BAUSHOP EXPRESS GMBH - Construction equipment fast and with excellent service. BaushopExpress - keeps your business running

Niemcy

Warehouse icon Hurtownik

BAUSHOP EXPRESS GMBH
Web icon

Przegląd katalogu wyrobów

Niemcy

Zweryfikowane przez Europages

Betonowe kostki brukowe i płyty oraz kostki z kamienia naturalnego są czyszczone aż do fug, dzięki czemu odzyskują świeżość i czystość. Fugi zabrudzone mchem i osadami można również łatwo wyczyścić za pomocą specjalnych pojemników ze spryskiwaczem. Szczególną zaletą jest zintegrowana osłona przeciwrozpryskowa, dzięki której nie ma uciążliwości dla przechodniów ani zanieczyszczenia sąsiedniego otoczenia. Odzież ochronna i kolejne czynności związane z czyszczeniem, które są nieuniknione w przypadku konwencjonalnych urządzeń czyszczących, nie są już konieczne w przypadku Easyclean EC-60. Dzięki czterem dużym kołom Easyclean EC-60, pchanie jest również wyjątkowo łatwe.

Poproś o wycenę

Niemcy

Zweryfikowane przez Europages

Podobnie jak w przypadku nieco mniej wydajnej serii MA, zagwarantowane jest absolutnie wolne od spalin gorące powietrze. Ponadto urządzenia te mogą być zasilane nie tylko olejem, ale są również dopuszczone do pracy z gazem. Tryb pracy można elastycznie dostosować do warunków panujących na miejscu. Oznacza to, że urządzenia mogą być stosowane we wszystkich obszarach. Dzięki wysokowydajnym wentylatorom promieniowym można również bez problemu podłączyć systemy węży gorącego powietrza. W związku z tym możliwe jest również bezproblemowe efektywne ogrzewanie z zewnątrz. Moduł recyrkulacji zapewnia wydajną i ekonomiczną pracę. Wentylatory do palników olejowych wykonane są z wysokiej jakości materiałów przez renomowanych producentów. Pracują tak wydajnie, że 93% energii może być zamienione na ciepło.

Poproś o wycenę

Niemcy

Zweryfikowane przez Europages

F-Line - perfekcyjny mieszalnik do każdego zastosowania, spełniający optymalnie i ekonomicznie Państwa wymagania. Zaawansowana technologia, zapewniająca wydajność i przyjazną dla środowiska eksploatację.standardowa przekładnia pracuje z prędkością 32 obr/min, w przypadku przekładni Vario obroty można zmieniać w zakresie 9 - 55 obr/min. Najważniejsze cechy w skrócie: - Mocny i bardzo wytrzymały silnik/przekładnia - Optymalna wydajność i łatwa obsługa - Łatwe czyszczenie i konserwacja - Szybkie i skuteczne mieszanie dzięki dużej pojemności - Optymalne funkcje mieszania BARON F-200: - Możliwa obsługa przez jednego człowieka - Cichy i mocny silnik - Optymalna obsługa i funkcja mieszania - Osłona bezpieczeństwa na wyrzutniku - Łatwe czyszczenie - Optymalizacja wydajności dzięki połączeniu z taśmą transportową 2,5 m Uwaga!!! Aby móc podłączyć urządzenie do zwykłego gniazda Schuko, należy dodatkowo zamówić adapter CEE do Schuko w zakładce Akcesoria opcjonalne.

Poproś o wycenę

Niemcy

Zweryfikowane przez Europages

F-Line - perfekcyjne mieszadło obowiązkowe dla każdego obszaru zastosowania, spełniające optymalnie i ekonomicznie Państwa wymagania. Zaawansowana technologia, zapewniająca wydajność i przyjazną dla środowiska pracę. Standardowa przekładnia pracuje z prędkością 32U/m, z przekładnią Vario obroty można zmieniać w zakresie 9 - 55 U/m. Najważniejsze cechy w skrócie: - Mocny i bardzo wytrzymały silnik/przekładnia - Optymalna wydajność i łatwa obsługa - Łatwe czyszczenie i konserwacja - Szybkie, efektywne mieszanie dzięki dużej pojemności - Optymalne funkcje mieszania BARON F-120: - Układ zabezpieczający przy otwieraniu pokrywy - Śruba pozycjonująca do blokady pokrywy podczas pracy - Ochrona silnika zapobiega zanieczyszczeniu - Prosta i efektywna obsługa - Regulowane łopatki mieszające - Opcjonalnie ostrza gumowe Uwaga!!! Aby móc podłączyć urządzenie do zwykłego gniazda Schuko, należy dodatkowo zamówić adapter CEE do Schuko w zakładce Akcesoria opcjonalne.

Poproś o wycenę
English Zobacz 15 produkty Deutsch Zobacz 15 produkty Español Zobacz 15 produkty Français Zobacz 15 produkty Italiano Zobacz 15 produkty

Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

Dokumenty

Domain icon Hurtownik

BAUSHOP EXPRESS GMBH

Aventinstraße 4 - 6

80469 München - Niemcy

Skontaktuj się

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  11 – 50
 • Handlowcy
  1 – 10
 • % obrotów na eksport
  25%

Organizacja

 • Rok utworzenia
  2015
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba
 • Działalność podstawowa
  Hurtownik

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Europejski

Działalność BAUSHOP EXPRESS GMBH

 • Sprężarki
 • Przenośniki taśmowe
 • sprzęt budowlany
 • ogrzewacze budowlane/grzejniki mobilne
 • pompy budowlane/pompy ściekowe
 • agregaty prądotwórcze/generatory awaryjne
 • osuszacze powietrza
 • technika tynkowania/narzędzia do tynkowania
 • przecinak do fug
 • odśnieżarki