BERTAZZON 3B SRL

Włochy

Factory icon Producent/ Wytwórca

BERTAZZON 3B SRL
Web icon

Przegląd katalogu wyrobów

Włochy

Zweryfikowane przez Europages

Dwupoziomowa karuzela konna na wzór XVIII-wiecznej. Karuzela składa się z ocynkowanej ogniowo obrotowej konstrukcji wspartej na centralnej kolumnie i pokrytej ręcznie zdobionymi panelami z włókna szklanego, na których zamocowane jest oświetlenie. Konstrukcja z dwoma nakładającymi się na siebie piętrami jest zawieszona nad ziemią za pomocą prętów mocujących zawieszonych na dachu, a powierzchnia podłogi składa się z przezroczystych paneli z litego twardego drewna. Na drugie piętro prowadzą dwie klatki schodowe. Jednostka napędowa składa się z samohamownego motoreduktora prądu przemiennego zamontowanego na centralnej kolumnie i sterowanego elektronicznie. Wszystkie skaczące konie i bujany rydwan są poruszane za pomocą wałów korbowych z łożyskami kulkowymi umieszczonych na suficie.

Poproś o wycenę

Włochy

Zweryfikowane przez Europages

Jednopokładowa karuzela konna na wzór XVIII-wiecznej. Karuzela składa się z ocynkowanej ogniowo obrotowej konstrukcji wspartej na centralnej kolumnie i pokrytej ręcznie zdobionymi panelami z włókna szklanego, na których zamocowane jest oświetlenie. Konstrukcja podłogowa jest zawieszona nad ziemią za pomocą prętów mocujących zawieszonych na dachu, a powierzchnia podłogi składa się z przezroczystych paneli z litego twardego drewna. Jednostka napędowa składa się z samohamownego motoreduktora prądu przemiennego zamontowanego na centralnej kolumnie i sterowanego elektronicznie. Wszystkie skaczące konie i bujany rydwan są poruszane przez łożyskowane wały korbowe umieszczone na suficie.

Poproś o wycenę

Włochy

Zweryfikowane przez Europages

Wozy odbojowe "Midi" firmy Bertazzon zostały zaprojektowane do pracy na odpowiednim stalowym torze chodnikowym otoczonym profilem odbojowym. Pojazdy AII są wyposażone w nadmuchiwany gumowy zderzak na całym obwodzie, specjalnie zaprojektowany w celu zmniejszenia uderzeń między pojazdami i osłoną. Pojazdy te mogą pomieścić jedną osobę dorosłą i jedno dziecko i są wyposażone w stałe pasy bezpieczeństwa. Jednostka napędowa składa się z opatentowanego, bezsprzęgłowego silnika prądu stałego firmy Bertazzon, pracującego przy zmiennym napięciu 40-70 V. Silnik niskonapięciowy jest również dostępny dla instalacji "Floor power pick-up".

Poproś o wycenę

Włochy

Zweryfikowane przez Europages

Odbojnice Bertazzon zostały zaprojektowane do pracy na odpowiednim stalowym chodniku otoczonym profilem odbojowym. Pojazdy Ali są wyposażone w napompowany gumowy zderzak na całym obwodzie, specjalnie zaprojektowany w celu zmniejszenia uderzenia między pojazdami i osłoną. Pojazdy te mieszczą po dwóch pasażerów i są wyposażone w stałe pasy bezpieczeństwa. Jednostka napędowa składa się z opatentowanego przez firmę Bertazzon bezsprzęgłowego silnika prądu stałego działającego przy zmiennym napięciu 40-70 V. Silnik niskonapięciowy jest również dostępny dla instalacji "Floor power pick-up".

Poproś o wycenę
English Zobacz 38 produkty Deutsch Zobacz 38 produkty Български Zobacz 38 produkty Čeština Zobacz 38 produkty Dansk Zobacz 38 produkty Español Zobacz 38 produkty Suomi Zobacz 38 produkty Français Zobacz 38 produkty Eλληνική Zobacz 38 produkty Magyar Zobacz 38 produkty Italiano Zobacz 38 produkty Lietuvių Zobacz 38 produkty Nederlands Zobacz 38 produkty Português Zobacz 38 produkty Română Zobacz 38 produkty Svenska Zobacz 38 produkty Slovenščina Zobacz 38 produkty Türkçe Zobacz 38 produkty

Bertazzon 3B jest jednym z liderów w produkcji wyposażenia do parków rozrywki. Projekty mogą być wykonywane w wersji standardowej lub na specjalne zamówienie do całorocznych parków rozrywki lub mobilnych parków na kółkach. Produkcja wykonywana jest w całości w ramach firmy przez personel posiadający specjalne certyfikaty, co stanowi gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Serwis posprzedażny, gwarantowany na całym świecie, jest dostosowany i precyzyjny. Przebłysk włoskiego geniuszu i wyobraźni.

Dokumenty

Bertazzon - New Space Flyer

https://youtu.be/pxG7v63rg_o

Domain icon Producent/ Wytwórca

BERTAZZON 3B SRL

VIA TREVIGIANA 178

31020 Sernaglia Della Battaglia - Włochy

N° VAT
Skontaktuj się

Dane firmy

Organizacja

 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba – Firma macierzysta
 • Działalność podstawowa
  Producent/ Wytwórca

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Międzynarodowy

Sposoby płatności

 • Nieznany

Adres dostawy

Warunki dostawy (formuły handlowe)

Odpowiedzialność
 • Nabywca
 • Udostępnione
 • Sprzedawca

Działalność BERTAZZON 3B SRL

 • Wesołe miasteczka, lunaparki - instalacje i wyposażenie
 • Urządzenia i wyposażenie dla parków wypoczynkowych
 • karuzele i gry dla wesołych miasteczek
 • SAMOCHODZIKI
 • łódki do parków rozrywki
 • gry dla dzieci
 • karuzele ogrodowe
 • atrakcje na wózkach mobilnych
 • koła panoramiczne
 • atrakcje parków rozrywki