• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. WYTWÓRNIA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH LUSTBERG S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Zbigniew Zawadzki, wizjoner w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, założył naszą rodzinną firmę w 1986 roku. Dziś, gdy przekazujemy pochodnię następnemu pokoleniu, nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozszerzanie działalności pozostaje silne. Dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wejść na rynki międzynarodowe i zdobyć zaufanie kontrahentów poza granicami Polski. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania technologiczne dostosowane do naszej branży. Jako producent butelek i uchwytów plastikowych specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji wyrobów cmentarnych i opakowań. Nasza szeroka gama produktów obejmuje drobne elementy plastikowe, takie jak podstawki pod znicze, wkłady, tuleje i osłonki. Oferujemy również plastikowe butelki, konewki i kanistry o różnym przeznaczeniu. Ponadto nasze kule ogrodowe służą jako dekoracyjne rozwiązania oświetleniowe do ogrodów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i pracownikom wykwalifikowanym w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jesteśmy zobowiązani do świadczenia kompleksowych usług. Od wyboru nadruku i przygotowania projektu po transport gotowych produktów, zapewniamy, że nasze plastikowe kanistry i dekoracyjne kule solarne są lekkie, praktyczne oraz cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

 2. RIXIUS AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rixius AG jest jednym z wiodących w Niemczech producentów i dystrybutorów opakowań szklanych, plastikowych i blaszanych. Znajdziesz u nas szklane i plastikowe butelki, puszki i wiele innych produktόw. Butelki, kanistry i kubełki są uzupełniane zgodnie z wymaganiami klienta o odpowiednie akcesoria, takie jak pokrywy, zamknięcia, atomizery, pompy, dozowniki itp. Butelki i kanistry mogą być drukowane i etykietowane we własnym zakresie zgodnie z indywidualnymi pomysłami. Jako producent i partner dystrybucyjny, nasz duży przegląd rynku pozwala nam na wytwarzanie produktów, których jakość i cena są optymalne dla klienta.

 3. LOGO-PLASTIC AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Pakowanie zawartości w tworzywo sztuczne (plastik) jest naszą misją i wyzwaniem. Od ponad czterech dekad wspieramy naszych klientów w realizacji ich opakowań z tworzyw sztucznych (plastiku). Lata doświadczenia i znajomość rynku pomagają nam znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Opakowania z tworzyw sztucznych to system, który obejmuje zamknięcie, dekorację, logistykę i utylizację. Optymalizujemy wszystkie te aspetky pod kątem Twoich potrzeb i zrównoważonego rozwiązania opakowaniowego. Nasz asortyment obejmuje różne produkty z tworzyw sztucznych, takie jak butelki, puszki, wiadra, kanistry oraz odpowiednie akcesoria plastikowe. Przetwarzamy politereftalan etylenu (PET), polietylen (PE), polipropylen (PP) i materiały pochodzące z recyklingu (r-HDPE, r-PET, r-PP i Ocean Plastic). Akcesoria z polipropylenu (PP i r-PP) wytwarza nasza największa sieć partnerów. Zrównoważony rozwój i recykling są dla nas ważnymi wartościami.

 4. PAUL PETER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAUL PETER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 5. LEKUPACK EG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEKUPACK EG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rietberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HEGA S.C. ARKADIUSZ I PIOTR GAWLOWSCY

  Polska

  Przedsiębiorstwo Hega jest rodzinną firmą produkcyjną założoną w 1995 roku. Na początku działalności firma była zlokalizowana w Łodzi. Po zakupie i remoncie w 2003 roku hal produkcyjno-magazynowych została przeniesiona do Zgierza (3 km od autostrady A2, w bliskiej odległości od węzła autostradowego A1 z A2). Dzięki wieloletniej pracy właścicieli i kadry pracowniczej następuje ciągły rozwój firmy. Nasze hale produkcyjne wyposażone są w nowoczesne maszyny wtryskowe, rozdmuchowe, linie do granulacji tworzyw sztucznych oraz urządzenia peryferyjne. Posiadamy własną narzędziownie wyposażoną zarówno w obrabiarki numeryczne cnc jak i konwencjonalne. Dzięki dużej powierzchni magazynowej większość z naszych wyrobów posiadamy na stanie magazynowym. Wyprodukowany towar dostarczamy do klientów własnym transportem. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Projektujemy i produkujemy detale z tworzyw sztucznych takich jak: >PP (Polipropylen) >PE (Polietylen) >PA (Poliamid) >PS (Polistyren)

 2. EXPERT-PACK MICHAL DOMARANCZYK

  Polska

 3. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE KRAJ

  Polska

  Przedsiębiorstwo Produkcyjne "KRAJ" rozpoczęło swoją działalność w 1989 roku w oparciu o kapitał rodzinny i do dziś zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów z tworzyw sztucznych ciągle rozszerzając asortyment i obszar działania. Na chwilę obecną firma produkuje szeroką gamę produktów z tworzyw termoplastycznych i technicznych, specjalizuje się w produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Zastosowanie surowców najwyższej jakości, zaawansowane technologie, a także ciągła modernizacja procesów produkcyjnych i rygorystyczne warunki kontroli produktów są gwarancją wysokiej jakości. Na oferowane przez nas wyroby posiadamy atesty PZH (dopuszczenie do kontaktu z żywnością). Nowe pomysły produkcyjne realizujemy całościowo od wzoru do gotowego wyrobu, uczestnicząc w procesie projektowania i wykonania form wtryskowych.

 4. P.P.H.U. SPÓJNIA GRZEGORZ WICHLIŃSKI

  Polska

  Od 1992 roku specjalizujemy się w produkcji pojemników. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Pojemniki cynkujemy, malujemy natryskowo bądź elektrostatycznie. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie kontenery metalowe z naszej oferty poddawane są malowaniu natryskowemu lub elektrostatycznemu. Mogą być także cynkowane ogniowo lub galwanicznie. Jeśli zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu ustalenia optymalnego terminu realizacji zamówienia.

 5. PÉREZ LINARES PLASTIC SOLUTIONS

  Hiszpania

  Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo i elementów technicznych dmuchanych. Posiadamy własną gamę butelek, kanistrów, dzbanków, słoików, korków i zamknięć. Opakowania z tworzyw sztucznych dla przemysłu i dla domu, projektowanie i formowanie wtryskowe elementów z tworzyw sztucznych.

 1. FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA MARO ROMAN MATUSZEWSKI

  Polska

  Jesteśmy nowoczesną firmą produkującą i wdrażającą do użytku ekologiczne zbiorniki bezodpływowe z laminatów poliestrowo – szklanych, znajdujących zastosowanie do gromadzenia i magazynowania odpadów komunalnych, odzwierzęcych (gnojowica) oraz jako osadniki gnilne w przydomowych oczyszczalniach ścieków.

 2. TRYPET

  Łotwa

  Firma TryPet specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych (PET). Szeroka gama produktów obejmuje dużą liczbę wzorów słoików o pojemności od 65ml do 4000ml, przeznaczonych do stosowania w branży spożywczej i kosmetycznej. Opakowania są wykonywane według własnych projektów oraz na indywidualne zamówienie klienta.

 1. PLASTIQUES BRENEZ

  Francja

  Firma PLASTIQUES BRENEZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach flakony plastikowe, wydmuchiwanie tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Cestas, Francja.

 2. PETRI VERPACKUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PETRI VERPACKUNGEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Brackel, Niemcy.

 3. PLASTEELASTE WILAI GMBH

  Niemcy

  Firma PLASTEELASTE WILAI GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki do magazynowania i przechowywania, i puszki cynowe. Ma siedzibę w Wiedemar, Niemcy.

 4. AST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma AST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Beczki i baryłki z tworzyw sztucznych, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Erndtebrück, Niemcy.

 5. KAUTEX TEXTRON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KAUTEX TEXTRON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 6. 2001 S.R.L.

  Włochy

  Firma 2001 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kriorozdrabnianie. Ma siedzibę w Bagnatica, Włochy.

 7. AFRIPLAST EMBALLAGES SARL

  Tunezja

  Firma AFRIPLAST EMBALLAGES SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach bańki do pakowania. Ma siedzibę w Zi Borj-Cedria Hammam-Chatt, Tunezja.

 8. OSMAN DRUMS FOR PLASTIC INDUSTRIES CO

  Syria

  Firma OSMAN DRUMS FOR PLASTIC INDUSTRIES CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Aleppo, Syria.

 1. SOLWER

  Polska

  Firma SOLWER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych, Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych, beczka z tworzywa sztucznego, i zbiorniki 1000 L. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 2. FRANCIS WARD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FRANCIS WARD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach containers for hazardous goods. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 3. WIRANO

  Polska

  Firma WIRANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach bańka z plastiku. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 4. SCANBECH A/S

  Dania

  Firma SCANBECH A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, i Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kokkedal, Dania.

 5. WATRA HOUM EOOD

  Bułgaria

  Firma WATRA HOUM EOOD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych, Beczki i baryłki drewniane, Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych, i Beczki i baryłki drewniane. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. GIESA

  Hiszpania

  Firma GIESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach bańki z metalu. Ma siedzibę w Guadalajara, Hiszpania.

 7. GUANGZHOU HUADU HENGHUI PLASTIC PRODUCTS FACTORY

  Chiny

  Firma GUANGZHOU HUADU HENGHUI PLASTIC PRODUCTS FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 8. MAVIAY BLOW MOULD COMPANY

  Turcja

  Firma MAVIAY BLOW MOULD COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i manufacture of blow-moulding moulds. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. BEKAPLAST S.R.O.

  Słowacja

  Firma BEKAPLAST S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i baryłki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lucenec, Słowacja.

 10. EXTRA PACK

  Tunezja

  Firma EXTRA PACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanistry i pojemniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo