• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zderzaki

Wyniki dla

Zderzaki - Import eksport

 1. IBK-FIBERTEC GMBH

  Niemcy

  IBK-Fibertec projektuje, wylicza i wytwarza elementy budowlane z tworzyw warstwowych przystosowanych do ciężkich ładunków. Stosujemy technikę infuzyjną, laminowanie ręczne, proces owijania. Nasze produkty: Maszty antenowe, cylindry antenowe, radomy plastikowe, rury nawojowe z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GFK). Dzięki naszym produktom, usługom i jakościom staliśmy się międzynarodowym liderem na rynku cylindrów antenowych GRP i masztów do telefonów komórkowych GRP.

 2. PPHU MULTI-PLAST EDYTA JĘDRZEJEWSKA

  Polska

  Oferujemy elementy karoseryjne, nadkola, owiewki, spojlery, zabudowy międzyosiowe, zderzaki do wszystkich marek samochodów ciężarowych i dostawczych. Zapewniamy fachową obsługę, montaż, gwarancję wysokiej jakości. Lakierujemy elementy w żądanym kolorze.

 3. DRS GROUP AUTOMOTIVE

  Turcja

 4. H D B BUFFER SALES

  Zjednoczone Królestwo

 5. T-PARTS AUTOMOTIVE

  Holandia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KONSIM ENGINEERING INH. ANTE SIMIC

  Niemcy

 2. ARP OTOMOBIL AKSESUARLARI

  Turcja

 3. KOLAYLI SPIDER AUTO ACCESSORIES

  Turcja

 4. GI.ANSO 4X4 CLUB LTD

  Grecja

 5. S.O.R. AUTOMOBIL-ZUBEHÖR-KONZEPTE INH. BERNHARD SCHULZ

  Niemcy

 1. JINAN RUNWO EXPORT AND IMPORT TRADE CO.,LTD

  Chiny

 2. CZ PLAST S.R.O.

  Republika Czeska

 1. AUTOANKAUF MENDEN

  Niemcy

 2. KOVOS SLOVAKIA,S. R. O

  Słowacja

 3. BAZ - INALFA, A.S.MATADOR AUTOMOTIVE GROUP

  Słowacja

 4. O.R.C. S.R.O.

  Słowacja

 5. AUTO STANGL

  Republika Czeska

 6. DIM LTD. - PACIFIC FURNITURE EQUIPMENT

  Turcja

  Firma DIM Ltd. została założona w 1993 roku jako dostawca w branży armatury, okuć i akcesoriów meblowych. Wkrótce potem firma zarejestrowała swoją markę "PACIFIC Furniture Equipment". Jako producent dostarczamy produkty należące do następujących grup: Samoprzylepne nakładki na śuby, samoprzylepne podkładki ochronne do podłóg, samoprzylepne nakładki na zderzaki meblowe, aluminiowe krawędzie wykończeniowe do blatów kuchennych, aluminiowe tacki ociekowe pod zlew kuchenny.

 7. SCHAUENBURG INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH z siedzibą w Norymberdze jest częścią działającej na całym świecie grupy przedsiębiorstw SCHAUENBURG INTERNATIONAL. Zakres oferowanych usług obejmuje branżę motoryzacyjną, budowlaną, maszynową oraz producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Jako ceniony na całym świecie partner w zakresie rozwoju i produkcji, firma dostarcza elementy formowane z tworzyw sztucznych i gumy według rysunków. Portfolio uzupełniają węże, części tłoczone i profile. Szczególną zaletą jest własna produkcja elementów formowanych z tworzyw sztucznych. W pełni automatyczna produkcja 24/7 gwarantuje maksymalną wydajność ekonomiczną dla małych i dużych serii. Jedną ze specjalności firmy są bardzo małe wypraski o grubości poniżej 10 mm. Obok różnorodności produktów, istnieje również obsługa logistyczna: Indywidualne zarządzanie częściami C i rozwiązania Kanban podkreślają wydajność rynkową i orientację na klienta. Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.

 8. KARL TRESKE GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Karl Treske GmbH jest hurtownią techniczną z siedzibą w Berlinie od 1909 roku, zajmującą się sprzedażą produktów z gumy i tworzyw sztucznych cięściowo własnej produkcji. Nasi klienci wywodzą się z przemysłu, handlu i administracji publicznej w Europie i na świecie. Do sprzedawanych przez nas i produkowanych wyrobów należą m.in. uszczelki, profile gumowe i z tworzyw sztucznych, rolki gumowe, mieszki, kształtki gumowe, części z PTFE, płyty gumowe, silikonowe, Klingersil i z tworzyw sztucznych, guma komórkowa i gąbka gumowa, wykładziny podłogowe, a także specjalne maty dla koni i maty do stanowisk pracy. Ponadto w ofercie znajdują się profile z gumy i gumy piankowej, taśmy z gumy komórkowej, osłony krawędzi i profile okienne, różne złącza gumowo-metalowe, węże PCV i silikonowe, węże do wody pitnej, oleju mineralnego i sprężonego powietrza, kleje i uszczelniacze oraz wiele innych produktów. Wiedza naszych pracowników przekazywana poprzez osobiste, kompleksowe i kompetentne doradztwo, jak również wieloletnie doświadczenie naszej firmy przyczyniają się do wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

 1. ELKO GMBH

  Niemcy

  Jako niezawodna i technicznie doświadczona firma w dziedzinie techniki gumowo-metalowej i poliuretanu jesteśmy zawsze gotowi doradzić naszym klientom. Jakość, niezawodność dostaw, dobry stosunek ceny do jakości i wysoka elastyczność to nasze atuty. Zaopatrujemy klientów na całym świecie we wszystkich gałęziach przemysłu, np. w budowie maszyn, budowie pojazdów, technice chłodniczej, obróbce materiałów, przemyśle elektrycznym, maszynach rolniczych, przemyśle pompowym, budowie przyrządów pomiarowych, ochronie środowiska. Nasz dobrze zaopatrzony magazyn z wieloma standardowymi wzorami gwarantuje najkrótsze terminy dostaw zarówno dla małych ilości, jak i dla dużych serii. Specjalne wzory, których nie ma w magazynie, mogą być dostarczone w ciągu 3-4 tygodni. Przekonaj się o naszej solidności, niezawodności dostaw i naszych uczciwych cenach.

 2. LEBEN-DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LEBEN powstała w 1967 roku. Od 1980 roku elementy redukujące wstrząsy i tłumiki drań są opracowywane i produkowane wyłącznie pod naszą marką Compenser®. Obliczanie wydajności naszych elementów tłumiących wykonywane jest zgodnie z wytycznymi VDI, VDI 2061 „Komponenty do redukcji skutków wstrząsów“. Nasze produkty są zgodne z wymogami dyrektywy maszynowej 2006/42/WE. Posiadamy certyfikat zgodności z normą DIN EN ISO 9001: 2015 będący potwierdzeniem naszej polityki jakości. Aby sprostać różnorodnym zastosowaniom w technice tłumienia, firma LEBEN-Dämpfungstechnik GmbH oferuje różne typy amortyzatorów, w tym: amortyzatory gazowo-hydrauliczne do dużych obciążeń, amortyzatory awaryjne jako ograniczniki końcowe (zatrzymanie awaryjne w położeniu końcowym), operacyjne amortyzatory tłoczone i amortyzatory nieodwracalne. Do stosowania w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach oferujemy nasz środek tłumiący Compensol®.

 3. RITE-HITE GMBH

  Niemcy

  Rite-Hite GmbH jest jednym z wiodących niemieckich producentów urządzeń załadowczych oraz europejską siedzibą Korporacji RITE-HITE, amerykańskiego lidera rynku systemów drzwiowych i przeładunkowych. Do głównych kompetencji firmy należy znaczna poprawa ochrony, bezpieczeństwa, wydajności i efektywności energetycznej w punkcie załadunku. Szeroka gama produktów obejmuje punkty przeładunkowe ISO, śluzy przeładunkowe, pomosty przeładunkowe, rękawy przeładunkowe, systemy zamykania pojazdów, bariery bezpieczeństwa, bramy chłodnicze i szybkobieżne, wentylatory przemysłowe oraz dodatkowe produkty do zarządzania punktami przeładunkowymi. Globalna sieć zakładów produkcyjnych, filii i dystrybutorów RITE-HITE umożliwia firmie dostosowanie szerokiej gamy produktów do regionalnych potrzeb praktycznie każdego kraju oraz świadczenie usług na miejscu.

 4. RAILMATE INH. HENDRIK SCHÄFER

  Niemcy

  Wielu klientów biznesowych jest przyzwyczajonych do nowoczesnych sklepów internetowych ze sfery prywatnej, które umożliwiają zamawianie i dostawę za pomocą kilku kliknięć i w jak najkrótszym czasie. Railmate.de spełnia te oczekiwania. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu Android czy IOS, notebooka czy netbooka, w każdej chwili możesz składać u nas zamówienie z biura, w podróży lub z domu. Funkcja wyszukiwania odgrywa szczególną rolę na stronie Railmate.de. Oprócz wysokiej tolerancji na błędy podczas wprowadzania, zintegrowaliśmy inteligentne wyszukiwanie z funkcją sugestii. Możliwe jest również filtrowanie według właściwości lub producentów. Z przyjemnością oferujemy również Państwu możliwość indywidualnego negocjowania cen naszych artykułów. Jednym z kryteriów jest wielkość zamówienia. Dodatkowo możemy uzgodnić z Państwem zakres asortymentu. Terminowa dostawa ma bezpośredni wpływ na czas postoju pojazdów w fabryce, jak również na mobilną konserwację, a tym samym na ich dostępność. Nasze rozwiązania w odpowiedzi na Państwa wymagania: zoptymalizowany pod względem kosztów i indywidualny docelowy poziom dostępności, planowanie zapotrzebowania sezonowego w oparciu o Państwa program konserwacji, codzienne uruchamianie zleceń i realizacja zamówień, terminowość dostaw, faktury ze zwykłym terminem płatności po miesięczne faktury zbiorcze; chętnie spełnimy Państwa indywidualne życzenia i potrzeby.

 5. AMS AUTO GMBH

  Niemcy

  AMS Auto GmbH - Twój partner w zakresie części zamiennych do samochodów zabytkowych i pokrowców samochodowych. Początkowo zajmowaliśmy się naprawą pojazdów, handlem częściami zamiennymi i renowacją klasycznych samochodów, a w 2001 roku rozpoczęliśmy działalność w handlu internetowym. Najpierw, za pośrednictwem naszej strony internetowej www.ams-hagen.de sprzedawaliśmy przez internet uchwyty i akcesoria do przenośnych systemów nawigacyjnych. Następnie rozpoczęliśmy produkcję pokrowców samochodowych, po czym stworzyliśmy kolejny sklep internetowy pod nazwą www.KFZ-Schutzdecken.de. Podczas renowacji mojego własnego klasycznego samochodu potrzebowałem części zamiennych, które nie były dostępne. Jako wyszkolony mistrz narzędziowy, nie było dla mnie trudne przeprojektowanie tych części i zlecenie ich produkcji firmom posiadającym odpowiednie obrabiarki. W ten sposób zakończyliśmy umieszczanie w sieci kolejnego sklepu internetowego www.Oldtimer-Ersatzteile24.de.

 6. EMBO SRL

  Włochy

 7. CANSUN AUTO/WENDERPARTS

  Turcja

 8. DIMMA DESIGN

  Belgia

 9. SPI MOTORI S.R.L.

  Włochy

 10. HORIZON

  Włochy