• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • witaminy i prowitaminy

Wyniki dla

Witaminy i prowitaminy - Import eksport

 1. NATROLABS A.S.

  Turcja

  Założona w 2015 roku firma Natrolabs z siedzibą w Turcji specjalizuje się w produkcji suplementów diety, środków higieny osobistej i kosmetyków. Nasze zaangażowanie w dążenie do doskonałości znajduje odzwierciedlenie w naszych systematycznych i wydajnych warunkach pracy, rozległych inwestycjach, uznanych na całym świecie certyfikatach i niezachwianej koncentracji na zadowoleniu klienta. Nasze doświadczenie obejmuje szeroką gamę produktów w dziedzinie suplementów diety i kosmetyków Dermo. W dziedzinie suplementów diety oferujemy kompleksowe usługi na wszystkich etapach, w tym produkcję, zapewnienie jakości, handel zagraniczny, rozwój biznesu, działalność operacyjną, koordynację projektów, projektowanie, badania i rozwój oraz licencjonowanie. W dziedzinie kosmetyków Dermo przodujemy w produkcji kremów do pielęgnacji twarzy, żeli i pianek do mycia twarzy, kremów do pielęgnacji ciała, serum do pielęgnacji skóry, maseczek i peelingów do pielęgnacji skóry, toników do pielęgnacji skóry, produktów do pielęgnacji włosów (takich jak szampony, odżywki, maski), produktów do stylizacji włosów, olejków do pielęgnacji włosów oraz produktów do pielęgnacji brwi i rzęs. Nasze możliwości produkcyjne obejmują zróżnicowany zakres usług produkcji kontraktowej i napełniania, w tym tabletek, kapsułek, witamin, kosmetyków, szamponów i kremów. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy spełnić Twoje konkretne potrzeby, skontaktuj się z nami.

 2. LABORATOIRE NUTERGIA

  Francja

  Założone w 1989 roku laboratorium NUTERGIA specjalizuje się w opracowywaniu suplementów diety. Zrodzone z inicjatywy Claude'a Lagarde, farmaceuty biologa, laboratorium NUTERGIA jest prekursorem mikro odżywiania we Francji. Tym samym stało się trzecim francuskim laboratorium suplementów diety w kraju. NUTERGIA zajmuje się projektowaniem / badaniami i rozwojem, produkcją, wysyłką oraz marketingiem. NCA (Nutrition Cellulaire Active) ® jest źródłem laboratorium; dostarcza komórkom ludzkiego organizmu możliwie najbardziej aktywnych składników odżywczych dzięki mikroelementom, które wzmacniają ich wykorzystanie i przyswajanie w celu detoksykacji i restrukturyzacji naszych komórek. Dzięki gamie ponad osiemdziesięciu produktów, obejmujących wszystkie potencjalne dolegliwości organizmu, NUTERGIA opanowuje procedurę od A do Z, od doboru receptur po wprowadzenie produktów do obrotu. Ponadto NUTERGIA gwarantuje zgodność ze wszystkimi etapami identyfikowalności i kontroli jakości.

 3. ATLANTIC CHEMICALS TRADING GMBH

  Niemcy

  Od 30 lat ACT oferuje wciąż rosnącą gamę surowców najwyższej, certyfikowanej jakości. Założona w roku 1985, w Hamburgu, przez dr. Ramina Ghaffari, ACT jest dziś rozwijającym się przedsiębiorstwem, zatrudniającym ponad 60 osób w różnych krajach. Nasze biura znajdują się w Hamburgu oraz w 12 innych miastach na całym świecie. Sukces osiąga się w zespole, a nasi pracownicy codziennie przyczyniają się do tego, dzięki swoim kompetencjom i inicjatywie. Działamy globalnie, za pośrednictwem międzynarodowej sieci przedstawicieli i partnerów z obszaru logistyki. Wybierając ACT, mogą być Państwo pewni elastycznych, ekonomicznych i terminowych dostaw – na całym świecie!

 4. BUXTRADE GMBH

  Niemcy

  Die Buxtrade GmbH została założona latem 2014 r. przez dwóch młodych przedsiębiorców, którzy obok życia zawodowego chcieli stworzyć dodatkowe miejsca pracy. Wiosną 2017 r. przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby, gdzie dysponujemy powierzchnią około 1500 m2. Czy chodzi o poprawę wyników w sporcie, o ogólne samopoczucie czy zdrowie Buxtrade GmbH sprzedaje produkty wysokiej jakości ze swojego szerokiego asortymentu. Dzięki naszej lokalizacji na południu Hamburga naszą siedzibę od portu w Hamburgu dzieli krótka odległość. W naszym obszernym asortymencie produktów obejmującym substytuty cukru | superżywność | dodatki do żywności | suplementy diety | przyprawy | aromaty i orzechy oferujemy wszystkie produkty zgodnie z potrzebami zarówno prywatnego gospodarstwa domowego jak i przetwórstwa spożywczego, od 100g po hurtowe ilości na paletach.

 5. ACU PHARMA UND CHEMIE GMBH

  Niemcy

  ACU specjalizuje się od 20 lat w wysokiej jakości mikronizacji kontraktowej i mieleniu kontraktowemu. Dzięki naszej zaawansowanej technologii i urządzeniom wysokiej jakości oraz naszemu know-how zapewniamy naszym klientow najwyższej jakości proszki i pudry. Mielenie i mikronizacja produktów lub mieszanie substancji jest naszą codzienną działalnością. Ze względu na dużą różnorodność urządzeń i rozmiarów jesteśmy efektywnym i kompetentnym partnerem w dziedzinie rozdrabniania, od fazy projektu pilotażowego po realizację dużych zamówień. Oczywiście, spełniamy też wasze wymagania, gdy potrzebne są indywidualne rozwiązania. Na przykład, jeśli konieczne jest odejście od standardowych procedur w celu zrealizowania życzeń klientów. Nasze instalacje techniczne mogą być modyfikowane na zamówienie. Również wówczas, gdy wymagane są inwestycje niezbędne do dalszego rozwoju rozwiązań, zespół ACU jest zawsze chętny do współpracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Firma RADZIOWI SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach orzeszki ziemne, daktyle, mąka kokosowa, orzechy brazylijskie, migdały, suszone morele, migdały pakowane, orzechy nerkowca pakowane, i zdrowa żywność i naturalna żywność. Ma siedzibę w Brzozów, Polska.

  Wszystkie wyroby na "witaminy i prowitaminy"

 2. MIR HAN BAU GMBH.

  Holandia

  Mir Han Bau GmbH specjalizuje się w sprzedaży hurtowej powszechnie znanych i cenionych produktów spożywczych, obrotach handlowych ogólnie, a także sprzedaży produktów lifestylowych do wielu krajów. Rosnący popyt na żywność w stylu zachodnim w prawie każdym europejskim kraju sprawił, że staliśmy się jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw globalnego łańcucha w eksporcie towarów. Nasz sukces można przypisać naszemu wyjątkowemu wsparciu klientów, błyskawicznemu i solidnemu łańcuchowi dostaw, a także szerokiej znajomości światowych rynków towarowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sourcingu i dystrybucji produktów na świecie, rozumiemy całościowo branżę. Nasze strategiczne relacje partnerskie z rozwijającymi i dojrzewającymi rynkami Dalekiego Wschodu dodatkowo wzmacniają naszą pozycję.W Mir Han Bau GmbH, jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i spełniania oczekiwań handlu światowego. Zobowiązujemy się do utrzymania naszej wzorowej obsługi klienta, zapewniając szybkie i pewne dostawy, a także do wykorzystania możliwości na nieustannie rozwijającym się rynku żywności w stylu zachodnim.

 3. HAMDARD

  Turcja

  Hamdard Pharmaceuticals jest wiodącym tureckim producentem produktów farmaceutycznych, założonym w 2013 roku. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości i skuteczności, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Ze znajomością Ajurwedy wytwarzamy produkty odpowiadające potrzebom naszych klientów, wykorzystując unikalne rośliny Anatolii. W rezultacie jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szereg marek, w tym Plantus, Plantus Cosmetics, Doala i Maxiliv - gamę suplementów diety i produktów do pielęgnacji skóry. Nasz w pełni zintegrowany zakład położony w Kastamonu, zajmuje powierzchnię około 5.000 metrów kwadratowych i jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię do produkcji leków ziołowych, witamin i suplementów diety. Posiadamy zespół lekarzy i specjalistów technicznych specjalizujących się w Ajurwedzie i fitoterapii, co gwarantuje, że wytwarzamy wysokiej jakości, naturalne, chroniące i wspierające zdrowie produkty, które spełniają międzynarodowe standardy jakości. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować różne produkty wspierające zdrowie, od suplementów diety po kontraktową produkcję dla naszych klientów. W Hamdard Turkey, jesteśmy zaangażowani w rozwój zarówno krajowy jak i międzynarodowy, oferując naszym klientom to, co jest najlepsze w naturze. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.

 4. BARGY UKRAINE

  Ukraina

  Firma BARGY UKRAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diet - food. Jest również obecna w dziedzinach Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, Proteiny, białka - dodatki do żywności, Witaminy i prowitaminy, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Żywność - import-eksport, zdrowa żywność i naturalna żywność, batoniki energetyczne, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, i żywność naturalna. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 5. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

  Wszystkie wyroby na "witaminy i prowitaminy"

 1. BEE-N PHARMA

  Turcja

  Założona w 2010 roku firma BEE-N dostarcza produkty farmaceutyczne w Ankarze w Turcji. Zapewniamy szeroką gamę leków markowych i generycznych, szpitalnych produktów zużywalnych, produktów zdrowotnych oraz wellness, zestawów testowych i produktów do pielęgnacji osobistej. Nasza firma ma na celu oferowanie najwyższej jakości usług dla każdego klienta, aby spełnić jego potrzeby i wymagania w krótkim czasie. Mamy przyjemność sprzedawać i dostarczać specjalistyczne artykuły farmaceutyczne w różnych częściach świata. Posiadamy szerokie portfolio produktów: •Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Leki generyczne bez recepty -Leki generyczne na receptę -Leki markowe bez recepty -Leki markowe na receptę -Podstawowy sprzęt medyczny -Produkty zdrowotne i odnowy biologicznej -Produkty higieny osobistej i wiele innych można odkryć na naszej stronie internetowej. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie, marketing i dostarczanie najnowocześniejszych, wysokiej jakości leków i materiałów medycznych dla lekarzy, klinik i szpitali. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "witaminy i prowitaminy"

 1. UBIOPHARMA LABORATORIOS

  Hiszpania

  Laboratorios Ubiopharma S.L. jest firmą farmaceutyczną założoną 24 grudnia 1927 r. Jej głównym przedmiotem działalności jest wytwarzanie i wprowadzanie do obrotu własnych specyfików farmaceutycznych, a także wprowadzanie do obrotu produktów podmiotów trzecich. Numer rejestracyjny 1247.

 2. TINY TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma TINY TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Jest również obecna w dziedzinach Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe, witaminy, Magnez, żelazo, butelki do napełniania, suplementy żywnościowe na bazie olejków eterycznych, contract working, badania chemiczne dla przemysłu farmaceutycznego, i badania i rozwój. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. SCHNEIDER SOLUTIONS SEBASTIAN SCHNEIDER

  Niemcy

  Firma SCHNEIDER SOLUTIONS SEBASTIAN SCHNEIDER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Nassau, Niemcy.

 4. SAARFIT GMBH

  Niemcy

  Firma SAARFIT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 5. WIEDEMANN PHARMA GMBH BIOLOGISCH-PHARMAZEUTISCHE PRÄPARATE

  Niemcy

  Firma WIEDEMANN PHARMA GMBH BIOLOGISCH-PHARMAZEUTISCHE PRÄPARATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Ambach, Niemcy.

 6. LEBENSKRAFTPUR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LEBENSKRAFTPUR GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Waghäusel, Niemcy.

 7. S3 HANDEL UND DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma S3 HANDEL UND DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 8. NIETIET GMBH

  Niemcy

  Firma NIETIET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Schwarmstedt, Niemcy.

 1. APLANTIS GMBH

  Niemcy

  Firma APLANTIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Huglfing, Niemcy.

 2. FIT INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Firma FIT INGREDIENTS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Haibach, Niemcy.

 3. GLOBAL FINE MARKET

  Belgia

  Firma GLOBAL FINE MARKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Witaminy i prowitaminy, Oliwa z oliwek, Wyroby kosmetyczne, Dodatki odżywcze, daktyle, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, Witaminy i prowitaminy, Oliwa z oliwek, i Wyroby kosmetyczne. Ma siedzibę w Grez-Doiceau, Belgia.

 4. DIE NEMS GMBH

  Niemcy

  Firma DIE NEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 5. HANSE LABS GMBH

  Niemcy

  Firma HANSE LABS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Ritterhude, Niemcy.

 6. MTL POWER FOOD GMBH

  Niemcy

  Firma MTL POWER FOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sporting żywności. Jest również obecna w dziedzinach Proteiny, białka - dodatki do żywności, Witaminy i prowitaminy, konfekcjonowanie kontraktowe kapsułek żelatynowych twardych, produkcja kontraktowa suplementów diety, aminokwasy, Węglowodany, odżywki proteinowe, proteiny, i produkty spożywcze dietetyczne wysokobiałkowe. Ma siedzibę w Grimma, Niemcy.

 7. KEWELOH ANIMAL HEALTH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KEWELOH ANIMAL HEALTH GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Neuenkirchen, Niemcy.

 8. SWAY SPORTS & HEALTH GMBH

  Austria

  Firma SWAY SPORTS & HEALTH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Klosterneuburg, Austria.

 9. BIOPHARMATEC GMBH

  Niemcy

  Firma BIOPHARMATEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Jest również obecna w dziedzinach witaminy, i Magnez. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 10. BENIVIO GMBH

  Niemcy

  Firma BENIVIO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo