• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłuszcze spożywcze

Wyniki dla

Tłuszcze spożywcze - Import eksport

 1. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "tłuszcze spożywcze"

 2. MÜNZER BIOINDUSTRIE GMBH

  Austria

 3. PLATINOIL

  Belgia

 4. DI.GI.MA.

  Włochy

 5. BEKO GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SANABIO GMBH

  Niemcy

  Od dziesięciu lat SanaBio GmbH jest synonimem wysokiej jakości produktów i usług. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą surowców zielarskich i materiałów pomocniczych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Nasz asortyment obejmuje oleje jadalne, oleje kosmetyczne, olejki eteryczne, ekstrakty aromatów, ekstrakty składników aktywnych, zioła i przyprawy. Zrównoważony rozwój nie jest dla nas tylko trendem marketingowym, ale podstawą naszych decyzji korporacyjnych. Certyfikacja ekologiczna (DE-ÖKO-013), standardy HACCP oraz rejestracja jako producent żywności i pasz są zewnętrznym potwierdzeniem naszego sposobu działania. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy również nasze know-how. Wspieramy lub przejmujemy zaopatrzenie, zwłaszcza w rzadkie surowce i materiały pomocnicze. Obejmuje to wybór dostawcy, formalności importowe i ocenę jakości. Chętnie wykonamy również gotowe produkty na Państwa zlecenie. Dodatkowo możemy przeprowadzić ocenę bezpieczeństwa produktów kosmetycznych.

 2. OTTO SCHACHINGER GES.M.B.H.

  Austria

  Firma: W nowym zakładzie produkcja odbywa się na jednej z najnowszych linii produkcyjnych przy zastosowaniu surowych zasad kontroli jakości zgodnie z dyrektywami UE. Surowce najwyższej jakości są przetwarzane na smalec oraz smalec ze skwarkami. Nasz magazyn wysokiego składowania do europalet posiada certyfikaty UE. Temperatura: -28°C; Wysokość stosu: maks. 1, 8m; Zwis stosu: maks. 5cm ze wszystkich stron. W 1932 r. został założony zakład mięsny Schachinger, który rozpoczął działalność produkcją smalcu i smalcu ze skwarkamiIm. Po wojnie nastąpiła rozbudowa do zakładu przetwórstwa mięsnego. Pod koniec lat 80 produkcja smalcu i smalcu ze skwarkami została przekształcona w samodzielne przedsiębiorstwo.

 3. EFKO GROUP OF COMPANIES

  Rosja

  Obecnie firma EFKO jest jednym z największych producentów żywności w Rosji, dostarczającym konsumentom i przemysłowym firmom przetwórstwa spożywczego olej słonecznikowy, margaryny i tłuszcze. Cechami wyróżniającymi firmę są nacisk na wysoką jakość produktów, innowacyjność, indywidualne podejście i dbałość o każdego klienta. Firma szanuje również środowisko naturalne, starając się minimalizować odpady produkcyjne i stosując technologie oszczędzające zasoby na każdym etapie produkcji. Z przyjemnością dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości surowce produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości (m.in. certyfikaty BRC, RSPO i Sedex).

 4. FIRMA PRODUKCYJNA -MARGARYNY

  Polska

  prdukcja margaryn i tłuszczów do smażenia

 5. DREAMCELSIUS GROUP AFRICA

  Republika Południowej Afryki

 1. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgia

 2. QUENTARA(PVT) LTD

  Sri Lanka

 1. UPT GROUP SP. Z O.O

  Polska

 2. YUROK

  Ukraina

 3. AZZAYT SLU

  Hiszpania

 4. MEYVAS

  Turcja

 5. SHEABUTTERGUYS

  Zjednoczone Królestwo

 6. GO.GUACAMOLE

  Meksyk

 7. MIXTRADE

  Polska

 8. JA OIL RECYCLING CORP

  Stany Zjednoczone

 1. EXELIXIS TRADING INTERNATIONAL LTD

  Malta

 2. PHARMALIFE DE MEXICO S.A DE C.V.

  Meksyk

 3. HOCHE BUTTER GMBH

  Niemcy

 4. GROUPE OLEUNA

  Ukraina

 5. ROBEL BELAY IMPORT & EXPORT

  Etiopia

 6. TIANA FAIRTRADE ORGANICS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 7. MONAK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. IMPORT S.R.O

  Republika Czeska

 9. NICHOLA

  Republika Południowej Afryki

 10. MARIEM G

  Ukraina

Filtry

Wyniki dla

Tłuszcze spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

6539 przedsiębiorstwa