• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drinki alkoholowe

Wyniki dla

Drinki alkoholowe - Import eksport

 1. 366 PUNCHS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 366 PUNCHS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Koktajle, Drinki alkoholowe, Napoje, napoje alkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Koktajle, poncze gotowe, i rum. Ma siedzibę w Loudun, Francja.

 2. NEAT COCKTAIL - COCKTAILS PRETS A BOIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NEAT COCKTAIL - COCKTAILS PRETS A BOIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Upominki firmowe dla klientów, napoje alkoholowe, Drinki alkoholowe, i Upominki firmowe dla klientów. Ma siedzibę w Neufmoutiers-En-Brie, Francja.

 3. MAMA SAMA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAMA SAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach rum, napój egzotyczny, fruits alcohol, i alkohol dla przemysłu napojów. Ma siedzibę w Merignac, Francja.

 4. ARDUENNA GIN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ARDUENNA GIN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Koktajle, napoje alkoholowe, gin, Drinki alkoholowe, alkohole mocne, alkohole, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Vaux-Sur-Sûre, Belgia.

 5. BALBINE SPIRITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BALBINE SPIRITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Drinki alkoholowe, Napoje gazowane, Alkohole i wyroby spirytusowe, alkohole mocne, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, Napoje gazowane, i gin. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIRMAIL COCKTAIL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AIRMAIL COCKTAIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, alkohole, Koktajle, i Drinki alkoholowe. Ma siedzibę w Cognac, Francja.

 2. TORINO DISTILLATI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TORINO DISTILLATI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach likiery, gin, wódki, i wermut. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

 3. DISTILLERIE LOUIS ROQUE

  Francja

  DISTILLERIE LOUIS ROQUE specjalizuje się w nalewkach ze śliwek z Souillac. Destylarnia prowadzona z pokolenia na pokolenie od roku 1835, w której są nadal przestrzegane stare tradycje, a wódki dojrzewają powoli w starych dębowych beczkach. Poza słynną nalewką śliwkową Vieille prune z Souillac, destylarnia oferuje wódki na bazie owoców, takich jak gruszki, maliny, śliwki odmiany lubaszka, mirabelki, czereśnie. Oferujemy także apéritify na bazie wina, owoców, orzechów, nalewki typu ratafia, likiery orzechowe, kasztanowe, malinowe, karmelowe, czekoladowo-waniliowe, miętowe oraz kremy owocowe. Owoce w alkoholu, babeczki, ciasteczka cannelé, słodycze z czekoladą i przyprawy z południowego zachodu, dostępna jest również musztarda i ocet truflowy. Jesteśmy obecni w sklepach winiarskich, delikatesach takich, jak Hédiard i Fauchon oraz na stołach wielu opatrzonych gwiazdkami restauracji zarówno we Francji, jak i za granicą.

 4. YAROSLAVSKY DISTILLERY

  Rosja

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "Yaroslavsky likero-vodochny zavod" założona w 1901 roku produkuje napoje alkoholowe, takie jak: wódka, wyka, rosolis, aperitify, likiery mocne. Asortyment produktów obejmuje ponad 30 napojów różnych marek. Firma produkuje klasyczne i oryginalne likiery oraz napoje spirytusowe. W najbliższym czasie planowane jest rozszerzenie asortymentu i produkcja brandy, whisky, alkoholi owocowych, wódki skandynawskiej aqua-vitae, grappy, w tym grappy leżakowanej, grappy aromatycznej, wódki owocowej, napojów słodowych. Słód do produkcji napojów kupowany jest od znanych europejskich słodowni. Kierunek działalności: Import-eksport napojów. Możliwość dostawy napojów dla restauracji. Sprzedajemy również materiały eksploatacyjne dla przemysłu napojowego. Produkcja zakładu jest certyfikowana zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla systemów jakości i bezpieczeństwa żywności FSSC.

 5. SECRET ARTS OF SPIRITS

  Francja

  Firma SECRET ARTS OF SPIRITS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje - import-eksport, Alkohole i wyroby spirytusowe, rum, wódka, i Napoje - import-eksport. Ma siedzibę w Saint Mitre Les Remparts, Francja.

 1. MAISON SASSY

  Francja

  Firma MAISON SASSY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach cydr, i cydr gruszkowy. Ma siedzibę w Manneville-La-Pipard, Francja.

 2. CHAMPAGNE CHEURLIN-DANGIN

  Francja

  Firma CHAMPAGNE CHEURLIN-DANGIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Szampan, winobranie, tłoczenie, i winogrona. Ma siedzibę w Celles Sur Ource, Francja.

 1. INDUSTRIAS VICRE S. DE R. L. MI.

  Meksyk

  Firma INDUSTRIAS VICRE S. DE R. L. MI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, koktajle gotowe, i likiery owocowe. Ma siedzibę w Veracruz, Meksyk.

 2. MA DAME-JEANNE

  Francja

  Firma MA DAME-JEANNE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Ma siedzibę w Dému, Francja.

 3. BIJ CHOI B.V.

  Holandia

  Firma BIJ CHOI B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Ma siedzibę w Peize, Holandia.

 4. MANOIR D'APREVAL

  Francja

  Firma MANOIR D'APREVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach cydr słodki, cydr wytrawny, cydr, i calvados. Ma siedzibę w Pennedepie, Francja.

 5. PRIMEDRINKS - COMERCIALIZACAO DE BEBIDAS ALCOOLICAS E PRODUTOS ALIMENTARES, S.A.

  Portugalia

  Firma PRIMEDRINKS - COMERCIALIZACAO DE BEBIDAS ALCOOLICAS E PRODUTOS ALIMENTARES, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Drinki alkoholowe, i napoje alkoholowe. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 6. DISTILLERIE LAMBICOOL

  Belgia

  Firma DISTILLERIE LAMBICOOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach spółdzielcza destylarnia, i wódki. Ma siedzibę w Grâce-Hollogne, Belgia.

 7. GUILLAUMETTE

  Francja

  Firma GUILLAUMETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje - import-eksport, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w St Jean St Nicolas, Francja.

 8. CHATEAU DU TARIQUET

  Francja

  Firma CHATEAU DU TARIQUET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Południowo - Zachodni. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Drinki alkoholowe, białe wino wytrawne, i armagnac. Ma siedzibę w Eauze, Francja.

 1. SAPORICENTROITALIA

  Włochy

  Firma SAPORICENTROITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Napoje, i likiery ziołowe i korzenne. Ma siedzibę w Campobasso, Włochy.

 2. MAISON SCOUFLAIRE

  Belgia

  Firma MAISON SCOUFLAIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, likiery słodkie, Drinki alkoholowe, i spółdzielcza destylarnia. Ma siedzibę w Herchies, Belgia.

 3. MONWHISKY

  Francja

  Firma MONWHISKY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach amerykańskie whisky, szkockie whisky, i irlandzkie whisky. Ma siedzibę w Limoges, Francja.

 4. DISTILLERIE LES FILS D'EMILE PERNOT SODEX

  Francja

  Firma DISTILLERIE LES FILS D'EMILE PERNOT SODEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, goryczka, Producent pastisu, Aperitif z absyntu, i Drinki alkoholowe. Ma siedzibę w Pontarlier, Francja.

 5. LTD "GOROBINA"

  Ukraina

  Firma LTD "GOROBINA", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach wódka, wermut, i wyki. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 6. LE ROI DE LA FRAISE

  Belgia

  Firma LE ROI DE LA FRAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach wino z nutą owocową. Ma siedzibę w Trois-Ponts, Belgia.

 7. FRANCE OF GASTRONOMY

  Francja

  Firma FRANCE OF GASTRONOMY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, dostawcy pasztetów (terrines), konfitura owocowa, Drinki alkoholowe, i kosze z wyposażeniem. Ma siedzibę w Loché, Francja.

 8. ALUXION ALLIANCE SRL

  Włochy

  Firma ALUXION ALLIANCE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbaty owocowe i ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Drinki alkoholowe, biała trufla z alby, i gin. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 9. LATO SENSU LTD

  Izrael

  Firma LATO SENSU LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Ma siedzibę w Caesarea, Izrael.

 10. L&L

  Francja

  Firma L&L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Koktajle, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Drinki alkoholowe, Koktajle, logistyka, i Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Boe, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo