• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina metodą szampańską

Wyniki dla

Wina metodą szampańską - Import eksport

 1. CASALE FALCHINI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Osada Casale Falchini, znajdujące się jedynie kilometr od San Gimignano, w prowincji Siena, rozciąga się na około 40 hektarów, na których znajdują się winnice przeznaczone do produkcji win oraz oliwy z oliwek extra virgin. Stara osada Casale, od której nazwę wziął obszar, w przeszłości była klasztorem zakonników i dzięki swojemu strategicznemu położeniu na wzgórzu mogła korzystać z bogactwa terenów, które po dziś dzień ją otaczają.

 2. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Wina - Trydent - Górna Adyga, firmy produkujące wina, PRODUKCJA Wina, Wina metodą szampańską, Wina - Trydent - Górna Adyga, wina musujące, uprawa winorośli, i gospodarstwo rolne. Ma siedzibę w Lana, Włochy.

 3. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Białoruś

  Mińska fabryka win musujących uznawana jest za jeden z najważniejszych zakładów produkcji wina na Białorusi i jeden z najlepszych wśród podobnych przedsiębiorstw w krajach CIS. Firma produkuje wysokiej jakości szampan, wina musujące i dzięki swojej pracy jest jedyną, która opanowała najbardziej skomplikowane metody produkcji win musujących. Producenci wina z Mińska ściśle przestrzegają tradycji klasycznych procesów produkcji wina i stosują tylko najwyższej jakości źródła.

 4. CA'VITTORIA

  Włochy

  Firma CA'VITTORIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, prosecco, Wina - region Wenecji, i degustacje win. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

 5. MICHELE CHIARLO S.R.L. AZIENDA VITIVINICOLA

  Włochy

  Firma MICHELE CHIARLO S.R.L. AZIENDA VITIVINICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, firmy produkujące wina, Wina metodą szampańską, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Calamandrana, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAVE DE TURCKHEIM

  Francja

  Firma CAVE DE TURCKHEIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina alzackie, Wina - Francja, Wina alzackie, wino 'crémant', i pinot gris. Ma siedzibę w Turckheim, Francja.

 2. SEBASTIAAN WIJNIMPORT

  Holandia

  Firma SEBASTIAAN WIJNIMPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Houten, Holandia.

 3. GOLD-DELIKATESSEN GMBH

  Szwajcaria

  Firma GOLD-DELIKATESSEN GMBH, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Deitingen, Szwajcaria.

 4. NOVA CATERING

  Bułgaria

  Firma NOVA CATERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 5. BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA

  Portugalia

  Firma BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, i Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Barcarena, Portugalia.

 1. MAISON ARCA FRIN

  Francja

  Firma MAISON ARCA FRIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach artykuły do piwnicy, i zagospodarowanie piwnicy do przechowywania wina. Ma siedzibę w Saint Jacques De La Lande, Francja.

 2. SKYFALL

  Hiszpania

  Firma SKYFALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w Sant Sadurní D'anoia, Barcelona, Hiszpania.

 1. VINIREGI SRL

  Belgia

  Firma VINIREGI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach bezzwłoczna interwencja hydrauliczna. Ma siedzibę w Auderghem, Belgia.

 2. SIMEB

  Francja

  Firma SIMEB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Ma siedzibę w BEZIERS Cedex, Francja.

 3. BRUUT CHAMPAGNE

  Holandia

  Firma BRUUT CHAMPAGNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach prezenty firmowe. Ma siedzibę w Voorburg, Holandia.

 4. LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME

  Francja

  Firma LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Rougiers, Francja.

 5. GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH

  Niemcy

  Firma GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina musujące. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina metodą szampańską, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Breisach, Niemcy.

 6. YEREVAN "SHAMPAYN GININERI GORTSARAN" OJSC

  Armenia

  Firma YEREVAN "SHAMPAYN GININERI GORTSARAN" OJSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach wino musujące w stanie surowym. Ma siedzibę w Yerevan, Armenia.

 7. MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG

  Niemcy

  Firma MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina metodą szampańską, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Goch, Niemcy.

 8. SARL DIOGENE TISSIER & FILS

  Francja

  Firma SARL DIOGENE TISSIER & FILS, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Chavot Courcourt, Francja.

 1. CAVE COOPER DE BARJAC

  Francja

  Firma CAVE COOPER DE BARJAC, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Barjac, Francja.

 2. SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE

  Francja

  Firma SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Villedommange, Francja.

 3. GRAPE A S

  Estonia

  Firma GRAPE A S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina metodą szampańską, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Harjumaa, Estonia.

 4. VIGNERONS DU VALLESPIR

  Francja

  Firma VIGNERONS DU VALLESPIR, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Le Boulou, Francja.

 5. LES VIGNERONS DE GRANET SCA

  Francja

  Firma LES VIGNERONS DE GRANET SCA, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Aix En Provence, Francja.

 6. MAISON REMY BREQUE

  Francja

  Firma MAISON REMY BREQUE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w St Gervais, Francja.

 7. PLOYEZ-JACQUEMART

  Francja

  Firma PLOYEZ-JACQUEMART, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Ludes, Francja.

 8. CAVES COOPERATIVE LES COTEAUX DE CABRIERES

  Francja

  Firma CAVES COOPERATIVE LES COTEAUX DE CABRIERES, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Cabrieres, Francja.

 9. SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE

  Francja

  Firma SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Pinet, Francja.

 10. CAVE COOPERATIVE VITICOLE

  Francja

  Firma CAVE COOPERATIVE VITICOLE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Valvigneres, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo