• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • walcownie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Walcownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. VOGT LABORMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma powstała w 1996 roku i wywodzi się od renomowanego producenta maszyn laboratoryjnych, który działał na rynku przez ponad 100 lat. Była to firma Ruth Schwabenthan Maschinenfabrik, a my jesteśmy spadkobiercą jej idei i kontynuatorem jej oferty produktów na tym samym rynku. Niektórzy członkowie dawnej załogi brali udział w zakładaniu naszej firmy. Początki były trudne, mimo że wielu pracowników miało już bogate doświadczenie z poprzedniej firmy. Obecnie nasza firma może się pochwalić licznymi własnymi osiągnięciami i kompetencjami dzięki znacznej liczbie pomyślnych wdrożeń maszyn. Do naszych klientów należą firmy niemieckie i zagraniczne, w tym również z innych kontynentów.

 2. NURER MAKINA LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma NURER MAKINA LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Walcownie - maszyny i urządzenia, Frezowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Gięcie stali i metali, pakowarki automatyczne, frezowanie CNC, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, i stale specjalne do form. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. SAUER - AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SAUER - AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. SPANNTEC WICKELSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPANNTEC WICKELSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Iburg, Niemcy.

 5. DRINK & SCHLÖSSERS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRINK & SCHLÖSSERS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SÄCHSISCHE WALZENGRAVUR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SÄCHSISCHE WALZENGRAVUR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Frankenberg, Niemcy.

 2. MWN IN NIEFERN MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MWN IN NIEFERN MASCHINENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Niefern-Öschelbronn, Niemcy.

 3. CARL KRAFFT & SÖHNE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Fabryka maszyn Carl KRAFFT & Söhne GmbH & Co. została założona w 1870 roku jako odlewnia żeliwa i przedsiębiorstwo inżynieryjne. Krafft jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym zatrudniającym 100 pracowników w dwóch lokalizacjach w Düren. Od 1980 roku nasze know-how z zakresu budowy maszyn do produkcji papieru i tektury zostało przekierowane na produkcję zwojów. Staliśmy się także specjalistą w zakresie obrotowych korpusów symetrycznych. KRAFFT produkuje elementy toczone o średnicy do 5.500 mm i długości do 15.000 mm, pokrywając tym samym całkowicie potrzeby wielu gałęzi przemysłu. KRAFFT jest jednym z wiodących producentów rolek w Europie. Przemysł papierniczy stanowi nadal główny filar produktów KRAFFT, a oprócz produkcji rolek ważnym obszarem działalności jest również serwis. Nasz kompetentny zespół pozostaje do dyspozycji przy przebudowach, rozbudowach lub modernizacjach istniejących zakładów produkcyjnych papieru lub tektury.

 4. ORANGE EVP ITALIA SRL

  Włochy

  Firma ORANGE EVP ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach walcowniki metalurgiczne, i wytłoczenia kształtowników z aluminium. Ma siedzibę w Boltiere, Włochy.

 5. UMECC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma UMECC EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pręty wiertnicze. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

 1. GRIMM GMBH

  Niemcy

  Firma GRIMM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 2. LAAF PM & WALZENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma LAAF PM & WALZENSERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mechernich, Niemcy.

 1. IMT MACHINERY

  Turcja

  Firma IMT MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia poprzecznego, slit coils, i maszyny i urządzenia dla budownictwa. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. WESTFALIA-FERTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WESTFALIA-FERTIGUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Detmold, Niemcy.

 3. GUMMI-TECHNIK-FRÖHLICH GMBH

  Niemcy

  Firma GUMMI-TECHNIK-FRÖHLICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bargteheide, Niemcy.

 4. TECHNOSTROM LLC

  Białoruś

  Firma TECHNOSTROM LLC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach piece z cegły, maszyny i urządzenia dla przemysłu ceglarskiego, wytłaczarki, i mieszarki. Ma siedzibę w Polotsk, Białoruś.

 5. SELIT S.R.L.

  Włochy

  Firma SELIT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do urządzeń i maszyn do hartowania netali za pomocą indukcji, fours pour le traitement thermique des metaux, przeysłowe piece elektryczne o średniej częstotliwości, i induction furnaces. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 6. FUHR ROLLING MILLS

  Niemcy

  Firma FUHR ROLLING MILLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Steinheim, Niemcy.

 7. L'UNION DES FORGERONS

  Francja

  Firma L'UNION DES FORGERONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Walcownie - maszyny i urządzenia, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Walcownie - maszyny i urządzenia, i prasy - falcówki. Ma siedzibę w Méréville, Francja.

 8. COLLIN LAB & PILOT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma COLLIN LAB & PILOT SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Walcownie - maszyny i urządzenia, Walcownie - maszyny i urządzenia, i opakowania dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Maitenbeth, Niemcy.

 1. MWE MAGDEBURGER WALZWERK ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma MWE MAGDEBURGER WALZWERK ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 2. DURSTON ROLLING MILLS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DURSTON ROLLING MILLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bucks, Zjednoczone Królestwo.

 3. TASKMETAL METALLURGY AND ENGINEERING

  Turcja

  Firma TASKMETAL METALLURGY AND ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, Walcownie - maszyny i urządzenia, Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, obróbka specjalna według rysunku, Walcownie - maszyny i urządzenia, i Obróbka skrawaniem stali i metali, precyzyjna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. DNZ MURAT MAKINA

  Turcja

  Firma DNZ MURAT MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach walcowanie na gorącochaud, i klatki do walcarek. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. CO.S.M.EL. DI TESTA FELICE

  Włochy

  Firma CO.S.M.EL. DI TESTA FELICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach rolling mills, grubościomierze, i wzorniki kontrolne. Ma siedzibę w Limito, Włochy.

 6. KALANDERWALZENFABRIK (KWF) HILGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KALANDERWALZENFABRIK (KWF) HILGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Walcownie - maszyny i urządzenia, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Walcownie - maszyny i urządzenia, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 7. BAHCELI ROLL MILLING MACHINERY

  Turcja

  Firma BAHCELI ROLL MILLING MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach walcarki - produkcja. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 8. ZANOTTI ENGINEERING SERVICE

  Włochy

  Firma ZANOTTI ENGINEERING SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 9. GAMMA ROLLS STEEL LIMITED

  Turcja

  Firma GAMMA ROLLS STEEL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul (anadolu Yakasi), Turcja.

 10. ACERSO ENGINEERING SRL

  Włochy

  Firma ACERSO ENGINEERING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Walcownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 476 Przedsiębiorstwa