• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - hiszpania

Wyniki dla

Wina - hiszpania - Import eksport

 1. NEAR TRADE

  Portugalia

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 2. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

 3. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 4. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

 5. SEÑORÍO DE RUBIÓS

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BODEGA SAN PEDRO APÓSTOL S COOP

  Hiszpania

  Piwnica położona w centrum Rioja Alta. Specjalizująca się w produkcji wyśmienitych win A. O. Rioja (kontrolowana nazwa pochodzenia). Bodegas San Pedro jest nie tylko piwnicą, lecz także projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, cieszenia się z niego i dzielenia się nim. Przekazujemy coś bardzo prostego, historię, tradycję i awangardę, które jednoczą nas, by zaoferować wina Rioja, wyjątkowe i o mocnym charakterze. Kształtował się on z biegiem lat dzięki wysiłkom producentów wina, którzy sprawili, że stało się to możliwe.

 2. BODEGAS SOLANA DE RAMÍREZ RUIZ

  Hiszpania

  Bodegas Solana de Ramírez Ruiz, firma tradycyjna z Ábalos, od lat zajmuje się uprawą winorośli, opracowywaniem i wytwarzaniem win: SOLANA DE RAMÍREZ y VALSARTE. Marki: SOLANA DE RAMÍREZ y VALSARTE, wino białe, wino młode, klasyczne Crianza, Crianza superior, Reserva, Crianza autorskie, Reserva autorskie. Wizyty. Degustacje. Winoteka. Restauracja dla grup.

 3. CAMPO & BADAJOZ

  Hiszpania

  Najlepsza szynka z Estremadury. Przedsiębiorstwo z gałęzi rolno-spożywczej, znajdujące się w Estremadurze i specjalizujące się w produkcji najlepszych szynek hiszpańskich. Wyjątkowa jakość. Konkurencyjne ceny. Sprzedaż świń, prosiaków oraz eksport żywych zwierząt. Posiadamy również linie produkcyjne oliwy z oliwek, wina i wody mineralnej.

 4. COMPAÑÍA EUROPEA EXPORTADORA DE VINOS

  Hiszpania

  Cexvi, S.L. jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzedaży i dystrybucji ekskluzywnych win. Oferujemy szeroką gamę produktów począwszy od win stołowych, w różnych formatach i prezentacjach, do win wyższej jakości, jak wina z gleb Kastylii i wina z nazwą pochodzenia Rías Baixas (Albariño) i Ribeiro.

 5. BODEGAS YZAGUIRRE

  Hiszpania

  Ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji wermutu według naszej zastrzeżonej formuły. Wermut jest likierem podawanym jako aperitif składający się z wina białego, absyntu oraz innych substancji gorzkich i orzeźwiających. Te wina są typowe dla Europy dzięki charakterystycznemu aromatowi, który sprawia, że koktajl lub aperitif jest wyjątkowo elegancki.

 1. BODEGAS CILLAR DE SILOS

  Hiszpania

  Piwnice do winifikacji wina Cillar de Silos to firma rodzinna założona w 1994 r. utrzymująca dobrze zakorzenioną tradycję uprawy winorośli i produkcji win najwyższej jakości o nazwie Ribera del Duero (DO).

 2. BODEGAS PATROCINIO

  Hiszpania

  Winnica znajdująca się w Uruñuela, w samym sercu Rioja Alta to producent doskonałych win młodych, reservas i crianzas, w tym takich znanych marek jak: SEÑORÍO DE UREÑA, ZINIO, SANCHO GARCÉS et LÁGRIMAS DE MARÍA.

 1. JUAN RAMON LOZANO SA

  Hiszpania

  Rodzinny charakter naszej winnicy i piwnicy ucieleśnia dzisiaj czwarte pokolenie potomków założyciela JUANA RAMÓNA LOZANO, które kontynuuje jego pracę, przekazując wiedzę w dziedzinie opracowywania doskonałych win i ich szanowania, oraz pasję do winnic będących u żródeł naszej historii. Nasze wina: 1853, ORISTAN, AÑORANZA, COSTA AZUL, FONDA REAL.

 2. BODEGAS HIJOS DE FÉLIX SALAS

  Hiszpania

  Bodegas Hijos de Félix Salas należy do rodziny producentów wina i winorośli od wielu pokoleń, która produkuje wino od początku XX wieku. WYRÓB WIN RÓŻOWYCH: nasze wina różowe są wytwarzane z odmian winogron białych i czerwonych. WYRÓB WIN CZERWONYCH: produkujemy wina czerwone młode, grand cru i rocznikowane z odmiany Tempranillo. Dla naszych win grand cru i rocznikowanych, poszukujemy równowagi między cechami odmiany i drewnem dębowym, w którym dojrzewają.

 3. GRUPO CRA JUICE

  Hiszpania

  Piwnice win nazwa pochodzenia Manchuela. Producenci moszczu i koncentratu z winogron.

 4. COOPERATIVA SAN ANTONIO ABAD

  Hiszpania

  Wytwarzanie win sprzedawanych z nazwą pochodzenia. La Mancha i wina z Kastylii. Sprzedajemy także oleje o podwyższonej jakości.

 5. ETHEREUS WINES

  Hiszpania

 6. SCHLUMBERGER VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH & CO KG

  Niemcy

 7. NANAKO GOODS

  Hiszpania

 8. AGRICOLA FALSET-MARCA SCCL.

  Hiszpania

 1. BODEGA SOLAR DE MUÑOSANCHO

  Hiszpania

 2. COMERCIALIZADORA ENEO SL.

  Hiszpania

 3. EXPO IBERIA

  Hiszpania

 4. SINNER WINE

  Hiszpania

 5. COOPERATIVO NUESTRA SEÑORA DEL PILAR

  Hiszpania

 6. PUERTA DEL SOL

  Belgia

 7. MIG'S WORLD WINES

  Belgia

 8. GOYENS

  Belgia

 9. LA BUENA VIDA

  Belgia

 10. VINOS CON DENOMINACIÓN

  Hiszpania