• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • witaminy i prowitaminy

Wyniki dla

Witaminy i prowitaminy - Import eksport

 1. NATROLABS A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2015 roku firma Natrolabs z siedzibą w Turcji specjalizuje się w produkcji suplementów diety, środków higieny osobistej i kosmetyków. Nasze zaangażowanie w dążenie do doskonałości znajduje odzwierciedlenie w naszych systematycznych i wydajnych warunkach pracy, rozległych inwestycjach, uznanych na całym świecie certyfikatach i niezachwianej koncentracji na zadowoleniu klienta. Nasze doświadczenie obejmuje szeroką gamę produktów w dziedzinie suplementów diety i kosmetyków Dermo. W dziedzinie suplementów diety oferujemy kompleksowe usługi na wszystkich etapach, w tym produkcję, zapewnienie jakości, handel zagraniczny, rozwój biznesu, działalność operacyjną, koordynację projektów, projektowanie, badania i rozwój oraz licencjonowanie. W dziedzinie kosmetyków Dermo przodujemy w produkcji kremów do pielęgnacji twarzy, żeli i pianek do mycia twarzy, kremów do pielęgnacji ciała, serum do pielęgnacji skóry, maseczek i peelingów do pielęgnacji skóry, toników do pielęgnacji skóry, produktów do pielęgnacji włosów (takich jak szampony, odżywki, maski), produktów do stylizacji włosów, olejków do pielęgnacji włosów oraz produktów do pielęgnacji brwi i rzęs. Nasze możliwości produkcyjne obejmują zróżnicowany zakres usług produkcji kontraktowej i napełniania, w tym tabletek, kapsułek, witamin, kosmetyków, szamponów i kremów. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy spełnić Twoje konkretne potrzeby, skontaktuj się z nami.

 2. HAMDARD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Hamdard Pharmaceuticals jest wiodącym tureckim producentem produktów farmaceutycznych, założonym w 2013 roku. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości i skuteczności, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Ze znajomością Ajurwedy wytwarzamy produkty odpowiadające potrzebom naszych klientów, wykorzystując unikalne rośliny Anatolii. W rezultacie jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szereg marek, w tym Plantus, Plantus Cosmetics, Doala i Maxiliv - gamę suplementów diety i produktów do pielęgnacji skóry. Nasz w pełni zintegrowany zakład położony w Kastamonu, zajmuje powierzchnię około 5.000 metrów kwadratowych i jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię do produkcji leków ziołowych, witamin i suplementów diety. Posiadamy zespół lekarzy i specjalistów technicznych specjalizujących się w Ajurwedzie i fitoterapii, co gwarantuje, że wytwarzamy wysokiej jakości, naturalne, chroniące i wspierające zdrowie produkty, które spełniają międzynarodowe standardy jakości. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować różne produkty wspierające zdrowie, od suplementów diety po kontraktową produkcję dla naszych klientów. W Hamdard Turkey, jesteśmy zaangażowani w rozwój zarówno krajowy jak i międzynarodowy, oferując naszym klientom to, co jest najlepsze w naturze. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.

 3. BUXTRADE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Die Buxtrade GmbH została założona latem 2014 r. przez dwóch młodych przedsiębiorców, którzy obok życia zawodowego chcieli stworzyć dodatkowe miejsca pracy. Wiosną 2017 r. przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby, gdzie dysponujemy powierzchnią około 1500 m2. Czy chodzi o poprawę wyników w sporcie, o ogólne samopoczucie czy zdrowie Buxtrade GmbH sprzedaje produkty wysokiej jakości ze swojego szerokiego asortymentu. Dzięki naszej lokalizacji na południu Hamburga naszą siedzibę od portu w Hamburgu dzieli krótka odległość. W naszym obszernym asortymencie produktów obejmującym substytuty cukru | superżywność | dodatki do żywności | suplementy diety | przyprawy | aromaty i orzechy oferujemy wszystkie produkty zgodnie z potrzebami zarówno prywatnego gospodarstwa domowego jak i przetwórstwa spożywczego, od 100g po hurtowe ilości na paletach.

 4. ATLANTIC CHEMICALS TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 30 lat ACT oferuje wciąż rosnącą gamę surowców najwyższej, certyfikowanej jakości. Założona w roku 1985, w Hamburgu, przez dr. Ramina Ghaffari, ACT jest dziś rozwijającym się przedsiębiorstwem, zatrudniającym ponad 60 osób w różnych krajach. Nasze biura znajdują się w Hamburgu oraz w 12 innych miastach na całym świecie. Sukces osiąga się w zespole, a nasi pracownicy codziennie przyczyniają się do tego, dzięki swoim kompetencjom i inicjatywie. Działamy globalnie, za pośrednictwem międzynarodowej sieci przedstawicieli i partnerów z obszaru logistyki. Wybierając ACT, mogą być Państwo pewni elastycznych, ekonomicznych i terminowych dostaw – na całym świecie!

 5. ACU PHARMA UND CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ACU specjalizuje się od 20 lat w wysokiej jakości mikronizacji kontraktowej i mieleniu kontraktowemu. Dzięki naszej zaawansowanej technologii i urządzeniom wysokiej jakości oraz naszemu know-how zapewniamy naszym klientow najwyższej jakości proszki i pudry. Mielenie i mikronizacja produktów lub mieszanie substancji jest naszą codzienną działalnością. Ze względu na dużą różnorodność urządzeń i rozmiarów jesteśmy efektywnym i kompetentnym partnerem w dziedzinie rozdrabniania, od fazy projektu pilotażowego po realizację dużych zamówień. Oczywiście, spełniamy też wasze wymagania, gdy potrzebne są indywidualne rozwiązania. Na przykład, jeśli konieczne jest odejście od standardowych procedur w celu zrealizowania życzeń klientów. Nasze instalacje techniczne mogą być modyfikowane na zamówienie. Również wówczas, gdy wymagane są inwestycje niezbędne do dalszego rozwoju rozwiązań, zespół ACU jest zawsze chętny do współpracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 2. BARGY UKRAINE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  BARGY UKRAINE LLC została założona w 2022 roku jako firma, która będzie produkować innowacyjny na skalę światową produkt: W 100% naturalne wegańskie batony, bez dodatku cukru, bez GMO, bez glutenu, bez laktozy, bez sztucznych barwników i aromatów. Firma produkuje wysokiej jakości batony o nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądzie oraz konkurencyjnej cenie w swoim segmencie produktów.

 3. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

 4. UBIOPHARMA LABORATORIOS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Laboratorios Ubiopharma S.L. jest firmą farmaceutyczną założoną 24 grudnia 1927 r. Jej głównym przedmiotem działalności jest wytwarzanie i wprowadzanie do obrotu własnych specyfików farmaceutycznych, a także wprowadzanie do obrotu produktów podmiotów trzecich. Numer rejestracyjny 1247.

 5. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge
 1. TINY TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TINY TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Jest również obecna w dziedzinach Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe, witaminy, Magnez, żelazo, butelki do napełniania, suplementy żywnościowe na bazie olejków eterycznych, contract working, badania chemiczne dla przemysłu farmaceutycznego, i badania i rozwój. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. SCHNEIDER SOLUTIONS SEBASTIAN SCHNEIDER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHNEIDER SOLUTIONS SEBASTIAN SCHNEIDER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Nassau, Niemcy.

 1. WIEDEMANN PHARMA GMBH BIOLOGISCH-PHARMAZEUTISCHE PRÄPARATE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIEDEMANN PHARMA GMBH BIOLOGISCH-PHARMAZEUTISCHE PRÄPARATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Ambach, Niemcy.

 2. S3 HANDEL UND DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S3 HANDEL UND DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 3. APLANTIS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma APLANTIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Huglfing, Niemcy.

 4. FIT INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIT INGREDIENTS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Haibach, Niemcy.

 5. HANSE LABS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANSE LABS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Ritterhude, Niemcy.

 6. GLOBAL FINE MARKET

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL FINE MARKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Witaminy i prowitaminy, Oliwa z oliwek, Wyroby kosmetyczne, Dodatki odżywcze, daktyle, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, Witaminy i prowitaminy, Oliwa z oliwek, i Wyroby kosmetyczne. Ma siedzibę w Grez-Doiceau, Belgia.

 7. MTL POWER FOOD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTL POWER FOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach Proteiny, białka - dodatki do żywności, Witaminy i prowitaminy, konfekcjonowanie kontraktowe kapsułek żelatynowych twardych, produkcja kontraktowa suplementów diety, aminokwasy, Węglowodany, odżywki proteinowe, proteiny, i produkty spożywcze dietetyczne wysokobiałkowe. Ma siedzibę w Grimma, Niemcy.

 8. KEWELOH ANIMAL HEALTH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KEWELOH ANIMAL HEALTH GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Neuenkirchen, Niemcy.

 1. BIOPHARMATEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIOPHARMATEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Jest również obecna w dziedzinach witaminy, i Magnez. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 2. BENIVIO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BENIVIO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. W&R BIOLINE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W&R BIOLINE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Meerbusch, Niemcy.

 4. CG CHEMIKALIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CG CHEMIKALIEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

 5. R(H)EIN NUTRITION UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma R(H)EIN NUTRITION UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. NAKO NATURALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NAKO NATURALS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach Witaminy i prowitaminy, dodatki dla przemysłu spożywczego, i Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Bardowick, Niemcy.

 7. INNOVANTA, LLC

  Rosja

  Grupa przedsiębiorstw "Innovanta" posiada 40% udział w rynku żywności dietetycznej i specjalnego przeznaczenia, proponując żywienie kliniczne i dietetyczne, wykazane jako efektywne i bezpieczne w badaniach klinicznych. Nasze produkty nie tylko pomagają zachować zdrowie, ale także zapobiegają niektórym chorobom. Nasz zakład produkcyjny na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych bezwzględnie przestrzega standardów ISO 22000 i zasad systemu HACCP. Nasz dział Badań & Rozwoju z powagą podchodzi do opracowywania receptur i stosuje wyłącznie naturalne składniki. Ponadto, firma używa minimum 70% lokalnych składników, dzięki czemu cena nie jest w dużej mierze uzależniona od kursu wymiany dolara, zaś produkty pozostają przystępne dla naszych partnerów. Pracownicy przedsiębiorstwa odpowiadają za jakość i smak produktu. Wytwarzamy nie tylko produkty żywienia klinicznego, ale także zdrowe produkty spożywcze dla dzieci i dorosłych, dla sportowców, suplementy witaminowe i produkty wspomagające utratę wagi, przybranie na wadze i stabilizację wagi.

 8. PLANTACORP GMBH

  Niemcy

  PlantaCorp GmbH jest producentem liposomalnych suplementów diety z siedzibą w Hamburgu, posiadającym certyfikat ISO 22000, GMP. Nasza unikalna technologia enkapsulacji "Made in Germany" zapewnia naszym klientom wysoce skuteczne liposomalne suplementy diety o zwiększonej biodostępności. PlantaCorp produkuje płynne liposomalne suplementy diety zgodnie z najwyższymi standardami HACCP. Nasza elastyczność pozwala na tworzenie indywidualnych, niestandardowych receptur w ramach produkcji kontraktowej liposomów. Oferujemy również portfolio gotowych do sprzedaży preparatów jako opcję white label. Częścią misji PlantaCorp jest produkcja wysoce skutecznych, maksymalnie wchłanialnych preparatów, wykorzystujemy odkrycia naukowe w rozwoju naszych liposomalnych formuł. Nasz zespół R&D bada składniki z ekstraktów roślinnych, minerałów i witamin i pracuje nad liposomalnymi formułami, które kompensują konkretne niedobory składników odżywczych. Ponadto, do produkcji naszych liposomów używamy wolnej od GMO, wysokiej jakości lecytyny słonecznikowej z Europy (>97% fosfolipidów). Nasza zaawansowana technologia enkapsulacji substancji witalnych jest zgłoszona do opatentowania. Proces produkcji w PlantaCorp jest ściśle tajny. Jesteśmy w stanie dostarczyć dokumentację zgodną z wymogami UE i podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami w zakresie przepisów unijnych. Możemy również doradzać w zakresie receptur i etykietowania produktów.

 9. FALCONE SPECIALITIES AG

  Szwajcaria

  Falcone Specialities AG wraz z Falcone Bauchemie AG i Polyrex Additives AG należy do Falcone Holding AG. Ta szwajcarska firma od 1994 roku oferuje indywidualne rozwiązania i wysoce zaawansowane produkty z zakresu chemii specjalistycznej i dodatków do żywności. Jako ogniwo łączące naszych wieloletnich klientów i naszych wiodących międzynarodowych dostawców, tworzymy wiedzę, która pozwala wyznaczać nowe standardy innowacji, chronić środowisko i oferować naszym klientom przewagę ekonomiczną. Nie tylko oferujemy usługi i doradztwo, ale też aktywnie zachęcamy naszych klientów do przedstawiania nam swoich życzeń i wyobrażeń. Wspólnie z Państwem opracujemy przyszłościowe rozwiązania.

 10. SOPHARCOS, DR. GABRIELE BLUME

  Niemcy

  SopharTops - aby aktywne składniki naprawdę działały! Enkapsulacja składników aktywnych w systemach nośników SopharTops zwiększa: penetrację w głąb skóry, biodostępność, stabilność składników aktywnych, redukuje koszty składników aktywnych. Opatentowane systemy nośników, bardziej skuteczne niż konwencjonalne liposomy, SopharTops, działają kosmetycznie, mogą być również stosowane w suplementach diety i projektach enkapsulacji dostosowanych do potrzeb klienta. Dr. Gabriele Blume ma 25 lat doświadczenia w dziedzinie liposomów. Ścisła współpraca z technologią farmaceutyczną systemów nośników FSU Jenawarum SKÓRA stanowi skuteczną BARIERĘ. Chroni przed odwodnieniem i wpływami środowiska. Dlatego rozpuszczalne w wodzie składniki aktywne i substancje o dużych cząsteczkach prawie nie przedostają się do skóry. Dzięki umieszczeniu ich w elastycznych pęcherzykach lipidowych, takich jak SopharTops, substancje te mogą być transportowane również do żywych warstw skóry. W przypadku innych substancji czynnych znacznie zwiększa się ich zdolność penetracji.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo