• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wygładzanie otworów - obrabiarki

Wyniki dla

Wygładzanie otworów - obrabiarki - Import eksport

 1. FB SRL

  Włochy

  Firma F.B Srl powstała w 1973 roku jako warsztat wiercenia i okrawania przekładni zębatych na zasadzie podwykonawstwa. Od połowy lat 90 ubiegłego wieku, przedsiębiorstwo osiągnęło silny rozwój zarówno pod względem infrastruktur jak i personelu, wyposażenia i obrotów. Firma jest wyspecjalizowana w przeciąganiu (do 350 mm średnicy), żłobieniu i okrawaniu małych, średnich i dużych serii, na podstawie wszelkiego rysunku lub szczegółu katalogu, by zadowolić coraz szerszą i coraz bardziej wymagającą klientelę,

 2. RHTC

  Holandia

  RHTC jest producentem i dystrybutorem pras hydraulicznych warsztatowych, pras ramowych C, pras do wyginania, pras portalowych, pras produkcyjnych, pras czterokolumnowych i wielu innych maszyn do obróbki metalu. Nasze zmotoryzowane prasy do profili są produkowane w Holandii i rozprowadzane przez sieć ponad stu dystrybutorów w różnych krajach na całym świecie. Te zmotoryzowane prasy warsztatowe mają ruchomy cylinder, dwie różne prędkości, dodatkową pompę ręczną do precyzyjnego tłoczenia a stół roboczy łatwo jest regulować i dostosować do potrzeb. Wszystkie inne maszyny RHTC są również produkowane w Europie, zgodnie z najnowszymi przepisami CE i mają najwyższą jakość. Wszystkie nasze prasy można dostosować do specyficznych wymagań, czy jest to zmiana prędkości, system sterowania czy geometria. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chcesz otrzymać ofertę na konkretną maszynę lub uzyskać więcej informacji o naszych prasach hydraulicznych.

 3. SPEZIALWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

 4. CYTEC SYSTEMS

  Francja

 5. ELMASS PRODUCTION

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STANTEK GROUP

  Białoruś

 2. HANZHONG ZHIHAI PRECISION MECHANISM & TOOLS CO., LTD.

  Chiny

 3. JEI SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. AUMAT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 5. RIDEAU ALUMINIUM SAS

  Francja

 1. VARINELLI S.R.L.

  Włochy

 2. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Paul OTT GesmbH jest firmą rodzinną z wieloletnim know-how w dziedzinie budowy maszyn. Opracowujemy i wykonujemy specjalne maszyny do obróbki drewna. W obu zakładach w Lambach prowadzone są prace począwszy od konstrukcji stalowej po montaż i końcową instalację. OTT oznacza precyzyjne rozwiązania w zakresie oklejania krawędzi. Klientami są stolarze i przemysł meblarski, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy jednym z wiodących producentów najwyższej jakości maszyn do oklein do krawędzi.