• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina metodą szampańską

Wyniki dla

Wina metodą szampańską - Import eksport

 1. CASALE FALCHINI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Osada Casale Falchini, znajdujące się jedynie kilometr od San Gimignano, w prowincji Siena, rozciąga się na około 40 hektarów, na których znajdują się winnice przeznaczone do produkcji win oraz oliwy z oliwek extra virgin. Stara osada Casale, od której nazwę wziął obszar, w przeszłości była klasztorem zakonników i dzięki swojemu strategicznemu położeniu na wzgórzu mogła korzystać z bogactwa terenów, które po dziś dzień ją otaczają.

 2. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Wina - Trydent - Górna Adyga, wina musujące, Wina metodą szampańską, PRODUKCJA Wina, Wina - Trydent - Górna Adyga, magazyny wina, napoje musujące, i wina musujące - hurt. Ma siedzibę w Lana, Włochy.

 3. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Białoruś

  Mińska fabryka win musujących uznawana jest za jeden z najważniejszych zakładów produkcji wina na Białorusi i jeden z najlepszych wśród podobnych przedsiębiorstw w krajach CIS. Firma produkuje wysokiej jakości szampan, wina musujące i dzięki swojej pracy jest jedyną, która opanowała najbardziej skomplikowane metody produkcji win musujących. Producenci wina z Mińska ściśle przestrzegają tradycji klasycznych procesów produkcji wina i stosują tylko najwyższej jakości źródła.

 4. CA'VITTORIA

  Włochy

  Firma CA'VITTORIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, prosecco, Wina - region Wenecji, i degustacje win. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

 5. GOLD-DELIKATESSEN GMBH

  Szwajcaria

  Firma GOLD-DELIKATESSEN GMBH, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Deitingen, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOVA CATERING

  Bułgaria

  Firma NOVA CATERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. CAVE DE TURCKHEIM

  Francja

  Firma CAVE DE TURCKHEIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina alzackie, Wina - Francja, Wina alzackie, wino 'crémant', i pinot gris. Ma siedzibę w Turckheim, Francja.

 3. BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA

  Portugalia

  Firma BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, i Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Barcarena, Portugalia.

 4. SEBASTIAAN WIJNIMPORT

  Holandia

  Firma SEBASTIAAN WIJNIMPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Houten, Holandia.

 5. MAISON ARCA FRIN

  Francja

  Firma MAISON ARCA FRIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach artykuły do piwnicy, i zagospodarowanie piwnicy do przechowywania wina. Ma siedzibę w Saint Jacques De La Lande, Francja.

 1. SKYFALL

  Hiszpania

  Firma SKYFALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Sant Sadurní D'anoia, Barcelona, Hiszpania.

 2. SIMEB

  Francja

  Firma SIMEB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w BEZIERS Cedex, Francja.

 1. VINIREGI SRL

  Belgia

  Firma VINIREGI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach bezzwłoczna interwencja hydrauliczna. Ma siedzibę w Auderghem, Belgia.

 2. BRUUT CHAMPAGNE

  Holandia

  Firma BRUUT CHAMPAGNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach prezenty firmowe. Ma siedzibę w Voorburg, Holandia.

 3. MAISON REMY BREQUE

  Francja

  Firma MAISON REMY BREQUE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w St Gervais, Francja.

 4. LES VIGNERONS DE GRANET SCA

  Francja

  Firma LES VIGNERONS DE GRANET SCA, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Aix En Provence, Francja.

 5. LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME

  Francja

  Firma LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Rougiers, Francja.

 6. VIGNOBLES DE CARSAC

  Francja

  Firma VIGNOBLES DE CARSAC, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Cavanac, Francja.

 7. SCA DES VIGNERONS SOMMIEROIS

  Francja

  Firma SCA DES VIGNERONS SOMMIEROIS, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Sommieres, Francja.

 8. CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS

  Francja

  Firma CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Julienas, Francja.

 1. GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH

  Niemcy

  Firma GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina musujące. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina metodą szampańską, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Breisach, Niemcy.

 2. CAVE DE BISSEY

  Francja

  Firma CAVE DE BISSEY, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Bissey Sous Cruchaud, Francja.

 3. SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE

  Francja

  Firma SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Villedommange, Francja.

 4. CAVA SOLÀ RAVENTÓS

  Hiszpania

  Firma CAVA SOLÀ RAVENTÓS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Sant Sadurni D´anoia, Hiszpania.

 5. WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina metodą szampańską, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Nierstein, Niemcy.

 6. MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG

  Niemcy

  Firma MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina metodą szampańską, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Goch, Niemcy.

 7. SARL DIOGENE TISSIER & FILS

  Francja

  Firma SARL DIOGENE TISSIER & FILS, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Chavot Courcourt, Francja.

 8. CAVE COOPERATIVE VINICOLE

  Francja

  Firma CAVE COOPERATIVE VINICOLE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Soultz, Francja.

 9. CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE

  Francja

  Firma CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Talairan, Francja.

 10. ETABLISSEMENT LOUIS JACQUIER

  Francja

  Firma ETABLISSEMENT LOUIS JACQUIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kadzie do fabrykacji win. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Wina metodą szampańską, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, i Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Quintigny, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo