• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wygładzanie otworów - obrabiarki

Wyniki dla

Wygładzanie otworów - obrabiarki - Import eksport

 1. RHTC

  Holandia

  RHTC jest producentem i dystrybutorem pras hydraulicznych warsztatowych, pras ramowych C, pras do wyginania, pras portalowych, pras produkcyjnych, pras czterokolumnowych i wielu innych maszyn do obróbki metalu. Nasze zmotoryzowane prasy do profili są produkowane w Holandii i rozprowadzane przez sieć ponad stu dystrybutorów w różnych krajach na całym świecie. Te zmotoryzowane prasy warsztatowe mają ruchomy cylinder, dwie różne prędkości, dodatkową pompę ręczną do precyzyjnego tłoczenia a stół roboczy łatwo jest regulować i dostosować do potrzeb. Wszystkie inne maszyny RHTC są również produkowane w Europie, zgodnie z najnowszymi przepisami CE i mają najwyższą jakość. Wszystkie nasze prasy można dostosować do specyficznych wymagań, czy jest to zmiana prędkości, system sterowania czy geometria. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chcesz otrzymać ofertę na konkretną maszynę lub uzyskać więcej informacji o naszych prasach hydraulicznych.

 2. FB SRL

  Włochy

  Firma F.B Srl powstała w 1973 roku jako warsztat wiercenia i okrawania przekładni zębatych na zasadzie podwykonawstwa. Od połowy lat 90 ubiegłego wieku, przedsiębiorstwo osiągnęło silny rozwój zarówno pod względem infrastruktur jak i personelu, wyposażenia i obrotów. Firma jest wyspecjalizowana w przeciąganiu (do 350 mm średnicy), żłobieniu i okrawaniu małych, średnich i dużych serii, na podstawie wszelkiego rysunku lub szczegółu katalogu, by zadowolić coraz szerszą i coraz bardziej wymagającą klientelę,

 3. SPEZIALWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma SPEZIALWERKZEUGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wygładzanie otworów - obrabiarki. Ma siedzibę w Zella-Mehlis, Niemcy.

 4. CYTEC SYSTEMS

  Francja

  Firma CYTEC SYSTEMS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wygładzanie otworów - obrabiarki, i Wygładzanie otworów - obrabiarki. Ma siedzibę w Le Pecq, Francja.

 5. ELMASS PRODUCTION

  Belgia

  Firma ELMASS PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dłutowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Wygładzanie otworów - obrabiarki, Maszyny do żłobkowania, slotting machines, Wygładzanie otworów - obrabiarki, i przeciągarki. Ma siedzibę w HALLE, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STANTEK GROUP

  Białoruś

  Firma STANTEK GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygładzanie otworów - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach przeciągarka, i frezarki. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. VARINELLI S.R.L.

  Włochy

  Firma VARINELLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygładzanie otworów - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach przeciągacz, i ostrzarka do przaciągacza. Ma siedzibę w Arcore, Włochy.

 3. JEI SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JEI SOLUTIONS LTD, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach Wygładzanie otworów - obrabiarki, i Wygładzanie otworów - obrabiarki. Ma siedzibę w Rossendale, Zjednoczone Królestwo.

 4. AUMAT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma AUMAT MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Wygładzanie otworów - obrabiarki, i Wygładzanie otworów - obrabiarki. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. RIDEAU ALUMINIUM SAS

  Francja

  Firma RIDEAU ALUMINIUM SAS, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Wygładzanie otworów - obrabiarki, i Wygładzanie otworów - obrabiarki. Ma siedzibę w Saint-Mathurin, Francja.

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Paul OTT GesmbH jest firmą rodzinną z wieloletnim know-how w dziedzinie budowy maszyn. Opracowujemy i wykonujemy specjalne maszyny do obróbki drewna. W obu zakładach w Lambach prowadzone są prace począwszy od konstrukcji stalowej po montaż i końcową instalację. OTT oznacza precyzyjne rozwiązania w zakresie oklejania krawędzi. Klientami są stolarze i przemysł meblarski, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy jednym z wiodących producentów najwyższej jakości maszyn do oklein do krawędzi.