• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

 2. HEMOGUM

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma HEMOGUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Wyroby gumowe do budownictwa, Techniczne wyroby gumowe, Uszczelki gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Čačak, Serbia.

 3. RUBBELT WULKANIZACJA TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH

  Polska

  Rubbelt.pl oferuje oklejanie bębnów napędowych i progowanie taśm przenośnikowych dla różnych gałęzi przemysłu i poszczególnych procesów technologicznych. Jeśli potrzebujesz naprawdę wysokiej jakości taśmy do przenośnika, zawsze możesz kupić model odpowiadający Twoim zadaniom z dostawą z Moskwy. Taśmy przenośnikowe mogą być łączone na różne sposoby, a jednym z najbardziej popularnych jest łączenie mechaniczne taśm przenośnikowych. Wulkanizacja taśm przenośnikowych wykonywana jest przy użyciu specjalnego sprzętu. Wytrzymałość połączenia wynosi około 98% wytrzymałości samej taśmy. W celu zapewnienia bezpiecznego i stabilnego połączenia lub w celu szybkiej naprawy przenośników taśmowych. Naprawianie uszkodzeń na taśmach Rubbelt Łączniki mechaniczne do taśm przenośnikowych zyskały doskonałą reputację na całym świecie dzięki swojej sprawdzonej, wysokiej jakości. Elementy złączne stały się standardem w branży pod względem łatwości montażu i niezawodności. Łączniki są dostępne do zastosowań w ciężkich i lekkich warunkach pracy, w tym do ciężkich przenośników taśmowych (górnictwo, kamieniołomy, górnictwo i przetwórstwo, porty, betoniarnie itp.) i cienkie pasy (rolnictwo, logistyka, magazyny, przetwórstwo spożywcze, drób, itp) Rubbelt Wulkanizacja Taśm Przenośnikowych Adres: Gwizdaj, al. Jana Pawła II 74 37-200 Przeworsk, PL Tel: 576 176 691

 4. GERLACH MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  innowacyjna, nowoczesna technologia wulkanizacji. Od ponad 40 lat jesteśmy partnerem sektora przemysłu i produkujemy zaawansowane technologicznie instalacje do wulkanizacji w naszym zakładzie położonym pod Düsseldorfem. Prowadzone nieprzerwanie we współpracy z klientami badania i prace rozwojowe, jak również innowacyjne metody i procesy umożliwiły firmie Gerlach Maschinenbau uzyskanie wiodącej pozycji technologicznej w dziedzinie wulkanizacji profili gumowych w gorącym powietrzu.

 5. SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş

  Turcja

  Firma SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NORKA GT D.O.O.

  Słowenia

  Firma NORKA GT D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, uszczelki z kauczuku, Gumowe rury i węże, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Lenart, Słowenia.

 2. JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 3. NILOS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NILOS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, inżynieria mechaniczna, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 4. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Francja

  Firma MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klamry, żabki. Jest również obecna w dziedzinach Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Przenośniki taśmowe, pasy napędowe, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, i Przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Saint-Chamond, Francja.

 5. VULCAX

  Hiszpania

  Firma VULCAX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach złączki z kauczuku, podklejanie kauczuku, i absorbenty do gumy. Ma siedzibę w Bilbao, Hiszpania.

 1. LIGERTEX

  Francja

  Firma LIGERTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, Lateks, formowanie, Kauczuk i wyroby pochodne, i Lateks. Ma siedzibę w Mazeyrat D'allier, Francja.

 2. KLÖCKNER DESMA ELASTOMERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KLÖCKNER DESMA ELASTOMERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Fridingen, Niemcy.

 1. TKS KAUCUK METAL SANANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma TKS KAUCUK METAL SANANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny drukujące do skóry dla galanterii skórzanej. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. DEGUMA-SCHÜTZ GMBH

  Niemcy

  Firma DEGUMA-SCHÜTZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny okazyjne dla przemysłu gumowego. Ma siedzibę w Geisa, Niemcy.

 3. ATOS BESANA S.P.A.

  Włochy

  Firma ATOS BESANA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk silikonowy. Ma siedzibę w Cesano Boscone, Włochy.

 4. COLMEC S.P.A.

  Włochy

  Firma COLMEC S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 5. HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hünfeld, Niemcy.

 6. LIGHT SPEED GROUP ROMANIA

  Rumunia

  Firma LIGHT SPEED GROUP ROMANIA, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Frezy i świdry, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Oradea, Rumunia.

 7. TECHNODRYING S.R.L.

  Włochy

 8. NEUROPOLIS S.L.

  Hiszpania

 1. IAO S.R.L.

  Włochy

 2. C 2 S.R.L.

  Włochy

 3. HUTCHINSON INDUSTRIAS DEL CAUCHO SA

  Hiszpania

 4. COSTA GIUSEPPE

  Włochy

 5. S C GIVT S R L

  Rumunia

 6. PUMATECH S.R.L.

  Włochy

 7. CALA' FRANCESCO

  Włochy

 8. RECAUCHUTADOS HERCA SA

  Hiszpania

 9. INTEREUROPEAN S.R.L.

  Włochy

 10. SHAW ALMEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo