• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia do cięcia ultradźwiękowego

Wyniki dla

Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego - Import eksport

 1. SONOTRONIC NAGEL GMBH

  Niemcy

 2. WEBER ULTRASONICS AG

  Niemcy

 3. EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. MS ULTRASCHALL TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 5. SONIC POWER GMBH CO & KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

  Turcja

 2. SONIMAT

  Francja

 3. BAYSONIC ULTRASONIC TEKNOLOJILERI

  Turcja

 4. SODEVA

  Francja

 5. UNITECH S.R.L.

  Włochy

 1. MINGYANG ULTRASONIC EQUIPMENT CO.,LTD.

  Chiny

 2. STUDIO SACCHETTO S.R.L.

  Włochy

 1. HERRMANN ULTRASUONI

  Włochy

 2. PIEMME SERVICRE DI MAGNAGHI PIETRO

  Włochy

 3. ULTRATECH S.R.L.

  Włochy

 4. MECAPROCESS

  Francja

 5. A M I S.R.L.

  Włochy

 6. SONIKKS ULTRASONICS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 7. HCH. KÜNDIG & CIE AG

  Szwajcaria

  KÜNDIG CONTROL SYSTEMS to dziedzina działalności założonego w1868 roku przedsiębiorstwa rodzinnego Hch. Kündig & Cie. AG. Od 1972 roku opracowuje ono i produkuje urządzenia pomiarowe i kontrolne do wytłaczania folii dmuchanej. Myślenie zorientowane na obsługę klienta w połączeniu z najwyższą precyzją produkcji stawia firmę w światowej czołówce. Jeśli gdzieś na świecie zostaje uruchomiona automatyczna linia do rozdmuchiwania folii, jest bardzo prawdopodobne, że będzie wyposażona w urządzenia Kündig do pomiaru szerokości i grubości folii. Dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu i wewnętrznemu rozwojowi, firma stała się wiodącym w swojej dziedzinie producentem na świecie. Naszą specjalnością jest w szczególności bardzo duża elastyczność i reaktywność na specyficzne, a nawet nietypowe wymagania klientów.

 8. UESSETI 2000 S.R.L.

  Włochy

 1. GSW SCHWABE AG

  Niemcy

  GSW – Miłośnicy blachy od 1963 r. „Tego, ile blacha jest warta dla naszych klientów, nie da się zmierzyć w złocie. Dlatego też oferujemy im zindywidualizowane i kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki blach. Aby produkcja przebiegała optymalnie i trwale“ - mówi Benjamin Schwabe, dyrektor generalny GSW. Każdy, kto kiedykolwiek pił zimną coca colę z puszki przy temperaturze 38 stopni w cieniu wie, że blacha jest cenniejsza niż złoto. Tak to postrzegamy od prawie 60 lat. Blacha jest wszechstronna, wytrzymała i zarazem elastyczna, blacha jest sztuką – i to taką, którą opanowaliśmy do perfekcji. Od rozwijarki do prostownicy, od systemów podawania taśmy do kompletnych linii do cięcia wzdłużnego, poprzecznego i przewijania: Nasze systemy i pojedyncze maszyny to prawdziwe maszyny do obróbki blachy, wyspecjalizowane do długotrwałej optymalizacji waszej produkcji. Przekonaj się sam.

 2. PERNDORFER MASCHINENBAU KG

  Austria

  Serdecznie witamy na stronie Perndorfer Maschinenbau KG. Nasza firma od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości maszyny przemysłowe do cięcia strumieniem wody oraz systemy recyklingu wody. Oferujemy maszyny do cięcia strumieniem wody w konstrukcji portalowej oraz wysięgnikowej do skutecznej obróbki powierzchni większych niż 2000 mm. Zasadą działania maszyny do cięcia strumieniem wody jest cięcie detali za pomocą strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Do cięcia strumieniem wody 3D stosuje się wysokociśnieniowy strumień wody o ciśnieniu do 6000 barów i prędkości wylotowej do 1000 m/s. Nasze specjalistyczne maszyny do cięcia strumieniem wody mogą być stosowane jako urządzenia do cięcia rur. Nasze maszyny do cięcia strumieniem wody są wyposażone w najlepsze pompy i komponenty wysokociśnieniowe. Nasza oferta: Koncepcja, opracowywanie i produkcja systemów cięcia strumieniem wody 2D/ 3D, maszyny do cięcia strumieniem czystej wody, maszyny specjalne. Mechaniczna produkcja na zlecenie. Produkcja podzespołów. Prototypowanie.

 3. KMT GMBH - KMT WATERJET SYSTEMS

  Niemcy

  Gdy technologia cięcia wodnego raczkowała na początku lat 70., firma KMT Waterjet Systems od samego początku w niej uczestniczyła: w roku 1971 opracowaliśmy pierwszą zastosowaną komercyjnie instalację do cięcia wodnego. Od tego czasu wiele się oczywiście wydarzyło — cięcie wodą wyszło z wieku dziecięcego, stając się uzupełnieniem i alternatywą dla konwencjonalnych metod cięcia. Postępowa technologia cięcia strumieniem wody. Udział w tym postępie miała również firma KMT Waterjet Systems, przez co dzięki konsekwentnemu i innowacyjnemu rozwojowi naszych produktów od ponad 40 lat należymy to technologicznych liderów branży. Przez ten czas nieprzerwanie rozbudowywaliśmy naszą globalną sieć sprzedaży i serwisu. W ten sposób możemy obecnie oferować naszym klientom na całym świecie wykwalifikowane wsparcie na miejscu i we własnym języku użytkownika.

 4. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

 5. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 6. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

 7. HUTTENLOCHER & SCHÄFER GMBH

  Niemcy

 8. WINICKER & LIEBER E.K.

  Niemcy

 9. TU TABACO NATURAL

  Hiszpania