• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żółtka suszone i płynne

Wyniki dla

Żółtka suszone i płynne - Import eksport

 1. EGGSPERT4U E.K. INH. SUSANN SATTKOWSKI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EGGSPERT4U E.K. INH. SUSANN SATTKOWSKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żółtka suszone i płynne. Ma siedzibę w Schenefeld, Niemcy.

 2. OVOSTAR

  Ukraina

  Firma OVOSTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach Żółtka suszone i płynne, jaja kurze, płynny produkt z jaj, Żółtka suszone i płynne, i białko jajka. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 3. DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A.

  Portugalia

  Firma DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach Żółtka suszone i płynne, jaja przetworzone i produkty pochodne, produkty z jaj w proszku, Żółtka suszone i płynne, i płynny produkt z jaj. Ma siedzibę w Pombal, Portugalia.

 4. OVANIS S.A.S

  Francja

  Firma OVANIS S.A.S, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Żółtka suszone i płynne. Jest również obecna w dziedzinach białko jajka, produkty jajeczne mrożone dla restauracji i użytku zbiorowego, mrożony produkt z jaj, i produkty z jaj w proszku. Ma siedzibę w Roissy En France, Francja.

 5. GROWARD GROUP UAB

  Estonia

  Firma GROWARD GROUP UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żółtka suszone i płynne. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Żywność i napoje - składniki, Produkty z jaj, białko jajka, Jaja, Żywność i napoje - składniki, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Kaunas, Estonia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUROVO S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROVO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Żółtka suszone i płynne, Produkty z jaj, jajka spożywcze, Żółtka suszone i płynne, białko jajka, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Santa Maria In Fabriago, Włochy.

 2. BALCAN IMPORT-EXPORT 81 LTD

  Bułgaria

  Firma BALCAN IMPORT-EXPORT 81 LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żółtka suszone i płynne. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 3. MTB GROUP

  Ukraina

  Firma MTB GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żółtka suszone i płynne. Jest również obecna w dziedzinach jaja kurze. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 4. OVOCOM

  Francja

  Firma OVOCOM, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Żółtka suszone i płynne. Jest również obecna w dziedzinach jajka. Ma siedzibę w Pedernec, Francja.

 5. FRESCHINI SIMONA

  Włochy

  Firma FRESCHINI SIMONA, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Żółtka suszone i płynne, Kuraki, i Żółtka suszone i płynne. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 1. RIEMER-GMBH

  Niemcy

  Firma RIEMER-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Żółtka suszone i płynne, i Żółtka suszone i płynne. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 2. ASAREZA

  Ukraina

  Firma ASAREZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żółtka suszone i płynne. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. COPRA

  Włochy

 2. GRASSO MARIO

  Włochy

 3. SOCIETA' AGRICOLA LIBERELLE I S.R.L.

  Włochy

 4. RENZO LUCIA S.R.L.

  Włochy

 5. COMMERCIALE RAMONDA S.R.L.

  Włochy

 6. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.