• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pianki gumowe i z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. TOBY SCHAUM GMBH POLYURETHANVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TOBY Schaum, założona w 1960 roku, od samego początku zajmowała się opracowywaniem kształtek poliuretanowych do produkcji seryjnej, a obecnie może pochwalić się 50-letnim doświadczeniem. Nasza firma posiada długololetnie know-how z realizacji złożonych projektów dla klientów z niemal wszystkich sektorów przemysłowych. Bardzo ważne jest dla nas, by angażować się w projektowanie formowanych części już na etapie planowania. Zapytaj nas – chętnie odpowiemy! Firma TOBY Schaum produkuje wypraski z integralnej pianki poliuretanowej (półtwardej) o twardości Shore od ok. 20 Shore 00 po ok. 90 Shore A oraz wypraski formowane ze sztywnej pianki (integralna sztywna pianka kompaktowa) o gęstości od ok. 200 kg/m3 do 1100 kg/m3.

 2. MICE - MOLDS AND INJECTED COMPONENTS ENGINEERING

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma MICE - MOLDS AND INJECTED COMPONENTS ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach elementy techniczne z tworzyw sztucznych, wyroby z poliuretanu, i elementy mebli. Ma siedzibę w Santa Maria Da Feira, Portugalia.

 3. THERMOCON

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMOCON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reilingen, Niemcy.

 4. ANDREAS AUGSBURG SPEZIALVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS AUGSBURG SPEZIALVERPACKUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Osterholz-Scharmbeck, Niemcy.

 5. SCHAUMAPLAST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAUMAPLAST GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reilingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUBER SCHAUMSTOFFE INH. HANS HUBER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUBER SCHAUMSTOFFE INH. HANS HUBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Morbach, Niemcy.

 2. HINZSCH SCHAUMSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HINZSCH SCHAUMSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mönchweiler, Niemcy.

 3. IQ FRANKENSCHAUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IQ FRANKENSCHAUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 4. TECHNO PHYSIK ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNO PHYSIK ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 5. ARIBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARIBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grenzach-Wyhlen, Niemcy.

 1. LATICO GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LATICO GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Friedeburg-Horsten, Niemcy.

 2. POLYFORM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLYFORM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rinteln, Niemcy.

 1. VSL MEHRWEGVERPACKUNGSSYSTEME GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma VSL MEHRWEGVERPACKUNGSSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Biedermannsdorf, Austria.

 2. SYSTEC KUNSTSTOFFPRODUKTIONS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SYSTEC KUNSTSTOFFPRODUKTIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vomp, Austria.

 3. ZÖLLER LAMITEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZÖLLER LAMITEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 4. SCHMITZ FOAM SUPPLY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma SCHMITZ FOAM SUPPLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Gąbki gumowe przemysłowe, Pianki z tworzyw sztucznych, guma piankowa, pianka do pakowania, taśmy z pianki, poliuretan porowaty, tworzywa sztuczne piankowe giętki, i opakowania z polistyrenu ekspandowanego. Ma siedzibę w Roermond, Holandia.

 5. ZEDERBAUER INDUSTRIEBEDARF HANDELS KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZEDERBAUER INDUSTRIEBEDARF HANDELS KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Gratkorn, Austria.

 6. KARLSRUHER MATRATZENFABRIK EMIL STEHLE INH. GÜNTHER STIENEKER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARLSRUHER MATRATZENFABRIK EMIL STEHLE INH. GÜNTHER STIENEKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 7. ROB. HOLTZAPFEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROB. HOLTZAPFEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grub, Niemcy.

 8. WETROPA KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WETROPA KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mörfelden-Walldorf, Niemcy.

 1. MIERZEJEWSKI MATERIAŁY SAMOPRZYLEPNE

  Polska

  Oferujemy materiały techniczne w roli, sztancowane i wykrawane (klej po jednej stronie lub po obu stronach), m.in. filc, folie, folie magnetyczne, mikrogumy (także w wersji ognioodpornej zgodne z normą ISO 4589-1, EN 45545-2) gumy, rzepy, dowolne kształty i wycinanie pod zamówienie oraz urządzenia ręczne i stołowe do obsługi taśm samoprzylepnych i dwustronnych, cięcia rzepów, pianki, błon klejowych, zarówno w nawojach ręcznych jak i maszynowych. Docinamy i konfekcjonujemy taśmy usztywniające, taśmy znakujące, taśmy maskujące, taśmy aluminiowe, taśmy antypoślizgowe, teflonowe, kaptonowe, poliestrowe, zbrojone, foliowe, filamentowe, ostrzegawcze, ochronne, tekstylne. Oferujemy także papier silikonowany stosowany do produkcji materiałów samoprzylepnych. Przetwarzamy taśmy na nośnikach foliowych (ALU, PP, PE, PCV, PET), piankowych (PE, EVA, CR, EPDM, PVC) oraz tkaninowych i zbrojonych siatką. Dysponujemy dużym asortyment materiałów technicznych i samoprzylepnych, z możliwością dopasowania grubości, kształtu i szerokości. Oferujemy materiały montażowe, ochronne i uszczelniające w formie jednostronnie lub dwustronnie klejące z pianki, filcu, włóknin, folii, błon dwustronnie klejących, folii magnetycznych, gumy, silikonu, mikrogumy, rzepów.W zależności od potrzeb danego projektu, możemy wykonać dowolny kształt, dopasować warstwę klejową, właściwości materiału, jego gęstość, grubość, gramaturę. Wykonujemy zarówno duże produkcje jak i małe serie prototypowe.

 2. SCHULZE-BRAKEL GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia firmy Schulze-Brakel koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom produktów najlepszej jakości w połączeniu z pierwszorzędną obsługą klienta i krótkimi terminami dostaw. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ponieważ jakość jest podstawą naszej działalności. Jako wiodący na świecie producent rozwiązań poprawiających jakość dźwięku, posiadamy praktycznie nieograniczoną ofertę niestandardowych osłon («Schulz») przeciwwietrznych dla potrzeb radia, telewizji, wydarzeń sportowych i specjalnych, a także ofertę osłon przeciwwietrznych na zasadach OEM dla wiodących producentów mikrofonów, aż po naszą zaawansowaną technologicznie gamę wysokiej klasy DeadCatów. Ponad 500 standardowych kształtów, niemal nieograniczony wybór kolorów floków i zoptymalizowane procesy drukowania dla optymalnej prezentacji na zewnątrz podczas każdej imprezy. Nasz dział produktów specjalnych OEM oferuje niestandardowe rozwiązania piankowe dla szerokiego zakresu zastosowań. Od elementów tłumiących dźwięk, takich jak np. rurki z pianki poliuretanowej o średnicy zewnętrznej 15 i 17 mm dla przemysłu motoryzacyjnego, po opakowania, uszczelnienia i redukcję hałasu - wszystko tu jest. Otwory, formowanie 2D, cięcie, obróbka, wyciskanie, wykrawanie: wspólnie znajdziemy rozwiązanie odpowiadające Twoim wymaganiom. Dzięki naszej produkcji z certyfikatem ISO, wysokiej jakości piance ochronnej SchulzFoam oraz kompleksowemu parkowi obrabiarek CNC jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiedni produkt w wymaganym terminie.

 3. TROQUELS TIANA

  Hiszpania

  Obróbka, wytłaczanie i dystrybucja pianek technicznych. Prowadzimy działalność w dziedzinie wycinania różnych rodzajów pianek, na przykład EPDM, filtry, poliestry lub polietery, substancje wiążące techniczne, elementy matrycowane ze wstępnym cięciem, itp.

 4. HANNECARD POLSKA

  Polska

  Hannecard, z ponad 120-letnim doświadczeniem, jest jednym z wiodących europejskich dostawców gumowych, poliuretanowych, kompozytowych oraz węglikowych pokryć walców oraz tulei gumowych dla wszystkich sektorów przemysłu. Hannecard oferuje szeroki zakres powiązanych usług, od konserwacji walców po ich naprawę i optymalizację techniczną. Nasze zakłady znajdują się w Polsce, Francji, Belgii, RPA, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii.

 5. AFROTEX S.A.

  Grecja

  Firma AFROTEX S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Plastik - pianki, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, pianki poliuretanowe, i polyurethane for soft foam. Ma siedzibę w Xanthi, Grecja.

 6. ADIL FOAM TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma ADIL FOAM TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach produkcja gumy EPDM. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 7. MODISPREM S.A.

  Hiszpania

  Firma MODISPREM S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Gąbki gumowe przemysłowe. Ma siedzibę w Zuera, Hiszpania.

 8. MASSIVES WOHNEN HANS SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Firma MASSIVES WOHNEN HANS SCHULTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 9. EUROFOAM GMBH

  Austria

  Firma EUROFOAM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kremsmünster, Austria.

 10. WESERLAND SITZSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma WESERLAND SITZSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Calden, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1365 Przedsiębiorstwa