• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zderzaki

Wyniki dla

Zderzaki - Import eksport

 1. BERTAZZON 3B SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. PPHU MULTI-PLAST EDYTA JĘDRZEJEWSKA

  Polska

  Oferujemy elementy karoseryjne, nadkola, owiewki, spojlery, zabudowy międzyosiowe, zderzaki do wszystkich marek samochodów ciężarowych i dostawczych. Zapewniamy fachową obsługę, montaż, gwarancję wysokiej jakości. Lakierujemy elementy w żądanym kolorze.

 3. DRS GROUP AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma DRS GROUP AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Zderzaki, Zderzaki, metal, blachy, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. T-PARTS AUTOMOTIVE

  Holandia

  Firma T-PARTS AUTOMOTIVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zderzaki. Jest również obecna w dziedzinach karoseria, i części samochodowe. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 5. H D B BUFFER SALES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma H D B BUFFER SALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zderzaki. Jest również obecna w dziedzinach torba na kółkach. Ma siedzibę w Winchester, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KONSIM ENGINEERING INH. ANTE SIMIC

  Niemcy

  Firma KONSIM ENGINEERING INH. ANTE SIMIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zderzaki. Ma siedzibę w Bergkirchen, Niemcy.

 2. KOLAYLI SPIDER AUTO ACCESSORIES

  Turcja

  Firma KOLAYLI SPIDER AUTO ACCESSORIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Bagażniki dachowe, nadbudowy samochodowe, Zderzaki, spoiler, nadkola i błotniki samochodowe, Bagażniki dachowe, nadbudowy samochodowe, i Zderzaki. Ma siedzibę w Izmit, Turcja.

 3. ARP OTOMOBIL AKSESUARLARI

  Turcja

  Firma ARP OTOMOBIL AKSESUARLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zderzaki. Ma siedzibę w Izmit, Turcja.

 4. AUTOANKAUF MENDEN

  Niemcy

  Firma AUTOANKAUF MENDEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zderzaki. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 5. GI.ANSO 4X4 CLUB LTD

  Grecja

  Firma GI.ANSO 4X4 CLUB LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zderzaki. Jest również obecna w dziedzinach zderzaki samochodowe, i poręcze. Ma siedzibę w Elefsis, Grecja.

 1. JINAN RUNWO EXPORT AND IMPORT TRADE CO.,LTD

  Chiny

  Firma JINAN RUNWO EXPORT AND IMPORT TRADE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zderzaki. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 2. KOVOS SLOVAKIA,S. R. O

  Słowacja

  Firma KOVOS SLOVAKIA,S. R. O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Zderzaki, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stalownie, Zderzaki, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i Stalownie. Ma siedzibę w Povazská Bystrica, Słowacja.

 1. S.O.R. AUTOMOBIL-ZUBEHÖR-KONZEPTE INH. BERNHARD SCHULZ

  Niemcy

  Firma S.O.R. AUTOMOBIL-ZUBEHÖR-KONZEPTE INH. BERNHARD SCHULZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zderzaki, i Zderzaki. Ma siedzibę w Leopoldshöhe, Niemcy.

 2. CZ PLAST S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CZ PLAST S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zderzaki, i Zderzaki. Ma siedzibę w Pardubice, Republika Czeska.

 3. O.R.C. S.R.O.

  Słowacja

  Firma O.R.C. S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zderzaki. Ma siedzibę w Bratislava 5 , Słowacja.

 4. BAZ - INALFA, A.S.MATADOR AUTOMOTIVE GROUP

  Słowacja

 5. AUTO STANGL

  Republika Czeska

 6. DIM LTD. - PACIFIC FURNITURE EQUIPMENT

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DIM Ltd. została założona w 1993 roku jako dostawca w branży armatury, okuć i akcesoriów meblowych. Wkrótce potem firma zarejestrowała swoją markę "PACIFIC Furniture Equipment". Jako producent dostarczamy produkty należące do następujących grup: Samoprzylepne nakładki na śuby, samoprzylepne podkładki ochronne do podłóg, samoprzylepne nakładki na zderzaki meblowe, aluminiowe krawędzie wykończeniowe do blatów kuchennych, aluminiowe tacki ociekowe pod zlew kuchenny.

 7. SCHAUENBURG INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH z siedzibą w Norymberdze jest częścią działającej na całym świecie grupy przedsiębiorstw SCHAUENBURG INTERNATIONAL. Zakres oferowanych usług obejmuje branżę motoryzacyjną, budowlaną, maszynową oraz producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Jako ceniony na całym świecie partner w zakresie rozwoju i produkcji, firma dostarcza elementy formowane z tworzyw sztucznych i gumy według rysunków. Portfolio uzupełniają węże, części tłoczone i profile. Szczególną zaletą jest własna produkcja elementów formowanych z tworzyw sztucznych. W pełni automatyczna produkcja 24/7 gwarantuje maksymalną wydajność ekonomiczną dla małych i dużych serii. Jedną ze specjalności firmy są bardzo małe wypraski o grubości poniżej 10 mm. Obok różnorodności produktów, istnieje również obsługa logistyczna: Indywidualne zarządzanie częściami C i rozwiązania Kanban podkreślają wydajność rynkową i orientację na klienta. Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.

 8. KARL TRESKE GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Treske GmbH jest hurtownią techniczną z siedzibą w Berlinie od 1909 roku, zajmującą się sprzedażą produktów z gumy i tworzyw sztucznych cięściowo własnej produkcji. Nasi klienci wywodzą się z przemysłu, handlu i administracji publicznej w Europie i na świecie. Do sprzedawanych przez nas i produkowanych wyrobów należą m.in. uszczelki, profile gumowe i z tworzyw sztucznych, rolki gumowe, mieszki, kształtki gumowe, części z PTFE, płyty gumowe, silikonowe, Klingersil i z tworzyw sztucznych, guma komórkowa i gąbka gumowa, wykładziny podłogowe, a także specjalne maty dla koni i maty do stanowisk pracy. Ponadto w ofercie znajdują się profile z gumy i gumy piankowej, taśmy z gumy komórkowej, osłony krawędzi i profile okienne, różne złącza gumowo-metalowe, węże PCV i silikonowe, węże do wody pitnej, oleju mineralnego i sprężonego powietrza, kleje i uszczelniacze oraz wiele innych produktów. Wiedza naszych pracowników przekazywana poprzez osobiste, kompleksowe i kompetentne doradztwo, jak również wieloletnie doświadczenie naszej firmy przyczyniają się do wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

 1. RITE-HITE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rite-Hite GmbH jest jednym z wiodących niemieckich producentów urządzeń załadowczych oraz europejską siedzibą Korporacji RITE-HITE, amerykańskiego lidera rynku systemów drzwiowych i przeładunkowych. Do głównych kompetencji firmy należy znaczna poprawa ochrony, bezpieczeństwa, wydajności i efektywności energetycznej w punkcie załadunku. Szeroka gama produktów obejmuje punkty przeładunkowe ISO, śluzy przeładunkowe, pomosty przeładunkowe, rękawy przeładunkowe, systemy zamykania pojazdów, bariery bezpieczeństwa, bramy chłodnicze i szybkobieżne, wentylatory przemysłowe oraz dodatkowe produkty do zarządzania punktami przeładunkowymi. Globalna sieć zakładów produkcyjnych, filii i dystrybutorów RITE-HITE umożliwia firmie dostosowanie szerokiej gamy produktów do regionalnych potrzeb praktycznie każdego kraju oraz świadczenie usług na miejscu.

 2. LEBEN-DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEBEN powstała w 1967 roku. Od 1980 roku elementy redukujące wstrząsy i tłumiki drań są opracowywane i produkowane wyłącznie pod naszą marką Compenser®. Obliczanie wydajności naszych elementów tłumiących wykonywane jest zgodnie z wytycznymi VDI, VDI 2061 „Komponenty do redukcji skutków wstrząsów“. Nasze produkty są zgodne z wymogami dyrektywy maszynowej 2006/42/WE. Posiadamy certyfikat zgodności z normą DIN EN ISO 9001: 2015 będący potwierdzeniem naszej polityki jakości. Aby sprostać różnorodnym zastosowaniom w technice tłumienia, firma LEBEN-Dämpfungstechnik GmbH oferuje różne typy amortyzatorów, w tym: amortyzatory gazowo-hydrauliczne do dużych obciążeń, amortyzatory awaryjne jako ograniczniki końcowe (zatrzymanie awaryjne w położeniu końcowym), operacyjne amortyzatory tłoczone i amortyzatory nieodwracalne. Do stosowania w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach oferujemy nasz środek tłumiący Compensol®.

 3. AMS AUTO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AMS Auto GmbH - Twój partner w zakresie części zamiennych do samochodów zabytkowych i pokrowców samochodowych. Początkowo zajmowaliśmy się naprawą pojazdów, handlem częściami zamiennymi i renowacją klasycznych samochodów, a w 2001 roku rozpoczęliśmy działalność w handlu internetowym. Najpierw, za pośrednictwem naszej strony internetowej www.ams-hagen.de sprzedawaliśmy przez internet uchwyty i akcesoria do przenośnych systemów nawigacyjnych. Następnie rozpoczęliśmy produkcję pokrowców samochodowych, po czym stworzyliśmy kolejny sklep internetowy pod nazwą www.KFZ-Schutzdecken.de. Podczas renowacji mojego własnego klasycznego samochodu potrzebowałem części zamiennych, które nie były dostępne. Jako wyszkolony mistrz narzędziowy, nie było dla mnie trudne przeprojektowanie tych części i zlecenie ich produkcji firmom posiadającym odpowiednie obrabiarki. W ten sposób zakończyliśmy umieszczanie w sieci kolejnego sklepu internetowego www.Oldtimer-Ersatzteile24.de.

 4. EMBO SRL

  Włochy

  Firma EMBO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach zderzaki samochodowe, część zamienna samochodowa, hamulce do zabytkowych samochodów, i gaźnik do samochodu z dawnych lat. Ma siedzibę w Caramagna Piemonte, Włochy.

 5. CANSUN AUTO/WENDERPARTS

  Turcja

  Firma CANSUN AUTO/WENDERPARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach zderzaki samochodowe, reflektory do samochodów, części zamienne do hamulców, i kratki do pojazdów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. DIMMA DESIGN

  Belgia

  Firma DIMMA DESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie samochodowe - konstrukcja, Karoserie samochodowe - usługi blacharskie, Karoserie samochodowe - konstrukcja, Karoserie samochodowe - usługi blacharskie, Aeronautyka - budowa, i zderzaki samochodowe. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 7. PHIRA COMPONENTES AUTOMOCION S.A.

  Hiszpania

  Firma PHIRA COMPONENTES AUTOMOCION S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach zderzaki samochodowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. FASIPOL S.R.L.

  Włochy

  Firma FASIPOL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, zderzaki samochodowe, i Polimery. Ma siedzibę w Bomporto, Włochy.

 9. TAIZHOU JIADI INDUSTRY&TRADE CO.,LTD

  Chiny

  Firma TAIZHOU JIADI INDUSTRY&TRADE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach zderzaki samochodowe. Ma siedzibę w Taizhou,zhejiang, Chiny.

 10. SPI MOTORI S.R.L.

  Włochy

  Firma SPI MOTORI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach zderzaki samochodowe, i nadkola i błotniki samochodowe. Ma siedzibę w Carmagnola, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo