• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

  Wszystkie wyroby na "wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia"

 2. HEMOGUM

  Serbia

  Firma HEMOGUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Wyroby gumowe do budownictwa, Techniczne wyroby gumowe, Uszczelki gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Čačak, Serbia.

 3. RUBBELT WULKANIZACJA TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH

  Polska

  Rubbelt.pl oferuje oklejanie bębnów napędowych i progowanie taśm przenośnikowych dla różnych gałęzi przemysłu i poszczególnych procesów technologicznych. Jeśli potrzebujesz naprawdę wysokiej jakości taśmy do przenośnika, zawsze możesz kupić model odpowiadający Twoim zadaniom z dostawą z Moskwy. Taśmy przenośnikowe mogą być łączone na różne sposoby, a jednym z najbardziej popularnych jest łączenie mechaniczne taśm przenośnikowych. Wulkanizacja taśm przenośnikowych wykonywana jest przy użyciu specjalnego sprzętu. Wytrzymałość połączenia wynosi około 98% wytrzymałości samej taśmy. W celu zapewnienia bezpiecznego i stabilnego połączenia lub w celu szybkiej naprawy przenośników taśmowych. Naprawianie uszkodzeń na taśmach Rubbelt Łączniki mechaniczne do taśm przenośnikowych zyskały doskonałą reputację na całym świecie dzięki swojej sprawdzonej, wysokiej jakości. Elementy złączne stały się standardem w branży pod względem łatwości montażu i niezawodności. Łączniki są dostępne do zastosowań w ciężkich i lekkich warunkach pracy, w tym do ciężkich przenośników taśmowych (górnictwo, kamieniołomy, górnictwo i przetwórstwo, porty, betoniarnie itp.) i cienkie pasy (rolnictwo, logistyka, magazyny, przetwórstwo spożywcze, drób, itp) Rubbelt Wulkanizacja Taśm Przenośnikowych Adres: Gwizdaj, al. Jana Pawła II 74 37-200 Przeworsk, PL Tel: 576 176 691

 4. GERLACH MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  innowacyjna, nowoczesna technologia wulkanizacji. Od ponad 40 lat jesteśmy partnerem sektora przemysłu i produkujemy zaawansowane technologicznie instalacje do wulkanizacji w naszym zakładzie położonym pod Düsseldorfem. Prowadzone nieprzerwanie we współpracy z klientami badania i prace rozwojowe, jak również innowacyjne metody i procesy umożliwiły firmie Gerlach Maschinenbau uzyskanie wiodącej pozycji technologicznej w dziedzinie wulkanizacji profili gumowych w gorącym powietrzu.

 5. SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NORKA GT D.O.O.

  Słowenia

 2. JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Francja

 4. VULCAX

  Hiszpania

 5. LIGERTEX

  Francja

 1. DEGUMA-SCHÜTZ GMBH

  Niemcy

 2. HANGZHOU BOOM SPECIAL RUBBER CO., LTD.

  Chiny

 1. TKS KAUCUK METAL SANANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 2. QINGDAO XIANGJIE RUBBER MACHINERY CO., LTD

  Chiny

 3. RODWELL BROTHERS COMPANY PLC

  Kanada

 4. HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. CONCEPTO LABELS SRL

  Argentyna

 6. SHANGHAI KAIJU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD

  Chiny

 7. RECAUCHUTADOS HERCA SA

  Hiszpania

 8. CAMOPLAST SOLIDEAL

  Chiny

 1. LIGHT SPEED GROUP ROMANIA

  Rumunia

 2. TECHNODRYING S.R.L.

  Włochy

 3. C 2 S.R.L.

  Włochy

 4. HUTCHINSON INDUSTRIAS DEL CAUCHO SA

  Hiszpania

 5. CALA' FRANCESCO

  Włochy

 6. NEUROPOLIS S.L.

  Hiszpania

 7. PUMATECH S.R.L.

  Włochy

 8. COLMEC S.P.A.

  Włochy

 9. INTEREUROPEAN S.R.L.

  Włochy

 10. ABDULWAHHAB FOR TYRE RECYCLING.EST

  Egypt

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo