• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drinki alkoholowe

Wyniki dla

Drinki alkoholowe - Import eksport

 1. YAROSLAVSKY DISTILLERY

  Rosja

  Verified by europages badge

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "Yaroslavsky likero-vodochny zavod" założona w 1901 roku produkuje napoje alkoholowe, takie jak: wódka, wyka, rosolis, aperitify, likiery mocne. Asortyment produktów obejmuje ponad 30 napojów różnych marek. Firma produkuje klasyczne i oryginalne likiery oraz napoje spirytusowe. W najbliższym czasie planowane jest rozszerzenie asortymentu i produkcja brandy, whisky, alkoholi owocowych, wódki skandynawskiej aqua-vitae, grappy, w tym grappy leżakowanej, grappy aromatycznej, wódki owocowej, napojów słodowych. Słód do produkcji napojów kupowany jest od znanych europejskich słodowni. Kierunek działalności: Import-eksport napojów. Możliwość dostawy napojów dla restauracji. Sprzedajemy również materiały eksploatacyjne dla przemysłu napojowego. Produkcja zakładu jest certyfikowana zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla systemów jakości i bezpieczeństwa żywności FSSC.

 2. TORINO DISTILLATI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. DISTILLERIE LOUIS ROQUE

  Francja

  DISTILLERIE LOUIS ROQUE specjalizuje się w nalewkach ze śliwek z Souillac. Destylarnia prowadzona z pokolenia na pokolenie od roku 1835, w której są nadal przestrzegane stare tradycje, a wódki dojrzewają powoli w starych dębowych beczkach. Poza słynną nalewką śliwkową Vieille prune z Souillac, destylarnia oferuje wódki na bazie owoców, takich jak gruszki, maliny, śliwki odmiany lubaszka, mirabelki, czereśnie. Oferujemy także apéritify na bazie wina, owoców, orzechów, nalewki typu ratafia, likiery orzechowe, kasztanowe, malinowe, karmelowe, czekoladowo-waniliowe, miętowe oraz kremy owocowe. Owoce w alkoholu, babeczki, ciasteczka cannelé, słodycze z czekoladą i przyprawy z południowego zachodu, dostępna jest również musztarda i ocet truflowy. Jesteśmy obecni w sklepach winiarskich, delikatesach takich, jak Hédiard i Fauchon oraz na stołach wielu opatrzonych gwiazdkami restauracji zarówno we Francji, jak i za granicą.

 4. PLAN B BREWERY

  Rosja

  Plan B to browar w Jarosławiu produkujący piwo rzemieślnicze regularnych i sezonowych marek, w tym piwa długoterminowego przechowywania i dzikiej fermentacji. Specjalnością browaru jest piwo z wyraźnym dodatkiem chmielu; odmówił on produkcji „zwykłego łagodnego niefiltrowanego piwa” produkowanego przez większość mistrzów browarnictwa. W asortymencie marki znajdują się piwa butelkowe marek regularnych i sesyjnych z następujących kategorii: American i Double IPA, Sour Ale, Imperial Porter, Wino jęczmienne, Piwo Stout (mleko, płatki owsiane, Russian Imperial) itp. Od 2013 roku browar Plan B warzy piwo we własnym zakładzie produkcyjnym w Jarosławiu. Firma eksperymentuje ze gatunkami, nieustannie śledzi pojawiające się na świecie piwne tendencje, tworzy nowe smaki i obecnie oferuje ponad 120 marek piwa rzemieślniczego wytwarzanego według własnych receptur. Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu piwo, które wykracza daleko poza granice masowych marek i zapoznać Państwa z różnymi gatunkami, specjalnymi walorami smakowymi i aromatycznymi.

 5. SECRET ARTS OF SPIRITS

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAISON SASSY

  Francja

 2. SORDIS

  Rosja

 3. CHAMPAGNE CHEURLIN-DANGIN

  Francja

 4. L&L

  Francja

 5. SORRENTINI

  Francja

 1. LE ROI DE LA FRAISE

  Belgia

 2. MONWHISKY

  Francja

 3. MAISON SCOUFLAIRE

  Belgia

 4. LATO SENSU LTD

  Izrael

 5. FRANCE OF GASTRONOMY

  Francja

 6. DISTILLERIE LES FILS D'EMILE PERNOT SODEX

  Francja

 7. MA DAME-JEANNE

  Francja

 8. ALUXION ALLIANCE SRL

  Włochy

 9. PRIMEDRINKS - COMERCIALIZACAO DE BEBIDAS ALCOOLICAS E PRODUTOS ALIMENTARES, S.A.

  Portugalia

 10. LTD "GOROBINA"

  Ukraina

 1. INDUSTRIAS VICRE S. DE R. L. MI.

  Meksyk

 2. MANOIR D'APREVAL

  Francja

 3. GUILLAUMETTE

  Francja

 4. BIJ CHOI B.V.

  Holandia

 5. SAPORICENTROITALIA

  Włochy

 6. CHATEAU DU TARIQUET

  Francja

 7. AD MULTISERVICE S.R.L.

  Włochy

 8. GOLDEN MOUNTAIN

  Belgia

 9. DELUXE DISTILLERY

  Belgia

 10. APÉRITIFS ARTISANAUX "DE BOUCHE À OREILLE"

  Belgia