• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłumacze i tłumaczenia pisemne

Wyniki dla

Tłumacze i tłumaczenia pisemne - Import eksport

 1. LINGUAVOX SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Agencja tłumaczeń przysięgłych obecna w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Tłumaczenie techniczne, handlowe, reklamowe, prawne, przysięgłe, medyczne i farmaceutyczne, patentów i stron Web w 150 językach: niemiecki, arabski, bułgarski, czeski, serbski, duński, słowacki, słoweński, estoński, fiński, francuski, grecki, węgierski, angielski, irlandzki, włoski, japoński, łotewski, litewski, maltański, niderlandzki, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, szwedzki, turecki, urdu, hindi, baskijski, kataloński, galicyjski, itd.

  Wszystkie wyroby na "tłumacze i tłumaczenia pisemne"

 2. A.C.T. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W ACT kochamy języki – dlatego wielojęzyczne projekty tłumaczeniowe i lokalizacyjne są naszą pasją. Jako międzynarodowy dostawca kompleksowych usług językowych oferujemy naszym klientom indywidualne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze zarządzanie jakością jest potwierdzone certyfikatem zgodności z normą ISO 9001, a szyfrowana za pomocą SSL wymiana danych zapewnia również bezpieczeństwo procesów pracy. Obok profesjonalnych tłumaczeń technicznych, specjalistycznej redakcji i tłumaczeń ustnych oferujemy również następujące usługi: tłumaczenia maszynowe, digital marketing, napisy, dubbing, transkrypcja, lokalizacja e-learningu, stron i sklepów internetowych oraz transkreacja i copywriting. Od 1989 roku pomagamy firmom z różnych branż – od firm medyczneych i farmaceutycznych, przez biznes, prawo i finanse, po agencje marketingowe czy też dostawców oprogramowania, aplikacji i gier. Pomożemy Ci upewnić się, że Twój przekaz jest zrozumiały na całym świecie!

 3. OPTILINGUA INTERNATIONAL GROUP - ALPHATRAD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OPTILINGUA INTERNATIONAL GROUP - ALPHATRAD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia prawnicze, Tłumacze konferencyjni, tłumaczenie pisemne tekstów medycznych, tłumaczenia umów spółki, tłumaczenia bilansów, tłumaczenie stron internetowych, i transkrypcja tekstów na nośniku elektronicznym. Ma siedzibę w Brétigny-Sur-Orge, Francja.

 4. LUXURIOUSTRANSLATE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LUXURIOUSTRANSLATE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalna agencja tłumaczeń, ekspertyzy dla sektora tłumaczeń, tłumaczenia wszystkie języki, Tłumaczenie dokumentów, Tłumaczenie wielojęzyczne, Tłumaczenie tekstów technicznych, kampania marketingowa, i LUXURIOUSTRANSLATE. Ma siedzibę w Vienne, Francja.

 5. ALCONOST INC.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALCONOST INC., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASCO INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASCO INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia symultaniczne, Wynajem kabin tłumaczeniowych, commercial translations, tłumaczenia naukowe, tłumaczenia medyczne, i translation agency. Ma siedzibę w La Garenne Colombes, Francja.

 2. BETRANSLATED SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BETRANSLATED SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach translation agency, biuro tłumaczeń, usługi z zakresu tłumaczeń, i Translation services for legal texts. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 3. TRADIVARIUS TRANSLATORS & INTERPRETERS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TRADIVARIUS TRANSLATORS & INTERPRETERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumaczenia techniczne, tłumaczenie stron internetowych, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumacze kabinowi, tłumacze konferencyjni, tłumaczenia po francusku holendersku angielsku, organizacja konferencji wielojęzykowych, agencja tłumaczeń Bruksela, i tłumacze zawodowi. Ma siedzibę w Enghien (marcq), Belgia.

 4. ALPIS TRADUCTION ET INTERPRÉTATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALPIS TRADUCTION ET INTERPRÉTATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia prawnicze, Tłumacze przysięgli, Tłumacze konferencyjni, tłumaczenia naukowe, tłumaczenia - język arabski, tłumaczenia świadectw, i tłumaczenia - język portugalski. Ma siedzibę w PARIS, Francja.

