• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. LOGO-PLASTIC AG

  Szwajcaria

  Pakowanie zawartości w tworzywo sztuczne (plastik) jest naszą misją i wyzwaniem. Od ponad czterech dekad wspieramy naszych klientów w realizacji ich opakowań z tworzyw sztucznych (plastiku). Lata doświadczenia i znajomość rynku pomagają nam znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Opakowania z tworzyw sztucznych to system, który obejmuje zamknięcie, dekorację, logistykę i utylizację. Optymalizujemy wszystkie te aspetky pod kątem Twoich potrzeb i zrównoważonego rozwiązania opakowaniowego. Nasz asortyment obejmuje różne produkty z tworzyw sztucznych, takie jak butelki, puszki, wiadra, kanistry oraz odpowiednie akcesoria plastikowe. Przetwarzamy politereftalan etylenu (PET), polietylen (PE), polipropylen (PP) i materiały pochodzące z recyklingu (r-HDPE, r-PET, r-PP i Ocean Plastic). Akcesoria z polipropylenu (PP i r-PP) wytwarza nasza największa sieć partnerów. Zrównoważony rozwój i recykling są dla nas ważnymi wartościami.

 2. RIXIUS AG

  Niemcy

  Rixius AG jest jednym z wiodących w Niemczech producentów i dystrybutorów opakowań szklanych, plastikowych i blaszanych. Znajdziesz u nas szklane i plastikowe butelki, puszki i wiele innych produktόw. Butelki, kanistry i kubełki są uzupełniane zgodnie z wymaganiami klienta o odpowiednie akcesoria, takie jak pokrywy, zamknięcia, atomizery, pompy, dozowniki itp. Butelki i kanistry mogą być drukowane i etykietowane we własnym zakresie zgodnie z indywidualnymi pomysłami. Jako producent i partner dystrybucyjny, nasz duży przegląd rynku pozwala nam na wytwarzanie produktów, których jakość i cena są optymalne dla klienta.

 3. EXPERT-PACK MICHAL DOMARANCZYK

  Polska

 4. PAUL PETER GMBH

  Niemcy

 5. LEKUPACK EG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE KRAJ

  Polska

  Przedsiębiorstwo Produkcyjne "KRAJ" rozpoczęło swoją działalność w 1989 roku w oparciu o kapitał rodzinny i do dziś zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów z tworzyw sztucznych ciągle rozszerzając asortyment i obszar działania. Na chwilę obecną firma produkuje szeroką gamę produktów z tworzyw termoplastycznych i technicznych, specjalizuje się w produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Zastosowanie surowców najwyższej jakości, zaawansowane technologie, a także ciągła modernizacja procesów produkcyjnych i rygorystyczne warunki kontroli produktów są gwarancją wysokiej jakości. Na oferowane przez nas wyroby posiadamy atesty PZH (dopuszczenie do kontaktu z żywnością). Nowe pomysły produkcyjne realizujemy całościowo od wzoru do gotowego wyrobu, uczestnicząc w procesie projektowania i wykonania form wtryskowych.

 2. P.P.H.U. SPÓJNIA GRZEGORZ WICHLIŃSKI

  Polska

  Od 1992 roku specjalizujemy się w produkcji pojemników. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Pojemniki cynkujemy, malujemy natryskowo bądź elektrostatycznie. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie kontenery metalowe z naszej oferty poddawane są malowaniu natryskowemu lub elektrostatycznemu. Mogą być także cynkowane ogniowo lub galwanicznie. Jeśli zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu ustalenia optymalnego terminu realizacji zamówienia.

 3. PÉREZ LINARES PLASTIC SOLUTIONS

  Hiszpania

  Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo i elementów technicznych dmuchanych. Posiadamy własną gamę butelek, kanistrów, dzbanków, słoików, korków i zamknięć. Opakowania z tworzyw sztucznych dla przemysłu i dla domu, projektowanie i formowanie wtryskowe elementów z tworzyw sztucznych.

 4. PLASTIQUES BRENEZ

  Francja

 5. PETRI VERPACKUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. PLASTEELASTE WILAI GMBH

  Niemcy

 2. AST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 1. KAUTEX TEXTRON GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. OSMAN DRUMS FOR PLASTIC INDUSTRIES CO

  Syria

 3. WIRANO

  Polska

 4. 2001 S.R.L.

  Włochy

 5. GIESA

  Hiszpania

 6. PHARMA-TECH A/S

  Dania

 7. SAN SHA INDUSTRIAL(HK) CO,. LIMITED

  Chiny

 8. BEKAPLAST S.R.O.

  Słowacja

 1. EXTRA PACK

  Tunezja

 2. EGUIPLAS S.L

  Hiszpania

 3. HOLMEN AS BILGUMMIVERKSTED

  Norwegia

 4. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROMAK ROMAN KWIK

  Polska

 5. PETIBOL - EMBALAGENS DE PLASTICO, S.A.

  Portugalia

 6. GERHARD VAN WELL GMBH

  Niemcy

 7. KARMAY PLASTIC PRODUCTS CO.,LTD

  Chiny

 8. TURMERIC

  Francja

 9. INDUSTRIAS TERMOS SA

  Peru

 10. MARWIN PLASTIC G.M.B.H.

  Niemcy