• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłuszcze spożywcze

Wyniki dla

Tłuszcze spożywcze - Import eksport

 1. CORNILLE SAS

  Francja

  Od 2001 roku firma CORNILLÉ, ekspert w przetwarzaniu produktów ubocznych pochodzenia bydlęcego, zbiera rocznie 120.000 ton surowców we francuskim regionie Grand Ouest od swoich partnerów, ubojni i zakładów rozbioru mięsa grup AGROMOUSQUETAIRES (SVA Jean Rozé) i BIGARD. Te produkty uboczne są przekształcane w tłuszcz, odwodnione białka i mączkę kostną. CORNILLÉ postanowiła przestrzegać hierarchii zastosowań, faworyzując najbardziej odpowiednie zastosowania o najwyższej społecznej wartości dodanej dla swoich procesów, takie jak żywność dla ludzi, pasza dla zwierząt gospodarskich, karma dla zwierząt domowych, oleochemikalia, biopaliwa i nawozy. CORNILLÉ jest zaangażowana we współpracę ze swoimi partnerami w celu zmniejszenia śladu węglowego i wniesienia wkładu w gospodarkę o obiegu zamkniętym opartą na wykorzystaniu odnawialnych i zrównoważonych zasobów: • wykorzystanie zasobów odnawialnych zebranych we Francji + 100% odzysku w produktach pochodzenia biologicznego. • produkcja białek i tłuszczów pochodzenia biologicznego o mniejszym śladzie węglowym niż importowane białka i oleje roślinne (soja, olej palmowy). • optymalizacja naszego zużycia energii i wody + trwała redukcja wpływu na środowisko. Np.: bezwęglowa para wodna z odzysku energii z naszych odpodów. • zaspokojenie 70% naszych potrzeb cieplnych, zastępując paliwa kopalne i wykorzystując bezemisyjną parę wodną produkowaną przez firme SAVE.

 2. DI.GI.MA.

  Włochy

  DI.GI.MA. 70-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i obróbce produktów ubocznych uboju, z surowców przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Uzyskiwany materiał jest selekcjonowany i przetwarzany w celu produkcji tłuszczów i mączek mięsnych. Zróżnicowana oferta i wyselekcjonowane surowce.

 3. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "tłuszcze spożywcze"

 4. MÜNZER BIOINDUSTRIE GMBH

  Austria

  Firma MÜNZER BIOINDUSTRIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Sinabelkirchen, Austria.

 5. PLATINOIL

  Belgia

  Firma PLATINOIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach lubricant, oleje smarujące, substancja smarująca na bazie roślinnej, systemy smarowania, non-stick, substancja smarująca nieprzywierający, tłuszcze spożywcze, i Rolno-spożywczy. Ma siedzibę w Awirs-Flemalle, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BEKO GMBH

  Niemcy

  Firma BEKO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Margaryny, Margaryny, i olej słonecznikowy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. SANABIO GMBH

  Niemcy

  Od dziesięciu lat SanaBio GmbH jest synonimem wysokiej jakości produktów i usług. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą surowców zielarskich i materiałów pomocniczych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Nasz asortyment obejmuje oleje jadalne, oleje kosmetyczne, olejki eteryczne, ekstrakty aromatów, ekstrakty składników aktywnych, zioła i przyprawy. Zrównoważony rozwój nie jest dla nas tylko trendem marketingowym, ale podstawą naszych decyzji korporacyjnych. Certyfikacja ekologiczna (DE-ÖKO-013), standardy HACCP oraz rejestracja jako producent żywności i pasz są zewnętrznym potwierdzeniem naszego sposobu działania. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy również nasze know-how. Wspieramy lub przejmujemy zaopatrzenie, zwłaszcza w rzadkie surowce i materiały pomocnicze. Obejmuje to wybór dostawcy, formalności importowe i ocenę jakości. Chętnie wykonamy również gotowe produkty na Państwa zlecenie. Dodatkowo możemy przeprowadzić ocenę bezpieczeństwa produktów kosmetycznych.

 3. OTTO SCHACHINGER GES.M.B.H.

  Austria

  Firma: W nowym zakładzie produkcja odbywa się na jednej z najnowszych linii produkcyjnych przy zastosowaniu surowych zasad kontroli jakości zgodnie z dyrektywami UE. Surowce najwyższej jakości są przetwarzane na smalec oraz smalec ze skwarkami. Nasz magazyn wysokiego składowania do europalet posiada certyfikaty UE. Temperatura: -28°C; Wysokość stosu: maks. 1, 8m; Zwis stosu: maks. 5cm ze wszystkich stron. W 1932 r. został założony zakład mięsny Schachinger, który rozpoczął działalność produkcją smalcu i smalcu ze skwarkamiIm. Po wojnie nastąpiła rozbudowa do zakładu przetwórstwa mięsnego. Pod koniec lat 80 produkcja smalcu i smalcu ze skwarkami została przekształcona w samodzielne przedsiębiorstwo.

 4. EFKO GROUP OF COMPANIES

  Rosja

  Obecnie firma EFKO jest jednym z największych producentów żywności w Rosji, dostarczającym konsumentom i przemysłowym firmom przetwórstwa spożywczego olej słonecznikowy, margaryny i tłuszcze. Cechami wyróżniającymi firmę są nacisk na wysoką jakość produktów, innowacyjność, indywidualne podejście i dbałość o każdego klienta. Firma szanuje również środowisko naturalne, starając się minimalizować odpady produkcyjne i stosując technologie oszczędzające zasoby na każdym etapie produkcji. Z przyjemnością dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości surowce produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości (m.in. certyfikaty BRC, RSPO i Sedex).

 5. FIRMA PRODUKCYJNA -MARGARYNY

  Polska

  prdukcja margaryn i tłuszczów do smażenia

 1. DREAMCELSIUS GROUP AFRICA

  Republika Południowej Afryki

 2. UPT GROUP SP. Z O.O

  Polska

 1. QUENTARA(PVT) LTD

  Sri Lanka

 2. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgia

 3. YUROK

  Ukraina

 4. AZZAYT SLU

  Hiszpania

 5. SHEABUTTERGUYS

  Zjednoczone Królestwo

 6. MEYVAS

  Turcja

 7. MIXTRADE

  Polska

 8. PHARMALIFE DE MEXICO S.A DE C.V.

  Meksyk

 1. EXELIXIS TRADING INTERNATIONAL LTD

  Malta

 2. GO.GUACAMOLE

  Meksyk

 3. JA OIL RECYCLING CORP

  Stany Zjednoczone

 4. GROUPE OLEUNA

  Ukraina

 5. ROBEL BELAY IMPORT & EXPORT

  Etiopia

 6. HOCHE BUTTER GMBH

  Niemcy

 7. TIANA FAIRTRADE ORGANICS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 8. NICHOLA

  Republika Południowej Afryki

 9. IMPORT S.R.O

  Republika Czeska

 10. MONAK LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tłuszcze spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

6109 Przedsiębiorstwa