• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki

Wyniki dla

Obrabiarki - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Usytuowana między tradycyjną firmą rodzinną średniej wielkości a globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do obróbki metali, Grupa HELLER rozwija unikatową globalną kulturę korporacyjną. HELLER jest niezależnym, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości odnoszącym sukcesy od 120 lat. Ciągłość pod względem akcjonariatu i kierownictwa nadal pozostaje naszym celem programowym. W połowie 2013 roku czworo prawnuków założyciela firmy, a więc czwarte pokolenie rodziny, zaangażowało się w przygotowania do zmiany pokoleniowej w przedsiębiorstwie. Berndt Heller nadal jest prezesem rady nadzorczej firmy. To, co zaczęło się 120 lat temu od siedmiu czeladników i trzech praktykantów, rozwinęło się w globalną firmę zatrudniającą ponad 2.500 wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą być dumni ze swojej historii sukcesu i z zaufaniem patrzeć w przyszłość.

 3. HEINZ SANDERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sanders postrzega siebie jako partnera i dostawcę usług dla przemysłu średniej wielkości. W centrum naszej uwagi znajduje się handel maszynami, narzędziami, technologią spawania i artykułami przemysłowymi. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmy Sanders, a wybór produktów z naszej oferty nie pozostawia nic do życzenia. W naszym obszernym magazynie posiadamy duży asortyment maszyn i narzędzi gotowych do użycia. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować szybką dostawę w krótkim czasie, tak aby nie zakłócać toku produkcji. Dysponujemy zarówno nowymi maszynami, jak i szeroką gamą maszyn używanych spełniających Twoje wymagania. Wszystkie maszyny są montowane i uruchamiane w Twojej linii produkcyjnej przez naszych specjalistów. Firma Sanders zajmuje się również instruktażem i szkoleniem pracowników. Jakość produktów, bogaty park maszyn i narzędzi w połączeniu z elastycznością i krótkimi terminami dostaw wyróżniają firmę Sanders od ponad 40 lat.

 4. PRESSTA EISELE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pressta Eisele GmbH z Bullay produkuje piły tarczowe, piły automatyczne i rozwiązania specjalne do cięcia na długość, wiercenia, frezowania i wykrawania profili z aluminium i metali nieżelaznych. Oferujemy 5 różnych rodzajów pił, automatów tnących z piłą tarczową o szerokości do 1 mm po wysokowydajne automaty z napędem piły o mocy 18, 5 KW. Linie pił są realizowane według potrzeb klienta i mogą być zintegrowane z całkowicie automatycznymi systemami obróbki. Dostarczamy także półautomatyczne piły tarczowe z tarczą o średnicy do 800 mm, o mocy do 13 KW. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.pressta-eisele.de

 5. HOCHRAINER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W zakładzie we Freilassing w regionie Berchtesgaden, na liniach montażowych i produkcyjnych, projekty realizuje się od pomysłu do wdrożenia. Dzięki około. 130 pracowników, usprawnionej organizacji korporacyjnej i wysokiemu poziomowi integracji pionowej w zakresie inżynierii mechanicznej, firma jest w stanie szybko i elastycznie reagować na potrzeby swoich klientów. W dziedzinie automatyzacji i racjonalizacji do grona naszych klientów należą firmy z następujących branż: motoryzacyjna, elektrotechnika, mechanika, osprzęt i wyposażenie, urządzenia, narzędzia, technologie bezpieczeństwa, technologie medyczne. Korzystamy z naszego ponad 40-letniego doświadczenia jako dostawcy systemów do technologii montażu i budowy maszyn.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 2. SAMSYS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Młoda, dynamiczna i kompetentna firma, z wieloma pomysłami i produktami wysokiej jakości. Dzisiejsza SAMSYS GmbH została założona przez szwajcarską firmę SAMSYS SA (dawniej SAMECA SA) i ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prowadnic barkowych i prowadnic prętowych. Produkty SAMSYS są znane z niezawodności i dlatego są używane przez wymagających producentów części toczonych wysokiej jakości. Klienci SAMSYS doceniają wysoki stopień automatyzacji swoich maszyn oraz ekonomiczny przebieg procesów produkcyjnych. Prowadnice prętowe SAMSYS zwiększają wydajność, a tym samym obniżają koszty jednostkowe: SAMSYS zwiększa konkurencyjność swoich klientów! Prowadnice prętowe firmy SAMSYS GmbH charakteryzują się niezwykle prostą konstrukcją i łatwą, intuicyjną obsługą. Niezależnie od tego, czy jest to wersja krótka, 3-metrowy magazyn ładujący, czy różne rozwiązania specjalne, oferujemy w zakresie handlu maszynami szeroką gamę podajników prętowych.

 3. PETER PRINZING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Peter Prinzing GmbH jest średniej wielkości, rodzinną firmą inżynieryjną i budowy maszyn o długiej tradycji, mającą swoje korzenie w sercu Szwabskich Alp. Obecna strategiczna lokalizacja firmy w centrum Europy, na skrzyżowaniu dwóch głównych autostrad, łączących północ z południem i wschód z zachodem, jest doskonałym położeniem, aby dostarczać produkty do wszyskich części świata. Tradycyjna rodzinna firma jest dzisiaj zarządzana przez czwarte pokolenie rodziny Prinzing. Początkowo, przed ponad 100 laty obrabiano metal w małej kuźni. Z tego rozwinęła się firma z dwoma głównymi obszarami działalności: Maszyny do obróbki blach i technologie usuwania obornika. Choć obszary działalności są różne, łączy nas jedna wspólna cecha: Peter Prinzing GmbH zalicza się do liderów rynku w obu tych obszarach.

 4. STARRAG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Starrag to wiodący technologicznie producent precyzyjnych obrabiarek do frezowania, toczenia, wiercenia i szlifowania detali z metalu, materiałów kompozytowych i ceramiki. Naszymi klientami są wiodące firmy z branży lotniczej, energetycznej, transportowej i przemysłowej. Nasze potfolio obrabiarek w połączeniu z rozbudowaną technologią i ofertą usług umożliwia naszym klientom znaczny wzrost wydajności. Produkty są sprzedawane pod marką Starrag i obejmują obszary produktów Berthiez, Bumotec, Dörries, Droop+Rein, Ecospeed, Heckert, Scharmann, SIP, Starrag i TTL. Grupa firm z siedzibą w Rorschach w Szwajcarii posiada zakłady produkcyjne w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Indiach oraz spółki handlowe i usługowe w najważniejszych krajach odbiorców. Starrag Group Holding AG jest notowana na SIX Swiss Exchange.

 5. CHIRON WERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  CHIRON Group z siedzibą w Tuttlingen specjalizuje się w sterowanych numerycznie pionowych centrach frezarskich i tokarskich. Grupa ma na całym świecie oddziały produkcyjne, rozwojowe, sprzedażowe i serwisowe oraz przedstawicielstwa handlowe. Prawie 2000 pracowników realizuje obrót ok. 460 milionów euro. Około dwie trzecie sprzedawanych maszyn i rozwiązań jest przeznaczonych na eksport. Głównymi odbiorcami są firmy z branży motoryzacyjnej, budowy maszyn, techniki medycznej i precyzyjnej oraz techniki lotniczej i kosmicznej. CHIRON Group jest właścicielem trzech marek obrabiarek - CHIRON, STAMA, SCHERER - oraz marki CMS Retrofit. CHIRON szczyci się przede wszystkim dynamizmem i precyzją, STAMA to synonim wytrzymałych frezarek i ciężkiej obróbki skrawaniem, SCHERER specjalizuje się w wielofunkcyjnych pionowych centrach tokarskich typu pickup.

 1. EDEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy niemieckim producentem centrów obróbczych do 5-osiowego frezowania i toczenia stali, aluminium, włókna węglowego/GFRP, Inconel dla następujących branż: - Produkcja narzędzi i form - Przemysł obronny - Lotnictwo i kosmonautyka - Motoryzacja - Ogólna inżynieria mechaniczna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przemyśle dóbr inwestycyjnych oraz w wielu branżach przemysłowych firma EDEL Werkzeugmaschinen GmbH jest w stanie dostarczać rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i zorientowane na jego potrzeby. Od początku istnienia firmy konsekwentnie rozszerzamy portfolio produktów w sposób zorientowany na rynek. Dlatego zawsze dążymy do tego, aby nasze maszyny posiadały wszystkie charakterystyczne dla marki i segmentu atrybuty, które nasi klienci znają, cenią i oczekują.

 2. BIMATEC SORALUCE ZERSPANUNGSTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bimatec Soraluce od ponad 30 lat towarzyszy swoim klientom z pasją, opierając się na zdobytym know-how. W swojej siedzibie w Limburg a. d. Lahn firma posiada nowoczesne centrum technologiczne i demonstracyjne ze zintegrowanym centrum szkoleniowym . Portfolio obejmuje kompleksowe indywidualne rozwiązania produkcyjne od maszyn standardowych po wysoce zindywidualizowane systemy z automatyzacją. Nasze frezarki, tokarki i szlifierki do obróbki wielkogabarytowej są liderami w technologii obróbki. Firma jest pionierem w rozwoju nowych technologii dla wydajnych i zoptymalizowanych procesów. Funkcje wielozadaniowe, frezowanie, toczenie, wiercenie, szlifowanie i cięcie kół zębatych przy użyciu tylko jednej maszyny, są opcjonalnie dostępne dla wszystkich serii. Firma wyznacza też nowe standardy w dziedzinie serwisu. Wyspecjalizowany zespół z dziedziny mechaniki, elektroniki i techniki użytkowej jest zawsze do dyspozycji klientów. Oprócz infolinii serwisowej z teleserwisem, firma oferuje regionalną flotę serwisową, a także części zamienne i serwis głowic frezujących. Pozostajemy do Twojej dyspozycji: przez cały okres użytkowania maszyny.

 1. VELOXBLOC FASCETTE STRINGITUBO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Veloxbloc to firma specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju obejm do mocowania rur. Firma z siedzibą w Mediolanie zajmuje się produkcją szerokiej gamy artykułów, wśród których można znaleźć obejmy ze śrubami ślimakowymi, ze śrubami z łbem heksagonalnym, z taśmy dziurkowanej lub pełnej opaski. Produkuje także obejmy z taśmy ciągłej z mocowaniem klamrowym oraz z dziurkowanej taśmy ciągłej. Poza tym firma z Mediolanu wykonuje również pierścienie do zszywania o jednym lub dwóch uchach, metalowe obejmy pierścieniowe do solidnych mocowań, obejmy z nylonu do przewodów i złączek nylonowych. Veloxbloc oferuje także usługi związane z wykonywaniem okablowań do urządzeń elektrycznych.

 2. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies jest średniej wielkości firmą z siedzibą w Getyndze, Niemcy. Od momentu założenia w 1986 roku, firma Wissner z powodzeniem opracowała, zaprojektowała, zbudowała i zainstalowała kilka generacji precyzyjnych frezarek CNC i wycinarek laserowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysoce innowacyjnemu podejściu firma może zaoferować szeroką gamę najnowocześniejszych maszyn. Firma Wissner jest dumna z tego, że jest wiodącym producentem niezawodnych frezarek i maszyn laserowych HSC. Frezarki HSC firmy Wissner charakteryzują się wysoką precyzją i najwyższą jakością. Innowacyjna, opatentowana technologia "Hold & Press" umożliwia klientom osiągnięcie znacznych oszczędności w procesach produkcyjnych. Portfolio produktów firmy Wissner obejmuje maszyny, narzędzia i usługi, które są wykorzystywane w różnych segmentach przemysłu, takich jak budowa maszyn, lotnictwo, reklama i oświetlenie, meble, zabawki oraz w przemyśle dentystycznym.

 3. MASCHINENFABRIK BERTHOLD HERMLE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fabryka Maszyn Berthold Hermle AG, z siedzibą w Gosheim, w związki gmin Heuberg, w powiacie Tuttlingen jest jednym z wiodących na świecie producentów frezarek / centrów obróbczych.

 4. BENTIVOGLIO 1919 MACCHINE UTENSILI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Obrabiarki, nowe i używane: ostrzarki, wytaczarki, łuki zanurzeniowe, wyważarki, krawędziarki, przeciągarki, kalandry, wózki podnośnikowe, maszyny centrująco-testujące, centra obróbcze, nożyce, krajarki, zaciskarki, zaginarki, frezarki obwiedniowe do kół zębatych, elektrodrążenie, gwintownice, frezarki, wyrówniarki, lamelownice, gwintownice, maszyny tnące, pantografy, strugarki, giętarki, giętarki do rur, prasy, wykrawarki, nitownice, stalownice, walcarki, piaskarki, spawarki, nacinarki, pilarki, maszyny do formowania, różne tokarki.

 5. BENZ GMBH WERKZEUGSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BENZ jest producentem komponentów i systemów technika narzędziowej i maszynowej. Asortyment produktów obejmuje systemy narzędziowe do maszyn tokarskich, centrów obróbki i linii transportowych.

 6. NODKA

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma NODKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekrany komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach pulpity sterownicze do komputerów, Komputery PC do wbudowania, obrabiarki, i touch screen pc. Ma siedzibę w Eindhoven, Holandia.

 7. EISMO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EISMO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach sealing machines, obrabiarki, i precyzyjne piły i przecinarki do obróbki metali. Ma siedzibę w Blotzheim, Francja.

 8. ZETEK SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ZETEK SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, pomiary CMM, Części do prasy, narzędzia postępowe, Inspection Fixtures and Gauge, Gauge Construction and production, blacha, narzędzia cnc, i obrabiarki. Ma siedzibę w Wieliczka, Polska.

 1. USED-INDUSTRY.COM POWERED BY SGR-PRODUCTS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma USED-INDUSTRY.COM POWERED BY SGR-PRODUCTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kompleksy przemysłowe, hangar, Machining of metals, zastosowanie robotów, spawanie automatyczne, instalacje spawania, i obrabiarki. Ma siedzibę w Rehweiler, Niemcy.

 2. DMG MORI SEIKI EUROPE AG

  Szwajcaria

  Koncern DMG MORI SEIKI jest wiodącym na świecie producentem obrabiarek i oferuje innowacyjne usługi w odniesieniu do całego cyklu użytkowania maszyny, jak również rozwiązania w zakresie oprogramowania i wykorzystania energii. Działalność koncernu jest ukierunkowana na toczenie, frezowanie, zaawansowane technologie (Ultrasonic / Lasertec), linię produktów firmy ECOLINE, jak również produkty z dziedziny elektroniki i automatyki oraz sektor usług i rozwiązań energetycznych. Za sukcesem naszego przedsiębiorstwa stoi 7013 pracowników.

 3. IMOBERDORF AG

  Szwajcaria

  W roku 1943 Josef Imoberdorf założył w Grenchen rodzinne przedsiębiorstwo Imoberdorf AG. Zaczynając jako dostawca dla przemysłu zegarmistrzowskiego, Imoberdorf AG rozwinął się w specjalistę w zakresie precyzyjnych automatów o takcie obrotowym. Obecnie firma jest zarządzana w trzecim pokoleniu przez właściciela i dyrektora generalnego Antona Imoberdorfa i jest najbardziej znanym szwajcarskim producentem automatów o takcie obrotowym. Nasz obrotny zespół składający się z około 70 wysoko wyspecjalizowanych pracowników w siedzibie głównej w Oensingen opracowuje w pełni zautomatyzowane, kompletne rozwiązania z zakresu automatów o takcie obrotowym, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki systemom automatów o takcie obrotowym Imoberdorf, nasi klienci z branży zegarmistrzowskiej, motoryzacyjnej, sprężarek, śluz i medycznej korzystają z ogromnego wzrostu wydajności przy znacznym uproszczeniu procesów produkcyjnych.

 4. HEINRICH GEORG GMBH MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Efektywność zapewnia optymalny produkt. Najkrótsze czasy pomocnicze, tanie produkty wysokiej jakości, elastyczna produkcja, wysoka wydajność produkcji, wysoka dyspozycyjność urządzenia, urządzenia cięcia wzdłużnego, poprzecznego i do pakowania krążków, obrabiarki, urządzenia produkcyjne, przemysł transformatorowy, urządzenia do produkcji płyt, obrabiarki specjalne.

 5. HURCO GMBH WERKZEUGMASCHINEN

  Niemcy

  HURCO to firma specjalizująca się w technologii przemysłowej, która opracowuje i produkuje interaktywne sterowniki komputerowe, oprogramowanie oraz obrabiarki sterowane komputerowo i komponenty. Naszym rynkiem docelowym są klienci, dla których produkujemy pojedyncze i małe serie w ramach większych przedsiębiorstw w sektorach takich jak lotnictwo, obrona, technika medyczna, energia, transport i technika komputerowa.

 6. TAKUMI HURCO WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Takumi projektuje i produkuje szybkobieżne portalowe centra obróbcze CNC przeznaczone głównie do produkcji narzędzi i form. Firma rozumie potrzeby klientów i stara się zapewnić kompletną linię produktów i zaspokajać różnorodne potrzeby klientów. Wszystkie produkty są opracowywane na podstawie analiz rynkowych i w ten sposób odpowiadają na wymagania klientów.

 7. PROSAW LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROSAW LIMITED, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach oleodynamiczne prasy krawędziowe do blachy, obrabiarki, Piły do cięcia metalu, i ostrza pił. Ma siedzibę w Kettering, Zjednoczone Królestwo.

 8. BUK MACHINES

  Francja

  Firma BUK MACHINES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach piły do drewna, frezarka, wiertarki przemysłowe, i obrabiarki. Ma siedzibę w Le Val-Saint-Pere, Francja.

 9. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  Hiszpania

  Firma SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przemysłowe, zaopatrzenie dla przemysłu, artykuły metalowe - hurt, obrabiarki, i Narzędzia przemysłowe. Ma siedzibę w Miranda De Ebro, Hiszpania.

 10. GMW MACHINES GMBH

  Niemcy

  Firma GMW MACHINES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezarki. Jest również obecna w dziedzinach Ruter CNC, tokarki ze sterowaniem numerycznym, tokarka do obróbki metali, i obrabiarki. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

20 033 Przedsiębiorstwa