 5. ALPIS TRADUZIONE E INTERPRETAZIONE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ALPIS TRADUZIONE E INTERPRETAZIONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, agencje tłumaczeń, usługi z zakresu tłumaczeń, Tłumaczenia techniczne, i Tłumaczenia handlowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. LC LINGUA TRADUCTION ET INTERPRÉTATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LC LINGUA TRADUCTION ET INTERPRÉTATION, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia prawnicze, Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia prawnicze, i tłumaczenia przysięgłe. Ma siedzibę w Vertou, Francja.

 2. ROTAS SWORN AND ORDINARY TRANSLATION OFFICE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ROTAS SWORN AND ORDINARY TRANSLATION OFFICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze przysięgli. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, Tłumaczenia handlowe, Tłumaczenia handlowe konferencyjne, Doradztwo dla przedsiębiorstw, Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Tłumaczenia prawnicze, urządzenia przekaźnikowe, translation agency, i Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne. Ma siedzibę w Zgorzelec, Polska.

 1. BULLETMARK LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma BULLETMARK LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia bilansów, tłumaczenia ubezpieczeniowe, Tłumaczenia prawnicze, i tłumaczenia - język portugalski. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 2. CONTEXT TRADUZIONI INTERPRETARIATO CONTEXT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CONTEXT TRADUZIONI INTERPRETARIATO CONTEXT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze przysięgli, translators of business documents, tłumaczenia, Tłumacze przysięgli, i tłumaczenia przysięgłe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. DEIXIS

  Macedonia Północna

  DEIXIS tworzy produkty o wysokiej jakości, precyzji i wiarygodności po możliwie najbardziej przystępnych cenach. Wszyscy nasi specjaliści językowi tłumaczą na język ojczysty. Korzystamy z najlepszych programów CAT (Trados, LocStudio i Wordfast). Używami Passolo, InDesign, AutoCad, SolidWorks, Illustrator, Vegas i Subtitle workshop. Pracujemy z języka angielskiego na hiszpański, włoski, chiński, niemiecki itp. i vice versa! Pracujemy także w innych rzadkich językach. DEIXIS – Komunikuj bez barier językowych!

 4. ANGIRA

  Rosja

  Angira Worldwide świadczy usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń, edycji i korekty (TEP), zapewnienia jakości tłumaczeń (QA), tłumaczenia maszynowego (MTPE), optymalizacji SEO, tworzenia bazy terminologicznej, tworzenia napisów filmowych i tłumaczenia napisów, a także usługi kompozycyjne, tworzenia projektów i transkrypcji. Specjalizujemy się w złożonych tematach, takich jak prawo i finanse, IT, medycyna, energetyka, ropa naftowa i gaz, przemysł jądrowy, chemia, biologia, budownictwo, moda, itp. Zaufali nam liderzy rόżnych branż, ponieważ jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie, co potwierdza certyfikat ISO-9001. Wszystkie procesy w naszej firmie są zgodne z normą ISO 17100. Obecnie ANGIRA pracuje z ponad 200 parami językowymi, w tym z językami rzadkimi.

 5. ARCHITEKST

  Belgia

  TŁUMACZENIA PROFESJONALNE. WSZYSTKIE JĘZYKI. WSZYSTKIE DZIEDZINY. Powierzając tłumaczenia agencji Architekst, możecie liczyć na • dużą grupę wiarygodnych tłumaczy wykonujących tłumaczenia wyłącznie na swój jezyk ojczysty. • Zindywidualizowane podejście ze strony menadżera projektu rozumiejącego potrzeby klienta w zakresie tłumacznia. • Gwarancję jakości dzięki starannej selekcji tłumaczy. • Dostarczenie plików w dowolnym formacie i kombinacji języków (ponad 140 języków docelowych). • Korzystanie z pamięci tłumaczeniowej i najnowszych glosariuszy tłumaczeń. • Ścisłe przestrzeganie terminów. • Poufność.

 6. BRUSSELS TRADUCTIONS SPRL

  Belgia

  Od 2006 r. Brussels Traductions, agencja tłumaczeń pisemnych i ustnych, współpracuje z zespołem wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Zapewnia tłumaczenia we wszystkich językach europejskich w 75 dziedzinach. W Brussels Traductions wymagana jest poufność. Obowiązuje na poziomie agencji oraz wszystkich tłumaczy, z którymi agencja współpracuje. Agencja wybiera tłumaczy niezwykle starannie, aby zapewnić jakość identyczną z tekstem źródłowym, a tłumacze zawsze pracują z języka obcego na język ojczysty. Współpracuje z siecią tłumaczy wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, co zapewnia znalezienie dla klienta odpowiedniego tłumacza, doskonale znającego odpowiednią dziedzinę w wymaganym zestawie językowym. Dzięki zespołowi zlokalizowanemu w całej Europie, Brussels Traductions jest w stanie dostarczyć tłumaczenia w krótkim terminie.

 7. K.M.S. CONSULTING SP. Z O.O.

  Polska

  Od 2014 roku wraz z moim zespołem jesteśmy Państwa profesjonalnym i kompetentnym partnerem w zakresie tłumaczeń ogólnych, technicznych, a także ustnych. W tym roku odświeżyliśmy nasz design i logo, aby nasza obecność była dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjna. Jako osoba do kontaktu jestem nadal osobiście do Państwa dyspozycji i cieszę się, że mogę nadal wspierać Państwa w zakresie usług językowych. Któż z nas nie trzymał w ręku niezrozumiałej instrukcji obsługi i nie żałował, że nie zadbano o trochę więcej uwagi przy jej tłumaczeniu? Prawidłowe, bezpieczne użytkowanie wielu urządzeń i maszyn zależy od profesjonalnej dokumentacji. Dla firm działających na skalę międzynarodową oznacza to konieczność obsługi wielu języków. W tym celu dyrektywa maszynowa UE przewiduje, że dokumentacja musi być dostępna w danym języku narodowym. Jednak nie tylko podręczniki czy instrukcje, ale także dokumenty szkoleniowe muszą być zrozumiałe i opisowe, aby wykwalifikowani pracownicy, monterzy, konserwatorzy czy administratorzy mogli zostać odpowiednio przeszkoleni. Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalne i zorientowane na grupę docelową tłumaczenie techniczne. I tu właśnie wkraczamy my. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Z poważaniem, Piotr Szczepaniak

 8. REDDO TRANSLATIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Biuro tłumaczeń, które tworzy wewnętrzny zespół tłumaczy, weryfikatorów, korektorów i kierowników projektu. Główne specjalizacje to: tłumaczenia medyczne, tłumaczenia prawne, tłumaczenia techniczne i tłumaczenia biznesowe. Oferujemy zarówno tłumaczenia pisemna - zwykłe jak również tłumaczenia uwierzytelnione, ale także tłumaczenia ustne i tłumaczenia audiowizualne. Naszą specjalnością są tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski oraz tłumaczenia z języka niemieckiego i francuskiego. Pracujemy zgodnie z normą ISO 17100, a naszym priorytetem jest bezpieczeństwo danych i bezbłędność. Zlecenia realizujemy w jednym z trzech trybów - zwykłym, pilnym i superpilnym. Z łatwością dostosowujemy się do procesów klienta i oferujemy szybkie wyceny.

 1. CYRILLICA LLC

  Rosja

  "Cyrillica" to rosyjskie studio lokalizacji treści audiowizualnych wykonujące dubbing filmów i seriali, dubbing filmów animowanych, nagrywanie głosu oraz lokalizację gier elektronicznych i wideo na 25 języków. "Cyrillica" wykonuje dubbing kinowy i telewizyjny, napisy dla niesłyszących oraz lokalizuje gry wideo. Firma zapewnia także usługi renowacji audio i wideo, skalowanie, konwersję i zabezpieczania treści. Dostępnych jest wiele opcji lokalizacji, aby odpowiedzieć na różne potrzeby klienta. Wielojęzyczne, realistyczne głosy neuronowe do profesjonalnej narracji lektorskiej to produkt studia, który z powodzeniem przeszedł kontrolę zagranicznych klientów. Nagrywanie i kontrola jakości są przeprowadzane przez native speakerów. Studio gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania i transportu materiałów i posiada certyfikkat Trusted Partner Network. "Cyrillica" współpracuje z największymi firmami działającymi na rynku treści medialnych: Disney, Discovery, Netflix, Amediateka, Paramount Comedy, Sony i inne.

 2. IRENEUSZ SROKOWSKI TRANS-GLOB

  Polska

  Tłumaczenia tekstów to jedno z prac w jakich błąd może drogo kosztować, potrzeba dlatego prowadzić je niezwykle starannie a tłumacz musi posiadać spore umiejętności i wiedzę gwarantującą fachowe przetłumaczenie otrzymanego tekstu. Ireneusz Srokowski to właściciel firmy Trans Glob, której załogę tworzą tylko rzetelni tłumacze nierzadko wykształceni w tłumaczeniach precyzyjnie sprecyzowanych branżach jak np. farmacja, transport czy IT. Trans Glob oferuje tłumaczenia przeszło 20 języków, jakich wykaz można wyszukać na naszej witrynie transglob.com.pl, działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, gwarantujemy przystępne ceny oraz rzetelną i błyskawiczną obsługę.

