH

  Niemcy

  Firma HEITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Rheinstetten, Niemcy.

 4. PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH

  Niemcy

  Firma ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hockenheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WHF KOMPENSATOREN

  Niemcy

  Firma WHF KOMPENSATOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Mönsheim, Niemcy.

 2. PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Wegberg, Niemcy.

 3. FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG

  Niemcy

  Firma FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 4. BENNO LEMPER KBS

  Niemcy

  Firma BENNO LEMPER KBS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Steinfurt, Niemcy.

 5. HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ditfurt, Niemcy.

 1. BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. WITZENMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WITZENMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 1. EUGEN METZGER GMBH

  Niemcy

  Firma EUGEN METZGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH

  Niemcy

  Firma STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 3. SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST

  Niemcy

  Firma SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Möttingen, Niemcy.

 4. DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 5. BERGHÖFER GMBH

  Niemcy

  Firma BERGHÖFER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Fuldabrück, Niemcy.

 6. IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH

  Niemcy

  Firma IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Illingen, Niemcy.

 7. RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Himberg, Austria.

 8. GEDACK ROHRSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma GEDACK ROHRSYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury elastyczne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Dessau-Roßlau, Niemcy.

 1. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

 2. ISOFLEX - METALLSCHLAUCH - PRODUKTIONS - GMBH

  Niemcy

  Producent elastycznych przewodów metalowych, zwanych również wałkami giętkimi, wałki elastyczne, ramiona elastyczne, węże elastyczne i wałki do opraw oświetleniowych. Indywidualnie produkowane na zamówienie klienta. Nasze produkty: • obudowy dla przemysłu elektronicznego • węże metalowe • przeguby kulowe • węże giętkie • podzespoły dla techniki medycznej • zewnętrzne elementy opraw oświetleniowych • elementy metalowe dla branży oświetleniowej • akcesoria do opraw oświetleniowych • przeguby obrotowe

 3. JS AUPPERLE GMBH

  Niemcy

 4. KURT KÖBERL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. MB DICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

 6. CARL WEYDEMEYER GMBH

  Niemcy

 7. LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Serbia

 9. H. SEYBOLD GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. HKS GMBH - INDUSTRIELLER HERSTELLER VON KOMPENSATOREN UND SCHLÄUCHEN

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo