• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wesołe miasteczka- lunaparki - instalacje i wyposażenie

Wyniki dla

Wesołe miasteczka- lunaparki - instalacje i wyposażenie - Import eksport

 1. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Metallbau Emmeln specjalizuje się w produkcji kontenerów morskich według DNV 2.7-1 i -2, jak również EN 12079. Projektowanie oraz kontrola/certyfikowanie są przeprowadzane we współpracy z GL (niemieckie towarzystwo klasyfikacyjne Germanischer Lloyd). Nasze produkty: Rozdzielnie, kontenery przeciwpożarowe, kontenery dżwiękochłonne, kontenery specjalne, kontenery do szaf sterowniczych. W sektorze offshore na kontenery nakładane są specjalne wymagania, których inne kontenery nie mogą spełniać. Kontenery morskie są wykorzystywane do transportu towarów, ale także jako obudowy maszyn, systemów i urządzeń sterowniczych, jako pomieszczenia magazynowe lub mieszkalne na platformach wiertniczych ropy naftowej i gazu, a także na platformach podstacyjnych.

 2. BERTAZZON 3B SRL

  Włochy

  Bertazzon 3B jest jednym z liderów w produkcji wyposażenia do parków rozrywki. Projekty mogą być wykonywane w wersji standardowej lub na specjalne zamówienie do całorocznych parków rozrywki lub mobilnych parków na kółkach. Produkcja wykonywana jest w całości w ramach firmy przez personel posiadający specjalne certyfikaty, co stanowi gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Serwis posprzedażny, gwarantowany na całym świecie, jest dostosowany i precyzyjny. Przebłysk włoskiego geniuszu i wyobraźni.

 3. SELA GROUP

  Włochy

 4. RABKOLAND

  Polska

  Rabkoland to Park Rozrywki dla dzieci, stworzony z myślą o najmłodszych, zwłaszcza tych poniżej 10 lat. Na terenie parku znajdziesz wiele atrakcji, które z pewnością zainspirują Twoje dziecko do zabawy. Park jest położone malowniczej Małopolsce - w Rabce-Zdroju. Park Rozrywki dla dzieci to szereg atrakcji, a także specjalnie wydzielonych stref klimatycznych. To miejsce, gdzie maluch zarazem bawi się, jak i uczy. Najmłodsi mają okazję zdobyć wiele informacji o dzikich zwierzętach, roślinach, a także zasięgnąć lekcji historii poprzez zabawę. Jedną z atrakcji jest Wioska Wikingó! To plac zabaw i niesamowita łódź z korytarzami i tajemnymi przejściami. Dodatkowym atutem jest tu latarnia ze zjeżdżalnią oraz wiele innych ciekawych obiektów do zabawy. Ta kraina przepełniona jest rodzinnym klimatem i ciepłą atmosferą. To znakomite miejsce do spędzenia czasu ze swoimi dziećmi w czasie wakacji i nie tylko! Park Rozrywki dla dzieci oferuje atrakcyjne pakiety cenowe dla najmłodszych. Sprawdź naszą ofertę!

 5. VIYA CELIK PARK TASARIM MUH. INS. A.S.

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSTRIE RICREATIVE SRL

  Włochy

 2. GUM AND FUN SÜD GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. ZHONGSHAN CHUANGYU AMUSEMENT EQUIPMENT CO.LTD

  Chiny

 4. ALBA INFORMATION TECHNOLOGIES INC.

  Turcja

 5. XIAMEN RAPID PROTOTYPE CO., LTD

  Australia

 1. MARTINA BROSS HANDELSVERTRETUNGEN CDH SPIEL-, SPORT- U. FREIZEITANLAGEN

  Niemcy

 2. PARKS AND PARKS

  Maroko

 1. SELA GROUP

  Włochy

 2. NP DÉVELOPPEMENT

  Francja

 3. GARTEN-LAUTSPRECHER INH. CHRISTIAN HENDRICH

  Austria

 4. DK RENTS

  Belgia

 5. COSMOS EVENTS

  Belgia

 6. ETS MARCEL LUTZ EML

  Francja

 7. AIR FUN

  Belgia

 8. HENAN SWONDER AMUSEMENT RIDES CO., LTD

  Chiny

 1. BLEU HELIUM

  Belgia

 2. ALBA ARCADE

  Turcja

 3. JUMP BOUNCER

  Belgia

 4. HAPPY - FUN GMBH

  Austria

 5. CHATEAUX LORIES

  Belgia

 6. ATTRACTIEVERHUUR SPRINGKING

  Belgia

 7. SFB EXPORT

  Turcja

 8. JOHNY JUMPER

  Belgia

 9. IVEBA

  Belgia

 10. ANIMIX

  Belgia