 3. JOÉLLE VOYER CHAILLOU

  Hiszpania

  Tłumaczka przysięgła francuskiego.Tłumaczenia również z hiszpańskiego i portugalskiego. Jakie dokumenty powinny być tłumaczone przez tłumacza przysięgłego? Dokumenty wymagane przez przedsiębiorstwa: oferty do przetargów publicznych, akty notarialne, umowy, pełnomocnictwa notarialne, statuty spółek, rozliczenia roczne, raporty z audytów. Dokumenty potrzebne osobom prywatnym: zaświadczenie o niekaralności, przeniesienie dokumentacji akademickiej, tytuły i certyfikaty akademickie, akty urodzenia, akty ślubu i świadectwa zgonu itd.

 4. KLAIN Z. BYDGOSKIE BIURO TLUMACZEN

  Polska

  Bydgoskie biuro tłumaczeń, zlokalizowane w Bydgoszczy, prowadzi Zbigniew Klain – tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem w branży. Już od 1997 realizujemy tłumaczenia pisemne i ustne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Zapewniamy rzetelną i terminową realizację powierzonych nam przekładów. Dużą wagę przywiązujemy do detali, dlatego cieszymy się dużym uznaniem klientów, którzy szukają wysokiego poziomu obsługi. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych dokumentów prawnych. Tłumaczymy dokumenty samochodowe, pisma procesowe i urzędowe. W ramach tłumaczeń specjalistycznych tłumaczymy teksty biznesowe, techniczne, medyczne, prawnicze i medyczne. Zajmujemy się także tłumaczeniami ustnymi. Pomagamy klientom podczas spotkań biznesowych, ślubów i rozpraw sądowych. Tłumaczenia symultaniczne to nasza specjalność. Cały proces tłumaczenia na każdym etapie konsultujemy z klientem. Zachęcamy do skorzystania z usług.

 5. EGOROFF COMMUNICATIONS AGENCY

  Rosja

  Założona przez rosyjskiego lingwistę, Egoroff Communications Agency jest centrum wiedzy o języku rosyjskim i językach byłego ZSRR. Naszymi głównymi klientami są globalni dostawcy usług językowych. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, ustne, lokalizację, transkreację i adaptację tekstów, zapewnienie jakości językowej, publikowanie komputerowe. Nasze główne branże to bankowość i finanse, dobra konsumpcyjne, gry, rząd, produkcja przemysłowa, prawo, nauki przyrodnicze, technologia, podróże i hotelarstwo. Możemy również wykonywać prace lingwistyczne dostosowane do potrzeb klienta, takie jak zbieranie danych głosowych, transkrypcja, ocena mediów społecznościowych. W Egoroff Communications specjalizujemy się w złożonych tłumaczeniach branżowych. Doskonale radzimy sobie z tłumaczeniami w następujących dziedzinach: Technika; Prawo; Bankowość i Finanse; Ekonomia; Nauki przyrodnicze; Rząd; Tłumaczenia uwierzytelnione. Jako nasz klient dowiedzą się Państwo, że łatwo jest u nas złożyć ofertę pracy. Szybko otrzymają Państwo tłumaczenie wysokiej jakości i w terminie.

 6. HOH GROUP S.C. - TŁUMACZENIA KRAKÓW

  Polska

  Biuro Tłumaczeń "HOH Group spółka cywilna" realizuje swoje usługi od 15 lat, przez cały ten okres świadczyliśmy tłumaczenia jednocześnie w kraju ale również poza granicami kraju. Obecnie działalność jest sterowana przez Michała i Joannę Hojnowską, którzy współdziałają z innymi specjalistami, którzy wszyscy są wprowadzeni do Rejestru Tłumaczy Przysięgłych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podejmujemy zlecenia głównie z sporymi korporacjami takimi jak Transbud czy Orlen, jednak podejmujemy się także mniejszych zleceń. Nasza firma mieści się w Krakowie przy ulicy Poleska 12a. Naszą ofertę stanowią tłumaczenia takich języków jak: ukraiński, francuski, angielski, niemiecki ale również rosyjski. HOH Group s.c pomoże Ci w tłumaczeniu technicznym, przysięgłym oraz zwykłym. Gorąco zachęcamy do kontaktu oraz zadawania zapytań, na jakie z satysfakcją udzielimy właściwej odpowiedzi.

 7. SN-TRANSLATIONS

  Niemcy

  Zespół SN-Translations składa się z doświadczonych tłumaczy, inżynierów i specjalistów DTP. Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Niemczech, ale działa na rynku międzynarodowym. Oferta firmy obejmuje między innymi tłumaczenie dokumentacji technicznych, specyfikacji, rysunków, specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz wykazów części. Tłumaczenie i lokalizacja stron internetowych i oprogramowania. Realizujemy zlecenia w języku niemieckim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim, hiszpańskim, słowackim, czeskim, litewskim i innych.

 8. BEST TEXT

  Polska

  Biuro tłumaczeń specjalistycznych Best Text działa na rynku translatorskim kilkanaście lat. Od samego początku działalności założycielowi biura przyświeca idea służby dla rynku B2B, czyli usług tłumaczenia i korekty tekstu przez native speakerów dla innych firm. Pracownicy biura wykonują tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, ekspresowe i w standardowym, spokojnym tempie realizacji. Wśród głównych nurtów tłumaczeń tekstów specjalistycznych znajdują się: tłumaczenia medyczne, tłumaczenia naukowe (artykuły, abstrakty, wnioski o grant, publikacje, prace magisterskie, prace doktorskie, autoreferat habilitacyjny), tłumaczenia stron www, tłumaczenia chemiczne (np. patentów, MSDS), tłumaczenia umów (pisanych fachowym językiem prawnym), tłumaczenia techniczne z obróbką grafiki (np. tłumaczenie instrukcji obsługi, dokumentacji techniczno-ruchowej). Założyciel agencji jest certyfikowanym tłumaczem medycznym NOT w parze językowej angielski-polski i polski-angielski. Wielojęzyczna obsługa tłumaczeniowa firm, w tym języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, niderlandzki, czeski, słowacki, ukraiński, chorwacki i in. Profesjonalna kadra tłumaczy przysięgłych oraz technicznych. Klientami agencji Best Text są firmy z branży medycznej i kosmetycznej, koncerny farmaceutyczne oraz kilkadziesiąt uniwersytetów. Nie zwlekaj, już teraz samodzielnie sprawdź wycenę tłumaczenia lub korekty tekstu przez native speakera bądź zadzwoń. Cennik tłumaczeń dostępny online.

 9. TRANSLATE MK

  Niemcy

  TRANSLATE MK oferuje profesjonalne tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) w Monachium, w Niemczech i w Polsce oraz w całej UE o wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Wszystkie tłumaczenia wykonuje tłumacz przysięgły języka polskiego i niemieckiego z fachowym wykształceniem lingwistycznym i długoletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie prawo, medycyna, turystyka, marketing oraz tłumaczenia dokumentów, świadectw i dyplomów. Z usług tłumaczeń TRANSLATE MK korzystają firmy międzynarodowe i klienci prywatni oraz agencje, instytucje, urzędy i biura tłumaczeń. Kontakt możliwy jest telefonicznie od pon. do pt. w godz. 09: 00 - 18: 00 oraz w innych wcześniej ustalonych terminach, a także drogą mailową.

 10. SIGILLUM SP. Z O.O. ZESPÓŁ TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

  Polska

  Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) wszystkich dokumentów urzędowych i prawnych. Zapraszamy do współpracy urzędy, instytucje państwowe, uczelnie i placówki naukowe, firmy oraz klientów indywidualnych. Udzielamy porad językowych, odpowiadamy na pytania o poprawne i stosowne posługiwanie się językiem obcym w materiałach używanych na co dzień w przedsiębiorstwie: w korespondencji handlowej, opisach wyrobów, na papierze firmowym, fakturach. Pomagamy w lokalizacji materiałów reklamowych, czyli dostosowaniu ich układu i treści do norm językowych i kulturowych przyjętych przez odbiorców tekstu w języku obcym. Prowadzimy kursy języków obcych dla pracowników przedsiębiorstw. Zakres kursu, jego cele i czas trwania ustalamy w porozumieniu z firmą zamawiającą szkolenie. Nasz pracownik, filolog z odpowiednim przygotowaniem dydaktycznym, opracowuje harmonogram nauczania i tematy zajęć, biorąc pod uwagę indywidualne umiejętności uczestników oraz potrzeby przedsiębiorstwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tłumacze i tłumaczenia pisemne - Import eksport

Liczba wyników

4788 Przedsiębiorstwa