• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłuszcze spożywcze

Wyniki dla

Tłuszcze spożywcze - Import eksport

 1. CORNILLE SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2001 roku firma CORNILLÉ, ekspert w przetwarzaniu produktów ubocznych pochodzenia bydlęcego, zbiera rocznie 120.000 ton surowców we francuskim regionie Grand Ouest od swoich partnerów, ubojni i zakładów rozbioru mięsa grup AGROMOUSQUETAIRES (SVA Jean Rozé) i BIGARD. Te produkty uboczne są przekształcane w tłuszcz, odwodnione białka i mączkę kostną. CORNILLÉ postanowiła przestrzegać hierarchii zastosowań, faworyzując najbardziej odpowiednie zastosowania o najwyższej społecznej wartości dodanej dla swoich procesów, takie jak żywność dla ludzi, pasza dla zwierząt gospodarskich, karma dla zwierząt domowych, oleochemikalia, biopaliwa i nawozy. CORNILLÉ jest zaangażowana we współpracę ze swoimi partnerami w celu zmniejszenia śladu węglowego i wniesienia wkładu w gospodarkę o obiegu zamkniętym opartą na wykorzystaniu odnawialnych i zrównoważonych zasobów: • wykorzystanie zasobów odnawialnych zebranych we Francji + 100% odzysku w produktach pochodzenia biologicznego. • produkcja białek i tłuszczów pochodzenia biologicznego o mniejszym śladzie węglowym niż importowane białka i oleje roślinne (soja, olej palmowy). • optymalizacja naszego zużycia energii i wody + trwała redukcja wpływu na środowisko. Np.: bezwęglowa para wodna z odzysku energii z naszych odpodów. • zaspokojenie 70% naszych potrzeb cieplnych, zastępując paliwa kopalne i wykorzystując bezemisyjną parę wodną produkowaną przez firme SAVE.

 2. SCHEDRO LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Schedro oznacza wysokiej jakości, wspaniały smak z Ukrainy! SCHEDRO jest silną marką gastronomiczną z 25 letnią historią sukcesu. Każdego roku, SCHEDRO LIC produkuje ponad 100 jednostek magazynowych w 10 kategoriach. Stały asortyment obejmuje olej słonecznikowy, ketchupy, sosy w ciągłej sprzedaży, margaryny, majonezy, musztardy do segmentów B2C, B2B i HoReCa. Produkty SCHEDRO są z powodzeniem eksportowane do krajów UE, na Bliski Wschód, do Afryki, Ameryki i Azji. Firma zatrudnia ponad 1500 osób. Przez wiele lat z rzędu, SCHEDRO należała do czołówki 50 najdroższych marek w Ukrainie, dzięki swojemu silnemu zespołowi, zaangażowaniu na rzecz innowacyjności i produkcji najwyższej jakości wyrobów. Jednostki produkcyjne SCHEDRO Wyroby SCHEDRO są wytwarzane w Lwowie i Zaporożu na odznaczających się wysokim poziomem liniach produkcyjnych wiodących zakładów przetwarzania tłuszczów w Ukrainie. Lviv Fat Plant (LFP) jest wiodącym w przemyśle tłuszczowym i oleju przedsiębiorstwem w Ukrainie, założonym w 1946 roku. Firma koncentruje się na produkcji majonezów, ketchupów, sosów, substytutów tłustego mleka, olejów roślinnych i do smażenia, a także margaryn. Zakład Zaporizhzhia Oil and Fat Plant (ZOFP) został założony w 1944 roku. Obecnie, jest on nowoczesnym przedsiębiorstwem z pełnym cyklem przetwarzania surowców, które produkuje margarynę, wyroby tłuszczowe i twarde mydło. SCHEDRO oferuje nie tylko produkty, ale także zrównoważone rozwiązania biznesowe, służące rozwojowi jego partnerów i klientów. Wspólpracujmy!

 3. DI.GI.MA.

  Włochy

  Verified by europages badge

  DI.GI.MA. 70-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i obróbce produktów ubocznych uboju, z surowców przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Uzyskiwany materiał jest selekcjonowany i przetwarzany w celu produkcji tłuszczów i mączek mięsnych. Zróżnicowana oferta i wyselekcjonowane surowce.

 4. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. MÜNZER BIOINDUSTRIE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MÜNZER BIOINDUSTRIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Sinabelkirchen, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLATINOIL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma PLATINOIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach lubricant, oleje smarujące, substancja smarująca na bazie roślinnej, systemy smarowania, non-stick, substancja smarująca nieprzywierający, tłuszcze spożywcze, i Rolno-spożywczy. Ma siedzibę w Awirs-Flemalle, Belgia.

 2. SANABIO GMBH

  Niemcy

  Od dziesięciu lat SanaBio GmbH jest synonimem wysokiej jakości produktów i usług. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą surowców zielarskich i materiałów pomocniczych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Nasz asortyment obejmuje oleje jadalne, oleje kosmetyczne, olejki eteryczne, ekstrakty aromatów, ekstrakty składników aktywnych, zioła i przyprawy. Zrównoważony rozwój nie jest dla nas tylko trendem marketingowym, ale podstawą naszych decyzji korporacyjnych. Certyfikacja ekologiczna (DE-ÖKO-013), standardy HACCP oraz rejestracja jako producent żywności i pasz są zewnętrznym potwierdzeniem naszego sposobu działania. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy również nasze know-how. Wspieramy lub przejmujemy zaopatrzenie, zwłaszcza w rzadkie surowce i materiały pomocnicze. Obejmuje to wybór dostawcy, formalności importowe i ocenę jakości. Chętnie wykonamy również gotowe produkty na Państwa zlecenie. Dodatkowo możemy przeprowadzić ocenę bezpieczeństwa produktów kosmetycznych.

 3. OTTO SCHACHINGER GES.M.B.H.

  Austria

  Firma: W nowym zakładzie produkcja odbywa się na jednej z najnowszych linii produkcyjnych przy zastosowaniu surowych zasad kontroli jakości zgodnie z dyrektywami UE. Surowce najwyższej jakości są przetwarzane na smalec oraz smalec ze skwarkami. Nasz magazyn wysokiego składowania do europalet posiada certyfikaty UE. Temperatura: -28°C; Wysokość stosu: maks. 1, 8m; Zwis stosu: maks. 5cm ze wszystkich stron. W 1932 r. został założony zakład mięsny Schachinger, który rozpoczął działalność produkcją smalcu i smalcu ze skwarkamiIm. Po wojnie nastąpiła rozbudowa do zakładu przetwórstwa mięsnego. Pod koniec lat 80 produkcja smalcu i smalcu ze skwarkami została przekształcona w samodzielne przedsiębiorstwo.

 4. EFKO GROUP OF COMPANIES

  Rosja

  Obecnie firma EFKO jest jednym z największych producentów żywności w Rosji, dostarczającym konsumentom i przemysłowym firmom przetwórstwa spożywczego olej słonecznikowy, margaryny i tłuszcze. Cechami wyróżniającymi firmę są nacisk na wysoką jakość produktów, innowacyjność, indywidualne podejście i dbałość o każdego klienta. Firma szanuje również środowisko naturalne, starając się minimalizować odpady produkcyjne i stosując technologie oszczędzające zasoby na każdym etapie produkcji. Z przyjemnością dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości surowce produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości (m.in. certyfikaty BRC, RSPO i Sedex).

 5. FIRMA PRODUKCYJNA -MARGARYNY

  Polska

  prdukcja margaryn i tłuszczów do smażenia

 1. MEANDROS LLC

  Ukraina

  Firma MEANDROS LLC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Tłuszcze spożywcze, olej słonecznikowy, Preserves, Tłuszcze spożywcze, i Rafinowany olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 2. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgia

  Firma VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Margaryny, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, sosy, mrożone produkty piekarskie, Margaryny, i Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Ghislenghien, Belgia.

 1. QUENTARA(PVT) LTD

  Sri Lanka

  Firma QUENTARA(PVT) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Colombo, Sri Lanka.

 2. GLOBIQUE TRADING EXPORT

  Turcja

  Firma GLOBIQUE TRADING EXPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach olej słonecznikowy, OWOCE I Warzywa, drzwi pancerne, i Rolno-spożywczy. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 3. UPT GROUP SP. Z O.O

  Polska

  Firma UPT GROUP SP. Z O.O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Tłuszcze spożywcze, olej słonecznikowy, sklepy spożywcze, Tłuszcze spożywcze, i Rafinowany olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 4. YUROK

  Ukraina

  Firma YUROK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleje i tłuszcze zwierzęce. Jest również obecna w dziedzinach tłuszcze zwierzęce spożywcze, tłuszcze spożywcze, i Recyklizacja tłuszczów. Ma siedzibę w Lviv Region, Ukraina.

 5. KENT FOODS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KENT FOODS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, tłuszcze spożywcze, Przetwory mleczne, i Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Renfrew, Zjednoczone Królestwo.

 6. BEKO GMBH

  Niemcy

  Firma BEKO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Margaryny, Margaryny, i olej słonecznikowy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. AZZAYT SLU

  Hiszpania

  Firma AZZAYT SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 8. SHEABUTTERGUYS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHEABUTTERGUYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. MEYVAS

  Turcja

  Firma MEYVAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obuwie. Jest również obecna w dziedzinach zboża, obuwie - hurt, i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 2. MARIEM G

  Ukraina

  Firma MARIEM G, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Łuskane orzechy, i Miód. Ma siedzibę w Mykolaev, Ukraina.

 3. JA OIL RECYCLING CORP

  Stany Zjednoczone

  Firma JA OIL RECYCLING CORP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Tłuszcze spożywcze, Oleje - odzysk i użycie wtórne, smalec, Tłuszcze spożywcze, i Oleje - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Bayamon, Stany Zjednoczone.

 4. PHARMALIFE DE MEXICO S.A DE C.V.

  Meksyk

  Firma PHARMALIFE DE MEXICO S.A DE C.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Zapopan, Meksyk.

 5. MIXTRADE

  Polska

  Firma MIXTRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach oleje i tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Lublin, Polska.

 6. EXELIXIS TRADING INTERNATIONAL LTD

  Malta

  Firma EXELIXIS TRADING INTERNATIONAL LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Słonecznik, ziarna. Jest również obecna w dziedzinach Tłuszcze spożywcze, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, mączne, nasiona rzepaku, Tłuszcze spożywcze, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Sliema, Malta.

 7. GO.GUACAMOLE

  Meksyk

  Firma GO.GUACAMOLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Jalisco, Meksyk.

 8. HOCHE BUTTER GMBH

  Niemcy

  Firma HOCHE BUTTER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Ma siedzibę w Uelzen, Niemcy.

 9. NOSTIMADA.GR

  Grecja

  Firma NOSTIMADA.GR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Esencje kuchenne, i bony do restauracji. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 10. GROUPE OLEUNA

  Ukraina

  Firma GROUPE OLEUNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Olej rzepakowy. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tłuszcze spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

6138 Przedsiębiorstwa