• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia do cięcia ultradźwiękowego

Wyniki dla

Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego - Import eksport

 1. SONOTRONIC NAGEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SONOTRONIC NAGEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Karlsbad, Niemcy.

 2. WEBER ULTRASONICS AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEBER ULTRASONICS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Jest również obecna w dziedzinach Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Ultrasonic components, dalmierz ultradźwiękowy, sonotrody, i Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Karlsbad, Niemcy.

 3. MS ULTRASCHALL TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MS ULTRASCHALL TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Spaichingen, Niemcy.

 4. SONIC POWER GMBH CO & KG

  Niemcy

  Firma SONIC POWER GMBH CO & KG, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, sonotrody, urządzenia ultradźwiękowe, Ultrasonic generators, i Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Bredstedt, Niemcy.

 5. EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, Ultrasonic generators, Ultrasonic components, Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, i zgrzewarki ultradźwiękowe do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

  Turcja

  Firma SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, Ultrasonic welding services, Ultrasonic generators, Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, i ultrasonic devices. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MECAPROCESS

  Francja

  Firma MECAPROCESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i dezynfekcja powietrza - urządzenia i instalacje. Ma siedzibę w Péronnas, Francja.

 3. SODEVA

  Francja

  Firma SODEVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, sprzęt do cięcia ultradźwiękowego, Wykrawanie metali - obrabiarki, i cięcie precyzyjne. Ma siedzibę w Méry, Francja.

 4. BAYSONIC ULTRASONIC TEKNOLOJILERI

  Turcja

  Firma BAYSONIC ULTRASONIC TEKNOLOJILERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SONIMAT

  Francja

  Firma SONIMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, spawanie ultradźwiękami, zgrzewarki ultradźwiękowe do tworzyw sztucznych, i Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Lencloître, Francja.

 1. UNITECH S.R.L.

  Włochy

  Firma UNITECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, Ultra dźwięki - urządzenia pomiarowe, Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, i Ultra dźwięki - urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Vigonza, Włochy.

 2. SONIKKS ULTRASONICS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma SONIKKS ULTRASONICS TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, spawanie ultradźwiękami, i Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Dobel, Niemcy.

 1. MINGYANG ULTRASONIC EQUIPMENT CO.,LTD.

  Chiny

  Firma MINGYANG ULTRASONIC EQUIPMENT CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 2. A M I S.R.L.

  Włochy

 3. ULTRATECH S.R.L.

  Włochy

 4. UESSETI 2000 S.R.L.

  Włochy

 5. PIEMME SERVICRE DI MAGNAGHI PIETRO

  Włochy

 6. HCH. KÜNDIG & CIE AG

  Szwajcaria

  KÜNDIG CONTROL SYSTEMS to dziedzina działalności założonego w1868 roku przedsiębiorstwa rodzinnego Hch. Kündig & Cie. AG. Od 1972 roku opracowuje ono i produkuje urządzenia pomiarowe i kontrolne do wytłaczania folii dmuchanej. Myślenie zorientowane na obsługę klienta w połączeniu z najwyższą precyzją produkcji stawia firmę w światowej czołówce. Jeśli gdzieś na świecie zostaje uruchomiona automatyczna linia do rozdmuchiwania folii, jest bardzo prawdopodobne, że będzie wyposażona w urządzenia Kündig do pomiaru szerokości i grubości folii. Dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu i wewnętrznemu rozwojowi, firma stała się wiodącym w swojej dziedzinie producentem na świecie. Naszą specjalnością jest w szczególności bardzo duża elastyczność i reaktywność na specyficzne, a nawet nietypowe wymagania klientów.

 7. STUDIO SACCHETTO S.R.L.

  Włochy

 8. HERRMANN ULTRASUONI

  Włochy

 1. GSW SCHWABE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GSW – Miłośnicy blachy od 1963 r. „Tego, ile blacha jest warta dla naszych klientów, nie da się zmierzyć w złocie. Dlatego też oferujemy im zindywidualizowane i kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki blach. Aby produkcja przebiegała optymalnie i trwale“ - mówi Benjamin Schwabe, dyrektor generalny GSW. Każdy, kto kiedykolwiek pił zimną coca colę z puszki przy temperaturze 38 stopni w cieniu wie, że blacha jest cenniejsza niż złoto. Tak to postrzegamy od prawie 60 lat. Blacha jest wszechstronna, wytrzymała i zarazem elastyczna, blacha jest sztuką – i to taką, którą opanowaliśmy do perfekcji. Od rozwijarki do prostownicy, od systemów podawania taśmy do kompletnych linii do cięcia wzdłużnego, poprzecznego i przewijania: Nasze systemy i pojedyncze maszyny to prawdziwe maszyny do obróbki blachy, wyspecjalizowane do długotrwałej optymalizacji waszej produkcji. Przekonaj się sam.

 2. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

 3. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

 4. ORGECO SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Orgeco spol. s r.o. – Przedsiębiorstwo założone w 1993 roku. Jesteśmy liczącym się producentem i usługodawcą w przemyśle metalowym, Bożonarodzeniowych dekoracji świetlnych, rozwiązań oświetleniowych i transportu międzynarodowego. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami, takimi jak centra cięcia laserowego, centra gięcia blachy i drutu CNC, zrobotyzowane stanowiska spawalnicze i szlifierskiej, dzięki którym możemy świadczyć kompleksowe usługi w zakresie przemysłu metalowego. Firma działa we własnych obiektach na powierzchni 23 400m2 i zatrudnia 120 pracowników.

 5. TECHNIC MACHINES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Technic Machine to przedsiębiorstwo tureckie założone w 2012 r. i specjalizujące się w obróbce skrawaniem. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie rozwiązań dla maszyn przemysłowych! Nasza firma zajmuje się maszynami do obróbki metalu i maszynami budowlanymi, takimi jak linia do cięcia na długość, linia do cięcia wzdłużnego kręgów, linie maszyn do formowania rolkowego, systemy podawania kręgów, giętarki NC lub CNC, węzły betoniarskie, maszyny do produkcji bloczków betonowych itp. Znajdujemy optymalne rozwiązania dla naszych klientów od tureckich dostawców maszyn, finalizując negocjacje umów i transakcje, monitorując wysyłkę i inne procesy. Doradzamy naszym klientom w zakresie ich zakupów na rynku tureckim.²²

 6. BOSPORAS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Prezentujemy Bosporas Machinery, wiodącego producenta w dziedzinie obróbki metali. Założonego w 2006 roku w Turcji, z ponad 20-letnim bezkonkurencyjnym doświadczeniem. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość zapewnia rozwiązania inżynieryjne dostosowane do Państwa potrzeb. Oferujemy pełne wsparcie techniczne, zapewniające szczytową wydajność maszyn. Niezależnie od tego, czy używają Państwo zwojów stali, czy blachy, zapewniamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje: •Linie do cięcia na długość •Linie do cięcia wzdłużnego •Linie do formowania rolkowego •Maszyny do rozwijania •Przewijarki •Maszyny do prostowania •Maszyny do wyrównywania •Prostownice z podajnikiem serwo •Maszyny do ścinania brzegów •Maszyny do prasowania Nasze maszyny obrabiają stal, aluminium i mosiądz, spełniając różnorodne potrzeby przemysłu. Dzięki certyfikacji CE UE zapewniamy doskonałość i bezpieczeństwo. Dzięki osiągnięciom w Ameryce Północnej przewyższamy światowe standardy jakości. Nasze wyroby stworzone z precyzyjną inżynierią gwarantują wydajność i spójność. Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 7. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. DOREY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOREY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, sprzęt do spawania ultradźwiękowego, Welding, wykrawanie, montaż ultradźwiękowy, maszyny i urzadzenia dla przemysłu graficznego, Sewing machines for tarpaulins, System wycinania, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Chatillon St-Jean, Francja.

 9. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

 10. HUTTENLOCHER & SCHÄFER GMBH

  Niemcy

  Firma HUTTENLOCHER & SCHÄFER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach nożyce gilotynowe, nożyce do blachy, maszyny do cięcia, i Urządzenia do cięcia poprzecznego. Ma siedzibę w Kirchheim/teck, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo