• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia do cięcia ultradźwiękowego

Wyniki dla

Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego - Import eksport

 1. YMCUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2016 roku, przedsiębiorstwo YMCUP ze Stambułu, Turcja, jest producentem maszyn do produkcji kubków papierowych, drukowania i wycinania. Od początku naszej działalności, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, ze skuteczną i szybką dostawą. Nasza firma uważa innowację za klucz trwałego sukcesu i spogląda na każdy dzień z nowej perspektywy. Dlatego też, przywiązuje wagę do innowacji. Dążymy do poszerzenia asortymentu naszych produktów, uważnie śledząc rozwój technologiczny. W szybkim tempie, kontynuujemy nasze inwestycje, szczęśliwi z produkowania wyrobów z myślą o zdrowiu ludzi i o środowisku. Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: •Maszyny do produkcji kubków papierowych, •Maszyny do produkcji kubków papierowych z podwójną ścianką, •Maszyny do produkcji misek papierowych, •Maszyny do produkcji misek papierowych na sałatki, •Maszyny do produkcji opakowań, •Maszyny do drukowania & wycinania, •Prasy •Akcesoria i części zamienne do maszyn. Nasze maszyny do produkcji kubków papierowych są w stanie wyprodukować różne rozmiary i ilości kubków papierowych, takie jak 12 oz, 8 oz, 9 oz i wiele więcej! Zapraszamy do naszej witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o asortymencie naszych produktów. Naszą misją jest dbałość o standardy wysokiej jakości poprzez dobór surowców. Zapewniamy wszystkie procesy, od produkcji po dostawę do naszych klientów. Produkcja YMCUP spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 certyfikacja systemu zarządzania jakością. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. SONOTRONIC NAGEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SONOTRONIC NAGEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Karlsbad, Niemcy.

 3. EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, Ultrasonic generators, Ultrasonic components, Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, zgrzewarki ultradźwiękowe do tworzyw sztucznych, urządzenia do echografii, i dalmierz ultradźwiękowy. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 4. WEBER ULTRASONICS AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEBER ULTRASONICS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Jest również obecna w dziedzinach Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Ultrasonic components, dalmierz ultradźwiękowy, sonotrody, i Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Karlsbad, Niemcy.

 5. MS ULTRASCHALL TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MS ULTRASCHALL TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Spaichingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HCH. KÜNDIG & CIE AG

  Szwajcaria

  KÜNDIG CONTROL SYSTEMS to dziedzina działalności założonego w1868 roku przedsiębiorstwa rodzinnego Hch. Kündig & Cie. AG. Od 1972 roku opracowuje ono i produkuje urządzenia pomiarowe i kontrolne do wytłaczania folii dmuchanej. Myślenie zorientowane na obsługę klienta w połączeniu z najwyższą precyzją produkcji stawia firmę w światowej czołówce. Jeśli gdzieś na świecie zostaje uruchomiona automatyczna linia do rozdmuchiwania folii, jest bardzo prawdopodobne, że będzie wyposażona w urządzenia Kündig do pomiaru szerokości i grubości folii. Dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu i wewnętrznemu rozwojowi, firma stała się wiodącym w swojej dziedzinie producentem na świecie. Naszą specjalnością jest w szczególności bardzo duża elastyczność i reaktywność na specyficzne, a nawet nietypowe wymagania klientów.

 2. SONIC POWER GMBH CO & KG

  Niemcy

  Firma SONIC POWER GMBH CO & KG, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, sonotrody, urządzenia ultradźwiękowe, Ultrasonic generators, i Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Bredstedt, Niemcy.

 3. SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

  Turcja

  Firma SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, Ultrasonic welding services, Ultrasonic generators, Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, i ultrasonic devices. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. BAYSONIC ULTRASONIC TEKNOLOJILERI

  Turcja

  Firma BAYSONIC ULTRASONIC TEKNOLOJILERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MECAPROCESS

  Francja

  Firma MECAPROCESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i dezynfekcja powietrza - urządzenia i instalacje. Ma siedzibę w Péronnas, Francja.

 1. SODEVA

  Francja

  Firma SODEVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, sprzęt do cięcia ultradźwiękowego, Wykrawanie metali - obrabiarki, i cięcie precyzyjne. Ma siedzibę w Méry, Francja.

 2. SONIMAT

  Francja

  Firma SONIMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, spawanie ultradźwiękami, zgrzewarki ultradźwiękowe do tworzyw sztucznych, i Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Lencloître, Francja.

 1. UNITECH S.R.L.

  Włochy

  Firma UNITECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, Ultra dźwięki - urządzenia pomiarowe, Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, i Ultra dźwięki - urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Vigonza, Włochy.

 2. SONIKKS ULTRASONICS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma SONIKKS ULTRASONICS TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, spawanie ultradźwiękami, i Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Dobel, Niemcy.

 3. MINGYANG ULTRASONIC EQUIPMENT CO.,LTD.

  Chiny

  Firma MINGYANG ULTRASONIC EQUIPMENT CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 4. STUDIO SACCHETTO S.R.L.

  Włochy

 5. HERRMANN ULTRASUONI

  Włochy

 6. ULTRATECH S.R.L.

  Włochy

 7. A M I S.R.L.

  Włochy

 8. UESSETI 2000 S.R.L.

  Włochy

 1. PIEMME SERVICRE DI MAGNAGHI PIETRO

  Włochy

 2. GSW SCHWABE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GSW – Miłośnicy blachy od 1963 r. „Tego, ile blacha jest warta dla naszych klientów, nie da się zmierzyć w złocie. Dlatego też oferujemy im zindywidualizowane i kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki blach. Aby produkcja przebiegała optymalnie i trwale“ - mówi Benjamin Schwabe, dyrektor generalny GSW. Każdy, kto kiedykolwiek pił zimną coca colę z puszki przy temperaturze 38 stopni w cieniu wie, że blacha jest cenniejsza niż złoto. Tak to postrzegamy od prawie 60 lat. Blacha jest wszechstronna, wytrzymała i zarazem elastyczna, blacha jest sztuką – i to taką, którą opanowaliśmy do perfekcji. Od rozwijarki do prostownicy, od systemów podawania taśmy do kompletnych linii do cięcia wzdłużnego, poprzecznego i przewijania: Nasze systemy i pojedyncze maszyny to prawdziwe maszyny do obróbki blachy, wyspecjalizowane do długotrwałej optymalizacji waszej produkcji. Przekonaj się sam.

 3. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

 4. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 5. KMT GMBH - KMT WATERJET SYSTEMS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gdy technologia cięcia wodnego raczkowała na początku lat 70., firma KMT Waterjet Systems od samego początku w niej uczestniczyła: w roku 1971 opracowaliśmy pierwszą zastosowaną komercyjnie instalację do cięcia wodnego. Od tego czasu wiele się oczywiście wydarzyło — cięcie wodą wyszło z wieku dziecięcego, stając się uzupełnieniem i alternatywą dla konwencjonalnych metod cięcia. Postępowa technologia cięcia strumieniem wody. Udział w tym postępie miała również firma KMT Waterjet Systems, przez co dzięki konsekwentnemu i innowacyjnemu rozwojowi naszych produktów od ponad 40 lat należymy to technologicznych liderów branży. Przez ten czas nieprzerwanie rozbudowywaliśmy naszą globalną sieć sprzedaży i serwisu. W ten sposób możemy obecnie oferować naszym klientom na całym świecie wykwalifikowane wsparcie na miejscu i we własnym języku użytkownika.

 6. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

 7. TRIA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRIA produkuje od 1954 roku granulatory do rozdrabniania tworzyw sztucznych. Firma rodzinna od trzech pokoleń rozwijała się wraz z przemysłem tworzyw sztucznych. Początkowa specjalizacja w wytłaczaniu folii, kształtowaniu termicznym i rozdmuchiwaniu sprawiła, że TRIA także dzisiaj jest wiodącym producentem młynów w tej dziedzinie. Ponadto TRIA oferuje granulatory do szerokiego zakresu zastosowań w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Innowacje techniczne i wysoki standard jakości zapewniają naszym klientom doskonałe bezpieczeństwo instalacji przy bardzo niskich kosztach. Oprócz naszego europejskiego zakładu produkcyjnego i siedziby głównej w Cologno Monzese TRIA posiada również oddziały w Chinach, USA, Brazylii i oczywiście w Niemczech. W Sao Paulo młyny są produkowane lokalnie zgodnie z europejskimi normami jakości. Z młynem jako naszą główną kompetencją, możemy dostarczyć wiele indywidualnych rozwiązań i kompletnych instalacji.

 8. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

  Wszystkie wyroby na "urządzenia do cięcia ultradźwiękowego"

 9. TECHNIC MACHINES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Technic Machine to przedsiębiorstwo tureckie założone w 2012 r. i specjalizujące się w obróbce skrawaniem. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie rozwiązań dla maszyn przemysłowych! Nasza firma zajmuje się maszynami do obróbki metalu i maszynami budowlanymi, takimi jak linia do cięcia na długość, linia do cięcia wzdłużnego kręgów, linie maszyn do formowania rolkowego, systemy podawania kręgów, giętarki NC lub CNC, węzły betoniarskie, maszyny do produkcji bloczków betonowych itp. Znajdujemy optymalne rozwiązania dla naszych klientów od tureckich dostawców maszyn, finalizując negocjacje umów i transakcje, monitorując wysyłkę i inne procesy. Doradzamy naszym klientom w zakresie ich zakupów na rynku tureckim.²²

 10. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo