• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe

Wyniki dla

Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe - Import eksport

 1. MAYA PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1998 roku, przedsiębiorstwo Maya Plastic jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych z Turcji. Niezmiennie wytwarzamy nasze wysokiej jakości produkty opakowaniowe z tworzyw sztucznych w naszych czterech fabrykach w Stambule. W naszym obiekcie produkcyjnym potencjał opakowań z tworzyw sztucznych odpowiada powierzchni całkowitej 16.000 metrów kwadratowych. Jako Maya Plastic, jesteśmy wiodącym, tureckim producentem opakowań kurierskich i kopert ochronnych. Bez przerwy, w szybkim tempie prowadzimy działalność badawczo-rozwojową, innowacyjną i realizacji nowych inwestycji. Oferujemy ukierunkowane na klienta rozwiązania instytucjom i organizacjom, działającym w różnych sektorach, takich jak handel detaliczny, hygiena, transport, handel elektroniczny, tekstylny, spożywczy i chemiczny. Posiadamy szerokie portfolio produktów: •Foliopaki, •Koperty kurierskie z taśmami zabezpieczającymi i numerami seryjnymi, •Produkty kaszerowane, •Opakowania przyjazne środowisku, •Opakowania wzmocnione, •Torby na zakupy z uchwytami, •Opakowania na produkty spożywcze, takie jak kurczaki, czy chleb, •Opakowania na środki czystości, •Opakowania na chusteczki nawilżone, •Opakowania na pieluchy, •Opakowania na detergenty, •Rolki folii kurczliwej do wyrobów przemysłowych i wiele innych do odkrycia na naszej witrynie internetowej! Naszą misją jest szanowanie człowieka i środowiska, wysoka jakość produkcji, stosowanie zaawansowanych technologii, efektywność, terminowe dostawy i zrównoważony rozwój. Dążymy do osiągnięcia 100% satysfakcji klienta poprzez stosowanie elastycznej metody produkcji, przy pomocy naszej dynamicznej struktury organizacyjnej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 2. EMPAC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMPAC GmbH produkuje uniwersalne pojemniki na materiały sypkie (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) oraz foliowe okładziny do dużych pojemników (Liner). 1980: Założenie firmy EMPAC Verpackungs GmbH 1993: Wejście do Grupy NORDENIA 1996: Założenie firmy produkcyjnej STARPAC w Starogardzie / Polska 2012: Wycofanie się z Grupy NORDENIA w ramach wykupu menedżerskiego - Kontynuacja działalności jako EMPAC GmbH ze spółką zależną EMPAC Polska i EMPAC Francja 2012-2015: EMPAC Francja jako firma handlowa / USA jako partner handlowy 2017: EMPAC ponownie w rękach właścicieli od 5 lat.

 3. MONOMERO INDÚSTRIA DE PLÁSTICOS LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma Monómero rozpoczęła działalność w 2001 r. w zakresie przetwarzania surowców z tworzyw sztucznych na wszelkiego rodzaju artykuły opakowaniowe. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem, który pozwala nam tworzyć najlepsze produkty spełniające potrzeby naszych klientów. Od strony technicznej dysponujemy sprzętem do ko-ekstruzji, wysokiej jakości 8-kolorową prasą drukarską, wyposażeniem do laminacji bezrozpuszczalnikowej oraz najbardziej zaawansowanymi maszynami do produkcji torebek do konserwacji w atmosferze kontrolowanej (MAP), torebek biodegradowalnych (BIO) i wielu innych. Naszym celem jest również produkcja elastycznych folii termoplastycznych i opakowań, głównie do zastosowań podstawowych, zwłaszcza w sektorze spożywczym. Ponadto posiadamy najlepiej wykwalifikowany personel, jaki można pozyskać jeśli chodzi o pracowników. Naszym głównym celem jest współpraca z naszymi klientami, znajdowanie najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb w zakresie opakowań oraz wyszukiwanie i opracowywanie nowych produktów. Nasza firma opowiada się za ochroną środowiska i dba by osiągnąć ten cel. Na przykład, prowadzimy recykling w pomieszczeniach zamkniętych, aby zapewnić, że każdy odpad plastikowy z naszej produkcji otrzyma drugie życie w naszym procesie produkcyjnym. Ponadto jesteśmy zwolennikami innowacji; jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły. Troszczymy się również o kwestie społeczne. Dlatego też wspieramy lokalną społeczność w takich kwestiach, jak imprezy lokalne czy też sporty dziecięce. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 4. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. BIG PAK PPHU

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma BIG PAK PPHU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, worki duże, worki z polipropylenu, i Opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Ełk, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUROCELL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EUROCELL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach koperty drukowane, osłony z polipropylenu, torebki z kwadratowym dnem, reprodukcje personalizowane, worki plastikowe, koperty, koperty personalizowane, worki plastikowe, i koperty kolorowe. Ma siedzibę w Cento, Włochy.

