• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - hiszpania

Wyniki dla

Wina - hiszpania - Import eksport

 1. NEAR TRADE

  Portugalia

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 2. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 3. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 4. BODEGA SAN PEDRO APÓSTOL S COOP

  Hiszpania

  Piwnica położona w centrum Rioja Alta. Specjalizująca się w produkcji wyśmienitych win A. O. Rioja (kontrolowana nazwa pochodzenia). Bodegas San Pedro jest nie tylko piwnicą, lecz także projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, cieszenia się z niego i dzielenia się nim. Przekazujemy coś bardzo prostego, historię, tradycję i awangardę, które jednoczą nas, by zaoferować wina Rioja, wyjątkowe i o mocnym charakterze. Kształtował się on z biegiem lat dzięki wysiłkom producentów wina, którzy sprawili, że stało się to możliwe.

 5. MDRINVERSION - BIURO NIERUCHOMOSCI

  Hiszpania

  Agencja nieruchomosci Mdrinversion - Nieruchomosci Teneryfa. Wynajem, najem, sprzedaz, budowa - nieruchomosci komercyjne, centra dystrybucyjne, parki logistyczne, lokale, magazyny, hale, powierzchnie magazynowe, grunty, dzialki przemyslowe, biurowce klasy A. swiadczymy tez uslugi zwiazane z marketingiem nieruchomosci, nieruchomosci Wyspy Kanaryjskie. Pomagamy zalatwic wszelkie formalnosci, wycena nieruchomosci, notariusz, szerokie wsparcie kredytowe. Zamieszkaj tam gdzie lato trwa 12 mc - Teneryfa - Wyspy KanaryjskieMdrinversion+34 664 438 830

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BODEGAS SOLANA DE RAMÍREZ RUIZ

  Hiszpania

  Bodegas Solana de Ramírez Ruiz, firma tradycyjna z Ábalos, od lat zajmuje się uprawą winorośli, opracowywaniem i wytwarzaniem win: SOLANA DE RAMÍREZ y VALSARTE. Marki: SOLANA DE RAMÍREZ y VALSARTE, wino białe, wino młode, klasyczne Crianza, Crianza superior, Reserva, Crianza autorskie, Reserva autorskie. Wizyty. Degustacje. Winoteka. Restauracja dla grup.

 2. COMPAÑÍA EUROPEA EXPORTADORA DE VINOS

  Hiszpania

  Cexvi, S.L. jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzedaży i dystrybucji ekskluzywnych win. Oferujemy szeroką gamę produktów począwszy od win stołowych, w różnych formatach i prezentacjach, do win wyższej jakości, jak wina z gleb Kastylii i wina z nazwą pochodzenia Rías Baixas (Albariño) i Ribeiro.

 3. CAMPO & BADAJOZ

  Hiszpania

  Najlepsza szynka z Estremadury. Przedsiębiorstwo z gałęzi rolno-spożywczej, znajdujące się w Estremadurze i specjalizujące się w produkcji najlepszych szynek hiszpańskich. Wyjątkowa jakość. Konkurencyjne ceny. Sprzedaż świń, prosiaków oraz eksport żywych zwierząt. Posiadamy również linie produkcyjne oliwy z oliwek, wina i wody mineralnej.

 4. BODEGAS Y VIÑEDOS RIVALIA

  Hiszpania

  Winnica znajdująca się w Badarán, Rioja Alta, wytwarzamy nasze wina wyłącznie z winogron pochodzących z naszych własnych winnic, gdzie uprawiamy gatunki: Tempranillo, Grenache i Viura, Wytwarzamy wina białe, różowe i młode wina czerwone. Nasze marki to CHAVAL i RIVALIA. Wina apelacji Rioja.Wybrane gatunki winogron.

 5. BODEGAS Y VIÑEDOS TAMARAL

  Hiszpania

  Piwnica założona w 1997 roku, w pełnym centrum apelacji pochodzenia Ribera del Duero. Filozofią tej piwnicy jest: wytwarzać wina wysokiej jakości. Piwnica wyróżniona 45 nagrodami międzynarodowymi. Filozofią tej piwnicy jest: wytwarzać wina wysokiej jakości. Piwnica wyróżniona 45 nagrodami międzynarodowymi. W Peñafiel, w centrum Ribera del Duero. Rodzaje win: Tamaral Verdejo, Tamaral Rosado, Tamaral Toble, Tamaral Crianza, Tamaral Reserva, Domaine La Mira.

 1. BODEGAS YZAGUIRRE

  Hiszpania

  Ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji wermutu według naszej zastrzeżonej formuły. Wermut jest likierem podawanym jako aperitif składający się z wina białego, absyntu oraz innych substancji gorzkich i orzeźwiających. Te wina są typowe dla Europy dzięki charakterystycznemu aromatowi, który sprawia, że koktajl lub aperitif jest wyjątkowo elegancki.

 2. BODEGAS CILLAR DE SILOS

  Hiszpania

  Piwnice do winifikacji wina Cillar de Silos to firma rodzinna założona w 1994 r. utrzymująca dobrze zakorzenioną tradycję uprawy winorośli i produkcji win najwyższej jakości o nazwie Ribera del Duero (DO).

 1. JUAN RAMON LOZANO SA

  Hiszpania

  Rodzinny charakter naszej winnicy i piwnicy ucieleśnia dzisiaj czwarte pokolenie potomków założyciela JUANA RAMÓNA LOZANO, które kontynuuje jego pracę, przekazując wiedzę w dziedzinie opracowywania doskonałych win i ich szanowania, oraz pasję do winnic będących u żródeł naszej historii. Nasze wina: 1853, ORISTAN, AÑORANZA, COSTA AZUL, FONDA REAL.

 2. BODEGAS PATROCINIO

  Hiszpania

  Winnica znajdująca się w Uruñuela, w samym sercu Rioja Alta to producent doskonałych win młodych, reservas i crianzas, w tym takich znanych marek jak: SEÑORÍO DE UREÑA, ZINIO, SANCHO GARCÉS et LÁGRIMAS DE MARÍA.

 3. BODEGAS HIJOS DE FÉLIX SALAS

  Hiszpania

  Bodegas Hijos de Félix Salas należy do rodziny producentów wina i winorośli od wielu pokoleń, która produkuje wino od początku XX wieku. WYRÓB WIN RÓŻOWYCH: nasze wina różowe są wytwarzane z odmian winogron białych i czerwonych. WYRÓB WIN CZERWONYCH: produkujemy wina czerwone młode, grand cru i rocznikowane z odmiany Tempranillo. Dla naszych win grand cru i rocznikowanych, poszukujemy równowagi między cechami odmiany i drewnem dębowym, w którym dojrzewają.

 4. BODEGAS BENETAKOA

  Hiszpania

  Piwnica Les celliers Benetakoa zajmuje powierzchnię 20 hektarów winnic składających się ze starych winorośli mających od 20 do 80 lat, o małej wydajności, ale wyśmienitej jakości. Posiadamy młode wino, które zachowuje swoje cechy świeżości i smaku świeżych owoców, jak nasze wyśmienite wino hodowlane i wino z trzeciego roku starzenia, w tym jeden rok dojrzewania w dębowych beczkach .

 5. VINÍCOLA RIOJANA DE ALCANADRE

  Hiszpania

  Rezultat zrzeszenia się 240 właścicieli winnic pragnących zaoferować wina najwyższej jakości. Posiadamy 550 hektarów winnic, których średnia wieku wynosi 35 lat.

 6. GRUPO CRA JUICE

  Hiszpania

  Piwnice win nazwa pochodzenia Manchuela. Producenci moszczu i koncentratu z winogron.

 7. COOPERATIVA SAN ANTONIO ABAD

  Hiszpania

  Wytwarzanie win sprzedawanych z nazwą pochodzenia. La Mancha i wina z Kastylii. Sprzedajemy także oleje o podwyższonej jakości.

 8. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEWART HILL WALKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, wina czerwone, eksporter win, Wina, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. ETHEREUS WINES

  Hiszpania

  Firma ETHEREUS WINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Requena, Hiszpania.

 2. SCHLUMBERGER VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SCHLUMBERGER VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH & CO KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Meckenheim, Niemcy.

 3. AGRICOLA FALSET-MARCA SCCL.

  Hiszpania

  Firma AGRICOLA FALSET-MARCA SCCL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach wermut, i Extra virgin oil. Ma siedzibę w Falset, Hiszpania.

 4. NANAKO GOODS

  Hiszpania

  Firma NANAKO GOODS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Piwo, Piwo, Wina - Hiszpania, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i artykuły kosmetyczne naturalne. Ma siedzibę w Pozuelo De Alarcon, Hiszpania.

 5. BODEGA SOLAR DE MUÑOSANCHO

  Hiszpania

  Firma BODEGA SOLAR DE MUÑOSANCHO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- León, wina białe, wina czerwone, i Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w La Seca-Valladolid, Hiszpania.

 6. COMERCIALIZADORA ENEO SL.

  Hiszpania

  Firma COMERCIALIZADORA ENEO SL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - Hiszpania, i wino musujące w stanie surowym. Ma siedzibę w Haro, Hiszpania.

 7. EXPO IBERIA

  Hiszpania

  Firma EXPO IBERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, Organic wines, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 8. SINNER WINE

  Hiszpania

  Firma SINNER WINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Murcja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - Hiszpania, wina czerwone, wina białe, i wina różowe. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 9. COOPERATIVO NUESTRA SEÑORA DEL PILAR

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVO NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, wine cellars, Winery cooperative, Wina, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Quero-Toledo, Hiszpania.

 10. BASQVIUM

  Hiszpania

  Firma BASQVIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turystyka i podróże. Jest również obecna w dziedzinach Biura podróży, Wina - Hiszpania, posiłki zindywidualizowane, i Biura podróży. Ma siedzibę w Bilbao, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo