• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłumacze i tłumaczenia pisemne

Wyniki dla

Tłumacze i tłumaczenia pisemne - Import eksport

 1. LINGUAVOX SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 2. ACT TRANSLATIONS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W ACT kochamy języki – dlatego wielojęzyczne projekty tłumaczeniowe i lokalizacyjne są naszą pasją. Jako międzynarodowy dostawca kompleksowych usług językowych oferujemy naszym klientom indywidualne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze zarządzanie jakością jest potwierdzone certyfikatem zgodności z normą ISO 9001, a szyfrowana za pomocą SSL wymiana danych zapewnia również bezpieczeństwo procesów pracy. Obok profesjonalnych tłumaczeń technicznych, specjalistycznej redakcji i tłumaczeń ustnych oferujemy również następujące usługi: tłumaczenia maszynowe, digital marketing, napisy, dubbing, transkrypcja, lokalizacja e-learningu, stron i sklepów internetowych oraz transkreacja i copywriting. Od 1989 roku pomagamy firmom z różnych branż – od firm medyczneych i farmaceutycznych, przez biznes, prawo i finanse, po agencje marketingowe czy też dostawców oprogramowania, aplikacji i gier. Pomożemy Ci upewnić się, że Twój przekaz jest zrozumiały na całym świecie!

 3. OPTILINGUA INTERNATIONAL GROUP - ALPHATRAD

  Francja

  Verified by europages badge

  Dzięki 40-letniemu doświadczeniu i rozległej sieci filii i oddziałów w całej Europie, grupa Optilingua International stała się jednym z wiodących europejskich dostawców usług językowych. Nasza francuska filia, Alphatrad France, oferuje pełen zakres usług spełniających określone potrzeby klientów: - Tłumaczenie i postedycja: Nasi eksperci językowi gwarantują dokładne tłumaczenia dostosowane do Państwa wymagań. - Tłumaczenie wideo pod szyldem "Optiverbia by Alphatrad": Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń wideo za pośrednictwem platform, takich jak "Teams" lub "Zoom", w celu uzyskania jasnych i profesjonalnych rozmów. - Transkrypcja plików audio za pomocą "Optiwords by Alphatrad": Zapewniamy wysokiej jakości transkrypcje w wielu językach, aby spełnić Państwa określone potrzeby. - Usługi z zakresu dubbingu głosowego i napisów wideo: Nasze umiejętności obejmują również obszar audiowizualny, oferując usługi dubbingu głosowego (voice-over lub voice-on) i napisów wideo, głównie dla potrzeb Internetu. Polecamy wybrać jakość i wydajność z Alphatrad France, będącą referencją w dziedzinie usług językowych w Europie.Jesteśmy gotowi sprostać Państwa najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Alphatrad France, Groupe Optilingua International

 4. AFTCOM

  Francja

  Verified by europages badge

  Od chwili utworzenia w 2014 roku, AFTCom, filia Grupy AFT, jest agencją wyspecjalizowaną w tłumaczeniach pisemnych i ustnych. Oferujemy naszym klientom wszystkie rodzaje tłumaczeń: wolne, uwierzytelnione lub przysięgłe, we wszystkich specjalnościach: techniczne, prawnicze, medyczne, finansowe, handlowe, itp. Nasi tłumacze tłumaczą wyłącznie na ich język ojczysty i pracują w 23 obszarach specjalizacji. Oferujemy usługę tłumaczeń ustnych w różnych postaciach: tłumaczenia konsekutywne lub symultaniczne, na miejscu, w ramach telekonferencji, wideokonferencji lub przez telefon. Tłumaczenia konferencyjne są wykonywane przez wysokowykwalifikowanych tłumaczy, mogących wykazać się dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Usługa tłumaczeń przez telefon w środowisku społecznym jest świadczona przez nasze zespoły tłumaczy w 190 językach i dialektach. Tłumacze ci odbywają regularnie szkolenia z zakresu różnych kontekstów medyczno-społecznych w tłumaczeniu.

 5. LUXURIOUSTRANSLATE

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w LuxuriousTranslate, najprostszym w branży biurze tłumaczeń B2B, specjalizującym się na rynku wyrobów luksusowych. Wejdź na rynek francuski ze swoją luksusową marką i zwiększ swoje zyski. Nasze 3 zasady: Prostota, Jakość i Fachowość. Naszym celem jest pomoc Twojej firmie w rozwoju poprzez wejście na jeden z największych i najbardziej dochodowych rynków luksusu na świecie: Francji. Oferujemy usługi tłumaczeniowe & lokalizacyjne 3 rodzajów: lokalizacja produktu, lokalizacja marketingowa i tłumaczenie kolekcji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALCONOST INC.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALCONOST INC., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 2. ASCO INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASCO INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia symultaniczne, Wynajem kabin tłumaczeniowych, commercial translations, tłumaczenia naukowe, tłumaczenia medyczne, i translation agency. Ma siedzibę w La Garenne Colombes, Francja.

 3. BETRANSLATED SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BETRANSLATED SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach translation agency, biuro tłumaczeń, usługi z zakresu tłumaczeń, i Translation services for legal texts. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. TRADIVARIUS TRANSLATORS & INTERPRETERS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TRADIVARIUS TRANSLATORS & INTERPRETERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumaczenia techniczne, tłumaczenie stron internetowych, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumacze kabinowi, tłumacze konferencyjni, tłumaczenia po francusku holendersku angielsku, organizacja konferencji wielojęzykowych, agencja tłumaczeń Bruksela, i tłumacze zawodowi. Ma siedzibę w Enghien (marcq), Belgia.

 5. ALTERNATIVE TRADUCTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALTERNATIVE TRADUCTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia prawnicze, Tłumaczenia techniczne konferencyjne, tłumaczenia kabinowe i konferencyjne, tłumaczenie ustne, tłumaczenia handlowe, sworn translations, Tłumacze kabinowi, tłumacze konferencyjni, i Tłumaczenia techniczne. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 1. ALPIS TRADUCTION ET INTERPRÉTATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALPIS TRADUCTION ET INTERPRÉTATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia prawnicze, Tłumacze przysięgli, Tłumacze konferencyjni, tłumaczenia naukowe, tłumaczenia - język arabski, tłumaczenia świadectw, i tłumaczenia - język portugalski. Ma siedzibę w PARIS, Francja.

 2. ALPIS TRADUZIONE E INTERPRETAZIONE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ALPIS TRADUZIONE E INTERPRETAZIONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, agencje tłumaczeń, usługi z zakresu tłumaczeń, Tłumaczenia techniczne, i Tłumaczenia handlowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. ROTAS SWORN AND ORDINARY TRANSLATION OFFICE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ROTAS SWORN AND ORDINARY TRANSLATION OFFICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze przysięgli. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia handlowe konferencyjne, Doradztwo dla przedsiębiorstw, Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Tłumaczenia prawnicze, urządzenia przekaźnikowe, translation agency, i Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne. Ma siedzibę w Zgorzelec, Polska.

 2. BULLETMARK LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma BULLETMARK LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia bilansów, tłumaczenia ubezpieczeniowe, Tłumaczenia prawnicze, i tłumaczenia - język portugalski. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 3. LC LINGUA TRADUCTION ET INTERPRÉTATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LC LINGUA TRADUCTION ET INTERPRÉTATION, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia prawnicze, Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia prawnicze, i tłumaczenia przysięgłe. Ma siedzibę w Vertou, Francja.

 4. CONTEXT TRADUZIONI INTERPRETARIATO CONTEXT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CONTEXT TRADUZIONI INTERPRETARIATO CONTEXT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze przysięgli, translators of business documents, tłumaczenia, Tłumacze przysięgli, i tłumaczenia przysięgłe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. DEIXIS

  Macedonia Północna

  DEIXIS tworzy produkty o wysokiej jakości, precyzji i wiarygodności po możliwie najbardziej przystępnych cenach. Wszyscy nasi specjaliści językowi tłumaczą na język ojczysty. Korzystamy z najlepszych programów CAT (Trados, LocStudio i Wordfast). Używami Passolo, InDesign, AutoCad, SolidWorks, Illustrator, Vegas i Subtitle workshop. Pracujemy z języka angielskiego na hiszpański, włoski, chiński, niemiecki itp. i vice versa! Pracujemy także w innych rzadkich językach. DEIXIS – Komunikuj bez barier językowych!

 6. ANGIRA

  Rosja

  Angira Worldwide świadczy usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń, edycji i korekty (TEP), zapewnienia jakości tłumaczeń (QA), tłumaczenia maszynowego (MTPE), optymalizacji SEO, tworzenia bazy terminologicznej, tworzenia napisów filmowych i tłumaczenia napisów, a także usługi kompozycyjne, tworzenia projektów i transkrypcji. Specjalizujemy się w złożonych tematach, takich jak prawo i finanse, IT, medycyna, energetyka, ropa naftowa i gaz, przemysł jądrowy, chemia, biologia, budownictwo, moda, itp. Zaufali nam liderzy rόżnych branż, ponieważ jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie, co potwierdza certyfikat ISO-9001. Wszystkie procesy w naszej firmie są zgodne z normą ISO 17100. Obecnie ANGIRA pracuje z ponad 200 parami językowymi, w tym z językami rzadkimi.

 7. BAUMAN MSTU TRANSLATIONS CENTER OF SCIENTIFIC AND BUSINESS PAPERS

  Rosja

  Oferujemy usługi specjalistów z różnych dziedzin, absolwentów praktycznie wszystkich znanych moskiewskich instytutów i uniwersytetów. Wszyscy nasi tłumacze pisemni i ustni mają dwa rodzaje wyższego wykształcenia: techniczne / prawnicze / ekonomiczne / medyczne oraz dodatkowo wykształcenie lingwistyczne. Większość naszych tłumaczeń jest wykonywana przez tłumaczy freelancerów. Mamy dużą bazę doświadczonych tłumaczy zewnętrznych pisemnych i ustnych posługujących się najważniejszymi językami świata i posiadających doświadczenie w różnych dziedzinach. Współpracują z nimi od dawna i dali się poznać jako rzetelni profesjonaliści. Obszary naszej specjalizacji: Lotnictwo i kosmonautyka; Przemysł naftowy i gazowy; Geologia i badania geologiczne; Telekomunikacja i IT; Elektronika radiowa i mikroelektronika; Budownictwo; Maszyny; Przemysł jądrowy; Przemysł chemiczny; Biologia; Medycyna i ochrona zdrowia; Ekonomia; Prawo; Politologia.

 8. ARCHITEKST

  Belgia

  TŁUMACZENIA PROFESJONALNE. WSZYSTKIE JĘZYKI. WSZYSTKIE DZIEDZINY. Powierzając tłumaczenia agencji Architekst, możecie liczyć na • dużą grupę wiarygodnych tłumaczy wykonujących tłumaczenia wyłącznie na swój jezyk ojczysty. • Zindywidualizowane podejście ze strony menadżera projektu rozumiejącego potrzeby klienta w zakresie tłumacznia. • Gwarancję jakości dzięki starannej selekcji tłumaczy. • Dostarczenie plików w dowolnym formacie i kombinacji języków (ponad 140 języków docelowych). • Korzystanie z pamięci tłumaczeniowej i najnowszych glosariuszy tłumaczeń. • Ścisłe przestrzeganie terminów. • Poufność.

 1. EGOROFF COMMUNICATIONS AGENCY

  Rosja

  Założona przez rosyjskiego lingwistę, Egoroff Communications Agency jest centrum wiedzy o języku rosyjskim i językach byłego ZSRR. Naszymi głównymi klientami są globalni dostawcy usług językowych. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, ustne, lokalizację, transkreację i adaptację tekstów, zapewnienie jakości językowej, publikowanie komputerowe. Nasze główne branże to bankowość i finanse, dobra konsumpcyjne, gry, rząd, produkcja przemysłowa, prawo, nauki przyrodnicze, technologia, podróże i hotelarstwo. Możemy również wykonywać prace lingwistyczne dostosowane do potrzeb klienta, takie jak zbieranie danych głosowych, transkrypcja, ocena mediów społecznościowych. W Egoroff Communications specjalizujemy się w złożonych tłumaczeniach branżowych. Doskonale radzimy sobie z tłumaczeniami w następujących dziedzinach: Technika; Prawo; Bankowość i Finanse; Ekonomia; Nauki przyrodnicze; Rząd; Tłumaczenia uwierzytelnione. Jako nasz klient dowiedzą się Państwo, że łatwo jest u nas złożyć ofertę pracy. Szybko otrzymają Państwo tłumaczenie wysokiej jakości i w terminie.

 2. CYRILLICA LLC

  Rosja

  "Cyrillica" to rosyjskie studio lokalizacji treści audiowizualnych wykonujące dubbing filmów i seriali, dubbing filmów animowanych, nagrywanie głosu oraz lokalizację gier elektronicznych i wideo na 25 języków. "Cyrillica" wykonuje dubbing kinowy i telewizyjny, napisy dla niesłyszących oraz lokalizuje gry wideo. Firma zapewnia także usługi renowacji audio i wideo, skalowanie, konwersję i zabezpieczania treści. Dostępnych jest wiele opcji lokalizacji, aby odpowiedzieć na różne potrzeby klienta. Wielojęzyczne, realistyczne głosy neuronowe do profesjonalnej narracji lektorskiej to produkt studia, który z powodzeniem przeszedł kontrolę zagranicznych klientów. Nagrywanie i kontrola jakości są przeprowadzane przez native speakerów. Studio gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania i transportu materiałów i posiada certyfikkat Trusted Partner Network. "Cyrillica" współpracuje z największymi firmami działającymi na rynku treści medialnych: Disney, Discovery, Netflix, Amediateka, Paramount Comedy, Sony i inne.

 3. IRENEUSZ SROKOWSKI TRANS-GLOB

  Polska

  Tłumaczenia tekstów to jedno z prac w jakich błąd może drogo kosztować, potrzeba dlatego prowadzić je niezwykle starannie a tłumacz musi posiadać spore umiejętności i wiedzę gwarantującą fachowe przetłumaczenie otrzymanego tekstu. Ireneusz Srokowski to właściciel firmy Trans Glob, której załogę tworzą tylko rzetelni tłumacze nierzadko wykształceni w tłumaczeniach precyzyjnie sprecyzowanych branżach jak np. farmacja, transport czy IT. Trans Glob oferuje tłumaczenia przeszło 20 języków, jakich wykaz można wyszukać na naszej witrynie transglob.com.pl, działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, gwarantujemy przystępne ceny oraz rzetelną i błyskawiczną obsługę.

 4. BYDGOSKIE BIURO TŁUMACZEŃ

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Oferujemy tłumaczenia dokumentów administracyjnych i sądowych umów spółek oraz różnego rodzaju świadectw czy dokumentów samochodowych. Podejmujemy się również tłumaczeń specjalistycznych – m.in. tekstów o tematyce technicznej, medycznej czy prawniczej. Bydgoskie Biuro Tłumaczeń specjalizuje się głównie w tłumaczeniach pisemnych, ale bardzo chętnie podejmiemy się także konsekutywnych tłumaczeń ustnych. Pomożemy w trakcie negocjacji handlowych, zagranicznych wywiadów i międzynarodowych spotkań biznesowych. Choć większość dostarczanych do naszego Biura Tłumaczeń treści trafia w formie dokumentu tekstowego, jesteśmy w stanie tłumaczyć również nagrania – oferujemy np. tłumaczenia rozmów telefonicznych.

 5. BEST CJO

  Polska

  Nasza oferta to ogromny wybór kursów językowych uwzględniających poziom zaawansowania i indywidualne potrzeby studentów. Języków obcych uczymy dzieci, gimnazjalistów, maturzystów, dorosłych, seniorów, specjalistów z różnych branż, osób przygotowujących się do egzaminów. Zajęcia prowadzimy zarówno w grupach, jak i w indywidualnym toku nauczania. Starannie dobrana kadra polskich i zagranicznych lektorów oraz system nauki w niewielkich grupach (4-10 osób) wpływa pozytywnie na efekty kształcenia. Naszym studentom zapewniamy bezpłatne podręczniki wybrane wspólnie z lektorem. Do dyspozycji oddajemy multimedialne pomoce naukowe, dobrze wyposażoną bibliotekę i filmotekę. We wszystkich naszych lokalizacjach dostępna jest sieć WiFi. Dzięki tym udogodnieniom nasi studenci szybko, skutecznie i bezstresowo opanowują wybrany język obcy. Poza zajęciami standardowymi (trwających zawsze wielokrotność pełnych 45 minut) oferujemy również pakiety dodatkowe, w skład których wchodzą warsztaty językowe.

 6. PROLINGUA

  Polska

  Ich heiße Arkadiusz Kasza und bin professioneller Vollzeit-Fachübersetzer für Polnisch und Deutsch. Ich biete auch Post-Editing maschineller Übersetzungen (MTPE), Korrekturlesen/Qualitätsprüfung sowie Lokalisierungsdienstleistungen an. Über 20 Jahre Berufserfahrung gewährleistet Ihnen höchste Qualität zu günstigen Preisen. Primäre Fachgebiete, auf die ich mich spezialisiert habe: - Automotive, also z.B. Verkaufs-/Serviceliteratur, Fahrzeug-/Austattungsbeschreibungen, Reparaturanleitungen, Werkstattliteratur, Presseinformationen, Marketingtexte usw. - Maschinenbau, d.h. technische Dokumentation, Betriebsanleitungen, Handbücher, Prozessbeschreibungen, Konformitätserklärungen, Kataloge u.ä. - IT, also z.B. Hardwarebeschreibungen, Software-Lokalisierung. - Wirtschaft / Finanzen (z.B. Handelsverträge, Wirtschaftsanalysen, Finanzberichte, Billanzen, Angebote, Geschäftskorrespondenz u.ä.). - Marketing, also z.B. Verkaufsliteratur, Presseinfos, Werbeunterlagen usw. Ausserdem habe ich auch viele Erfahrungen mit den Texten aus folgenden Bereichen gemacht: - Abfallwirtschaft (Deponien, Abfallbehandlungsanlagen, Abfallverwertung, Recycling) - Zivilrecht und Gesellschaftsrecht (Verträge, Gerichtsurteile, Prozessschriftsätze u.ä.) - Steinmetzarbeit (Be- und Verarbeitung von Naturstein: Granit, Basalt, Marmor usw.)

 7. KLAIN Z. BYDGOSKIE BIURO TLUMACZEN

  Polska

  Bydgoskie biuro tłumaczeń, zlokalizowane w Bydgoszczy, prowadzi Zbigniew Klain – tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem w branży. Już od 1997 realizujemy tłumaczenia pisemne i ustne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Zapewniamy rzetelną i terminową realizację powierzonych nam przekładów. Dużą wagę przywiązujemy do detali, dlatego cieszymy się dużym uznaniem klientów, którzy szukają wysokiego poziomu obsługi. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych dokumentów prawnych. Tłumaczymy dokumenty samochodowe, pisma procesowe i urzędowe. W ramach tłumaczeń specjalistycznych tłumaczymy teksty biznesowe, techniczne, medyczne, prawnicze i medyczne. Zajmujemy się także tłumaczeniami ustnymi. Pomagamy klientom podczas spotkań biznesowych, ślubów i rozpraw sądowych. Tłumaczenia symultaniczne to nasza specjalność. Cały proces tłumaczenia na każdym etapie konsultujemy z klientem. Zachęcamy do skorzystania z usług.

 8. MGR INŻ. GRAŻYNA BOCZKOWSKA TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA CZESKIEGO

  Polska

  Oferuję wszechstronną pomoc w tłumaczeniu wszelkiego rodzaju dokumentów. Wspieram osoby prywatne, a także firmy prowadzące działalność gospodarczą w kontaktach z czeskimi partnerami. W ramach świadczonych usług tłumacza przysięgłego języka czeskiego mogę zaoferować pełną ofertę tłumaczeń ustnych i pisemnych. Doświadczenie, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, atrakcyjne ceny, wysoka jakość oferowanych usług tłumaczeniowych, w połączeniu z elastycznością w reagowaniu na potrzeby klientów, pozwoliły mi stworzyć profesjonalnie działające Biuro Tłumaczeń. Jeżeli szukają Państwo dobrego tłumacza języka czeskiego, który wykona tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów, pism procesowych, publikacji ekonomicznych czy medycznych, zachęcam do skorzystania z mojej pomocy. Zajmuję się również wykonywaniem tłumaczeń technicznych. Z wielką chęcią podejmę się realizacji każdego zlecenia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

 9. ONELINER TRANSLATIONS

  Belgia

  Wejdź na stronę główną naszej witryny internetowej, by poznać najważniejsze atuty naszej ekipy składającej się z 16 osób (top 150 na poziomie światowym); Poznaj nasz wyjątkowy system zarządzania terminologią. Łączymy konkurencyjne ceny niezależnych tłumaczy i atuty agencje tłumaczeniowej oferując dyspozycyjność 24/7/365, elastyczność oraz wyłączną strefę klienta online. Wybieramy odpowiedniego tłumacza, dzielimy pilne projekty między kilku tłumaczy dzięki naszym interaktywnym i online platformie tłumaczeniowej oraz modułowi terminologicznemu stworzonymi wewnątrz naszej firmy. Nasze certyfikaty ISO 9001: 2008- i EN15038 gwarantują najwyższą jakość i bliskość w każdej sytuacji. Jako nasz klient masz do dyspozycji interaktywną strefę klienta umożliwiającą automatyczne obliczanie kosztów tłumaczenia Twoich projektów, składanie zamówień lub proszenie o kosztorys, zapoznanie się z naszymi cenami, nadzorowanie postępu Twoich tłumaczeń, sprawdzanie swoich faktur elektronicznych, przekazywanie nam swoich opinii, zarządzanie swoją specyficzną i interaktywną terminologią – we wszystkich językach.

 10. BRUSSELS TRADUCTIONS SPRL

  Belgia

  Od 2006 r. Brussels Traductions, agencja tłumaczeń pisemnych i ustnych, współpracuje z zespołem wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Zapewnia tłumaczenia we wszystkich językach europejskich w 75 dziedzinach. W Brussels Traductions wymagana jest poufność. Obowiązuje na poziomie agencji oraz wszystkich tłumaczy, z którymi agencja współpracuje. Agencja wybiera tłumaczy niezwykle starannie, aby zapewnić jakość identyczną z tekstem źródłowym, a tłumacze zawsze pracują z języka obcego na język ojczysty. Współpracuje z siecią tłumaczy wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, co zapewnia znalezienie dla klienta odpowiedniego tłumacza, doskonale znającego odpowiednią dziedzinę w wymaganym zestawie językowym. Dzięki zespołowi zlokalizowanemu w całej Europie, Brussels Traductions jest w stanie dostarczyć tłumaczenia w krótkim terminie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tłumacze i tłumaczenia pisemne - Import eksport

Liczba wyników

4699 Przedsiębiorstwa