 2. LM PLASTIQUES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LM PLASTIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Torby papierowe, Torebki papierowe, Torby papierowe, torby reklamowe, heat shrinkable film, i Torebki papierowe. Ma siedzibę w Conflans-Sainte-Honorine, Francja.

 3. FLEXOBAG LDA - EMBALAGENS

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma FLEXOBAG LDA - EMBALAGENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Torby papierowe, Papier ozdobny opakunkowy, fabryka torebek papierowych, torby na zakupy, torba z papieru pakowego siarczanowego, samoprzylepne naklejki reklamowe, zindywidualizowane etykiety samoklejące, plastikowe koperty zamykane na ekspres, i torebki z papieru drukowane. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 4. FILMEX PACKAGING KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma FILMEX PACKAGING KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Opakowania, Opakowania plastikowe, Opakowania spożywcze, Folie do pakowania, rurki plastikowe, i worki na śmieci. Ma siedzibę w Pécs, Węgry.

 5. ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, torebka polietylenowa, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, torby plastikowe dostosowane do potrzeb klienta, urządzenia do pakowania z użyciem folii termokurczliwej, urządzenia do paletyzacji, maszyny i urządzenia do pakowania i konfekcjonowania, pojemniki do pakowania i konfekcjonowania, i worki plastikowe. Ma siedzibę w Seveso, Włochy.

 1. TECHNOPAC AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TECHNOPAC AUSTRIA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Ma siedzibę w Wilhelmsburg, Austria.

 2. LC PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LC PACKAGING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 1. NUOVA FLORENPLAST S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA FLORENPLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, koperty personalizowane, plastikowe koperty zamykane na ekspres, Tworzywa sztuczne - opakowania, i koperty plastikowe z zamknięciem na napę. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 2. SACPO SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SACPO SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach etykiety do opakowań, etykiety samoklejące drukowane, packaging using heat-shrinkable film, bag manufacturer, Label dispensers, wine and spirit labels, tamper-indicating security labels, Etykiety termotransferowe, i etykiety samoprzylepne na produkty rolno-spożywcze. Ma siedzibę w Saint-Méen-Le-Grand, Francja.

 3. POLIPLAST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma POLIPLAST SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, worki plastikowe, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, produkcja worków z polietylenu, worek na odpadki, worki ulegające biodegradacji, worki plastikowe, torebka polietylenowa, i torby przemysłowe. Ma siedzibę w Casnigo, Włochy.

 4. IRIS PACK

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma IRIS PACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Rękawiczki, Torby skórzane, Pieczętowanie opakowań na zamówienie, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Opakowania plastikowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, worki na śmieci, i worki na gruz. Ma siedzibę w Skawina, Polska.

 5. CHRISTENSEN GMBH VERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHRISTENSEN GMBH VERPACKUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 6. MABA-VERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MABA-VERPACKUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Ma siedzibę w Edling, Niemcy.

 7. QUP VERPACKUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUP VERPACKUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe. Ma siedzibę w Pirmasens, Niemcy.

 8. SP. Z O.O.

  Polska

  Profesjonalna produkcja folii i worków na odpady przy wykorzystaniu najlepszych surowców i materiałów. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku, potrzeb i oczekiwań klientów. Realizacja niezbędnych standardów jakości. Inwestując w nowe technologie, dbamy o jakość, wytrzymałość i niezawodność naszych produktów. Cenimy długofalowe, partnerskie relacje. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym naszych produktów i satysfakcjonującej obsłudze, rzesza naszych klientów szybko się powiększa. Dostarczamy folie do wielu branż, m.in. handlowej, meblarskiej, budowlanej, rolniczej. Produkujemy z oryginalnego surowca, z domieszką regranulatu lub w całości z surowca pochodzącego z recyklingu. Produkujemy arkusze, rękawy i półrękawy, kaptury, taśmy oraz wkłady foliowe jedno lub dwuwarstwowe. Nadruk na folii: potokowy lub rejestrowany, jednokolorowy Worki dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach, zwijane w rolki lub loose packi, składane w C z/bez zakładek, zgrzew pojedynczy lub podwójny, Star, wiązane lub z tasiemką. Etykieta naklejka lub banderola według indywidualnego projektu. Zapraszamy do współpracy hurtownie gastonomiczne, BHP, spożywcze, przemysłowe oraz dużych dystrybutorów poszukających firm wykonawczych.

  Wszystkie wyroby na "worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe"

 1. PLASTIC UNION

  Belgia

  Plastic Union jest mistrzem w zakresie opakowań elastycznych. Dzięki ogromnej zdolności w zakresie współwytłaczania produkujemy najmocniejsze folie opakowaniowe dostępne na rynku. Folie, które są głównie wykorzystywane na automatach pakujących: maszyny do napełniania (Flowpack, FFS), tunele obkurczające, kaptury rozciągliwe itp. Używając naszych drukarek najnowszej generacji wykonujemy niezwykle atrakcyjne opakowania pomagające w maksymalizacji Państwa sprzedaży. Wszystkie nasze folie można przekształcić w worki, arkusze i kaptury (do palet).

 2. TOUSSAC

  Francja

  Toussac jes francuskim producentem worków polietylenowych, spełniającym wszystkie potrzeby rynku: worki z fałdami bocznymi, worki ściągane sznurkiem, worki na gruz, pokrowce ochronne. Produkujemy wyroby o wymiarach standardowych lub specyficznych i dysponujemy środkami kontroli zgodności z obowiązującymi normami NF EN 13592 - NF X30-501. Nasze produkty na bazie tworzyw z recyklingu są dostępne w kolorze czarnym i innych, ze zgrzewem płaskim lub gwiaździstym i mogą być opatrzone drukowanym logo naszych klientów. Zakład produkcyjny posiada certyfikaty ISO 9001 ei ISO 14001. Dzięki swojej hali recyklingu, Toussac jest w stanie zmielić i przetworzyć w formie granulatu każdy rodzaj folii polietylenowych, nie wymagających wcześniejszego mycia.

 3. POLYETH AZUR

  Francja

  Produkcja toreb w postaci rękawa, folii PEBD, MD, HD, z nadrukiem fleksograficznym do 4 kolorów. Zgrzewy denne lub nici. Produkcja na specjalne zamówienie, w zależności od potrzeb technicznych. Wszystkie produkty są przeznaczone do każdego rodzaju sklepów (Spożywcze - Butiki - Ubrań gotowych - Obuwia – Apteki - Perfumerie – księgarnie......) i są dostępne w wykonaniu z polietylenu PEBD/PEMD/PEHD, tradycyjnego i oksybiodegradowalnego z nadrukiem lub bez. Aktualnie obecna w internecie, nasza rodzinna struktura i jej park uzupełniających się maszyn pozwalają na elastyczność nietypowej produkcji w przedsiębirostwie: Realizacja małych, średnich i dużych ilości. Produkcja i realizacja toreb i worków na zamówienie. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami przez telefon. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy Ci porady

 4. HANMERE POLYTHENE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma Hanmere działa od 1966 r. Jesteśmy pionierem w branży opakowań polietylenowych. Specjalizujemy się w produkcji i dostawach na indywidualne zamówienie polietylenowych reklamówek, toreb, wkładek, arkuszy i przewodów dla różnorodnych gałęzi przemysłu. Nie tylko produkujemy i przetwarzamy polietylen, ale również zajmujemy się na miejscu zindywidualizowanym wydrukiem wg najwyższych standardów i stosując dostępne innowacje, oferując w ten sposób kompleksowe usługi dla naszych klientów. Już dzisiaj skontaktuj się z jednym z naszych przemiłych dostawców handlowych.

 5. INTER PLASTIK AMBALAJ VE FILM SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Inter Plastic powstał w 1986 r., produkując torby z zamkiem błyskawicznym i możliwością powtórnego szczelnego zamknięcia. W 2004 r. Inter Plastik wprowadził nietkane torby na zamek błyskawiczny. Produkty: plastik do toreb, torby poly, Bopp, stojące, doypack, plastikowe, dla zwierząt, quadro, spajane od tyłu, z zamkiem wew., z przodu, zippak, alcoa, pp, pe, rozsuwane, na przyprawy, suchą żywność, karmę, słodycze, retort, z zaworem, laminowane, flexo, grawerowane, elastyczne, drukowane, aluminiowe, na bieliznę, tekstylia, skarpety, t-shirty, gumę, czekoladę, ryż.

 6. SINOMA

  Polska

  Witam, Jesteśmy producentem regranulatów LDPE wg specyfikacji i potrzeb Klienta. Zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność surowców oraz regularne dostawy cało-samochodowe. Informacje o produkcie Nazwa chemiczna / skład: polietylen o niskiej gęstości ( LDPE) Kolor: słomkowy Brak nieprzyjemnego zapachu Zastosowanie: rozdmuch folii od 15μm Miesięczna produkcja od 350 do 400 ton miesięcznie Dostępne ilości: do 300 ton/m-c, powtarzalne. Pakowanie: big-bag = 1200 kg Cały samochód 22800 kg Parametry produkcyjne / specyfikacja: sortowania linia myjąca z wanną separacyjną podwójne odgazowanie filtracja: sito 125μm, podwójne; masowy wskaźnik szybkości płynięcia MFI/MFR: 1, 1 g/10 min (190⁰C, 2, 16 kg). Cena: 0, 89 €/kg wraz z transportem 0, 87 €/kg bez transportu Termin płatności: przedpłata - kilka pierwszych transakcji ( zwykle 5 ) 7 dni 14 dni

 7. BIBP SP. Z O.O.

  Polska

  Worki w technologii Bag in Box produkowane przez naszą firmę BIBP sp. z o.o. www.bibp.pl mają pojemność od 2 do 220L (2, 3, 5, 10, 20, 220L) Worki te stosowane są do produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i innych. Konstrukcja zaworu pozwala na łatwe napełnienie worka oraz wielokrotne czerpanie zawartości bez narażenia jej na zepsucie (bez dostępu powietrza z zewnątrz).W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz kołnierzy, kranów i zaworów dopasowanych do potrzeb i zastosowań finalnych.W ofercie mamy także kartoniki do owych worków.W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 8. BUSTIFICIO ENNECI SNC

  Włochy

  W chwili, kiedy świat zaczyna rozumieć, co znaczy słowo « ECOLOGIA », my również w pełni angażujemy się w zmniejszanie ilości odpadów. Firma Enneci rozwija już od wielu lat (i nadal to czyni) materiały i torby do różnych zastosowań bez powodowania szkód środowisku naturalnemu. Koperty i poszewki do kołder i przykryć, pościel do łóżka i pościel wszelkiego rodzaju. Poszewki i torby do pokryć na siedzenia, pokrowce na odzież, artykuły promocyjne. Innymi słowy, opakowanie nadające produktowi większej wartości.

 9. VIC SP. Z O.O.

  Polska

  Szanowni Państwo, nasza Grupa VICBAG została utworzona w 1984 roku i była pierwszym na Świecie producentem toreb ekologicznych wielokrotnego użytku. Obecnie jesteśmy Światowym liderem w produkcji i dystrybucji toreb z polipropylenu (tkanego i nietkanego), nylonu, bawełny, juty, PET/RPET. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdą torbę z projektem przekazanym przez Państwa firmę. Nasza Grupa produkuje również torby dla największych Światowych sieci handlowych, takich jak : Jeronimo Martins (Biedronka), Carrefour, Wal-Mart, Leclerc, Auchan, Ahold, Castorama, Fnac, itd. Nasze torby to doskonałe narzędzie marketingowe : - Budujące pozytywny, ekologiczny wizerunek firmy, - 100% indywidualne poprzez logo, design, wymiary, - Wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów gwarantujących wielokrotność użytku. Grupa VICBAG posiada wieloletnie doświadczenie i specjalizuje się wyłącznie i jest ekspertem w produkcji i dystrybucji toreb, dzięki czemu oferujemy największy wybór toreb po najlepszych cenach.

 10. PPUH FOLCOM

  Polska

  FOLCOM oferuje szeroki zakres innowacyjnych usług oraz rozwiązań, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby. Niezależnie, czy projekt jest duży, czy mały, naszą pracę cechuje precyzja odpowiadająca najwyższym standardom jakości. Możesz liczyć, że efekt końcowy będzie w pełni taki jak należy! Przegląd możliwości produkcyjnych: Realizujemy zamówienia niestandardoweOferujemy worki na śmieci w szerokościach od 50 do 150 cm. 35l 50x60 20 szt cena 3 zł 60l 60x80 20 szt cena 4, 95 zł120l 70x110 25 szt cena 6, 8 zł 160l 90x120 20 szt cena 11, 9 zł 240l 110x140 20 szt cena 14, 90 złworki na opony 90x90 100szt 40my 58, zł100x110 100szt 40my 68 złworki na gruz 60x100 5szt 100my cena 9, 00złRolki są metkowane na życzenie klienta wystawiam fakture vat Przy ilości hurtowej możliwość negocjacji ceny

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe - Import eksport

Liczba wyników

1060 Przedsiębiorstwa