• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina biologiczne

Wyniki dla

Wina biologiczne - Import eksport

 1. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 2. MAISON VIGNES & MER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON VIGNES & MER została założona w Prowansji w 2016 r.. Winorośle są bardzo dobrze utrzymane i uprawiane od wielu lat w winnicach Bandol wokół gminy La Cadière d'Azur. Znajdując się w ojczyźnie win różowych, oferujemy gamę win różowych, w kategorii win lokalnych, Côtes de Provence i Bandol. Posiadamy też potężne, ale delikatne wino Bandol białe, różowe i czerwone. Wina Bandol są znane od wieków we Francji i za granicą. Wino Bandol było nawet jednym z ulubionych win króla Ludwika XV, który wymagał były obecne na stołach królewskich bankietów. Nad brzegiem morza, w departamencie Var, winnica rozciąga się na wzgórzach skierowanych ku Południu, tarasami zwanymi "restanques". Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. FATTORIA LA TORRE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nazwa gospodarstwa rolnego La Torre pochodzi od średniowiecznej wieży z X w., umiejętnie odrestaurowanej, która jeszcze dzisiaj stanowi charakterystyczny element przysiółka La Villa. Wioska leży na wzgórzach San Gimignano, w centrum jednego z bardziej sugestywnych i fascynujących krajobrazów Włoch i Toskanii: to ziemia winnic i gajów oliwnych. Produkujemy doskonałe wina, grappę oraz oliwę z oliwek extravergine. Oferujemy wina: białe, czerwone i różowe. Nasza produkcja na szeroką skalę umożliwia zaspokajanie potrzeb zarówno bezpośrednich konsumentów, jak i firm. Wszystkie nasze produkty eksportujemy również za granicę; nasze toskańskie wina i oliwy, a także skupienie się na jakości, wyznaczają naszą tożsamość.

 4. DIXVINS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIXVINS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), wina różowe, wina czerwone, French red wines, i wina białe. Ma siedzibę w Auxerre, Francja.

 5. DOMAINE DE MAS CARON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE DE MAS CARON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Francja, wina czerwone, wina różowe, wina białe, wina biologiczne, degustacje win, przedsiębiorstwa uprawy winorośli, i syrah. Ma siedzibę w Caromb, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TENUTE CUFFARO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TENUTE CUFFARO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Sycylia. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, wina biologiczne, wino sycylijskie, i wina czerwone. Ma siedzibę w Agrigento, Włochy.

 2. ECO SETRILL

  Hiszpania

  "INNA KONCEPCJA OLEJU". Prowadzimy niewielkie, rodzinne gospodarstwo specjalizujące się w uprawie oliwek od roku 1862 i oferujemy obecnie do sprzedaży produkty z własnych zbiorów. Zakres produkcji jest ograniczony i zmienny, uzależniony od warunków klimatycznych. Dlatego często pracujemy na zamówienie. Produkcja win pochodzących z biologicznej uprawy winorośli. Wina bez siarczynów. Dzieła sztuk. Oleje i wina odpowiednie dla osób cierpiących na różnorodne nadwrażliwości chemiczne (HCM).

 3. DOMAINE LA GOUJONNE

  Francja

  Firma DOMAINE LA GOUJONNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Francja, producenci wina, wina biologiczne, i wina różowe. Ma siedzibę w Tourves, Francja.

 4. DOMAINE SPIAGGIA

  Francja

  Firma DOMAINE SPIAGGIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach wina różowe, wina biologiczne, wina - hurt, i wino regionalne. Ma siedzibę w Passa, Francja.

 5. QUINTA DOS CASTELARES

  Portugalia

  Firma QUINTA DOS CASTELARES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne, wina czerwone, wina białe, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Freixo De Espada à Cinta, Portugalia.

 1. GREENEAT

  Włochy

  Firma GREENEAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne, i oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio. Ma siedzibę w Altamura, Włochy.

 2. AZIENDA AGRICOLA VASARI

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA VASARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Sycylia, Wina - Sycylia, i wina biologiczne. Ma siedzibę w Santa Lucia del Mela, Włochy.

 1. VINI SUD SHOP

  Włochy

  Firma VINI SUD SHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. VIN DE LIÈGE

  Belgia

  Firma VIN DE LIÈGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach agricultural cooperative, winnica, i wina biologiczne. Ma siedzibę w Heure-Le-Romain, Belgia.

 3. DOMAINE ROTIER

  Francja

  Firma DOMAINE ROTIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - region Południowo - Zachodni, AOC label wines, i wina biologiczne. Ma siedzibę w Cadalen, Francja.

 4. SAN SALVATORE 1988

  Włochy

  Firma SAN SALVATORE 1988, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Jest również obecna w dziedzinach przedsiębiorstwa uprawy winorośli, wina biologiczne, typowe wina włoskie, i wino toskańskie. Ma siedzibę w Giungano, Włochy.

 5. SOCIETÀ AGRICOLA SANT'EUFEMIA S R.L.

  Włochy

  Firma SOCIETÀ AGRICOLA SANT'EUFEMIA S R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne. Ma siedzibę w Cisterna Di Latina, Włochy.

 6. AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S.

  Włochy

  Firma AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, Wina - Włochy, Wina - Apulia, wina biologiczne, i wino primitivo. Ma siedzibę w Massafra, Włochy.

 7. FRANKPROEFTWIJN.NL

  Holandia

  Firma FRANKPROEFTWIJN.NL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach podróże enogastronomiczne, i wina biologiczne. Ma siedzibę w Opende, Holandia.

 8. VICE-VERSA

  Dania

  Firma VICE-VERSA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne, i wino z naturalnego procesu fermentacji. Ma siedzibę w København K, Dania.

 1. SEPTEM TRIONES

  Belgia

  Firma SEPTEM TRIONES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach winnica, wina biologiczne, pinot noir, i pinot blanc. Ma siedzibę w Chaudfontaine, Belgia.

 2. WINES & DREAMS

  Belgia

  Firma WINES & DREAMS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach degustacje win, i wina biologiczne. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 3. VIGNOBLES RAYMOND

  Francja

  Firma VIGNOBLES RAYMOND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Francja, Organic wines, Wina Bordeaux, i wina biologiczne. Ma siedzibę w Saint Laurent Du Bois, Francja.

 4. CHAMBERT VIGNOBLES

  Francja

  Firma CHAMBERT VIGNOBLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, wino francuskie, Wina - region Południowo - Zachodni, i wina biologiczne. Ma siedzibę w Floressas, Francja.

 5. APULIAN SELECTION DI SEMERARO GIOVANNI

  Włochy

  Firma APULIAN SELECTION DI SEMERARO GIOVANNI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne, oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio, Oragnic fruits and vegetables, i Konserwy spożywcze. Ma siedzibę w Crispiano, Włochy.

 6. PATERNÒ VIGNETI E CANTINE

  Włochy

  Firma PATERNÒ VIGNETI E CANTINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Sycylia, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, wina biologiczne, Wina - Włochy, Wina - Sycylia, i ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Ma siedzibę w Noto, Włochy.

 7. ITALIAN WINE

  Dania

  Firma ITALIAN WINE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne, typowe wina włoskie, i piwniczka win. Ma siedzibę w Kirke, Dania.

 8. CASALE MATTIA AZIENDA AGRICOLA

  Włochy

  Firma CASALE MATTIA AZIENDA AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Lacja, Wina - Włochy, wina biologiczne, Wina - Lacja, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Frascati, Włochy.

 9. CANTINE REGALE

  Włochy

  Firma CANTINE REGALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, wina biologiczne, montepulciano, i Wina - Apulia. Ma siedzibę w Barletta, Włochy.

 10. J.J.RIBA, LDA.

  Portugalia

  Firma J.J.RIBA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Organic wines, wina biologiczne, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Santa Maria De Geraz Do Lima, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo