• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłumacze i tłumaczenia pisemne

Wyniki dla

Tłumacze i tłumaczenia pisemne - Import eksport

 1. LINGUAVOX SL

  Hiszpania

  Verified by Europages badge

  Agencja tłumaczeń przysięgłych obecna w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Tłumaczenie techniczne, handlowe, reklamowe, prawne, przysięgłe, medyczne i farmaceutyczne, patentów i stron Web w 150 językach: niemiecki, arabski, bułgarski, czeski, serbski, duński, słowacki, słoweński, estoński, fiński, francuski, grecki, węgierski, angielski, irlandzki, włoski, japoński, łotewski, litewski, maltański, niderlandzki, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, szwedzki, turecki, urdu, hindi, baskijski, kataloński, galicyjski, itd.

  Witryna www Open In New icon
 2. ALPIS TRADUCTION ET INTERPRÉTATION

  Francja

  Verified by Europages badge

  Alpis zapewnia Państwu tłumaczenia profesjonalne lub przysięgłe, apostille, legalizacje, tłumaczenia ustne, w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim oraz w ponad 100 innych językach, 200 parach językowych. Dysponujemy tłumaczami ustnymi i pisemnymi, którzy są stale oceniani pod kątem zapewnienia wysokiej jakości usług oraz odpowiedniego volumenu dla Państwa firmy. Dostępni online 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz na miejscu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9: 00 do 18: 00. Obecni w Paryżu i we wszystkich regionach. Dostarczamy bezpłatne wyceny w mniej niż godzinę. Odpowiednie ceny, jakość oraz szybkie i przestrzegane terminy sprawiają, że nasi klienci są nam wierni rok po roku. Proponowane języki: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, holenderski, portugalski, kataloński, rosyjski, chiński, mandaryński, kantoński, tajski, tajwański, japoński, tajski, wietnamski, koreański, irlandzki, turecki, arabski, gruziński, armeński, hindi, czeski, grecki, ukraiński, łotewski, litewski, estoński, duński, szwedzki, fiński, norweski, indonezyjski, afrykanerski…

  Witryna www Open In New icon
 3. CYRILLICA LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  "Cyrillica" to rosyjskie studio lokalizacji treści audiowizualnych wykonujące dubbing filmów i seriali, dubbing filmów animowanych, nagrywanie głosu oraz lokalizację gier elektronicznych i wideo na 25 języków. "Cyrillica" wykonuje dubbing kinowy i telewizyjny, napisy dla niesłyszących oraz lokalizuje gry wideo. Firma zapewnia także usługi renowacji audio i wideo, skalowanie, konwersję i zabezpieczania treści. Dostępnych jest wiele opcji lokalizacji, aby odpowiedzieć na różne potrzeby klienta. Wielojęzyczne, realistyczne głosy neuronowe do profesjonalnej narracji lektorskiej to produkt studia, który z powodzeniem przeszedł kontrolę zagranicznych klientów. Nagrywanie i kontrola jakości są przeprowadzane przez native speakerów. Studio gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania i transportu materiałów i posiada certyfikkat Trusted Partner Network. "Cyrillica" współpracuje z największymi firmami działającymi na rynku treści medialnych: Disney, Discovery, Netflix, Amediateka, Paramount Comedy, Sony i inne.

  Witryna www Open In New icon
 4. ANGIRA

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Angira Worldwide świadczy usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń, edycji i korekty (TEP), zapewnienia jakości tłumaczeń (QA), tłumaczenia maszynowego (MTPE), optymalizacji SEO, tworzenia bazy terminologicznej, tworzenia napisów filmowych i tłumaczenia napisów, a także usługi kompozycyjne, tworzenia projektów i transkrypcji. Specjalizujemy się w złożonych tematach, takich jak prawo i finanse, IT, medycyna, energetyka, ropa naftowa i gaz, przemysł jądrowy, chemia, biologia, budownictwo, moda, itp. Zaufali nam liderzy rόżnych branż, ponieważ jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie, co potwierdza certyfikat ISO-9001. Wszystkie procesy w naszej firmie są zgodne z normą ISO 17100. Obecnie ANGIRA pracuje z ponad 200 parami językowymi, w tym z językami rzadkimi.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. EGOROFF COMMUNICATIONS AGENCY

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Założona przez rosyjskiego lingwistę, Egoroff Communications Agency jest centrum wiedzy o języku rosyjskim i językach byłego ZSRR. Naszymi głównymi klientami są globalni dostawcy usług językowych. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, ustne, lokalizację, transkreację i adaptację tekstów, zapewnienie jakości językowej, publikowanie komputerowe. Nasze główne branże to bankowość i finanse, dobra konsumpcyjne, gry, rząd, produkcja przemysłowa, prawo, nauki przyrodnicze, technologia, podróże i hotelarstwo. Możemy również wykonywać prace lingwistyczne dostosowane do potrzeb klienta, takie jak zbieranie danych głosowych, transkrypcja, ocena mediów społecznościowych. W Egoroff Communications specjalizujemy się w złożonych tłumaczeniach branżowych. Doskonale radzimy sobie z tłumaczeniami w następujących dziedzinach: Technika; Prawo; Bankowość i Finanse; Ekonomia; Nauki przyrodnicze; Rząd; Tłumaczenia uwierzytelnione. Jako nasz klient dowiedzą się Państwo, że łatwo jest u nas złożyć ofertę pracy. Szybko otrzymają Państwo tłumaczenie wysokiej jakości i w terminie.

  Witryna www Open In New icon
 2. A.C.T. GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  W ACT kochamy języki – dlatego wielojęzyczne projekty tłumaczeniowe i lokalizacyjne są naszą pasją. Jako międzynarodowy dostawca kompleksowych usług językowych oferujemy naszym klientom indywidualne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze zarządzanie jakością jest potwierdzone certyfikatem zgodności z normą ISO 9001, a szyfrowana za pomocą SSL wymiana danych zapewnia również bezpieczeństwo procesów pracy. Obok profesjonalnych tłumaczeń technicznych, specjalistycznej redakcji i tłumaczeń ustnych oferujemy również następujące usługi: tłumaczenia maszynowe, digital marketing, napisy, dubbing, transkrypcja, lokalizacja e-learningu, stron i sklepów internetowych oraz transkreacja i copywriting. Od 1989 roku pomagamy firmom z różnych branż – od firm medyczneych i farmaceutycznych, przez biznes, prawo i finanse, po agencje marketingowe czy też dostawców oprogramowania, aplikacji i gier. Pomożemy Ci upewnić się, że Twój przekaz jest zrozumiały na całym świecie!

  Witryna www Open In New icon
 3. EMILIA CENTER S.R.L.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. TRADIVARIUS TRANSLATORS & INTERPRETERS

  Belgia

  Verified by Europages badge
 5. BUSINESSPOINT SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge
 6. PUNTO MAS TRADUCCIONES Y SERVICIOS, S.L.

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 1. CONTEXT TRADUZIONI INTERPRETARIATO CONTEXT

  Włochy

  Verified by Europages badge
 2. DEIXIS

  Macedonia Północna

  DEIXIS tworzy produkty o wysokiej jakości, precyzji i wiarygodności po możliwie najbardziej przystępnych cenach. Wszyscy nasi specjaliści językowi tłumaczą na język ojczysty. Korzystamy z najlepszych programów CAT (Trados, LocStudio i Wordfast). Używami Passolo, InDesign, AutoCad, SolidWorks, Illustrator, Vegas i Subtitle workshop. Pracujemy z języka angielskiego na hiszpański, włoski, chiński, niemiecki itp. i vice versa! Pracujemy także w innych rzadkich językach. DEIXIS – Komunikuj bez barier językowych!

 3. APRIORI LTD.

  Rosja

  APriori jest moskiewskim dostawcą usług w zakresie tłumaczeń pisemnych, lokalizacyjnych i ustnych od 2005 roku, oferującym wsparcie językowe dla wielu kluczowych branż zarówno w Rosji, jak i na całym świecie. APriori posiada bogate doświadczenie w następujących dziedzinach: Nauki przyrodnicze; Prawo i finanse; Konsumenci i handel detaliczny; Media i rozrywka; Ropa naftowa, gaz i energia Budownictwo i produkcja; Technologia; Sport i turystyka. Nasze procesy biznesowe są wspierane przez certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008. APriori wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić dokładną i terminową realizację projektu.

 4. ARCHITEKST

  Belgia

  TŁUMACZENIA PROFESJONALNE. WSZYSTKIE JĘZYKI. WSZYSTKIE DZIEDZINY. Powierzając tłumaczenia agencji Architekst, możecie liczyć na • dużą grupę wiarygodnych tłumaczy wykonujących tłumaczenia wyłącznie na swój jezyk ojczysty. • Zindywidualizowane podejście ze strony menadżera projektu rozumiejącego potrzeby klienta w zakresie tłumacznia. • Gwarancję jakości dzięki starannej selekcji tłumaczy. • Dostarczenie plików w dowolnym formacie i kombinacji języków (ponad 140 języków docelowych). • Korzystanie z pamięci tłumaczeniowej i najnowszych glosariuszy tłumaczeń. • Ścisłe przestrzeganie terminów. • Poufność.

 5. BYDGOSKIE BIURO TŁUMACZEŃ

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Oferujemy tłumaczenia dokumentów administracyjnych i sądowych umów spółek oraz różnego rodzaju świadectw czy dokumentów samochodowych. Podejmujemy się również tłumaczeń specjalistycznych – m.in. tekstów o tematyce technicznej, medycznej czy prawniczej. Bydgoskie Biuro Tłumaczeń specjalizuje się głównie w tłumaczeniach pisemnych, ale bardzo chętnie podejmiemy się także konsekutywnych tłumaczeń ustnych. Pomożemy w trakcie negocjacji handlowych, zagranicznych wywiadów i międzynarodowych spotkań biznesowych. Choć większość dostarczanych do naszego Biura Tłumaczeń treści trafia w formie dokumentu tekstowego, jesteśmy w stanie tłumaczyć również nagrania – oferujemy np. tłumaczenia rozmów telefonicznych.

 6. BEST CJO

  Polska

  Nasza oferta to ogromny wybór kursów językowych uwzględniających poziom zaawansowania i indywidualne potrzeby studentów. Języków obcych uczymy dzieci, gimnazjalistów, maturzystów, dorosłych, seniorów, specjalistów z różnych branż, osób przygotowujących się do egzaminów. Zajęcia prowadzimy zarówno w grupach, jak i w indywidualnym toku nauczania. Starannie dobrana kadra polskich i zagranicznych lektorów oraz system nauki w niewielkich grupach (4-10 osób) wpływa pozytywnie na efekty kształcenia. Naszym studentom zapewniamy bezpłatne podręczniki wybrane wspólnie z lektorem. Do dyspozycji oddajemy multimedialne pomoce naukowe, dobrze wyposażoną bibliotekę i filmotekę. We wszystkich naszych lokalizacjach dostępna jest sieć WiFi. Dzięki tym udogodnieniom nasi studenci szybko, skutecznie i bezstresowo opanowują wybrany język obcy. Poza zajęciami standardowymi (trwających zawsze wielokrotność pełnych 45 minut) oferujemy również pakiety dodatkowe, w skład których wchodzą warsztaty językowe.

 7. SIGILLUM SP. Z O.O. ZESPÓŁ TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

  Polska

  Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) wszystkich dokumentów urzędowych i prawnych. Zapraszamy do współpracy urzędy, instytucje państwowe, uczelnie i placówki naukowe, firmy oraz klientów indywidualnych. Udzielamy porad językowych, odpowiadamy na pytania o poprawne i stosowne posługiwanie się językiem obcym w materiałach używanych na co dzień w przedsiębiorstwie: w korespondencji handlowej, opisach wyrobów, na papierze firmowym, fakturach. Pomagamy w lokalizacji materiałów reklamowych, czyli dostosowaniu ich układu i treści do norm językowych i kulturowych przyjętych przez odbiorców tekstu w języku obcym. Prowadzimy kursy języków obcych dla pracowników przedsiębiorstw. Zakres kursu, jego cele i czas trwania ustalamy w porozumieniu z firmą zamawiającą szkolenie. Nasz pracownik, filolog z odpowiednim przygotowaniem dydaktycznym, opracowuje harmonogram nauczania i tematy zajęć, biorąc pod uwagę indywidualne umiejętności uczestników oraz potrzeby przedsiębiorstwa.

 8. JOÉLLE VOYER CHAILLOU

  Hiszpania

  Tłumaczka przysięgła francuskiego.Tłumaczenia również z hiszpańskiego i portugalskiego. Jakie dokumenty powinny być tłumaczone przez tłumacza przysięgłego? Dokumenty wymagane przez przedsiębiorstwa: oferty do przetargów publicznych, akty notarialne, umowy, pełnomocnictwa notarialne, statuty spółek, rozliczenia roczne, raporty z audytów. Dokumenty potrzebne osobom prywatnym: zaświadczenie o niekaralności, przeniesienie dokumentacji akademickiej, tytuły i certyfikaty akademickie, akty urodzenia, akty ślubu i świadectwa zgonu itd.

 9. REDDO TRANSLATIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Biuro tłumaczeń, które tworzy wewnętrzny zespół tłumaczy, weryfikatorów, korektorów i kierowników projektu. Główne specjalizacje to: tłumaczenia medyczne, tłumaczenia prawne, tłumaczenia techniczne i tłumaczenia biznesowe. Oferujemy zarówno tłumaczenia pisemna - zwykłe jak również tłumaczenia uwierzytelnione, ale także tłumaczenia ustne i tłumaczenia audiowizualne. Naszą specjalnością są tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski oraz tłumaczenia z języka niemieckiego i francuskiego. Pracujemy zgodnie z normą ISO 17100, a naszym priorytetem jest bezpieczeństwo danych i bezbłędność. Zlecenia realizujemy w jednym z trzech trybów - zwykłym, pilnym i superpilnym. Z łatwością dostosowujemy się do procesów klienta i oferujemy szybkie wyceny.

 10. LINGUAMASTER TRANSLATION AGENCY

  Rosja

  Od 10 lat biuro tłumaczeń Linguamaster zapewnia pełen zakres usług językowych na najwyższym poziomie: Pilne tłumaczenia pism handlowych, umów, przetargów lub dokumentów założycielskich; Usługi Apostille i legalizacyjne (w tym zlecenia ekspresowe); Lokalizacja i adaptacja materiałów marketingowych i stron internetowych; Wsparcie negocjacji biznesowych; Organizacja i językowe wsparcie konferencji; 50 obsługiwanych języków; Ponad 10 000 zrealizowanych projektów pisemnych; Ponad 1500 specjalistów z 20 krajów; Ponad 1500 firm stało się już naszymi stałymi klientami i adwokatami, a nasze jedyne w swoim rodzaju podejście pozwala nam na: Jak najszybsze wykonanie projektu, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii tłumaczeniowych; Dostarczenie szybciej wykonanych i bardziej przejrzystych tłumaczeń niż te oferowane na rynku; Zaangażowanie doświadczonych tłumaczy i redaktorów z całego świata; Zaoferowanie najbardziej odpowiedniego tłumaczenia dostosowanego do konkretnych potrzeb; Szybkie tworzenie glosariuszy dla dużych projektów.

 1. IRENEUSZ SROKOWSKI TRANS-GLOB

  Polska

  Tłumaczenia tekstów to jedno z prac w jakich błąd może drogo kosztować, potrzeba dlatego prowadzić je niezwykle starannie a tłumacz musi posiadać spore umiejętności i wiedzę gwarantującą fachowe przetłumaczenie otrzymanego tekstu. Ireneusz Srokowski to właściciel firmy Trans Glob, której załogę tworzą tylko rzetelni tłumacze nierzadko wykształceni w tłumaczeniach precyzyjnie sprecyzowanych branżach jak np. farmacja, transport czy IT. Trans Glob oferuje tłumaczenia przeszło 20 języków, jakich wykaz można wyszukać na naszej witrynie transglob.com.pl, działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, gwarantujemy przystępne ceny oraz rzetelną i błyskawiczną obsługę.

 2. K.M.S. CONSULTING SP. Z O.O.

  Polska

  Od 2014 roku wraz z moim zespołem jesteśmy Państwa profesjonalnym i kompetentnym partnerem w zakresie tłumaczeń ogólnych, technicznych, a także ustnych. W tym roku odświeżyliśmy nasz design i logo, aby nasza obecność była dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjna. Jako osoba do kontaktu jestem nadal osobiście do Państwa dyspozycji i cieszę się, że mogę nadal wspierać Państwa w zakresie usług językowych. Któż z nas nie trzymał w ręku niezrozumiałej instrukcji obsługi i nie żałował, że nie zadbano o trochę więcej uwagi przy jej tłumaczeniu? Prawidłowe, bezpieczne użytkowanie wielu urządzeń i maszyn zależy od profesjonalnej dokumentacji. Dla firm działających na skalę międzynarodową oznacza to konieczność obsługi wielu języków. W tym celu dyrektywa maszynowa UE przewiduje, że dokumentacja musi być dostępna w danym języku narodowym. Jednak nie tylko podręczniki czy instrukcje, ale także dokumenty szkoleniowe muszą być zrozumiałe i opisowe, aby wykwalifikowani pracownicy, monterzy, konserwatorzy czy administratorzy mogli zostać odpowiednio przeszkoleni. Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalne i zorientowane na grupę docelową tłumaczenie techniczne. I tu właśnie wkraczamy my. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Z poważaniem, Piotr Szczepaniak

 3. FADO TRANSLATIONS MAREK WITKOWSKI

  Polska

  Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętymi usługami tłumaczeniowymi. Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych, zlecisz nam tłumaczenia: - biznesowe, handlowe: umowy, kontraktu, korespondencji, materiałów szkoleniowych - techniczne, naukowe: instrukcji licencji, certyfikatu, katalogu, patentu - marketingowe i reklamowe: tłumaczenie strony www, prezentacji multimedialnych, materiałów reklamowych - prawnych, medycznych: dokumentu sądowego, zaświadczenia, orzeczenia lekarskiego, opinii lekarskiej i inne: dokumenty samochodowe, prawo jazdy itd. Do grona naszych współpracowników należą m.in.: tłumacz przysięgły języka niemieckiego, tłumacz przysięgły języka angielskiego, tłumacz przysięgły języka francuskiego , tłumacz przysięgły języka włoskiego, tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, tłumacz przysięgły języka flamandzkiego, tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego, tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz nieprzysięgłe. W tłumaczeniach pisemnych przysięgłych za jednostkę (stronę) tłumaczeniową przyjmujemy 1125 znaków (wraz ze spacjami) po przetłumaczeniu, natomiast w tłumaczeniach nieprzysięgłych to 1800 znaków (wraz ze spacjami) po przetłumaczeniu. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

 4. BEST TEXT

  Polska

  Biuro tłumaczeń specjalistycznych Best Text działa na rynku translatorskim kilkanaście lat. Od samego początku działalności założycielowi biura przyświeca idea służby dla rynku B2B, czyli usług tłumaczenia i korekty tekstu przez native speakerów dla innych firm. Pracownicy biura wykonują tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, ekspresowe i w standardowym, spokojnym tempie realizacji. Wśród głównych nurtów tłumaczeń tekstów specjalistycznych znajdują się: tłumaczenia medyczne, tłumaczenia naukowe (artykuły, abstrakty, wnioski o grant, publikacje, prace magisterskie, prace doktorskie, autoreferat habilitacyjny), tłumaczenia stron www, tłumaczenia chemiczne (np. patentów, MSDS), tłumaczenia umów (pisanych fachowym językiem prawnym), tłumaczenia techniczne z obróbką grafiki (np. tłumaczenie instrukcji obsługi, dokumentacji techniczno-ruchowej). Założyciel agencji jest certyfikowanym tłumaczem medycznym NOT w parze językowej angielski-polski i polski-angielski. Wielojęzyczna obsługa tłumaczeniowa firm, w tym języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, niderlandzki, czeski, słowacki, ukraiński, chorwacki i in. Profesjonalna kadra tłumaczy przysięgłych oraz technicznych. Klientami agencji Best Text są firmy z branży medycznej i kosmetycznej, koncerny farmaceutyczne oraz kilkadziesiąt uniwersytetów. Nie zwlekaj, już teraz samodzielnie sprawdź wycenę tłumaczenia lub korekty tekstu przez native speakera bądź zadzwoń. Cennik tłumaczeń dostępny online.

 5. TRANSLATE MK

  Niemcy

  TRANSLATE MK oferuje profesjonalne tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) w Monachium, w Niemczech i w Polsce oraz w całej UE o wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Wszystkie tłumaczenia wykonuje tłumacz przysięgły języka polskiego i niemieckiego z fachowym wykształceniem lingwistycznym i długoletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie prawo, medycyna, turystyka, marketing oraz tłumaczenia dokumentów, świadectw i dyplomów. Z usług tłumaczeń TRANSLATE MK korzystają firmy międzynarodowe i klienci prywatni oraz agencje, instytucje, urzędy i biura tłumaczeń. Kontakt możliwy jest telefonicznie od pon. do pt. w godz. 09: 00 - 18: 00 oraz w innych wcześniej ustalonych terminach, a także drogą mailową.

 6. BIURO TŁUMACZEŃ ITAL-POL TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA WŁOSKIEGO KATARZYNA BALIŃSKA

  Polska

  Katarzyna Balińska – tłumacz przysięgły języka włoskiego, ustanowiony przez Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej, numer wpisu do rejestru Ministerstwa Sprawiedliwości: TP/75/16. Od roku 2000, jako native speaker języka włoskiego i tłumacz języka włoskiego, zajmuję się zawodowo tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi z języka włoskiego na język polski i z języka polskiego na język włoski oferując tłumaczenia w kombinacjach polski-włoski i włoski-polski. Zapewniam pełen zakres usług językowych, takich jak tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne, szeptanki, telefoniczne), tłumaczenia pisemne w pełnym zakresie, obsługa wystaw, targów i imprez branżowych, doradztwo i pośrednictwo w zakresie poszukiwania partnerów handlowych oraz przy współpracy z klientami polskimi i włoskimi, pośrednictwo przy organizacji targów i imprez branżowych, analiza rynku, korespondencja handlowa. Uczestniczę jako tłumacz języka włoskiego w różnych imprezach wystawowych i targach w Polsce i za granicą. Od roku 2008 jestem wpisana na listę tłumaczy technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej NOT jako tłumacz techniczny języka włoskiego. Od roku 2016 oferuję tłumaczenia uwierzytelnione (tłumaczenia przysięgłe), ponieważ uzyskałam status tłumacza przysięgłego. Jestem Członkiem Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych (TEPIS) i Członkiem Związku Zawodowego Tłumaczy Przysięgłych (ZZTP).

 7. MGR INŻ. GRAŻYNA BOCZKOWSKA TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA CZESKIEGO

  Polska

  Oferuję wszechstronną pomoc w tłumaczeniu wszelkiego rodzaju dokumentów. Wspieram osoby prywatne, a także firmy prowadzące działalność gospodarczą w kontaktach z czeskimi partnerami. W ramach świadczonych usług tłumacza przysięgłego języka czeskiego mogę zaoferować pełną ofertę tłumaczeń ustnych i pisemnych. Doświadczenie, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, atrakcyjne ceny, wysoka jakość oferowanych usług tłumaczeniowych, w połączeniu z elastycznością w reagowaniu na potrzeby klientów, pozwoliły mi stworzyć profesjonalnie działające Biuro Tłumaczeń. Jeżeli szukają Państwo dobrego tłumacza języka czeskiego, który wykona tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów, pism procesowych, publikacji ekonomicznych czy medycznych, zachęcam do skorzystania z mojej pomocy. Zajmuję się również wykonywaniem tłumaczeń technicznych. Z wielką chęcią podejmę się realizacji każdego zlecenia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

 8. JM FORMATION

  Francja

  JM Formation proponuje Państwu liczne narzędzia językowe i porozumiewania się, które towarzyszą Państwu w stosunkach międzynarodowych: SZKOLENIA Z ZAKRESU JĘZYKÓW OBCYCH Szkolenia zgodnie z potrzebami i dostosowane do wszystkich poziomów Wszystkie języki obce Sposobem twarzą w twarz lub przez telefon lub skype Instruktorzy lingwiści i doświadczeni dydaktycy Language Coaching SZKOLENIE W DZIEDZINIE JĘZYKA FRANCUSKIEGO PISANEGO Władać językiem francuskim pisanym, by porozumiewać się skuteczniej Pragmatyczne podejście i zastosowanie w sytuacji COACHING I EKSPATRIACJA Odnieść sukces w ekspatriacji lub zarządzać integracją nowych pracowników zagranicznych Coaching osobisty TŁUMACZENIE Gwarancja Państwa sukcesu w stosunkach międzynarodowych Tłumaczenia realizowane w dużej różnorodności języków i dziedzin Przestrzeganie Państwa imperatywów i Państwa terminów Sieć doświadczonych i profesjonalnych tłumaczy wyspecjalizowanych branżowo Narzędzia technologiczne Tłumaczymy Państwa dokumenty zawodowe (Strony Web, Newslettery, kontrakty, instrukcje obsługi, katalogi, itd.....

Filtry

Wyniki dla

Tłumacze i tłumaczenia pisemne - Import eksport

Liczba wyników

5066 przedsiębiorstwa